Foto: PA Wire / Scanpix
Õhtuleht.ee 7. detsember 2016 04:00
Inglismaal Birminghamis astus esmaspäeval kohtu ette 101aastane endine veoautojuht Ralph Clarke , keda süüdistatakse laste seksuaalses kuritarvitamises, vahendab BBC.

1915. aastal sündinud Clarke on väidetavalt vanim kohtualune Suurbritannia kohtumõistmise ajaloos. Prokuratuur süüdistab teda aastatel 1974–1983 kahe tüdruku ja ühe poisi seksuaalses kuritarvitamises. Vägistamised toimusid mehe kodumaja aias väikeses töökojas. Kuriteoepisoode on kokku 31. Kohtualune on seni oma süüd eitanud.

Kohtupidamiseks on planeeritud kaks nädalat. Süüaluse kõrge ea tõttu on kohtuistungi pikkus piiratud nelja tunniga. Samuti ei istu Clarke kohtus tavapärases süüpingis, vaid tagareas.

Samal teemal

Kommentaarid  (10)

??? 7. detsember 2016 18:08
Mida sellise vanapapiga peale hakata? Räägitakse keemilisest kastreerimisest. Muueas, Kolmandas Reichis võeti seksuaalkurjategijatel reaalselt kotid tagant maha. Ja mitte üksi seal. 20-30 ndatel praktiseeriti seda ka mujal Euroopas.
!!! 7. detsember 2016 18:04
Pedofiilia on seksuaalse orientatsiooni hälve, kõrvalelalle loomulikust, ja see ei ole kahjuks ravitav. Nagu muudki hälbed. Vahe on vaid selles, et kui pedofiilia mõistetakse ülirangelt hukka, mõnda muud aga talutakse, sallitakse ja vahel lausa ülistataksegi.
Sugutung on hingamis, joomise ning söömise järel neljandal kohal Sedavõrd võimsat instinkti ning tungi ei saa praktiliselt maha suruda, See kehtib nii loomuliku, kui ka väärastunud tungi kohta.
ooo 7. detsember 2016 18:26
Pedofiiliat on moodsas maailmas ka räigelt valesti defineeritud. Süguküps indiviid, kes on võimeline järglast ilmale tooma, ei saa vaadata seksuaalses mõttes enam kui last. Pedofiilia "ravi" peaks käima ühiskonnas komplekside alla võtmisega. Perverdiks ei pea pidama füüsiliselt ilusa noore inimese ilu iluna tunnistajat. Perverssus on tihti hoopis tulnud moraalinormide ja reaalse elu lahknevusest. Reaalis on ilus varaküps noor neiu ikkagi ilus, aga kui sa seda iluna tunnistad, siis tekitab see sisekonflikti, et näeh, ma olen pervert. Värk on selles, et teatud vanusevahe puhul pole reaalne suhe eriti mõeldav, ning alaealisele lähenemine normaalne. Mu teooria kinnituseks tooks välja katoliku pedeskandaalid. Katoliku moraalinormid toodavad selles asutuses ikka väga palju neid perverte. See on seal olnud levind läbi aegade ja ülisuures protsendis.
oooo 7. detsember 2016 18:27
Samas vaata loodusrahvaidad paljalt ringi, keegi ei põe, keegi ei pea endas tekkivate "siivutute mõtete" pärast tundma sisekonflikti, ning neid kogukondades peaaegu ei eksisteerigi sellist asja nagu pedofiilia, sest seal maksab loodusseadus ja inimene pole nii kammitsetus kirjutatud reeglitest, ning ta ei pea seega kandma mingit häbi ja varjamise konflikti. Kui asjasse rohkem süüvida, siis wikist leiab termini efebofiilia. Efebofiilia on kontsenterrumine varateismalistele.
000 7. detsember 2016 18:28
Ku spetsialiseerumist pole, siis pole ka see termin enam õige, sest varateismeline võib olla ilus, aga kui sinna ei teki psüühilist keskendumist, siis on asi normaalne. Kirjutamatta seadus, ehk loomuõigus, ning siis kirja pandud seadused. Mõtle, küm me käsku: sina ei tohi mitte tap pa ja varastada. No kuhu see kõlbab? Samahästi võiks nagu Lepa ütles panna laste aeda nurka üles sildi, et siia ei tohi si tuda. Kindlasti leidub kegi kes on nii kõva kutt, et just nimme selle pärast sinna si tubki. Ravi seega pole, aga suures plaanis ravi on looduse juurde tagasi pöördumine ja karjas määgimise ja teiste arvamusest sõltumise vähendamine.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS