Maailm

SAKSLASED MURES: põgenikud peavad üksikuid naisi jahisaagiks (195)

LISA KOMMENTAAR

Max 28. detsember 2017 23:04
Helsinkis tuiavad noored tibid nende klounidega ringi. Ei õpi nad midagi neist saksa jamadest. Arvatakse,et ega mind see ikka ei puuduta.
nimi-nimi 9. detsember 2016 19:43
Massoonide rituaalid ühiskonna kallal.
laseme 9. detsember 2016 18:01
hundid lambakarja ja siis küsime "mis küll valesti läks?"
Kuidas küll 29. detsember 2017 00:46
saab ütelda, et oh need ainult üksikjuhtumid? Palju aga tegelikult neid "üksikjuhtumeid" on olnud? Kui see , kes neid siin tervele Euroopale peale surub, siis tagagu ka põliselanike julgeolek igas riigis.
vastuolu 9. detsember 2016 17:00
Kas mingit vastuolu ei nähta? Muidu ju jutt kogu aeg, et need niinimetatud põgenikud on eestlastest kaks korda haritumad ja kõik on kõrgharidusega spetsialistid ja pereinimesed. Selgub aga, et tegu ongi selliste metslastega keda tsiviliseeritud inimesed kardavad põhjusega. See on asja üks ja vähemtähtis külg. teine ja olulisem on see, et sealt riikidest, kust nad "põgenevad" peab läbima päris mitmeid täiesti korralikke ja ohutuid riike, enne kui Saksamaale või Euroopasse saab jõuda. Seega pole legaalset põhjust neid vastu võtta ja tegu ongi mingi eurooplaste vastase vandenõuga.
Mõtteid modereerimisest. 9. detsember 2016 16:12
Mis on selle mõte? Minu varasemat arusaamist mööda pidi selleks olema kõrvaldada kommentaaride hulgast igasugused vulgaarsused, roppused, sõim ja isiklikud solvangud. ee oleks hea muidugi. Ometigi märkan ma neid mõttetuid ropendamisi päris tihti, millegipärast on need läbi lastud. Samas kaovad kuhugi aga igati korrektsed kommentaarid. Mina näiteks väitlen intelligentselt, vastavalt oma magistriharidusele. Kuid just minu omad kipuvad tihti modereerimisele minema. Milles asi?
Tundub, et asi on hoopiski suunitluses. On laias laastus kahesuguseid arvamusi. Neid, kes laulavad ametlikult joonele aukiitust ning neid, kes analüüsivad ning kritiseerivad. Kui lastakse läbi vastalise lame sõim ning ropendused, tuleb see isegi kasuks - et näete kui ebaintelligentsed ja madala haridustaemega need vastalised kõik on! Aga arukas kriitika ja analüüs - vaat see on kurjast! Rumal vastaline räuskab ja jääb vait. Äratab pigem põlgusemaigulist kaastunnet. Aga vaat loogiline kriitika! See on midagi muud, see kätkeb juba ohtu. Et äkki veenab mõnda teistki.
Vasak radikaal 8. detsember 2016 23:04
Facebooki"salliv Eesti" ja "sind on märgatud, rassist" kommuuni liikmed juubeldavad selle uudise peale. See ju siiski nende elu unistus, Oot, kuidas nad nüüd ütlesidki...et sallima peab, samasugused või veel paremad inimesed on need moslemid ju.... Haige kommuun madala IQ tasemega.
Heh 9. detsember 2016 10:44
Mis sellest kisast siin kommentaariumis kasu on?!
Eesti ebaadekvaatne valija annab ikka oma hääle Sotside, Keski või siis Refi poolt, kõik need ettevõtted tegutsevad eesti rahva ja riigi vastu kahjuks.
!!! 8. detsember 2016 18:44
Kaasaja paguluse tegelik põhjus, millest ei taheta eriti rääkida on mõnede regioonide rahvaste piiramatult suur iive ning samas ressursside lõppemine. Pluss harimatus nng tööoskuste puudumine.
Mõningad sealsed elanikud elavad rändrohutirtsude printsiibil End täis süüa ja piiritult paljuneda. Ja kui kohapeal on kõik ära söödud, siis edasi liikuda veel olemasolevatele söödamaadele ja seal täpselt sedasama teha. Tsükkel kordub taas.
oh, 8. detsember 2016 19:40
Jah - v ä r d j a d paljunevad piiramatult, kvaliteetsed inimesed mitte - sellest on kahju.
salliv tolarast 9. detsember 2016 22:20
Suur sigivus, puhta joogivee ja toidu puudus on see, mis neid masse Euroopasse liigutab, muidugi ka võimalus tööd tegemata muretult ära elada ja miks peaks see lõppema, pigem kiireneb...
selge siis 8. detsember 2016 17:59
Õhtul, peale viit, kui märkan moslemit tänaval, löön ta....siis on igati turvalina jalutada!
Generalissiumus Suvorovi tarkus 8. detsember 2016 18:26
Parim kaitse on rünnak!

tohoh 8. detsember 2016 17:36
Nad on lihtsalt Eurooplastest 500 aasat arengust maas. Mida siis veel tahata. Merkel on teinud Euroopale orhkem kurja kui Hitler. Siia tugevad ei tule, siia tulevad ju parasiidid, nede seas ka need kel kodumaal perefirmas lihstalt on lisa juurde vaja. ainuüski Euroopasse sõita suudavad seleses taustas vaid rikkad, bnad ei ole tööga rikkaks saanud nad ärahellitaud saamahimulised.
kunagi arvasin ka just nii aga 9. detsember 2016 12:14
Eurooplased pole kunagi nii hullud olnud. Kuigi keskaeg oli kole tõesti, eriti naiste suhtes. Siiski massiliselt NII õudsaid asju ei tehtud.
!!! 9. detsember 2016 18:35
Islami kalendri järgi on neil praegu XV sajandi algus, kõige pimedam keskaeg. Kus valitses usuline sallimatus ning fanatism. Paistab, et ajalugu forsseerida ei saa, igaühel tuleb see keskaeg ise täies pikkuses läbi teha. Aidata siin kuidagi ei saa. Tuleb pigem hoiida parajat distantsi. Fanaatikut liialt lähedale lasta on ohtlik.
!!! 9. detsember 2016 15:53
Moslemid elavad ju täpselt oma kalendri järgi. Selle järgi on neil praegu XV sajand. seega kõige pimedam keskaeg. Euroopas tähendas see ajastu usufantismi, vaimupimedust. vaba mõtlemise mahasurumist, ketserite ning teiseusuliste vihkamist ning hävitamist. Vaimulike piiritut, kontrollimatut võimu oma usklike üle.
Paistab, et ajaloolise arengu vastu ikkagi ei saa. (Ei saa hüpata feodalismis otse kommunismi, nagu mõned omaaegsed Moskva ideoloogiateoreetikud väitsid) Arengus tuleb kõik etapid lihtsalt läbi teha. Nii ka moslemitel, oma keskaeg lõpuni läbi käia. Veel mitu sajandit, kui analoogiast lähtuda. Ainus, mida meie teha saame, on hoida nendega piisavalt parajat distantsi. Mitte lasta neid usufanaatikuid oma maale, oma koju siia laiutama, ette kirjutama ning enda arusaamist mööda meie vaateid ja elulaadi "parandama."
Mr Flirt annab tunde 8. detsember 2016 17:33
http://www.cbsnews.com/news/germanys-mr-flirt-gives-migrants-tips-on-dating/
Muuseas ta ôpetab, et Saksamaal seksida esimesel kohtumisel pole mingi big deal, on täiesti normaalne.
Täiesti ametlik teade Taanist 8. detsember 2016 15:47
Taani valitsuse teatel on 800-st vanuse tõttu kahtlusi äratanud asüülitaotlejast 600 osutunud meditsiiniliste testide valguses täiskasvanuteks.
?????? 8. detsember 2016 17:34
Ja edasi, mida selle avastusega tehakse?
ole sallivam 8. detsember 2016 18:46
kui sugu saab vabalt muuta, miks siis oma vanust ei peaks saama?
mm 8. detsember 2016 15:31
Aga näed meie oleme ju hakanud neisse poole paremini suhtuma, uuring ju näitas seda, et eestlased pooldavad nende sissetoomist.
Iseasi, kuidas kõik tegelikult on, ega seda keegi niikuinii ei arvesta.
pooled 8. detsember 2016 16:05
ju ongi naised. Naistele meeldib, kui mehed neile jahti peavad, olen mitu korda naistest ilma jäänud, kuna pole neid jahtinud vaid pidanud võrdseks partneriks.
Sama 8. detsember 2016 16:52
Siin.
Sul on ilmselt õigus. Olen oma elus 4 niisugust juhtu kogenud.
Lootsin aasta eest, et kolm on kohtuseadus ja neljas on inimene, eksisin.
Peale seda kui likvideerisin enese kohta kõik avaliku, see tähendab, sotsiaalvõrgustikud jne., peale seda olen viimase kuu-poolteist nautinud tõelist vabadusetunnet. Aastaid olen kurvastanud, et olen üksi. Juba päris noorena kujutasin ikka oma tulevikku ette pereisana kel vähemalt 2 oma last peres ja naine kes hoolib. Nüüd, olles 30 on viimaks selge, et see oli kunagi mu nooruspõlve unistus mis ei täitu. Peale igasugu tänapäevamõistes elu - facebooke ja muid mõttetuid inimesi metsapoole pöörava seljatahajätmise olen viimaks rahul, ei ärka hommikuti enam kurvana ega mõtle üksildusest. Kui mõtlen oma tuttavatele siis tegelikult ma ei tea kedagi kes oleks õnnelikus suhtes. Uskumatult palju on suhetes julmust ja ärakasutamist. Olen palju sõpru unustanud kuna mehed on uskumatud sead ja isegi kui naine on korralik, on mees tagaselja siga, kui mees enam-vähem, siis naisel jalad võõraste ees koos ei seisa. See on elu mida ise ei taha, õnneks on reaalsus, et seda on võimalik unustada ja elada endale, poole aasta eest ma ei oleks seda uskunud kuid see on võimalik.
Neegreid ja muid elukaid ma vihkan, nad kõik on ühesugused ja nende usk on kuritahtlik. Kui eesti naised tahavad seda rämpsu - andku minna, elavad igaveses kurbuses ja õnnetuses :)
mis viirusi 8. detsember 2016 16:08
sa siin levitad, lehekülg ei avanenud jne.
ei viitsi avada linki 8. detsember 2016 18:50
kui mingit selgitust juures pole, mida oodata on. maailm on täis linke, kes neid kõiki avada jõuakski
veteran 8. detsember 2016 14:53
Umbrohutõrje on lootusetult hilinenud.
Zooloog 8. detsember 2016 18:49
Mind huvitab rohutirtsude elu. Eriti just nende lõuna pool elavate rändrohutirtudeoma. Nende elu, toitumise ja paljunemise kombed. Kirjutasin nende elust, kuid moderaaor millegipärast saatis selle modereerimisele.J kardan, et sinna see jääbki. Kas tõesti näeb keegi siin mingeid parallele?
Ew 8. detsember 2016 14:20
Ja seda nimetatakse šokiks? Euroops naisi tabab šokk, sest nende elu kallale kiputakse ja kurjategijatel silitatakse ainult päid. Pole vahet, kas mõrtsuk-vägistaja on noor, vana, lugupeetud pereisa v haritud mees. See ainult näitab, et nad on väärastunud inimesed. Tapavad peale vägistamist --järelikult teavad, et tegu pole auasi ja on varjamist vajav.
8. detsember 2016 14:41
veider jutt jah,shokk tabab pigem siis ryndajat,aga mitte ohvrit ja nende lähedasi?! see on see pahupidi pööratud euroopa humanism ja liberalism.

mees 8. detsember 2016 14:03
Huvitav koik kirjutavad! Aga millal rahvs vasib sellise elust! Vot kusimus! Voi mitte kunagi!!!
just 8. detsember 2016 18:52
kui tulevad valimised, valivad nad ikka merklieide.
Juss 8. detsember 2016 13:39
Tegemist on madala IQga metslastega primitiivsest kultuuriruumist.
Muhamed 8. detsember 2016 11:54
Kõik naised tuleb käima peale panna. Naisi ei tohi ahtraks jätta.
nähh 8. detsember 2016 13:45
tehku seda omas kodus ja nautigu oma tegevuse vilju aga ärgu jooksku oma tegevustulemuste peale mööda ilma laiali. Eriti veider, et uues asukohariigis alustatakse oma katastroofiusundi praktiseerimisega otsast peale
vanaema( see teine) 8. detsember 2016 11:45
Selliste testestorooni ja fanatismi täis isendite puhul nagu on need pool-mustad ja mustad mehed, polegi midagi viisakalt võimalik teha- neis on geneetiliselt absoluutne teine maailmanägemus nii naiste kui kogu elu suhtes, võib olla aeg muudab neid, kuid sinnani saab olema palju ohvreid ja probleeme, nii poliitiliselt kui isiklikult...
Seda protsessi, kus rahvad valguvad maailmas laiali, kuhu varem ei mindud, pole võimalik ilma vägivallata peatada enam, see on selge kõigile, meeldib see või ei, aga nii see toimub, samas otsest vägivalda ei taha keegi...
Aeg 8. detsember 2016 12:02
ei muuda neid muslimeid mitte üks põrm. Heal juhul ainult see kui nad ütlevad lahti oma usust. Usust lahti ütlemine võrdub aga nende jaoks surmaga oma kaaslaste poolt.
totter hüpotees 8. detsember 2016 13:34
Prantsusmaal elab kolmas pôlvkond ja suhtumine pôliselanikke on pôlastav ja ülbe, ainuke asi, mis meeldib on selle maa heaolud ja nôuda, taotleda seda, mille eest sind oma maal pikale saadetakse. Kavalusega trumbatakse kôik üle, kus tarvis on, isegi naeratatakse. Mis meil siis teha jääb? Ôppida nende olemust paremini tundma ,et ennast paremini kaitsta. Prantsusmaal on valimised kevadel.
to aeg 8. detsember 2016 18:54
see on kaduvväike osa, kes tõsiselt lahti ütleb, mõni eriti üksik. nende usk on nende jaoks püha, ei nad sellest lahti ütle.
ja pange tähele 8. detsember 2016 18:55
ei valita Le Peni, kes nad minema saadaks. vähemalt osa neist. aga ei, ikka valitakse keegi padusalliv.
Täna 8. detsember 2016 14:00
teatati,et olukord Afganistaanis on muutunud ohtlikumaks,nii et afgaane tagasi saatma ei hakata.Tekib küsimus,kes teevad olukorra ohtlikuks ja kellele?Seal pole ei võõrast võimu ega sõda,kõik üks sõbralik pere?
M. 8. detsember 2016 11:44
Lisaks veel, et nende noorte sugutäkkude "õigustus" enda kuritööle, kus naisi peetakse prostituutideks sisaldab olulist loogika viga. Kui need naised oleksid tõesti prostituudid nagu need mehed väidavad, siis miks nad ei maksnud neile tasu? Kui nad iga kord nö. prostituudi ära tapavad, siis mismoodi prostiuut enda teenust saab jagada, kui juba esimene klient ta maha lööb? Prostiutsioon on teenus, mitte ühekordne seks. Või tõusevad need nn. prostituudid surnuist üles ja jätkavad enda tööd? Võiks juba karistusseadustikku lisada teatavate kehaosade eemaldamise. Küll kotike kõhu peal ka enda ülesande ära teeb.
hämma-mamma 8. detsember 2016 11:28
Mis pagulased need on, need ju puhta pätid...Põgenik mõtleb oma elu ja olemise peale, ei temal pole mingit soovi mõelda võõraste üksikute naiste peale. Nii et need pätikarjad tules sealt tagasi saata oma riiki, las kaitseb oma riiki,kui võõras riigis on tunne, et opeab võõra riigi naisi saagiks pidama. Miks Saksamaa neid pätte tagasi ei saada nende emariiki, sellise mõttelaadiga indiviidid ei ole ju põgenikud.
karjuv rumalus 8. detsember 2016 11:22
Kurb statistika, mis kinnitab veelkord, et Euroopa naiivne ja heausklik suhtumine põgenikesse, saab kuhjaga tasutud....Kontsentreeritud vägivalla laiali jagamine pagulaste vastuvõtmise näol piki Euroopat ei vähenda seda ning on naeruväärne oodata, et ümbritsev keskkond muudab inimeste vägivaldset olemust. Lõpetage see integreerimine, mille tulemusel kannatavad vaid vastuvõtvate maade elanikud. Hundid ei ole integreeritavad jäneste ühiskonda....
∫f(x)dx 8. detsember 2016 12:05
integreerimine on kalkuleeritud operatsioon, kus olemasolevale olukorrale seatakse vastavusse uus olukord pluss hulk määramatust.
vägivallatu lahendus 8. detsember 2016 13:41
on olemas mitte anda kortereid koht ühikas ja 100 eur kuus kaovad nagu udu ja samas on formaalselt humaanseks jäädud euroopa ees ise tehku mis tahavad seal
! 8. detsember 2016 18:28
Siis hakkavad tegelema mitmesuguse, ka vägivaldse kuriteguvusega ning seejärel eurovangla mugavusi nautima.
panin sulle miinuse 8. detsember 2016 18:58
sest oled totu. see, kui neile raha ei anna, ei pärsi kuidagi nende vajadusi. siis nad võtavad jõuga. vot nii lihtne see ongi. calaisis juba oli, et röövima läksid nad majja ka siis, kui pere kodus, noaga. oled kodus ja keegi lihtsalt tuleb läbi akna ja võtab kõik. kui vastu hakkad, võtab ka elu. et siis niipalju vägivallatustest.
Õnneks 9. detsember 2016 17:23
Õnneks on Eestis vist igas maaperes tulirelv või mitu. Kui seal ollakse täiesti ajupestud, siis meil antaks veel tina.
Kui ikka tullakse sinu koju noaga vehkima, siis tuleb see metslane lihtsalt maha lasta. Sellega on tehtud heategu tervele ühiskonnale, sest kui ta eluga pääseks, oleks ohvreid palju rohkem.
ab 8. detsember 2016 11:17
paneb ikka mõtlema, kui saapad peavad ikka olema ühe suurriigi polismanid, et kaake mitte kätte saada! Piisab 4-5 väljakoolitatud söödast ja saaks platsi puhtamaks!

leo 8. detsember 2016 11:16
Tegelikult oleks suhteliselt lihtne fanaatilistele islamiusulistele aru pähe panna. Asi on selles, et kui langenud islamivõitleja paradiisi poole astub, annab paradiisi väravas asuv ingel tema hingele peo peale 30 hõberaha, et ta saaks spetsteenuste eest maksta mustasilmsetele huuridest kaunitaridele. Muu asi on paradiisis tasuta, sest seal on midagi kommunismitaolist. Kuid raha saab ainult siis, kui keha ja mõningad kehaosad ka reaalselt alles on. Nii et kui islamivõitleja saab mürsu või miini otsetabamuse, peab ta leppima ainult tasuta kommunistlike hüvedega. Näiteks Tsetseenia I ja II sõja ajal kartsid tsetseeni võitlejad kõige rohkem vene 240 mm Tulp miini otsetabamust ( Venemaa suurtükisüsteemid kannavad lillede nimetusi ). Naiste puhul on asi natuke keerulisem, sest nemad peavad igal juhul leppima ainult paradiisi eeskojaga, kus võivad klatsijuttu ajada. Naissahiidide ettevalmistamiseks peab seetõttu kasutama ajupesu ja narkootikume
Afganistan, 80-nendad 8. detsember 2016 13:14
Kui afgaane tankitorude külge poodi (puid polnud ju võtta), siis olid nad hullumas, aga mitte surmahirmust. Hoopis selle pärast, et poodud ei pääse paradiisi. Nad palusid, et neil enne poomist kasvõi soolikad välja lastaks.
8. detsember 2016 17:34
Ja sina olid üks neist poojatest?
8. detsember 2016 22:25
Võib-olla aitasidki mõnel soolikad välja lasta, vastutulelik valge tsiviliseeritud eestlane, nagu sa oled? Ja ei maksa mulle rääkida, et afgaane nende omas kodus põletasid külade viisi, lömastasid tankidega ja tegid muid metsikusi barbaritest venelased. Tuleb meelde eestlasest kommenteerija, kes kelkis, kuidas nad afgaanidest vange lendavast helikopterist välja lükkasid. Kommenteerijate kirjutiste järgi on teisigi kodu armastavaid ja okupante vihkavaid eestlasi, kel omal ajal seal afgaanide tapmisest pauk lahti läks. Eks need, kel tulnud endiste purjus "afganistaanlastega" kokku puutuda, on isegi seda kuulnud. Ei ole pagulaste pooldaja ja nende kuritegude õigustaja, aga eestlaste kahepalgelisus on jälestusväärne - minestame afgaanide tegude peale, aga meie endi arvates kõrgemalseisvate eestlaste jõhkruse ja sadismi koha pealt on suud vett täis tõmmatud.
M. 8. detsember 2016 11:15
Kui kulutuurilised erinevused on lahendamatud, siis kuidas näeb EL enda tulevikku pagulashordide (enamjaolt noored mehed, mitte vanurid ja naised, lapsed) vastuvõtmisel? Kas lõpuks on eurooplane põgenik omal maal?
!!! 8. detsember 2016 11:34
Lõpeb see nii, nagu oli mõne sajandi eest Ameerikaski. Kolonistid hävitasid põlisrahva ning ajasid selle riismed väheviljakatesse reservaatidesse vegeteeruma ning välja surema, Ilmselt juhtub nii kõigi mittemoslemitega. Alternatiiv on õigesse usku üleminek ning uusasukate teenriks hakkamine.
nähh 8. detsember 2016 13:51
usuvahetus ei päästa. Napakas-ebapraktiline jms ideoloogia viib varem või hiljem majandamise kollapsini ja järgneb genotsiid mingil suval põhjusel, teiseusulistest ärapööranud materjal oleks esimine sihtmärk
to nähh 8. detsember 2016 17:41
Aga uued isandad, šeigid, beid ja pašad vajavad j ka teenreid ning orje. Seetõttu ei saa ka kõiki gjarure lihtsalt mahanottida või reservaatidesse kupatada. Pääsevad ilmselt need,kes agaramalt usku vahetavad.
ja-ja 8. detsember 2016 13:40
Naised ja lapsed tulevad kohe järele, kui papal on eluluba käes. Seni aga...
ei-ei 8. detsember 2016 19:01
kas vastupidi oleks parem? need naised ja lapsed on neil sama julmad, vahet pole.
mis vahet sel on 8. detsember 2016 19:00
kes enne tulevad, kohe algab seaduslik perede ühendamine, pabrite järgi on neil pered, kus on paarkümmend isasa.hvi.
liane 8. detsember 2016 11:11
Ah et kardavad, Ajalehtedes aga avaldavad nn. pagulaste poliitkorrektseid kommentaare. Et kuidas kõiki tuleb austada jne. Nagu ühest suust.
See tähendab, et saavad aru küll, kuidas siin on ja peab, aga laamendamisnauding on nii suur.
Või siis keegi manipuleerib rahvaga ja paneb neile sõnad suhu.
oh 8. detsember 2016 11:10
meil Eestimaal on ju Teeme ise ära! riigi peale ei looda, tal isegi muresid kuda portfelle jagada
seepärast on igal naisel taskus mis vaja ja pimedas võtame selle kätte, et mitte aega kaotada
tundub 8. detsember 2016 11:42
et siin riigis tuleb enamus asju ise ette võtta.
On ohutum 8. detsember 2016 13:52
kui ükski naisterahvas pimedas üksi ei liigu. Eks see ole alati nii olnud. Ka oma rahva seas on olnud jõledaid kurjategijaid.
to on ohutum 8. detsember 2016 19:03
et siis sinu nägemuses on siis naistel talvel liikumisvabadus nii kell 10.00 - 15.00? arukas tundud :D
nad on kambakesi 8. detsember 2016 19:02
et siis oma taskust võetud asjakesega hakkaksin võitlema kambaga, kel noad? väärt mõte tundub :D
ähh 8. detsember 2016 11:02
plakat on mõttetu, paned obaduse ja auk sees
praktiline 8. detsember 2016 11:00
plakat on mõttetu, sellega võib heal juhul veidi uimaseks lüüa, tuleb teha nii nagu eesti naistel praeguseks ajaks taskus on - kas see, või teine ja veelgi parem kui see pisike mis plaksu ka teeb ja pimedal tänaval tuleb see pihku võtta, et mitte aega kaotada
tuleme riigile vastu, teeme ise mis vaja, riigil ju muid tähtsaid tegemisi
Ajaloost 8. detsember 2016 10:59
See meenutab ajaloolist kordus hetke! Kui Punaväed venelased seda asja korraldasid massivägistamist Saksamaal, Soome rahval, Lätis, Poola, Ukrainas ja Leedus. Ajaloo jubedam kordus!
MuppetShowMehadLoozist 8. detsember 2016 10:47
jewrosojuuz on koonduslaager ja kõike seda tehakse meelega, et Valget Inimest piinata, mõnitada ning aeglaselt hirmu all olles vägistada ning hiljem piinavalt surmata!
hmmm 8. detsember 2016 10:59
Khazarid on ka valged!!

Euroopa lõpp! 8. detsember 2016 10:42
Seda teadsid ju k õ i k inimesed,et nende kultuuris on naine vaata et koerast ka madalamal.See on islam! Ma ei mõista euroopa naisi,kes moslemitanu alla saanuna kilkavad,kui vale on kogu euroopa arvamus islamit,see on ju lausa mõnna beebiroosa vaht!
Taanieli pöördeline hetk piibli järgi--maailm läheb kristluse alt saatanluse alla.Ilmselt see ongi islamiseerimise tulemus. Mis saladus oli kolmas,mida Fatima pärimusest (1917a.)teada saadi , kui imejuhtumi peaosaline paavstile selle 1967a. avaldas ja mille peale paavst Paulus VI-s lubivalgeks läks? Talle öeldi, et valges rüüs preester läheb üle kristlike laipade ja lõpuks tapetakse ka ise...Sellest saab lugeda raamatus "Ajaloo saladused".Euroopa lõpp!
juhul kui 8. detsember 2016 10:54
inimesed ei pöördu tagasi Jumala juurde, nii õeldi ettekuulutuse alguses
kõik usud 8. detsember 2016 19:06
on sama p a s k erinevates kottides. ainult vähearukas saab usklik olla.
vähearukale 8. detsember 2016 21:48
Loll on see.kes ei oska sealt tera leida...
CCC 8. detsember 2016 10:40
Kas nende jahupeade arvates siis prostituute võib niimoodi kohelda? Vägistada ja ära tappa? Nüüd on nagu vabandus, et pidasid naisi prostituutideks, sellepärast käitusid nii. Aga kas ei ole arusaadav, et ühegi inimesega ei tohi nii käituda, olgu ta kes tahes. Prostituuti ka ei vägistata, talle makstakse raha ja koheldakse lugupidavalt. Kahjuks on need isikud ikka veel looma tasemel, kelle arvates nemad peavad saama oma instinkte rahuldada ja Euroopa on õige koht seda teha. Tean Eestis pagulasperekonda, kus pereisa tahab oma paljulapselise naise maha jätta, siin juba uus blondiin käevangus. Oma kodumaal oleks selline käitumine täiesti võimatu, aga siin on kõik tore.
nojah,Kiel-is oli mingi 649 ? juhtumit,(võin numbriga eksida) 8. detsember 2016 11:12
kus seal need prostituudid olid,noored lihtsalt lõbutsesid.Järelikult valge inimesega võib igatmoodi käituda,kuid kui jutt tuleb mustast,siis tulevad KOHE kõne alla inimõigused.
to ccc 8. detsember 2016 19:10
no mida sa õige valetad, häbi võiks olla. nende omal maal piisab, kui mees ütleb kolm korda, et ma lahutan sinust ja ongi lahutatud. naisel sõnaõigust ei ole. ja tapmine on nende kodumaal täiesti seaduslik, šariaseaduse järgi tuleb tappa naised, kes end paljastavad ja mida prostituut muud siis teebki? omad naised nad topivad auku, nii et ainult pea välja jääb ja ajavad augu tugevalt kinni, et liigutada ei saaks. no ja siis loobivad mõnuga nalja ja naeru saatel surnuks. ilmselt üpris piinarikas surm. aga seaduslik. ka euroopas on mitmes kohas see juba kasutusel, valitsused pigistavad silma kinni. näiteks rootsis ja prantsusmaal no-go-tsoonides.
vanaema 8. detsember 2016 10:25
"Sakslased on mures?" Kas ainult sakslased? Kõik teised on üliõnnelikud? Minu lapselapse koolitee Soomes on 10 min. läbi metsatee. Kas te arvate, et me ei karda? Eile ma kirjutasin kommentaari, kus avaldasin "oma suurt armastust põgenike vastu" alates 1989 aastast, kui ma käisin Soomes. Ma ei roppendanud, ei sõimanud. Aga kommentaar ei läinud läbi. Kahtlen, et seegi avaldatakse.
jah,tädi merkel 8. detsember 2016 10:53
sai eelmisel aastal isegi aasta inimese tiitli.Sakslastele pole asi kohale jõudnud,mõned tolerastid tervitavad metslasi siiani,nagu ka meie poliitikud,v.a Ekre,kes nägi KOHE asja olemust ja hakkas ukse näitamisest rääkima.Kus siis läks kisa lahti-rassistid!
Nüüd merkel heidab juba tõrkuvatele riikidele ette,et miks "õnnetuid"ei taheta,kõik peavad ikka solidaarsed olema ja oma,Saksamaale enam ei mahu ja päev päevalt tuleb juurde...
aga tulebki juurde 8. detsember 2016 19:12
öö varjus tulevad lennukite kaupa, lihtsalt varjatakse. aga ka lennuväljal töötavad inimesed, ikka lekib midagi. ka lennuplaane on lekkinud, kus maandumisajad lennukitel, mida liinilendudena kirjas pole. bussid on kohe kõrval ja kohe viiakse minema, et vähem tähelepanu äratada.
teine vanaema 8. detsember 2016 11:47
See pole mitte ainult Soomes, vaid kõikjal Euroopas ja juba ammu Ameerikas. MInu pensionärist õde sõitis Ameerikasse ,et nüüd juba 14-ne tütarlaps saaks käia kodust mitte kaugel koolis. Tänaval liikumine on lastel keelatud täiskasvanud saatjata. Kohus mõistab süüdi ja laps võetakse. Seal on piisavalt rikkureid, kes lapsendavad ( s.t. ostavad) lapsi.Valgema jumega lapsed on eriti hinnas. Kuhu me oleme jõudnud? Teeme seadusi korralike inimeste karistamiseks,kuna teistsugusi inimesi pole võimalik karistada, neil on oma seadused, mille järgi elatakse. Meie peame olema sallivad ja arvestama,et nad ei saa elada meie seaduste järgi.
sakslastele 8. detsember 2016 10:15
Muretsege, muretsege, pehmod. Muuga te ju hakkama ei saa.
Edasi Kentucki poisid, valu .....nahalisele! 8. detsember 2016 10:11
Eurooplase, antud juhul sakslase hirm saada sildistatud kui nats, islamofoob, rassist jms., on viinud olukorrani, kus sissetungijale alistutakse, võttes vaikides üle sissetungija kombed. Naine on islamiusulisele madalam kui muru, seda eriti muu-usuline, kes klassifitseerub odavaks sõjasaagiks. Integratsioon, millest erinevad vasakpoolsed huvigrupid jutlustavad, pole midagi muud, kui üleskutse, nõue, olla alandlik ja orjameelne sisseveetavale "uuseurooplasele".
8. detsember 2016 14:19
Juudid ehk õigemini sionistid kaevasid endale ise augu, kui sakslastel ajusid tampisid. Nüüd muutub kogu Euroopa aina islamistlikumaks. Varsti pole Iisraelil põhja poolt toetust (kultuurne euroopalik euroopa) vaid vaenlased (moslemiseeritud euroopa) ja USA on kaugel. Kui Iisraelil peaks madinaks minema moslemitega jälle, siis joostakse lihtsalt moslemite massiga sealt üle ja kogu moos.
! 8. detsember 2016 17:43
Ära ähvarda ega kahjuröömutse. Juudamaa mehed on sinusugusest märksa nupukamad ja küllap on neil juba kümme varuvarianti valmis nuputaud, Kuidas ikkagi võitjaks jääda ja maailma valitseda.
to ! 9. detsember 2016 15:50
Sa ei taju teksti konteksti vaid endas olemas olevat emotsioonide laengut. Siin polnud vähimatki ähvardust ega kahjurõõmu. Pigem ajaloolise ja matemaatilise fakti mainimine.
Nipik 8. detsember 2016 10:08
Pagulastelt ootaks alandlikkust ja tänu, et nad riiki lubati ja peavari anti. Seevastu need kukuvad protestima ja nõuavad eitea mida! Ei kõlba toit ja elutingimused kehvad! Isegi naisi ei tohi krabada, kus juhtub! Kas omal maal nad tohtisid sel moel naisi tarvitada? Vaevalt küll! Pagulased, kui nad riiki on sisse saanud, tuleks ikka korralikult paika panna - koheselt vangi, kus riigis olemine korralikult selgeks teha!
Nipikule-mis vangi- 8. detsember 2016 11:52
väike eksimus ja KOHE RIIGIST VÄLJA -see lõpetab ka "isetegevuse".
Meditsiinis rõhutakse kaasajal järjest rohkem profülaktika e haiguste ärahoidmise tähtsust 8. detsember 2016 12:54
ärge lahmige enda "lihtsate lahendustega"
Inimesi praktiliselt ei ole kuhugi võimalik tagasi saata, sest.
1) inimestel ei ole dokumente, need on "kadunud" (mobiiltel aga mitte)
2) valetavad selle kohta kust nad pärit on, mistõttu kui tehakse ametlikke järelpärimisi, et saata inimene tagasi "päritoluriiki" saadakse vastus, et "sellist isikut pole meie kodakondsete hingekirjas ja meile ei saa teda seega saata".
Kui menetlust ei suudeta ellu viia seaduses etteantud tähtaja piires, saadetakse inimesed lihtsalt tänavale kust nad kaovad "ei-tea-kuhu" ja elatuvad "ei-tea-millest".
Õigusriigi põhimõttetega asjakohaste MTÜde aktivistide poolt kurssi viidud inimesed valetavad protsessiloogikat tundes venitamiseks teadlikult, protsessivad, kaebavad otsuseid edasi jne.
3) võib ka olla et päritoluriik ei ole huvitatud päritoluriigis kuritegusid sooritanud isiku-kurjategija naasmisest päritoluriiki, mistõttu päritoluriik saadab vastuse, et ei ole võimalik neile sellist isikut tagasi saata. Mis te siis selle puhul teha saate? Mitte midagi, välisminister võib päritoluriigile "noodi" saata ja kõik – kogu laul.
Noodid ei huvita kedagi kui noodilehtedest ei laulda.
Rahvalaulu ei laulda nootidest.
räägime asjast 8. detsember 2016 13:58
väikese tasu eest võetakse heas füüsilises vormis pagulasi paljudes riikides avasüli vastu, nimetagu seda siis kuidas tahes. Somaalias näituseks jm. Nulltolerantsi kasutades aga saaks korra kiiresti majja! Ja pagulaste asi oleks tõestada, et ollakse uue asukohamaa vastu lojaalsed, seaduskuulekad, töökad, õppimisvõimelised jms.
Praegust on see ulme aga aasta kahe möödudes reaalsus
to 12:54 8. detsember 2016 14:29
Ükski lahendus pole lihtne. Aga on töötavad lahendused ja mittetöötavad lahendused. Mittetöötavaks lahenduseks on illegaalsete immigrantide riiki sisse laskmine ja pealegi veel ilma tausta kontrolli ja valveta ja massides ning nende taotluste kuude ja aastatepikkune töötlemine. Töötavateks lahendusteks on tugev sõjaväelise varustusega piirivalve, masside ära transportimine tagasi aafrikasse, soovitavalt aafrika lõunapoolsesse otsa (vajadusel mingisse EL poolt toetatavasse laagrisse) , et sealt oleks võimalikult pikk tee tagasi; välja anda signaal, et kel pole dokumente peavad need oma riigist ise uuesti taotlema ja sinna taotlemiseks tagasi minema.
Lehmi ja lambaid võib karjamaal aia taga hoida, kuid hundi jaoks on vaja puuri, kui nad on muude olendite keskel, või saata tagasi metsa.
Euroopa poliitkorrektsus tapab iseennast.
on jah seaduslikud arusaamatused 8. detsember 2016 17:34
tuleb teha elu nii kibedaks et tekib isu koju minna
lapsemeelsele 8. detsember 2016 17:56
Nad võivad ju simuleerida lojaalsust,aga nende järeltulijad ei taha sellest uskmatute koerte ühiskonnast midagi kuulda!järgnevad põlvkonnad on juba riigi täieõiguslikud kodanikud,kes asutavad kalifaadi ja usmatuid rapitakse nagu marutõbiseid koeri!
ja kasu? 8. detsember 2016 19:14
piirid on ju lahti, kohe ronivad ju tagasi? kus kasu on?
pole tõsi 8. detsember 2016 19:19
kui TAHTMIST oleks, saaks saata küll. sundida ütlema, kust on pärit, eksju, on ju võimalusi sundida, kui tahta? siis küsida kodulinna kohta ja no peab ju teadma poode jne. siis lihtsustatud dokument ja kõtt! ja kes ei ütle, siis mitte lahti lasta, vaid vastupidi, kuskile soojale saarele 10meetrise betoonaiaga ala, kus vedelegu hunnikus, kord päevas vett ja leiba. kuni hakkab rääkima, kus kodukoht on. kes ei räägi, mädanegu seal.
aga nagu öeldud: SEDA SAAB VAID SIIS TEHA; KUI ON TAHTMIST! euroopal ja sildnatel, avanditel, võigemastidel, raudadel, ossinovskitel, mikkodel ja nestoritel ei ole seda tahtmist. nii lihtne, näe, ongi.
? 8. detsember 2016 17:49
Kes oli see antiikaja kirjamees, kes kirjutas valmi kaastundlikust mehest, kes talvel korjas kaastundest maast üles külmunud mao ja pani selle oma kuue alla, rinnale sooja. Ning kuidas see lugu temale lõppes. Sellest valmist pärineb ka üks teatav vanasõna ühelt poolt rumaluse ning teisalt tänamatuse kohta.
kata 8. detsember 2016 10:04
No me teadsime ju enne nende tulekut seda, et nende kultuuris " naised " ilma saatjata väljas ei liigu .Kas siis keegi ei õpi teiste vigadest . Miks arvatakse, et need kes meile tulevad on teismoodi kui need kes Rootsis, Saksamaal ? Kui juba uskmatu pole inimene siis kuidas me neid saame kodustada?
teised on lollid, eestlane on kõige targem :D 8. detsember 2016 13:03
Eestlastel õnnestub see integratsioon kindlasti, pole kahtluski, sest me oleme teistest nii väga palju kultuuriliselt paremad ja targemad, sest eestlane on eriline tipprahvus - meil on oma laulupeod ja meie leiutasime Skaibi ja meil on idkaart ja eriik ja kama ning mulgipuder.
Ibrahim 8. detsember 2016 10:04
Moslemikultuuris ongi üksik naine kergemeelsuse võrdkuju. Eriti kui ta on veel nii poolpaljalt riides kah. Ei burkat ega midagi. Sealne naine on kodune ega käi tööl, seega liigub vähe väljas. Ja kui, siis siivsalt riides. Soovitvalt liigub ta saatjaga. Olgu see siis poeg või mõni meessugulane või teenija. Mingi vanem naisterahvas, varem näiteks veel kaeunuhh. Aga üksikud noored poolpaljad naised - nende arusaamist ja uskumusi mööda on need pigem huurid.
Multikultitajad ajavad muudkui oma mantrat, kuid tgelikult nad ei kujuta kultuuride, religioonide ja tavade erinevuse suurust ettegi. Ning tekkivaid probleeme samuti.
8. detsember 2016 10:17
Ehk oleks tark nendel kaltsakatel end kurssi viia selle riigi kultuuri ja tavadega, kuhu nad end nii hästi tundma tulid!?
Ibrahim 8. detsember 2016 10:59
Seda arvad sina! Nemad ise on veendunud, et nende tavad on ainuõiged sest on need ju prohvet Muhamedi käest saadud. Too sai need aga peaingel Gabrieli vahendusel otse Allahilt endalt. t sina pad neilt õppima.
Sellisest mõttemallist pole puhtad ka valged, kes alles üsna hiljuti kippusid üle maailma igale poole oma kultuuri ja arusaamu juurutama. Kasvõi vägisi. Aga kuhu on sellise lääneliku demokraatia juurutamisega jõutud näiteks Afganistanis või Liibüas? Kunagi oli selline termin nagu apartheid. Mille tähendust meie tegelikult ei teadnudki, teadsime vaid, et see on midagi väga taunitavat. Tegelikult tähendas see eraldiarengut. Nii et iga kingsepp oma liistude juurde, iga rojuoma koju!
tegelikkus 8. detsember 2016 11:12
Miks nad peaksid? Kui nad peavad enda usku ja kultuuri ülimaks, mis põhjusel nad peaksid midagi enda suhtumises muutma? Nad ei kavatsegi seda teha.
Neil 8. detsember 2016 12:07
pole sinu tavadest sooja ega külma
nojah 8. detsember 2016 14:09
vne sõjaväes arvasid ka paljud Ibragimid, et mingi pläägutamine muhhast-allhhust annab väljavalitute seisundi aga õige pea vitsutati kahe suupoolega sealiha, anna ainult kätte ja omandati usinasti uusi töövõtteid koristamise jm vallas. Eks esines ka ektsesse aga kus valgeid mehi oli rohkem, muutusid Ibragimide kombed pikapeale täiesti talutavateks
to nojah 8. detsember 2016 18:33
Selle kohta on prohvet Muhamed andnud järgmise selgituse. Et kui sul on nälg, kuid muud süüa pole, siis võib ajutiselt ka mittehalali, s.o. roojasttoitu süüa. Allah ei pane seda pahaks, kui seda häda sunnil tehakse, ta andestab. Piisab, kui hilem taas halatoidule üle mina, kahetseda ning agaralt palvetada. Ning kõik on taas hea.
hahaha 8. detsember 2016 19:23
no sa küll arukas olla ei saa :D metsikud elukad hakkavad midagi endale selgeks tegema? ainult seda, kuidas rohkem raha välja pressida, muud mitte, miks see peaks neid hhuvitama, tema tuli võtma seda kõike, mille allah talle andis. kui sina ette jääd selle võtmisel, siis tuleb sind tappa. ei midagi keerulist. nii nad teevadki ja mida meie siin sellest arvame, ei koti neid.
ega seal jah 8. detsember 2016 17:54
naiteks kohvikus ei istu mingeid naisi isegi lohnaoli poes muuja on ka mees valge turist on mingis kujutelmas nagu kerglane naine

! 8. detsember 2016 09:54
Ongi habemik alaealine! Nende vanused pannakse ju kirja mitte dokumentide vaid nende endi suuliste ütluste järgi. Niimõnigi väidetav nooruk pidavat arstide arvates olema üle 20-ne.
irw 8. detsember 2016 19:26
mis üle 20nene? seal on ka 40seid, kes on end alaealisteks valetanud. samas kui on nii rumalaid sallijaid, siis kas saabki neile seda pahaks panna? õigesti käituvad alaarenenud tolerantidega.
! 8. detsember 2016 09:52
Elagu erinevate kultuuride lõimumine ja ja nende viljastav mõju, elagu multikulti!
. 8. detsember 2016 10:04
JUSS 8. detsember 2016 11:00
Muidugi. Naer läbi pisarete.
aga 8. detsember 2016 19:26
ootaks 8. detsember 2016 09:52
siis suurtelt sallivatelt kommentaare..
Kas jälle üksikjuhtum? Kas jälle vaene ära hirmutatud ja suure koduigatsusega pagulane?
Nüüd vahivad need sallivad oma varbaid.. Varsti peavad hakkama ennast rahva eest peitma.
moslemite kombed 8. detsember 2016 09:48
olid ju ka enne teada, need pole nüüd küll praeguse aja avastus. Mis nüüd siis tagant järele heietada, tuleb tegutseda kui soov on tekkinud? Kas on?
Kas siis merkel ei teadnud neid kombeid enne? Teadis küll ja teab ka seda, et rahutused on möödapääsmatud. Millega see jama lõpeb on muidugi raske ennustada.
8. detsember 2016 14:38
merkeli eluunistus on riigiaparaadi rooli keerata, talle on rahva arvamus suva, kuigi üritab oma kõnedes ja väljaütlemistes midagi muud väita. Nii on ka kõigi teistega, kes ei saa aru, kuhu nad oma riigid ja rahvad ja kultuuri enda juhtimisel tüürivad: sohu ja rappa ja hävingusse. Kui sallivalt tegutsemine viib oma riigi hävingusse, siis ka ei muudeta kurssi, kuna see on kollektiivselt ajudesse tambitud. Iga paadiomanikki ei juhi oma paati karile ainult selle pärast, et otse sellel kursil asub sadam. Aga poliitikud teevad seda.
Karutapja 8. detsember 2016 09:43
Loomad....loomade koht ei ole inimeste seas. Mõnikord on päris hea mõelda, et Eestis elan. Ja meie inimeste suhtumine põgenkesse on minu arvates igati OK!
on jah ok, 8. detsember 2016 09:49
mina ka neid ei salli slmaotsaski.
? 8. detsember 2016 09:57
Hea mõelda? aga mõnel väga kõrgel härral oi kogu aeg meie pärast aastate viisi väga-väga häbi! Selle väikese tigeda rahva pärast, kes talle kõrget palka ja praegu kõrget pensionit maksab.
on ikka või? 8. detsember 2016 19:29
tee lahti raadio, telekas, ajaleht, mine teatrisse, kontsertile ja vastu vaatavad tuhanded sallivad, kes sulle näppu viibutavad ja sind rassistiks sõimavad. mine kooli, pea kõik üpetajad jahuvad lastele multikultit, sama lasteaedades. ja sina räägid, et on OK? kas see ongi see OK?
Merkel on saksa rahvale nuhtluseks 8. detsember 2016 09:41
Miks määritakse meile seda moslemi saasta, mõrtsukaid ja vägistajaid kaela. Loodame,et meie uuel valitsusel jätkub selgroogu loobuda edasisest moslemite sisse toomisest. Eesti rahvas tahaks elada rahus, ilma pommide, mõrtsukate ja vägistajate ohuta.
tolerantidele 8. detsember 2016 09:41
järgmised valimised kindlalt valin ekre
vast on veel lootust
!!! 8. detsember 2016 10:10
Ah kui südantkosutav on teada, et eesti rahva sallivus ning armastus vaeste õnnetute pagulaste suhtes on oluliselt paranenud! Ma eile siitsamast lehest just lugesin, Värskest Emori uuringust. Kes muidugi uuringu teliis, seda ma ei tea.
Putin 8. detsember 2016 09:37
vaatab seda muidugi muigega pealt, kuidas EU tähtsad liidrid ja juhid oma riike ja ühendust kahjustavad ja hävitavad. Ja siis imestatakse, et rahvas ja parempoolsus ärkab? Milleks imestada, see on enesekaitse.
kolla 8. detsember 2016 10:11
Viimase moslemite suurema ühispalvluse korraldamisek oli vaipadega kaetud kogu Gagarini prospekt.Liiklus seisis ja venelased pidid tänavat ületades kingad jalast võtma.Ei ole putinil irvitada midagi,varsti on seal moslemeid ja jollaseid kordades rohkem kui mongoli järeltulijaid.
Vanasõna 8. detsember 2016 10:12
Kui jumalad tahavad kedagi karistada, siis võtavad nad temalt kõigepealt mõistuse!
Sellet piisab täiesti, sest seejäel saab ta enesehävitusega juba ise väga edukalt hakkama.

Mnjah 8. detsember 2016 09:37
sellepärast kehtib islamimaades reegel, et naised ei tohi ilma meessaatjata liikuda.
Ilmselt tuleb see ka Saksamaa seadustesse kirjutada.
tuleb 8. detsember 2016 09:42
hoopis tunnistada tehtud viga ja hakata neid tagasi viima, eu-st välja kihutama.
päev ja öö 8. detsember 2016 14:02
Mehed ju tööle ei torma, nende ainus kohustus on naisi päevastel kaubakeskustes käimisel saata. Öösel on veel üks kohustus
Islamimaades 8. detsember 2016 14:02
peetakse palja peaga avalikus kohas liikuvat naist kergemeelseks, s.t.kergeks saagiks.
õudne 8. detsember 2016 09:46
sellise sigaduse eest peaks seasooltest nööriga pooma ja 3 päeva teistele hirmuks rippuma
Euroopa lõpp! 8. detsember 2016 10:47
IMESTAN, ET KA SEAL EI VIITSI KEEGI APPI MINNA...!
millised p.sapeetrid need pealtvaatajad mehed?! 8. detsember 2016 10:51
pole siis ime mis Saksamaal toimub
hah 9. detsember 2016 19:10
Need mehed olid ju kõik ühes kambas koos.
Poleks üks löönud, oleks keegi teine neist seda teinud, sest nad vihkavad valgeid inimesi.
et kus uudis on? 8. detsember 2016 09:27
Sellest hoiatati juba kriisi alguses aga siis sildistati ja sõimati neid hoiatajaid igasuguste alusetute väljamõeldistega. See kõik on ju räägitud, kaasa arvautud see, et eu-s käibki varjatud ususõda. Paljud ikke ei saa sellest aru ja ootavad neid tulnukaid siia.
ja 8. detsember 2016 09:25
huvitav, et meie tolerastid see muretsema ei pane, peaasi on täita ELi käsku ja tassida siia igasuguseid....
Pilatus 8. detsember 2016 09:32
Käsk, see on vanem kui meie. Maailm, see loodi enne meid !
salliv tolarast 8. detsember 2016 09:19
Pannakse vangi ja siis, varsti on kõik vanglad nagunii Islamikeskused, kus mittemoslemid kitsedeks tehakse. Prantsusmaal pidi juba praegu teiseste vangide elu põrgu olema, aga tugiisiku vägistamine ei peaks üldse arvesse minema, mida otsis, seda sai...
jah 8. detsember 2016 09:46
Nõustun, Tuult külvad, tormi saad, Meil on ka selliseid kes seda rahvast Vabaduse väljakul meie kodudesse laulsid.
Pea hoogu 8. detsember 2016 09:59
Sa tead üldse, mida tähendab "kits"? Võiksid oma basaari kontrollida.
Joel 8. detsember 2016 11:21
No nihhuja blatnoi tuli välja nüüd. No kire meile siis , kes on KITS.
oi kus uudis on? 8. detsember 2016 09:13
Seda ju räägiti juba ammu, siis aga sõimati neid rääkijaid alusetult. Nüüd juba on raskem korda majja lüüa kui seda varem oleks saanud ja tahetud teha.
8. detsember 2016 09:04
Mis prsekukkunud usk! Lubab saakloomi vägistada! Lubab prostituute vägistada! Lihtsalt sõnu ei jätku.
Kui... 8. detsember 2016 09:02
....joobes juht on ohtlik kaasliiklejatele ja nad tuleb liiklusest isoleerida siis need pooletoobised poliitikud,kes siia neid metslasi toovad on hullemad kurjategijad,kui need vägistajad ja mõrtsukad ise ongi ja nad tuleks kohe trellide taha saata.

adjöö 8. detsember 2016 08:47
Kuidas ühe rahva mõistus on langenud koolieeliku tasemele? Kui ellujäämisinstinkt puudub, tuleb surra.
reaalelu 8. detsember 2016 09:03
Lõunast tulijad on ka tegelikult spetsialistid ja doktorid . sest nad on iibe valdkonnas isegi geneetiliselt arenenumad kui meie põhjamaised rahvad.
hm 8. detsember 2016 10:20
Neil on lihtsalt palju vaba aega ja tervis tugev. Vaata selle noorhärra silutud olekut, veedab enda eest hoolitsemisega tunde, Eurooplane peab aga sellel ajal tööd tegema.
Otto von Bismarck 8. detsember 2016 08:35
Ainult nende tagasisaatmisest ei räägi keegi !!! Kõik nutavad.
hea von 8. detsember 2016 09:06
saa lõpuks aru, et neid pole võimalik tagasi saata sinna , kus ellujäämise võimalused puuduvad. Lõunapoolkera temperatuur tõuseb ja haritavat maad jääb üha vähemaks. Rahvad on sunnitud rändama sinna kus elutingimused on inimestele sobivamad elamiseks.
loomaarst 8. detsember 2016 09:11
siis pole vaja sigida nii ohtralt kui vett ja toitu pole,loodus paneb ise köik tasakaalu
to hea von 8. detsember 2016 09:13
ja sa võid arusaada, et meie pole selles süüdi, et seal elu nii kehv on, tolerant ikka tolerant
OL 8. detsember 2016 09:14
teil lausa s on sõimusõna :DDD
on küll võimalik 8. detsember 2016 09:14
to hea von 8. detsember 2016 09:15
kuidas Jaapan-Hiina saavad seda jura tagasi saata, samuti teised Islamiriigid, aga Euroopa ei saa ???
Süürias on 8. detsember 2016 09:20
praegu kuni 17 kraadi sooja ja sõda vaid ühes riigi osas. Elagu seal, kus sõda pole.
Sudi Araabias tuli lumi sel nädalal 8. detsember 2016 09:22
kus see temperatuuri tõus on? See on globalistide jura, et saada põhjusi ja õigustusi oma inimeste importimisele.
günekoloog 8. detsember 2016 09:26
Loodus teeb muudatusi makromaailmas inimesed mikromaailmas. Nii kuidas muutub olukord Maal, nii kohanduvad selle järgi ka massid.
Kusagilt on meelde jäänud fraas " sureme surmates"
! 8. detsember 2016 10:14
See on rändrohutirtsu mentaliteet. Süüa ning igida, süüa ning sigida. Ja kui toitu enam pole, siis edasi liikuda. Ning taas algab tsükkel otsast peale. Lõputult.
! 8. detsember 2016 10:19
Mitte ainult. See riikidevaheline õhukvootide müümine on suuräri, kus käive ulatub sadadesse miljarditesse. Ja vahendajate tasku jääb mitukümmend. Selle eest võib näljarottidest teadlastelt mistahes uuringuid endale tellida. Kivisildniku järgi olevat üheks selle äri võtmefiguuriks keegi miljardär Soros. Lõppkokkuvõttes toob too kvoodivärk kaasa kaupade ning teenuste kallinemise, mille maksab kinni tavatarbija.
! 8. detsember 2016 11:38
Sest hea ingel (Angela) lihtsalt ei luba seda! Mamma Merkel juhib ju Euroopat.
Enot 8. detsember 2016 12:15
,,Tasujas,,maameeste vastus Tasuja viimase lahingu eelsele kõnele.
Mx 8. detsember 2016 08:27
Kes kõige selle bardaki eest vastutab? Peamine vastutaja soovib järjekordselt kantsleritoolile maanduda, et jätkata nö külalislahkuse poliitikat. Seda naeruväärsem on meie ajakirjanduses ilmunud artikkel, et eestlase suhtumine pagulastesse on paranenud. Kes selliseid kallutatud küsitlusi
tellib? Meil juba Harkus näidati pabulaste poolt hambaid,tuleb rohkem, on hammustus teravam....
alf 8. detsember 2016 07:58
Hämmastav , kuidas juhid on nii nõrgad , et ei julge migrantide hirmus oma rahvast kaitsta? Kus on saksamaa Odini Sõdalased?
to alf 8. detsember 2016 10:21
Neil pole enam selgroogu, sest rahvale on aastakümneid sisendatud häbi ja süütunnet. Seega on selliste arusaamade kultiveerimine valitsejate jaoks väga kasulik.
aff 8. detsember 2016 07:54
angela on ju ka nii üksik,las täidab kõik nende soovid
8. detsember 2016 07:53
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
MOSLEMILE 8. detsember 2016 10:49
KEEL E SAID SELGEKS,AGA MEIE KULTUURI MITTE...?
see 8. detsember 2016 07:51
oleks pidanud isegi poliitikutele pärale jõudma,et nii erinev kultuur ja mõtlemine ei sobi euroopasse.Neid on usu abil kasvatatud sellisteks nagu nad on ,kui sulle midagi tehakse selgeks sajandeid,siis euroopa ei kasvata neid ümber ,nad tulevad siia ja neis tekibki arusaam ,et siin on kõik kes üksi liiguvad prostituudid,kui inmesed ei valda keelt ,ei tunne kultuuri ja seadusi kuidas peab ta arusaama et ta teeb valesti ,kui tema kodumaal on see nii .Väga raske on kasvatada ümber täiskasvanud inimesi ja seda ei suudetagi.Iga rahvas elagu seal kus sündinud ja elagu nii kuidas näeb ette nende keskkond,pole vaja seguneda .Ainult seda ei mõista meie poliitikud,täiesti arusaamatu .
No krt 8. detsember 2016 10:10
Ei usu mina, et nende omal maal võib niisama üksi liikuvaid naisi vägistada, peksta ja tappa. Isegi kui neid peetakse seal prostituutideks, siis vaevalt neidki lihtsalt tappa võib. Kurjategija oleks ta ka omal maal ja saab väga hästi aru, mis sigadusega hakkama sai.
! 8. detsember 2016 10:21
Elagu vastastikku rikastav lõimumine ning multikulti!
nähh 8. detsember 2016 07:37
islam on inimvaenulik ideoloogia, mille järgimine tekitab islamiriikides talumatud elutingimused ja rahvastiku üleproduktsiooni, kui nii väljenduda. Kui on talumatud elutingimused, siis tuleb sellega kohapeal tegeleda aga mitte vastava ideoloogia andunud kummardajaid mööda maailma laiali vedada
to nähh 8. detsember 2016 10:22
Islamikalendri järgi on neil praegu alles XV sajand, seega kõige pimedam keskaeg.

Need 8. detsember 2016 07:26
on vaid vähesed juhtumid, mis avalikkuse ette on toodud, enamik kas vaikitakse maha või ei tehta avaldustki. Juba on ka Saksamaal palju muslimitest politseinikke ning need lausa kaitsevad barbaritest sissetunginuid. Barbarid kasvavad üle pea siis, kui neile antakse kohalikest suuremad õigused ja igasugu võigemastid ja avandid neid õigustama hakkavad. Samuti tuleks sellised kurjategijad karmilt vangi panna ja siis koju tagasi saata.
taadu 8. detsember 2016 07:08
Nu ja edasi ? Tunnevad muret ja jäävadki tundma....
nähh 8. detsember 2016 07:24
edasi võtab politsei kasutusele peibutised ja laseb nn "üksikuit liikuvat naist" rünnanud kurjategijad kohapeal maha
8. detsember 2016 07:08
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Andres 8. detsember 2016 08:26
Sotside oksendaja loodab ja ootab kaaa
yll 8. detsember 2016 07:00
see on ju alles algus.saklannad küsigu vanaemade käest kuidas neile päise päeva ajal peale teise maailmasõja lõppu tänavatel kintsu kihutati.uussakslasi saab koguaeg aina rohkem ja see on uus reaalsus.muideks enamus naisi pooldas nende tulemist.
krt 8. detsember 2016 06:47
saatke kährikud vanamutt merkeli juurde...las urgitsevad tolle kallal.
8. detsember 2016 06:46
Kurjategijad tuleb maalt välja kihutada kui nad ei austa kohalikku kultuuri.
moslemitest migrandid 8. detsember 2016 06:40
rüüstasid hindu migrantide pühakoja,urineerivad kirikute peale - ususõda on jõudnud euroopasse.
selektsioon 8. detsember 2016 07:28
nulltolerantsiga välja selgitada Euroopas mitteviibida soovinud ja nood siis turbokiirusel minema saata. Lugupidamatus teiseusuiliste suhtes, avaliku korra rikkumised, kõiksugu pisikuritööd-kamm turja ja minema. Raskemate kuritööde tegijad aga sunnitööle-eluasemekulud ja söök tuleb välja teenida
kõrini 8. detsember 2016 06:26
Aeg on kuritegelik must rämps ise jahiloomadeks kuulutada
// 8. detsember 2016 07:54
lindpriideks kuulutada ja pearaha määrata ....ainult nii saabki neist lahti.
8. detsember 2016 08:38
Seda kommentaari ära ei kustutanud!
nähh 8. detsember 2016 09:38
ma ise ka siin täitsa imestan. Omal lähevad pooled kommid metsa
Suurima heameelega! 8. detsember 2016 09:43
Kuna oravad on pesadesse pagendatud ja nina eriti välja ei topi, on minu nahavarumisplaani täitmine ohtu sattunud. Eks tuleb siis veidi ümberkvalifitseeruda eksootilistematele loomadele. Päikesepargitud nahk peaks ju päris vastupidav olema :-)
Peeter Pauk (oravakütt ... siiani)

Veelkord teadmiseks 8. detsember 2016 06:16
sinisilmsetele tolerastidele.
Islam ei anna usulisi valikuid naistele ja lastele. Islami mehest sündinud lapsed usku valida ei saa. Nemad on muslimid. Muslimi naine võib abielluda vaid muslimist mehega. Muslimist mees võib abielluda muslimist, kristlasest, juudist, zoroastristist või hinduistist naisega. Nende lapsed on muslimid. Selline demograafiline tee pidi prohvet Muhamedi arusaamist mööda muutma maailma ajapikku ainitiselt islamlikuks.
Ususallivus islamis piirdub ’’raamaturahvastega’’ ning need on islamile vaimselt allutatud ega saa olla islami kõrval võrdväärsed. Jutt käib kristlastest, judaistidest, zoroastristidest ja hinduistidest. Nõukogude marksism talus samuti mitmeid maailmavaateid, millega tehti koostööd ning väideldi. Selleks olid sotsialistid, rahuliikumised, rahvuslikud vabadusliikumised jne… Neid taluti, kuid marksitliku täiuseni ühiskonna käsitlemisel ei küündinud neist marksistide arvates keegi. Marksismile vaenulikesse ja laostavatesse ideoloogiatesse (kapitalistlik kord) oli suhtumine ühene – need tuleb hävitada. Nii Nõukogude Liidu käsilased kui ka paljud islamistid, kes neavad Õhtumaade ühiskonda ja ennustavad talle kadu, nautisid(vad) Lääne ühiskonna võimalusi. Püüdes seda samas seestpoolt igati õõnestada. Ülaltooduga ei piirdu islami ja marksismi praktika sarnasus.
Paraku on neil üks oluline erinevus. Marksism oli ajaloolises mõttes hiline ja juurdumatu nähtus. Islam on aga juurdunud üle tuhande aasta. Sisuliselt on islami sallivus muu maailmavaate allutamise sallivus. See ei anna inimestele maailmavaatelisi vabadusi ja valikuid ning on seetõttu praegusel kujul Lääne ühiskonnale sobimatu ja ohtlik.
lausa eluohtlik 8. detsember 2016 09:18
see tekst 8. detsember 2016 10:51
Valituse uksele kleepida!
Ka na d 8. detsember 2016 16:09
Ka nad 8. detsember 2016 16:10
Ohtuleht võitleb vapralt ja loodab sellega tõde muuta????
Et ikka ei vasta jahhh :)))