Foto: Reuters / Scanpix
Toimetas Geidi Raud 17. detsember 2016 18:34
USA järgmise presidendi Donald Trumpi (70) tütar Ivanka (35) hakkab oma isa administratsioonis täitma olulist rolli, sest tema õlule jääb osa harilikult esimesele leedile antavatest ülesannetest.

Loomulikult hakkab ka Trumpi abikaasal Melanial olema Valges Majas väärikas koht, kuid Ivankast saab Washingtonis näiteks külaliste võõrustaja ja nõunik, kes aitab oma isa näiteks peretoetuste ning kliimamuutuste küsimustes, kirjutab CNN.

Siiski kinnitas Trumpi meedianõunik Hope Hicks, et Ivanka täpseid ülesandeid pole veel paika pandud. Teada ei ole ka seda, milline roll on Ivanka abikaasal, kirjastajal ja ärimehel Jared Kushneril (35), kuid kinnitamata andmetel ei jää ka tema Valges Majas kabinetita. 

Jared Kushner ja Ivanka Trump Foto: Reuters / Scanpix

Kushneril oli tähtis osa ka valimiskampaanias, sest ta oli koos Trumpi kolme täiskasvanud lapsega üks tema peamisi nõuandjaid.

Trump on varem öelnud, et tema pojad Donald Jr ja Eric võtavad enda kanda tema äride juhtimise, Ivanka ning tema abikaasa kolivad aga Washingtoni ja hakkavad tööle valitsuse juures. Ivankal ja Jared Kushneri peres kasvab kolm last.

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

üli vilets uudis! 18. detsember 2016 12:33
See tähendab avaliku teadet ,et Trumpi kabineti hakkab juhtima HABAT !Mis on natsionaal judaistlik Ljubavisthite ortodoksaalne sekt ja on avalikud satanistid ,sest nende kõrgeim eesmärk on oodata oma Masheahi,kes meie jaoks on Saatan ! Nende usu äärmusliku judaismi järgi pärast Masheahi tulekut saavad juudid igaüks endale 2800 valget orja ,ehk see tähendabki NWOrderit ,meile kõigile ja üsna pea! põhjus miks seda saab väita on lihtne -Ivanka on abielus Habatnikuga ja Ivanka ise on võtnud vastu judaismi ja elan Koshruudi järgi ,ehk siis järgib ortodoksaalseid juutide reegleid ja nende nägemus on just see millest on juttu siioni tarkade protokollides ! kes on lugenud teab ,millest jutt ,kui inimkonna kõige julmem ja vastikum raamat ! Niiet nüüd teatati ,et USA -d hakab juhtima Habat ja juudid hakkavad valluatama kogu maailma avalikult,seda tõendas ka fakt ,et donald trump teatas juba avalikult ,et Iisrael ,me oleme sinuga ! eks me näe ,mis juhtuma hakkab aga see ei tõota head valgele rasssile !
jeerum 18. detsember 2016 10:12
Mida see kulla sees püherdav lehtsaba peretoetustest teab?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS