Eesti uudised

Kas Pärnus naist rünnanud ja kägistanud pätt on tabatud? (3)

Teet Teder, 16. detsember 2016 04:00
Foto: Fotolavastus
Politsei pidas Pärnus kinni neli noormeest, keda kahtlustatakse neljas röövis Pärnus ja Audru vallas. Kas noormehed on seotud ka jõhkra kallaletungiga 3. detsembri hommikul? 

Eelmisel nädalal rääkis Õhtulehele oma üleelamistest naine, kes läks Pärnus kella 7.30 paiku tööle. Töökoha ukseni jäi vaid mõni meeter, kui keegi haaras temast selja tagant kinni. Ta püüdis ründajale küll südikalt vastu hakata, kuid mehe jõud käis üle. Naine kukkus. Kurjategija hoidis teda kinni ja püüdis lämmatada. "See tunne, mis mind sel hetkel valdas, oli kirjeldamatu, kohutav!" meenutas ohver. Pätt kägistas naist ja lõi jalaga näkku. Teisipäeva, 13. detsembri õhtupoolikul pidasid Lääne prefektuuri politseinikud esmalt kinni kaks ja siis veel kaks noormeest. Kinnipidamise ajal järgnesid kaks noormeest Vana-Pärnus naisele, kes kõndis poekottidega mööda tänavat.

Kas kolme 17aastast ja üht 18aastast noorukit, keda kahtlustatakse detsembrikuu alguses neljalt tänaval liikunud naiselt käekottide röövimises, on põhjust seostada ka jõhkra 3. detsembri hommikuse kallaletungiga? "Uurime seost, kas on tegu samade noormeestega," märgib politsei- ja piirivalveameti kommunikatsioonijuht Tuuli Härson. Praegu teadaolevalt võisid noormehed toime panna teisigi rööve või röövimisekatseid, millest ei teatatud politseinikele. Politsei palub inimestel, kes on viimasel ajal Pärnus või selle lähedal röövi või röövikatse ohvriks langenud, võtta ühendust politseiga telefonil 513 1599.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee