Galeriid

FOTOD JA VIDEOD | Leiger jõudis Rohuküla sadamasse (13)

Küllike Rooväli, 10. detsember 2016, 18:36
Leiger jõudis Rohuküla sadamasse pärast päikeseloojangut.Foto: KÜLLIKE ROOVÄLI
Täna kella 16 paiku jõudis Rohuküla sadamasse parvlaev Leiger, alusele oli lisaks ajakirjanikele vastu tulnud palju huvilisi Haapsalust ja lähikonnast.

Kuigi mingit ametlikku ega pidulikku vastuvõttu ei toimunud, olid inimesed siiski pidutujus ning jalutasid laevale kaugele kai peale vastu. Kui Leiger aga ettevaatlikult sildus, kogunes rahvas aparelli juurde  laeva lähemalt uudistama. 

Samal teemal

Kui Hiiumaal on kombeka kits laeva vaatama tuua, siis mandril tuli uut alust kaema märkimisväärne hulk koeri. Must Haapsalu krants Joosu jäi nähtuga perenaise sõnul iugati rahule. Ka üks valge šotimaalt pärit tõukoer, kelle nime meeldejätmine ajakirjanikule üle jõu käis, liputas laevale igati rahulolevalt saba. Ilmselt oleksid penid veelgi rõõmsamad olnud, kui nad oleks laeva sooja saanud ja kokk oleks neile vorsti jaganud.

Laeva sisemusest leidis Õhtuleht ka toakoerad Choco ja Lara, kes olid tulnud laeva üle vaatama koos oma peremeestega. Kui Choco hoidis silma peal laeva kauplemisalal, siis Lara ei teadnud, et kapteni peale pole lubatud haukuda. Neid kutsasid näete Leigeri sisemust tutvustavas videos.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee