Eesti uudised

Jaak Aab: Keskerakond alustab oma vanalinna kinnistu müüki  (22)

Teet Teder, 7. detsember 2016 09:01
Foto: Hendrik Osula / Ekspress Meedia
Teisipäeva, 6. detsembri õhtul toimunud Keskerakonna juhatus otsustas konsensuslikult, et erakond peab oma finantsseisu parandamiseks müüma Tallinna vanalinnas Toom-Rüütli tänaval asuva kinnistu.

"Keskerakonna rahaasjad on pikka aega olnud korrast ära ning erakonna uue juhtkonna soov on finantsprobleemidele võimalikult kiire lahendus leida," ütles Keskerakonna peasekretär Jaak Aab, "küll raske südamega, aga siiski kindlameelselt otsustasime alustada tööd selle nimel, et Toom-Rüütli tänaval asuv kinnistu realiseerida. Tegemist on piisavalt väärtusliku kinnistuga, et suudaksime kõik oma kohustused tasuda."  
Aab rõhutas, et Keskerakond on asunud järgima väga ranget finantsdistsipliini. "Seesugust vastutustundetut suhtumist rahaasjadesse ning ohjeldamatut kulutamist ei saa Keskerakonnas enam olema. Selleks aga, et varasemad vead parandada oleme sunnitud erakonna kinnisvara müüma," tõdes Aab.

"See, kas Keskerakonna peabüroo kolib tulevikus rendipinnale või õnnestub soetada väiksem pind erakonnale endale, selgub töö käigus," lisas Aab.

Samal teemal

30.10.2016
TV3 VIDEO | Keskerakond võib Edgar Savisaare kaitsmiseks müüa hinnalise kinnistu
12.10.2016
Keskerakond ei lase hüpoteegi all Toompea kinnistut uuesti hinnata

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee