Eesti uudised

Erkpunaste pükstega röövel tühjendas Rakvere kino kassa (16)

Marvel Riik, 9. detsember 2016, 04:00
Neiud, tasa! Brenda (vasakul) ja Kelly näitavad, kuidas röövel neist mööda astus ja kassast raha välja võttis, et siis sellega Rakvere Vallimäe pimedusse kaduda.Foto: Tiina Kõrtsini

Kolmapäeva õhtul seisid teatrikino teenindajad Brenda ja Kelly silmitsi enda elu ühe karmima seigaga – maskeeritud mees tungis kinno, et nende silma all kassa rahast tühjaks teha. "Ma nägin teda varem maja ees närviliselt kõndimas. Mõtlesin, et ootab pruuti," meenutab kinojuht Merili. 

On kolmapäeva õhtu ja kell Rakvere teatrikinos on lähenemas 21-le. Üks kinoseanss hakkab lõppema ning Brenda ja Kelly naudivad puhkehetke kinojuht Merili seltsis.

Jutud saavad räägitud. Merili läheb inimesi saalist välja juhatama. Seda hetke on oodanud erkpunaste pükstega noormees, kes on kino ees viimased 20 minutit ringi käinud ja närviliselt aega surnuks löönud. "Ma nägin teda ja pidasin teda kliendiks, kes ootab pruuti," meenutab Merili tagantjärele. Nüüd aga asus mees tegevusse ja see, mis järgmisena juhtus, üllatas igat rahulikku Rakvere elanikku.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee