Eesti uudised

Kas kunagi Kuremäe nunnasid nöökinud Martin Repinski jääb ametisse? (90)

Juhan Haravee, 5. detsember 2016 04:00
KUIDAS EDASI?: Peagi selgub, kas Martin Repinski vaevad lõpevad – jätkab ta Laial tänaval või Ida-Virumaal. Foto: Jörgen Norkroos

Justiitsminister Urmas Reinsalu on öelnud, et riigitööle pole endised kurjategijad teretulnud, kui ehk siis vaid alaealisena sooritatud tempude eest. Kuhu poole piiri jäetakse vastne maaeluminister, ja kui kindlaks jäävad Martin Repinski sõbrad ja vaenlased, selgub juba sel nädalal.

Hiljuti maaeluministri ametisse astunud keskerakondlase Martin Repinski maine avalik nülgimine saab iga päevaga üha hoogu juurde. Erakonnakaaslased on Repinski üha rohkem lahti rulluva CVga kõvasti kimpus. Vastne minister pole oma segasevõitu juustujuttudega veel ühele poole saanudki, kui juba tuletatakse talle meelde tema kunagist teismelisena toime pandud kelmustükki. Tulevane minister mõisteti süüdi kelmuses ja karistati tingimisi. Rahahädas lähedasi aidata soovinud 15aastane Martin kutsus inimesi tegema Kuremäe kloostri hüvanguks annetusi, paludes summad lahkesti enda pangaarvele kanda.

Kunagine süüdimõistetu riigiametisse?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.12.2016
Keskerakonna juhatus ei suutnud Repinski suhtes otsust langetada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee