Krimi

Krimiteated neljapäeval: Viljandimaal jäi põlevasse garaaži Volga 

Õhtuleht.ee, 15. detsember 2016, 12:30
Foto: Lõuna päästekeskus
Eile kella 11.35 ajal põles Viljandis Uueveski teel kõrvalhoonega kokkuehitatud garaaž. Päästjad kustutasid tulekahju kella 13.16. Põlengus sai kuuma- ja tulekahjustusi kogu garaaži sisustus ja seal hoitud sõiduauto Volga.

Garaažiga külgnenud saunaruum sai suitsu- ja veekahjustusi. Päästekeskuse menetlusinspektor selgitas, et põleng sai alguse rikkest elektrikilbis.

TARTUMAA:

 • Eile kella 16.29 ajal süttis Tartus Mõisavahe tänaval rõdupiire ja rõdule ladustatud ehitusmaterjal. Elanikud kustutasid põlengu ämbri veega iseseisvalt. Päästetööjuhi esialgsel hinnangul võis tulekahju alguse saada lühisest jõulutulede elektrisüsteemis.
 • Eile kell 17.17 teatati, et Elvas Väike-Nõlvaku tänaval on kaheksa korteriga kortermaja trepikoda suitsu täis. Päästjad selgitasid, et keldris põlesid kilekotid kuuma tuhaga.
  Päästjad kustutasid põlevad kotid ja õnneks tuli kaugemale ei levinud. Ruumid tuulutati. Päästetöötajad juhivad tähelepanu, et koldest võetud tuhk peab enne ära viskamist korralikult maha jahtuma. See tuleb panna mittepõlevast materjalist anumaga eemale süttivatest materjalidest ning lasta jahtuda.
  Enne äraviskamist tasub veenduda, et tuhaks poleks hõõguvat süsi. Kilekotti või plastmassämbrisse tuha panek on keelatud! Eelmise nädala neljapäeval hukkusid kilekotiga tuppa pandud kuumast tuhast alguse saanud tulekahjus kaks vanemat naisterahvast.

IDA-VIRUMAA:

 • Eile kell 8.28 tuli väljakutse Jõhvi linna Jaama tänavale, kus kaubanduspinna köögis põles ja köök oli suitsu täis. Kohapeal selgus, et pliidil oli süttinud plastmass. Päästjad kustutasid põlengu kell 8.44 ning tuulutasid ruumid.
 • Eile kell 20.49 tuli teade Sillamäel Tallinna maanteel asuva tankla juures lekkivast veokist. Kohapeal selgus, et veoki kütusepaagist tilkus diiselkütust ning reostus oli 50 ruutmeetri suurune. Päästjad puhastasid tee ja likvideerisid autol süttimisohu, kui ka omanik kohale ilmus, pumbati diiselkütus lekkivast paagist ümber. 
 • Täna kell 0.48 tuli väljakutse Narva Tiimanni tänavale, kus kortermajas oli teataja sõnul tunda põlemise lõhna. Kohapeal selgus, et ühes korteris oli toit kõrbema läinud. Päästjad tuulutasid korteri.

LÄÄNE-VIRUMAA:

 • Eile kell 16 tuli väljakutse Kadrina valda Hulja alevikku, kus auto sõitis kraavi ning oli seal külili. Päästjad aitasid kannatanu autost välja ning andsid kiirabile üle. Seejärel tõmbasid nad ka auto kraavist välja ning likvideerisid sõidukil süttimisohu.
 • Eile kell 17.13 tuli väljakutse Laekvere valda Vassivere teele, kus kortermajas töötas tulekahjualarm. Kohapeal selgus, et ühes korteris oli läinud toit kõrbema. Päästjad tuulutasid ruumid ning palusid kiirabil korteri elanik üle vaadata.

TALLINN:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee