Kolmas poolaeg | Õhtulehe raadio

KOLMAS POOLAEG | Meistrite liiga alagrupiturniiri põrujad ja üllatajad, saalihoki MMist tõukuv Järvela reform ning muudatused Eestimaal (1)

Õhtuleht.ee, 8. detsember 2016, 15:26
Dortmundi Borussia mängumees Marco Reus lõi eile Madridi Reali vastu 2:2 värava, mis kindlustas Dortmundile alagrupi esikoha.Foto: JAVIER SORIANO
Õhtulehe jalgpallisaates "Kolmas Poolaeg" arutavad ajakirjanikud Henry Rull, Mart Treial ja Ott Järvela hetke kuumimaid jalgpalliteemasid. Erilise luubi all on mõistagi eile lõppenud Meistrite liiga alagrupiturniir, mille baasil jagame üllataja ja põruja tiitleid ning esitame oma märksõna, mis tänavust grupifaasi kõige paremini iseloomustas.

Käimasoleva saalihoki MMi valguses esitab Järvela oma nägemuse, kuidas võiks Meistrite liiga alagrupiturniiri reformida, et sellesse põnevust juurde süstida.

Saate teises pooles tuleb juttu FC Flora olukorrast ning muudatustest Eesti meistrivõistluste tuleva aasta juhendist. Arutelu päädib Järvela ja Treiali vaidlusega, kas parem oleks mängida kuus kuud supermurul või üheksa kuud jäisel kunstmurul.

19. jaanuar 2017, 16:52
KOLMAS POOLAEG | Kas MMi laiendamine on hea mõte? Aga suluseisu ja penaltiseeria kaotamine?
13. jaanuar 2017, 04:00
Markus Jürgenson: töötu jalgpallurina on kõige tähtsam säilitada rahulik meel
5. jaanuar 2017, 19:58
KOLMAS POOLAEG | Klavan särab, kohtunikud mitte. Kes on vägevam – Chelsea või Madridi Real?
12. detsember 2016, 04:00