Maailm

Riia Vabadussammast rüvetavad seksijad ja urineerijad (1)

Õhtuleht.ee, 13. detsember 2016 04:00
KALLIS LÕBU: Valvekaamera jäädvustas läinud reede varahommikul Riias Vabadussamba jalamil seksinud paari. Politseipatrull pidas 23aastase sakslase ja 21aastase hispaanlanna kinni. Mõlemal tuli pisihuligaansuse eest maksta 250 eurot trahvi.Foto: Riia PP
Riia munitsipaalpolitsei videojälgimiskeskuse töötajad märkasid läinud reede varahommikul pisut enne kella kuut Vabadussamba jalamil seksivat paari, vahendab Bild Online.
Foto: Riia PP

Samal teemal

Sündmuskohale saadeti kohe patrull. Politseiauto saabudes oli paar seksimise juba lõpetanud. Selgus, et tegemist oli 23aastase sakslase ja 21aastase hispaanlannaga. Nad tunnistasid, et otsisid teravaid elamusi ja otsustasid just seetõttu seksida vabas õhus keset väljakut. Noored lisasid, et nad ei teadnud selle 42 meetri kõrguse monumendi tähendust ja tähtsust.

Sakslane ja hispaanlanna palusid tehtu eest vabandust, kuid see ei aidanud. Nende tegevus tunnistati pisihuligaansuseks ja kumbki pidi maksma 250 eurot trahvi. Noored vaidlema ei hakanud ja maksid trahvi kohe ära.

Hoiatuseks avaldas Riia munitsipaalpolitsei toimunust valvekaamera salvestise, millest kujunes maailmas tõeline hitt.

Foto: Riia PP

Varem on Riia hädas olnud Vabadussamba jalamile urineerivate turistidega. Riia munitsipaalpolitsei teatel on viimase seitsme aasta jooksul kinni peetud 20 urineerijat. Enim kinnipeetuid oli 2010. aastal – viis. Tänavune saak piirdub kahe korrarikkujaga. Kõik Vabadussambale urineerijad on saanud pisihuligaansuse eest trahvi 70–500 eurot.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee