Eesti uudised

MÜÜGIMEESTE VAIMNE TERROR: "Sa istud siia!" käratas Maiale võõras tõmmu mees (92)

Maarit Stepanov, 13. detsember 2016 04:00
MÜÜGINIPPE: Tõmmud mehed tulid Maia suvilavärava taha, hakkasid kaupa esitlema ja lõpuks käratasid naise oma autosse istuma. Siis nõudsid talt "kingituse" eest kulda ja raha ega tahtnud keeldumisest kuuldagi.Foto: Teet Malsroos (fotolavastus)
"Tahtsin appi karjuda, aga mitte ühtki inimest ei olnud!" räägib vanem naine Maia, kes langes suvilas agressiivsete tõmmut verd potimüüjate küüsi. Naine tahtis põgeneda, kuid müügimeeste auto oli pargitud värava ette nii, et mööda sellest ei saanud. Ka naabreid polnud kodus. Hiljem vägisi müügimeeste autosse sunnitud Maia tundis oma elu pärast suurt hirmu: "Mul oli kogu aeg selline tunne, et nüüd ta lajatab mulle millegagi kuklasse!"

25. novembri lõunal, kui Sakus elav Maia läks oma suvilat kütma, pani ta värava ettevaatlikult lukku. Puuriida juures seistes märkas vanem naine lähenevat halli sõidukit, kus istusid kaks tõmmut meest, ülikonnad seljas. Üks neist tuli autost välja, ulatas käe ja ütles aktsendiga vene keeles: "Tervitusi Gruusiast! Me tuleme Saku instituudist presentatsioonilt. See presentatsioon lõppes ära ja siin elab meil tuttav. Aga ta ei ole veel koju jõudnud: me ei saanud tema juures sisse. Me tuleme teile!"

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.09.2016
Üle koduläve lubatud õhupuhastaja hakkab hoopis oma tuhandeeurost seadet müüma
27.07.2016
Telefonimüüja nipid: tuleb tabada õige hetk, esitada õigeid küsimusi ja olla konkreetne
28.06.2016
MÜÜGIINIMENE SELGITAB: miks on telefonimüüjate haardest niivõrd raske välja vingerdada?
20.04.2016
TARBIJAKAITSE: agressiivsed müügivõtted on keelatud!