Eesti uudised

"See on jabur – mulle saadeti üle aasta hiljem Itaaliast üüratud liiklustrahvid ja vaidlustada saab neid vaid itaalia keeles!"

Katrin Helend-Aaviku, 14. detsember 2016 04:00

9 KOMMENTAARI

s
Soovitaja/ 15. detsember 2016 00:42
Ma soovitan need trahvid ära maksta, enne kui Itaalia pool kohtumenetlust alustab. Küllap on need ikka asja eest määratud. Cinque Terre piirkonnas rakenduvad eeskätt turisridele väga ranged piirangud, kus ja millal tohib sõita või sõidukit parkida. Üldiselt on targem seal ilma autota seigelda. Omaette teema on Itaalia politseiga eesti keeles vaidlemine trahvi suuruse üle. See nüüd küll mõistlik tegu ei ole.
e
e.b./ 14. detsember 2016 08:05
Mille poolest erineb itaalia ajalooliste linnade keskustes ilma loata ringi tiirutamine sellest, kui mingi turist tuleb Tallinna või Tartu raekoja platsile rendiautoga pontšikuid kummivilina saatel joonistama? Et siis millega rahul ei olda, et trahv tuleks vaidlustada? 80 eurot automaatkaameralt ja 50 rendifirmalt renditingimuste rikkumise eest . mis alusel seda siis vaidlustada? Et siis Bill Clintoni stiilis, et "sõitsin ajaloolisse kesklinna aga ei joonistanud pontšikuid"
t
Täielik jama/ 14. detsember 2016 09:20
Tavalised tänavad on need ja kohalikud, kel luba olemas sõidavad kogu aeg. Ja kui teiste autode vahel märgi juurde jõuad pole enam kuhugi tagasi keerata
n
14. detsember 2016 07:52
no vot. mõtles, et läheb rendiautoga ja rallib ringi, aga tuleb välja, et ka siis võetakse vahele ja nõutakse trahv sisse. suur pettumus muidugi.
i
imelik/ 14. detsember 2016 06:51
..et mis keeles nad siis pidid need trahvid saatma? eesti keeles või?? mis imelik arusaam!
o
ottmandoo/ 14. detsember 2016 07:32
Keegi ei keela eesti keeles vastamast!
Üldiselt---ei pea põdema ja võid need p potist rahumeeli alla lasta!
n
naljamehed/ 14. detsember 2016 06:43
но эстонцы, интересная журналистика.../ 14. detsember 2016 04:53
http://ohtuleht.ee/775404
“See on jabur – mulle saadeti rohkem kui aasta hiljem Itaaliast üüratud liiklustrahvid ja vaidlustada saab neid vaid itaalia keeles!”
Katrin Helend-Aaviku, 8. detsember 2016, 14:27
“See on lihtsalt absurd, et ennast kaitsta on praktiliselt võimatu, kui just ei oska itaalia keelt või ei palka endale seda keelt valdavat juristi või veel parem - kohalikku advokaati,” räägib pereisa, kellele saabusid nüüd, aasta ja neli kuud pärast Itaalia puhkusereisi küsimusi tekitavad liiklustrahvid, mida vaidlustamine on aga vaat et lootusetu.
Pereisa Andrus käis eelmise aasta augustis perega Itaalias puhkamas. Ta rentis kogu kümnepäevase puhkuse ajaks auto, et omal käel avastada Cinque Terre kaunist piirkonda. Kõik sujus kenasti ja kaasa toodi ilusad mälestused.
Nüüd, aasta ja neli kuud hiljem tuletati perele puhkust meelde väga ehmataval moel.
Esita kaebus vaid itaalia keeles!
———
http://ohtuleht.ee/776344
"See on jabur – mulle saadeti üle aasta hiljem Itaaliast üüratud liiklustrahvid ja vaidlustada saab neid vaid itaalia keeles!
Katrin Helend-Aaviku, 14. detsember 2016, 04:00
"See on lihtsalt absurd, et ennast kaitsta on praktiliselt võimatu, kui just ei oska itaalia keelt või ei palka endale seda valdavat juristi või veel parem – kohalikku advokaati," ütleb pereisa, kellele saabusid nüüd, aasta ja neli kuud pärast Itaaliapuhkusereisi, liiklustrahvid, mille vaidlustamine on aga vaat et lootusetu.
Andrus käis eelmise aasta augustis Itaalias perega puhkamas. Ta rentis auto, et omal käel avastada Cinque Terre kaunist piirkonda. Kõik sujus kenasti ja kaasa toodi ilusad mälestused.
Nüüd, aasta ja neli kuud hiljem tuletati perele puhkust meelde ehmataval moel.
Esita kaebus vaid itaalia keeles!
k
Kulla inimene/ 14. detsember 2016 07:35
Mis arbab et mujal maailmas võib sõita nii kuidas jumal juhatab või???maksnud see trahv ära kohe .aga kindlasti arvas et kes see itaaliast eestisse ikka neid trahve saadab.palju õnne.