Jõulud

Iga-aastane jõulumure: kelle vanemate juures veeta pühad? (19)

Kaja Roomets, 10. detsember 2016, 04:00
TÜHI LAUD: Vanemad võivad kurvastada ja solvuda, kui ei saa jõululaupäeva veeta nii, nagu nad seda aastaid teinud on. Paraku ootavad ka lapse kaasa vanemad pikisilmi lapsi külla ning igale poole ei jõuagi. Foto: Vida Press
Edda Pauksonil on tulnud jõulude eel kõige muu kõrval ka perenõustaja rolli täita: "Vähemalt kolm korda olen pidanud kuulma kurtmist, et issand jumal, need jõulud pean üksinda olema! Poeg sõidab noorikuga ämmale-äiale teise Eesti otsa külla või on noortel hoopis plaan aastalõpp välismaal veeta. Ja siis? Õnn kaasa! Võtke rahulikult. Need pole ju viimased jõulud."

Edda Pauksoni paneb muhelema helistajate retooriline hüüatus: "Lapsed ei saagi maale tulla. Mis mõttes? Eluaeg on see nii olnud ja nii peab see ka jääma!" Astroloogi arvates on see iseenesest väga tore, kui pere kolm põlvkonda vähemalt kaks korda aastas – jaanipäeval ja jõulude ajal – korraks aja maha võtavad ja toitudest lookas laua taga kokku saavad, ent päris hulluks pole mõtet asja ajada.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

22. detsember 2016, 15:50
Ei saa jõuluõhtul magada? Süüdi võib olla liigrasvane toit!
22. detsember 2016, 11:16
Rammus ja luksuslik jõulumaius: toorjuustukook glögijogurtiga

19 KOMMENTAARI

a
Aga 11. detsember 2016, 23:47
mina lähen naisega ämma juurde siis saab äkki ämma ka panna
v
Vanaema 11. detsember 2016, 21:13
Jälle pseudoprobleem pastakast välja imetud, need traditsioonilised jõulud surevad peagi välja, usun, et on väga palju neid inimesi, kes soovivad jõulud veeta rahus, vaikuses ja tervislikke eluviise järgides. Eelkõnelejal kah õigus- kui on oma pere loodud, siis ollaksegi isekeskis .
Loe kõiki (19)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee