Eesti uudised

AUTOS SÜNNITUSE VASTU VÕTNUD ISA: see käis nii kähku! (20)

Helen Pentsa, 7. detsember 2016, 16:29
"See mõte on käinud peast läbi, et mis me järgmisel korral ikka hakkame haiglasse minema. See on nii lihtne värk - vann on meil olemas ja teeme kodus ära," naerab Priit.Foto: Aldo Luud
„Kas sa saad, raisk, teeäärde, sest laps hakkab kohe sündima!“ käratas muidu leebe Liisi oma mehele ja Altnurga bussipeatuses, halli Chrysleri istmel sündis Ants-Mihkel. Ei arste, ei ämmaemandat, ei kuuma vett ega puhtaid rätikuid.

Jõgevamaal Pisisaare külas kasvavad Liisi ja Priidu peres kaks imearmast last: 2-aastane pipipatsidega plikatirts Triinu ja kahekuune Ants-Mihkel. Pere pisipoeg sündis siia ilma üsna ebatavaliselt: esimest korda ei vaadanud poisiklutt oma vanematele silma mitte haiglapalatis, vaid Puurmani vallas asuvas Altnurga bussipeatuses. Sünnitust ei võtnud vastu mitte ämmaemand, vaid omaenda lihane issi.

See on perekonna jaoks tähtis paik. Just siin vaatas pere pesamuna esmakordselt oma vanematele otsa. Foto: Aldo Luud

Pinevat sünnituslugu saad lugeda homme ilmuvast Õhtulehest.

20 KOMMENTAARI

h
haha 8. detsember 2016, 16:00
Kui naine roomab juba paar tundi sünnitus valudes mööda põrandat ja mees ütleb lihtsalt ootame veed ära. Teise lapsega naine peaks teadma milline on j...
(loe edasi)
p
pooldan kiiret ja valudeta sünnitust 7. detsember 2016, 20:47
Hea môte, et juba planeerite kolmandat, kuna kôik on käpas. Nii kerge sünnitusega on Eesti iivet vôimalik tôsta nagu naksti! Aga ikkagi, laps sündis, mis edasi? Kuidas nabanööriga toimetasite? Ônne vanematele, vahva lapsuke ja rôômu kogu perele.
Loe kõiki (20)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee