Eesti uudised

Repinski tagasiastumisest: võitlen lõpuni, et jääda sellele kohale

Delfi, 4. detsember 2016 17:04

215 KOMMENTAARI

n
Need, kes siin/ 5. detsember 2016 13:05
teda kaitsevad, jätke meelde, et niisuguseid tegelasi tulebki pideva surve all hoida, et kõnniks mööda joon täpselt kõrvale kaldumata...muidu kuuleme peagi taas suurtest maadevahetusskandaalidest, eurorahade kantimistest, altkäemaksudest ja muust korruptiivsetest tegemistest....ja siis on juba hilja halada!
s
sry/ 5. detsember 2016 13:05
n
NO / 5. detsember 2016 08:29
Laske tal elada.Ta ju tunnistas oma lollust ja on õppinud sellest.Kas te kirjutajad siin olete kõik süütud.Ei usu,muidu ei oskaks te sellist jama ja mõnitamist kokku kirjutada.Olete nii ausad kohe,et näiteks leidsite eurose maast ja viisite politseisse.Miks tasku panite ,pole teie oma ju.Häbi teil olgu ja mõelge,kätte tuleb kunagi.See mees teeb vähemalt midagi,ei istu jalad laua peal ja ei kirjuta arvutis lollusi igavusest.Jõudu hr.Repinski ja ole tubli.
j
Ja mida/ 5. detsember 2016 08:52
nimelt ta korda on saatnud ministrina? Kloostris käis plusspunkte kogumas..mis on sellel maaeluga pistmist?
r
roland/ 5. detsember 2016 06:40
tundub et ehiaja amet tüleb maha panna milleks vaevata ennast kui kriminaakist põhiharidusega tegelasest saab minister
m
msi/ 5. detsember 2016 01:42
pole ühtegi teemat, kus repinski ei valetaks ja vassiks. see, et ta juba 15-aastaselt oli kelm, on tähelepanuväärne. meie põllumajandustoetuste süsteem on nagu kelmidele loodud. millised plaanid on repinskil oma suure maa-ala kasutamisega? kitsedele nii palju heina vaja ei lähe. ainult hektaritoetuste saamiseks.
vähe on juttu olnud ka kindlustuspettusest. iga rikkumise kohta on repinskil varnast seletus võtta.
see on ennekuulmatu, et kohtutäiturid arestivad riigikogu liikme arve. juba see asjaolu oleks pidanud ratase ettevaatlikuks tegema.
ä
ätt./ 5. detsember 2016 08:16
Kui Repinski tagasi astub siis leitakse või luuakse kohe järgmine patune.Meie vaba ajakirjanduse võib öelda nii nagu ohvitser ütles tentsik Sveijkile-sa pead lugema tema soovid silmadest.Seega suurelt määrab asja meedia omanike silmavaade.
h
häh/ 5. detsember 2016 09:04
Ärge ronige siis võimule tühikargajad.
t
tõsi mis tõsi/ 5. detsember 2016 01:41
...aga Re ägab ja sagib, kuidagi ei saa unustada neid 17 kevadist hetke ( toiduahel nõuab )
h
häh/ 5. detsember 2016 09:05
kesikud ruigavad aedikus.
k
Karl. Pole kuulunud ega kuulu ühtegi erakonda./ 5. detsember 2016 00:43
Piisavalt pika elu jooksul pole ma saanud ühtegi lliklustrahvi, rääkimata muudest karistustest, kuid see ei ole kiidulaul, vaid minu elu ja ei lähe mulle põrmugi korda ka endiste (või praeguste) kriminaalide sapipritsimised selliselt elatud elu kohta - mul üsna suva.
Kuid - kuidas on see võimalik, et meil on Toompeale sattunud piisavalt palju kahtlase taustaga isikuid, nagu eriti praegu ja mitte ainult praegu, välja tuleb?
Kas tõepoolest mingit taustauuringut pole kunagi kellegi kohta teostatud? Kuigi iga isiku kohta peaks nagu keegi kusagil vast vähemalt paturegistrit pidama ... Ja nüüd hakkavad peas väga halvad mõtted mõlkuma kõikide nende poolt koostatud aktide, seaduste, seaduste muudatuste seaduste jne. jne. suhtes. Et mis milleks ja kellele, või umbes nii. Aga see teema on pikk ja põhjatu. Lõpetan.
Selle noore Repinski teema juures ei tahakski enam nagu pikemalt peatuda, asi on ju jube hapu.
Loodetavasti meie uuel peaministril jätkub nii palju lihtsat aumehelikkust see apsakas likvideerida ja mitte ainult Repinski maaeluministri austavast ametist vallandada vaid ta tuleb ka RIIGIKOGUST välja lüüa, kuigi seda riigikoguliikmest vabastamist peab teisiti hakkama ajama. No ütelge ausalt, mille eest selline inimene saab 4100 eurot kuus riigikogulase palka? M i l l e eest. See on ju kohutavalt suur summa maksumaksja taskust. Kaldun arvama, et umbes 75% riigik. tehtavast tööst on temale küll arusaamatu, igas mõttes.
Aga ülbe ja kõrk paistab ta küll olevat ja seda kriminaalset energiat on ülearugi.
Iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde. Kui on huvi ja tahtmist areneda ja kuhugi välja jõuda, asugu kõigepealt ennast hariduspõllul harima.
Küll tekivad neilgi õigepea karmavõlad, kes talle kärbseid pähe ajasid ja pukki upitasid, kuid iga asi omal ajal.
Aga peaministrile selget pead ja kindlat kätt, ei muidu tule sest valitsemisest tuhkagi välja.
Ja kuna õigepea on uued nii kohalikud kui ka riigikogu valimised - lasuvad meilgi selles suhtes omad kohustused-vaagimised, kes kuhu valimist väärt..
i
imestan silmad suureks/ 5. detsember 2016 04:00
kui palju on toetajaid sel pätil facebookis, kes kõik teda kiidavad, et hea minister, et no mis te irisete, laske teisel tööd teha. no peavad ise ka olema pätid sellised inimesed, muidu ei kiidaks ju.
p
paljudele ju/ 5. detsember 2016 08:55
meeldivad nn pahad poisid, eriti blondiinidele!
n
imestada pole midagi/ 5. detsember 2016 09:53
need toetajad on ju selle kriminaalse keskerakonna trollivabriku trollid.
v
Väga huvitav et/ 5. detsember 2016 00:29
Ossinovxki ja see teine tüüp,mis ta nimi oligi sealt kurilkast,et need on vaitNo ei tule meelde,no see IRL i s kes hetlel poss on noh
m
Mõhk ja Tölpa/ 5. detsember 2016 07:29
Võimuahnus pimestab ja teeb kurdiks.
õ
Õppealajuhataja/ 5. detsember 2016 00:05
Mind ka huvitab tema kooliharidus või selle puudumine,
t
tyyp/ 5. detsember 2016 02:02
Seda kulunud traati võid jahuda siis, kui tegemist oleks näiteks haridusministriga. Nagu sa mujalt loed, siis põllumehed mitmete prominentsete allkirjadega soovivad tema jätkamist. Haridus ja know-how ning eriti poliitika ei käi käsikäes.
o
oot, kas/ 5. detsember 2016 08:57
need paar endist kolhoosiesimeest, keda silmas pead!?

k
4. detsember 2016 23:49
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
h
hea keevitaja/ 5. detsember 2016 00:14
jääpalun oma kingakeste juurde. Näe oma und ja ära mõtle sellele ,mis sinusse ei puutu. Sinu aju ei küüni murust kõrgemale.
e
ega/ 5. detsember 2016 00:28
kremlist pärit muruniidukitel kel 00:14 pole kunagi ajusid olnud - lihtalt tüüpiline karburaator ja kahetaktiline pot-pot päramootor oma propagandaga
k
Koll/ 4. detsember 2016 23:43
Otsi lolli, kes ei kardaks kolli, kui on kollil raha maitse suus. Võitleb lõpuni dollarimärgid silme ees keerlemas. Ta võiks aru saada ja tagasi astuda, sest siin on enamat kaalul kui ainult tema soe ja tulus ametikoht.
m
maalt/ 5. detsember 2016 00:51
v
..../ 4. detsember 2016 23:26
võitleb lõpuni - mille/kelle lõpuni? Ehk saaks keegi talle öelda, et ministeerium ei ole lahinguväli, kus võidelda, veel vähem videomäng, kus võideldakse. Mul on sellele võitlejale üks lihtne küsimus, ehk uuriv ajakirjandus suudab vastuseid leida: mis ainetes ja missuguste tulemustega sooritas noormees keskharidust tõendavad riigieksamid? Kui eksameid ei ole sooritatud, puudub ka keskharidus. Senini on kahtlus, et põhiharidusega inimene peab end riigi üheks tippjuhiks.
t
tegemist on tõelise ajukääbikuga/ 4. detsember 2016 23:51
tähtis peaks olema võitlus eesti riigi hüvanguks, eesti põllumajanduse arengu eest jne.Aga mitte võilus selle koha eest.
Pealegi, on mul tõsine kahtlus et pooled riigikogulased mõtlevad sama liini nagu repinski.
Valitsus peaks kindlaks tegema milleks ta on ja mis on eesmärgid.
a
aga / 5. detsember 2016 00:31
ta oskab palvekirju kirjutada,
on saanud sedasi isegi oma ettevõttele suurt toetusabi,...
t
TT/ 4. detsember 2016 23:10
Jah, nii ta on kui trakani tuppa lased, enam välja ei saa, vaid hakkab aina juurde tulema.
e
Ehh/ 5. detsember 2016 04:34
Savisaare kättemaks Jürile erakonna lõhestamise eest.
m
Midagi/ 4. detsember 2016 23:07
on vist väga valesti olnud põllumajanduse senise juhtimise ja rahajagamisega, et uus mees ei tohi tulla ! Ilmselt võivad lagedale tulla reffide mustad teod, ega muidu selline paanika!
e
4. detsember 2016 23:32
Ei ole keegi muu sūūdi, kui meie laisk pōllumees ise, suva , kes nende eesotsas on, ei muutu midagi. Mis asi on laiskus? Laiskus on rumaluse esimene tunnus.
j
Jah/ 4. detsember 2016 23:02
Jätke ometi inimene rahule ja laske tal tööd teha.
j
Juku/ 4. detsember 2016 22:57
h
hale mehike/ 4. detsember 2016 23:35
h
hk/ 4. detsember 2016 22:52
Väga savisaarelik...kas või ühe jalga aga ei alistus...miski on see mis sellest ametipositsioonist kohast kinni hoidma paneb!???

j
Jah We/ 4. detsember 2016 22:48
Pildil lambaga minister, loodetavasti mitte va.rastatud lambaga, sobiks Va.hitorni kaanefotoks. Jah, kaua võib jahuda ühte teemat - selge on see, et jätkuvalt vaid var.astamisele ordieeritud süsteem ei võimaldagi teha sellist kiiret karjäärilendu, juhul kui sa ei varasta, ei viruta, et va.leta ja ei poe per5e kellele vaja jne. Kui inimene on nii raske kadalipu nii edukalt läbinud võiks olla publikul austus ja mitte kobiseda mõne v.arguse, mõne kriminaalkaristuse, mõnesaja väljapetetud miljoni suhtes ning võiks vaadata läbi sõrmede m.inistriks ideaalselt sobinud musta, et mitte öelda tumemusta minevikuga s.ullerile. Kas paremini oleks sobinud ministriks mõni mõr.var?
p
poliitiline kursimuutus/ 4. detsember 2016 22:27
repinski juhtum on selge signaal nii eesti-siseselt kui ka muu maailma jaoks.
Muu maailm võtab seda nii , et eestis on nüüd ministriteks kriminaalkaristuse pälvinud ja puuduliku haridusega inimesed. Mainekujundus missugune! Ei hakka keegi välisriikidest seda kitsefarmi lähemalt uurima , muu maailma jaoks piisab neist 2-st kõnekast faktist.
Ja eesti-siseselt on see masendav suunaviit noortele - õppida pole vaja ja kuriteod pole takistuseks võimu poole tüürimisel.
Vahet pole , kas R. kahetseb oma nooruslollust või ei - kord määritud , alati määritud.Mainet muuta ei saa , seisa kasvõi pea peal. Kui tal vähegi aru oleks , taanduks ta ise kuna seeläbi säilitaks ta vähemalt meheliku väärikuse. Praegune hammastega toolist kinni hoidmine on vääääga ebaväärikas ja näitab et mees mõtleb ainult ministri palganumbrist ja muu teda ei huvita.
k
Kas HÄBI ei ole....?/ 4. detsember 2016 22:42
Repinski HÄBISTAB kogu maailmas nii Eesti RIIKI, VALITSUST, PEAMINISTRIT kui KÕIKI MINISTREID! Valitsuse liikmed - KAUA te lasete ennast HÄBISTADA....?
k
4. detsember 2016 22:58
Kiigu, kiigu, Kitse-Liisu,
Arueina Annekene!
Kitsed koplis kuhja kallal,
pead sees, per'sed väl´las,
siad, siad, lambad, lambad,
kerige kokku, kitsetalled!
s
suurim signaal maailmale/ 4. detsember 2016 23:37
on see, et peaminister kuulub kriminaalsesse erakonda. on veel mõnes normaalses riigis sellist asja kuuldud????
l
loomulikult/ 4. detsember 2016 22:21
peab jätkama ministrina.sellist nõiajahti ei ole peetud ühelegi ministrile.äkki tõesti läheb maaelu paremaks.noor poiss,tahe midagi teha on suur.laske tal töötada.ratas peab teadma,et kui ta nüüd annab alla,siis jääbki alla andma.nagunii leitakse järgmine minister.kes ei ole meele järgi tetud klannile.
m
4. detsember 2016 22:35
Mina arvan, et Meelis Lao oleks ōige peaminister ja Assar Paulus maaeluminister ja Imre Arrak siseminister ja Urmas Sōōrumaa haridusminister.
2
22:21/ 4. detsember 2016 22:43
Las kasvatab ja tegeleb oma KITSEDEGA aga ministri kohalt peab KADUMA!
e
eesti inimesed/ 4. detsember 2016 22:54
Kui Ratas teda kohe ei vallanda, siis nõuame Ratase TAGASI ASTUMIST!
a
asjad/ 4. detsember 2016 22:09
v
vaadake!, 22:09/ 4. detsember 2016 22:45
Kommentaar "vastab KE reeglistikule"....!
d
Dr./ 5. detsember 2016 04:42
Refi nõunikud on saanud siin tööd modedena, sellepärast ongi niipalju asja eest, teist taga kustutamist.
Või ostis tabletiärimees lisaks PL ja Postimehele ka ÕL ära, igal juhul varem Õhtulehes sellist tsensuuri ei olnud.
k
kolla/ 4. detsember 2016 22:06
Russkiye ne zdajutsa.Süüdimatu tiblast töll,ta isegi ei adu veel kuhu ta on sattunud.Arvab,et on kolhoosi esimees ja täitevkommitee pigistab silma kinni.
v
vau/ 4. detsember 2016 22:01
vanglast saab ratas täielikult uue valitsuse kokku panna. ustimeno justiitsministriks.
n
nagu väike savisaar,/ 4. detsember 2016 21:56
võitleb viimse veretilgani,
m
4. detsember 2016 22:11
mõlemad ju ära õnnistatud. ainult et kui uksed neil nina ees kogu aeg sulguvad kas see pole siis "märk" et lõpetagu ära?
k
Kalmer50/ 4. detsember 2016 22:33
2
22:33/ 4. detsember 2016 22:48
Moderaator ei lase kitse ohverdamist läbi.... See "ei vastavat reeglistikule"...?
Kas mingi usulahu järgi ei vasta või....?
2
21:56/ 4. detsember 2016 22:45
Kremli käsk on selline....
ü
üks/ 4. detsember 2016 21:44
prillikivi võitleb hundisilmal. ei usalda seda meest, sellest tuleb suur jama.

m
Mütsita Mees/ 4. detsember 2016 21:26
Kriminaalsusest veidi: jah, noorpõlve rumalus ei tohiks olla piisav põhjus kedagi aastaid hiljem tümitada ning pealegi on see karistus ju kantud. Ja pealegi ei kuulu ministriportfell nende ametkohtade nimistusse, kuhu kriminaalkorras karistatuid ei võeta (kas see ka nii peab olema, on juba teine teema). Aga... kui tegu oleks olnud n. (noorpõlves toime pandud) tahtliku tapmise, vägistamise või... no võtame vähem räige näite - maksupettusega ehk samuti kriminaalkuriteoga, siis sama loogika alusel ei tohiks ka need ammused teod olla põhjuseks, miks keegi ei tohiks n. ministriks olla.
t
4. detsember 2016 22:38
Tappa v;oib kogemata, aga kelmust kogemata vālja ei mōtle, selleks peab juba koolitus olema.
K
!/ 4. detsember 2016 22:47
Kelmus on kelmus ning alatus on alatus. Pole mõtet siin vett sogaseks segada.
j
just/ 5. detsember 2016 04:07
ja väärtushinnangud ei muutu, need on tal samad, miks muidu on mitmeid kordi kohtutäiturid konto arestinud? krt, kui piinlik, arestitud kontodega ministrid, no anna abi ikka, tõeline banaanivabariik ju.
a
Alar1/ 4. detsember 2016 21:26
Repinski on häbiplekk maaelule ja Ratasele, kes kurjategija ministriks pani. Mädapaise kogu valitsusele.l Ainult väga madalalaubaline kurjategija vabandab oma kuritegusid rahapuudusega.
a
aga/ 4. detsember 2016 22:12
Kui madalale saab inimene veel minna? Kloostri ja õigeusu kirikuga manipuleeriv ilam kooliharidusetae. põhiharidusega tüüp peab end Eetsi maaleu päästjaksm lausa Messiaseks. Endal 30 eluaasta juures paturegister pungis.
Signaal ühiskonnale- ole nii inetute tegudega, petis kelm, eraelus moraalitu, kakleja, lähed ikka põlisrahvast maarahvale õnnistsut viima. Millele see päti taustaga Repinski ja tema mahitajad loodavad? Peres ja kitsedel rasked ajad, pääsen kraani juurde, saan enadae soristada takistamatult nagu tahan... Ratas ei kõlba peaminstriks , sest ta kaasab endaga pätitasutaga inimesi. nagu Martin Repinski . Sõnum on-keskerakondlasest ministrid ja saadikud ei vastuta millegi eest. Üks kasutab häbematult kitsekarja raha pumpamiseks, teine oma hulka isklikke lapsi. Ausus ja pereväärtused on võimu juurde trüginutel täiesti mutta tambitud.
2
21:26/ 4. detsember 2016 22:49
Kogu kitsevalitsus on HÄBIVÄÄRNE, et laseb ennast maailmas alandada ja naeruvääristada...!
m
Mind/ 4. detsember 2016 20:51
Huvitab, kuhu see raha toetustena on pandud 800 000 eur + 600 000 eur eelmisest ajast, kui on saanud hulgim ettekirjutusi. Suure 300 pealise veisefarmi, koos piimahoiu-jahutusseadmetega saab 1 miljoni euro eest - koos toetustega. Kitsepiima (ka lambapiima) lüpsiaparaat maksab suurusjärgus 1200-1300 eurot, hoone on tal kitsede hoidmiseks vana ehk uut pole ehitanud. Lehmafarmis nõuavad lehmad jõusööta ja talvel silo ning tohutu allapanu ning meeletult palju on sõnnikut ning piimakogused on 40-60 liitrit päevas (kits ainult suvel kuni 3 liitrit) - kuhu see raha on kõik kulunud, kui veel tegemist mahepõllundusega, kus kitsed söövad ainult rohtu, kas niidetud või kuivatatud. Siin on minu arusaamise järgi tegemist küll mingi petuskeemiga, kui isegi palka ei jõua see vennike maksta. Lehmade suurfarmides on palgad alates 650 eurot karjak ning 850 eurot lüpsja ja need olid 2013 aasta palgad ning kõik maksud makstud.
v
Väga/ 4. detsember 2016 20:45
Asjalik ja kohusetundlik noormees tundub olevat. Põllumajandus vajab praegu hädasti abi ja kui põllumehed temasse usuvad, siis milles asi? Laske tal tööle pühenduda!
p
4. detsember 2016 21:15
Pigem harimatu inimene, rusikavend ja petis
n
no ja mis siis,/ 4. detsember 2016 21:19
kui mõnele elueedile pasunasse puhus
o
oli/ 4. detsember 2016 21:26
see vist 10 põllumeest, endist nõuka aegset zootehnikut ja kolhoosiesimeest .... jaaa-jaaa, andke tuld
a
aga/ 4. detsember 2016 21:50
kui mees oskas 800 tonni saada siis tahavad teised ka teda pukki, siis kukub krõbisevat abraha ka teistele ja saab uue länkari hankida
e
ei tea / 4. detsember 2016 22:24
millisele konto numbrile see kanti ja millise palve alusel?
v
Võroke/ 5. detsember 2016 06:44
Niilo oli likvideerimise komisjoni esimees kolhooside likvideerimisel. Pärast tekkisid temale need maavaldused. Paljud ei saanud tänu tema tegevusele maid tagasi.
Sarnasust palju!
p
paras/ 4. detsember 2016 21:46
vene pasatski, valetab ja varastab
2
21:46/ 4. detsember 2016 22:50
Väga ÕIGE iseloomustus...!
j
Julie/ 4. detsember 2016 20:42
Mees teab mida ütleb , andke mehele aega ja uskuge mind , te aplodeerite talle tehtud töö eest. Tal on selleks aega 100 päeva ,kui hakkama ei saa,lahkub ise.
s
see / 4. detsember 2016 21:47
sell ei lahku ise kuhugi.
2
21:47/ 4. detsember 2016 22:51
Ootame Rataselt SAAPAJÄLGE tema selja peale....
a
Annimanni/ 4. detsember 2016 23:53
Härra ütles ju, et tema alla ei anna. Ei tema lahku vabatahtlikult kuhugi.
s
Selle peale/ 4. detsember 2016 20:42
ütleks, et ÜLIKÕVA Signaal noorsoole ja üldse inimestele. Võid rahulikult toime panna roima, kriminaalse kuriteo ja saada selle eest karistatud, aga ikkagi pääsed riiki juhtima - TUGEV SIGNAAL. Ole kurjategija ning kõik uksed on sulle valla.
Teadupärast näiteks Rootsis ei saa parlamendiliige isegi sukkpüksipaari maksumaksja raha eest osta ja kupatatakse parlamendist välja. Meil on ehedad näiteid Keskerakondlastest, kes lausa omale isiklikku vara kokku ajavad kuluhüvitiste eest. Tuleb meelde kriminaalset ja "konservatiivset" idanaabrit, seal toimivad asjad samamoodi.
2
20:42/ 4. detsember 2016 22:52
Keskerakond hakkab juurutama OMA moraali, harimatust ja kultuuritust....
i
irwammas/ 5. detsember 2016 04:11
no rootsi on küll tuus näide :D rootsis on politsei juba alla andnud ja loobunud inimeste väljakutseid vastu võtmast - islamis.aast teeb, mis tahab. ja seda riiki näiteks tuua on omaette koomika.
i
Igal juhul/ 4. detsember 2016 20:40
Tolerantne oleks ikka see, kui ei näidataks eeskuju ning igat sorti kriminaalvastutusel olnud isikuid ei lubataks riiki juhtima! Muidu jääbki mulje, et esmalt tuleb kurjategijaks saada, et kõrgematesse riigiorganitesse juhtpositsioonidele pääseda.
Muuseas tuletades kriminaalseid 90-ndaid, siis igasugu Kemerovo, Tambovi, Solntsevo ja muud maffia tegelased peale kuriteo sooritamist käisid ikka kirikus küünlaid panemas
j
ja / 4. detsember 2016 21:33
miks ta just nunnakloostri valis....?
1
123/ 4. detsember 2016 20:33
hästi tasustatud sooja koha,pumba juures olemise eest tasub muidugi võidelda,usun,et sellel pärakal selles elus sellist võimalust enam ei tule.

k
kuidas sai president ministriks kinnitada päti/ 4. detsember 2016 20:30
See karjus tõmbab loomulikult lõpuni nii kitse, riigikassa kui PRIA!
m
Martin on Püha Mees!/ 4. detsember 2016 20:22
Nagu ka ta õpetaja Härra Savisaar, kes ehuitas kiriku, nii aitas Martin kah kloostrit.
t
Taat/ 4. detsember 2016 20:20
Ütlen veelkord,poisitatt,mitte minister!
e
eit/ 4. detsember 2016 21:22
ja mida sinusuguse ütlemised ka väärt on. Ei enamat kui soe kõhutuul peale "viljakat " kommi.
a
Ando/ 4. detsember 2016 20:14
Sooviks ikka puhta lehega ministrit,neid sulisi on juba küllalt olnud.Kas meil tõesti ühtegi ausat kandidaati Eestis polegi?
j
Jüri Ratasele/ 4. detsember 2016 20:21
Kui ei taganda Repinskit, siis ASTU TAGASI peaministri kohalt!
p
4. detsember 2016 20:57
Poisikese pättuse pärast noorest peast ,ei astu praegu keegi tagasi. Lugege oma patud üles ,mis noorelt tehtud,kasvõi koolist poppi panek. Ei ole teie otsustajad , olete taustalauljad.
v
väike taks/ 4. detsember 2016 23:42
Olgu või loll, aga peaasi et puhaste paberitega. Kas nii? Selliseid puhaste paberitega on sul näha ja katsuda olnud juba üle 10 aasta. Kas ikka veel ei ole küllat saanud?
t
to väike taks/ 5. detsember 2016 04:13
aju sul ka väike, et jagad eesti inimesed kaheks: kurjategijad ja lollid. nagu normaalseid paturegistrita ja ajuga inimesi polekski.
h
Hetk/ 4. detsember 2016 20:12
Igati õige otsus. Lisaks puudub seaduslik alus Sinu tagandamiseks. Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi. Edu Sulle!
s
see oli näide/ 4. detsember 2016 20:43
sellest, kuidas kriminaalide karavani liikumist mõned heaks kiidavad.
l
las karavan liigub/ 4. detsember 2016 21:23
koorem väärib seda liikumist
a
ahh/ 4. detsember 2016 20:03
see küüditamine oli komsomolilähetus, uutmisevärk!
e
eestlased/ 4. detsember 2016 20:21
Eesti riigi VAENLASED ei tohi olla riigi juhtorganites!
t
tujurikkuja/ 4. detsember 2016 20:23
mingit küüditamist pole olnud. seltsimees stalin käristas välja puhkusereisi siberisse.
t
TT/ 4. detsember 2016 23:07
Kusjuures tasuta tuusiku
m
meditsiiniabi/ 4. detsember 2016 19:58
Oravad lasevad mööda puud nii et purujutt taga siin kommentaariumis! Ei taha me teid uuesti pukki,nii et lõpetage oma jama ja lärmamine juba ära ja ravitsege oma ridu ja vigu.
e
eksid/ 5. detsember 2016 04:14
no ei ole refi toetaja, kaugel sellest
o
Oss/ 4. detsember 2016 19:58
Sellele poisitatile tuleb anda üks korralik keretäis, et saaks aru kus ta on!
1
19:58/ 4. detsember 2016 20:22
Kui Ratas on õige peaminister, siis annab ta Repinskile SAAPAJÄLJE selja peale!
T
!/ 4. detsember 2016 22:52
Tolle saapajälje saavad pigem "vihakõnelejad", kes etteantud toonis kaasa ei määgi ega ei mökita.
õ
Õige/ 4. detsember 2016 22:54
Aga keda panna, oleks valida

n
nii need asjad ka ei käi,/ 4. detsember 2016 19:50
mingi teerulli kisa järgi ei võeta kedagi maha ega panda asemele. Hankige siis kohtuotsus, kui arvate et tegemist on kuriteoga. Enda kisaga alandate ennast, aga mitte kedagi teist.
s
suur soov uueks vana-aasta lõpuks ja aastaks/ 4. detsember 2016 19:45
Minu suur soov - arvan, et ka paljude teiste eestlaste siiras soov oleks, et meie President ka oma pilgu praeguse, valitsusse astuda soovijate, KESKERAKONNA JUHTIDE JA NENDE kahetsustäratavate ja kahtlustäratavate -kriminaalsete jt selliste MINISTRITE käitumisele ja tegevusele suunaks.
Kuna Teie ilma igasuguse taustauuringuta ja ilma pikema kaalumiseta
juba kriminaalse karistusega keskerakonna Eesti riiki valitsema kinnitasite,
samuti Teie kinnitasite ka väärtegude ja kriminaalkaristustega, veel ülimadala haridustasemega ja eestlaste küüditamist heakskiitvad ministrid ametisse, siis
nüüd oleks ehk aeg see asi õigeks painutada ja Teie poolselt Eesti riigi ja eesti rahva huvide kaitseks õiglased ja uued otsused teha.
Ja nii ometigi see praegune keskerakonna saamatute juhtide ja ministrite jant lõpetada.
Aitäh!
k
KAO MINEMA, Repinski!/ 4. detsember 2016 19:52
VARAS Repinski! KAO MINEMA ministri kohalt! Sa EI SOBI sellele kohale!
ä
4. detsember 2016 21:02
e
ennem minu kommi/ 4. detsember 2016 21:28
ära rohkem raharullist ninaga tõmba, eks
t
tüdinud jälgija/ 4. detsember 2016 19:52
Kõigi suur soov on hoopis lõpuks ometi see kisa ja lärm ära lõetada,lasta inimestel tööd teha ja vinguda saja päeva pärasst,kui vaja.
1
19:52/ 4. detsember 2016 20:23
KISA lõpeb SIIS ära, kui Repinski on ministri kohalt KADUNUD! Mitte aga ENNE!
m
Miks oravad/ 4. detsember 2016 20:32
nii ähmi on läinud ja siin piiksuvad, ise olite nagu šaakalid inimeste kallal.
m
muuseas/ 4. detsember 2016 20:55
mina olen isiklikult suurfarmis töötanud ning ei tea mingitest partei tegemistest mitte midagi, aga selliseid rahalüpsjaid ja toetuste lüpsjaid küll kuskil valitsuses näha ei taha - see sell ei jaksa isegi lüpsjale normaalselt palka maksta, kitsede nõudmised on väga väikesed, kuhu see sell need rahapakid pani - kas Edgarile või Keskerakonna valimiskampaania toetuseks?
p
4. detsember 2016 21:03
punaste sokkidega Taavi lubas ju kätte maksta.
I
!/ 4. detsember 2016 22:53
Inimese vastu pole mul midagi, küll aga petiste vastu.
t
Taat/ 4. detsember 2016 19:44
Kurradi kurrat,kõrini on sellest jamast! Meie president on nagu kurt! Mis toimub riigis? Proua president,kasTeie elate Eesti riigis?
m
Miks?/ 4. detsember 2016 19:55
Ei saa tõesti aru, miks meie president vaikib ja ei sekku ega pane oma sõna siin kehtima!
t
taadile/ 4. detsember 2016 19:58
Meie president on juba ammugi brüssellanna. Nii kaua Brüsselis elanud ja seal aklimatiseerunud.
r
Ratas - ASTU TAGASI!/ 4. detsember 2016 20:01
Jüri Ratas! ASTU TAGASI peaministri kohalt! Oled SAAMATU isegi mingi VARGAGA!
u
Uurige edasi!/ 4. detsember 2016 19:34
Küll tuleb sel eesti rahva vastase genotsiidi heakskiitjal välja veelgi kuritegusi. Siis saab ta koos Edgariga vanglasse saata, Edgaril seal ju käru lükkajat ja teenrit vaja! Oudekit ju meeste vanglasse ei lasta!
1
19:34/ 4. detsember 2016 19:53
Yana Toom toetab seda Repinskit eile televisioonis...
1
19:53/ 4. detsember 2016 20:38
Kremli kamp ei taha oma liikmest loobuda....
n
Nii/ 4. detsember 2016 19:33
Eelmine valitsus ajas põllumajanduse põhja, aga tagasiastumist ei nõutud.
1
19:33/ 4. detsember 2016 19:54
Loll kesik! Kitsekargaja ei ole min gi põllumajanduse "tõstja"....! Võta TABLETTE!
a
Ah nii/ 4. detsember 2016 19:31
Kui õigust kirjutada läheb kommentaar modeleerimisele, aga kui valet kirjutad käib küll. Jätke ometi inimene rahule ja laske tal tööd teha.
1
19:31/ 4. detsember 2016 19:55
See moderaator ei saa vist eesti keelest aru.... Tal on ka tavalise sisuga kommentaarid "mittevastavad"....
l
laske tööd teha. 5. kolonn tahab riiki hävitada/ 4. detsember 2016 19:57
Kriminaale ja küüditamise heakskiitjaid ülistavaid kommentaare ei peaksi läbi laskma.
t
Taat/ 4. detsember 2016 19:30
Poisike,suumulk kinni ja kitsekarja!!!
a
Ah nii/ 4. detsember 2016 19:29
Miks ta peaks tagasi astuma, kellele seda küll vaja on. Jätke ometi inimene rahule. Laske tööd teha.

j
JUSS/ 4. detsember 2016 19:14
Ka mina võitleksin taolises olukorras kuni viimase hingetõmbeni, sest kust ma siis parema töökoha leiaksin? Ainuüksi töötasu on juba märkimisväärne.
r
Raivo/ 4. detsember 2016 19:13
Loomulikult võitled lõpuni ega elus teist võimalust meepotile suure kulbiga lähedale tulla ei tule.
s
seakarjus/ 4. detsember 2016 19:13
Naljakad inimesed need kitsekarjused, arvavad, et kui oskavad kitse lüpsta, siis kõlbavad ka Eesti riiki lüpsma.
s
sotsiopaat/ 4. detsember 2016 19:10
Küll keerutab, valetab, väänleb ja vingerdab nagu angerjas (täpselt nagu Savisaar), peaasi, et Eesti Riigi rahade ja võimu juurde jääda saaks.
Repinski, tee mida tahad, käi kloostris, käi kasvõi pea peal, oma nooruses tehtud s-tast sa saia ikka teha ei saa.
p
Pole midagi teha, tuleb Reformierakonda avaldus kirjutada nagu/ 4. detsember 2016 19:00
l
Liiklushuligaan, väärteod, kuriteod, võlad, kohtutäiturid ja karistused / 4. detsember 2016 18:56
Lisaks kõigele muule on meie meediast lugeda veel selle suller-ministri vanadest ja uutest väärtegudest
PM:
Martin Repinskit on korduvalt karistatud ka väärteokorras liiklusrikkumiste eest.
Politsei- ja piirivalveameti liiklusjärelevalvekeskus langetas selle aasta 7. jaanuaril toonase riigikogu liikme Martin Repinski suhtes otsuse, millega määrati talle 240 euro suurune rahatrahv. Trahv määrati liiklusseaduse paragrahvi alusel, mis puudutab mootorsõiduki lubatud sõidukiiruse ületamist vahemikus 21–40 km/h.
Repinski on kihutamisega silma paistnud ka varem: 2013. ja 2014. aastal jäi ta sellega vahele kolm korda.
Isegi juhilubadest on ta kihutamiste tõttu juba ilma jäänud.
Lisaks kihutamisele oli Repinski tol ajal võlgu firmale SevenOil kütuse eest ning mõni aeg varem oli tal maksmata ka liiklustrahv PPA-le – 185 eurot. Võla tõttu kütusefirmale arestis kohtutäitur tema riigikogu liikme töötasu summas 4100 eurot. Toona põhjendas Repinski võla teket keeruliste aegadega põllumajanduses. Võlg on kütusefirma kinnitusel makstud.
Ent Repinskil tekkis hiljuti uus võlg. Nimelt arestis kohtutäitur Krista Järvet MTÜ Eesti Liikluskindlustuse Fondi avaldusel Repinski töötasu tänavu 13. oktoobril ja tema palgast peeti kinni 142,84 eurot. Neli päeva hiljem tegi kohtutäitur Risto Kütt Repinski kohta juba uue täitmisteate, millega sama MTÜ nõudis Repinskilt 19 eurot. Täiteasja kogukulu oli Repinskile koos täitemenetluse kuluga 47,46 eurot.
.
See mees on otsast lõpuni täis kriminaalset energiat. Mingist aususest või tarkusest pole selle mehe puhul siin lõhnagi.
n
Napoleon/ 4. detsember 2016 19:24
Martin, kas sul minu juurest ei ole aega lābii astuda.
Merimetsa
o
on/ 4. detsember 2016 20:29
kõigest veel vara rääkida aga sellisel teemal kisub ka minevik välja ja kui meenutan kuidas mu pojale tehti 42 krooni trahvi ja koos 500 krooniga kohtutäiturile veel peale 7.aastat kui asi oli aegunud ja teadet polnud saadetudki, muidu oleks selle 42 maksnud vales kohas teeületuse eest ja asi jokk aga kohtutäitur arvas, et ei hakka mees enam kohut käima kui 7 aastat möödas-ongi nii, et sinu kulud tulevad suuremad su õigusest ja raha paneb asjad paika- olgu sel täituril suur suutäis siis ka kurgus kinni.Siingi paistab asjas kaks summat eraldi võetuna või siis ühe asja eest kaks arvestust tehtud ja kokku liidetud?
t
tibu/ 4. detsember 2016 18:55
k
küüditamiste heakskiitjad/ 4. detsember 2016 18:44
Need Riigikogu liikmed, endiste vene okupantide järeltulijad -
Dmitri Dmitjev,
Olga Ivanova,
Valeri Korb,
Mihhail Stalnuhhin,
Vladimir Velman,
praegune riigihalduse minister MIHHAIL KORB ja
praegune maaeluminister MARTIN REPINSKI
on heaks kiitnud Nõukogude Liidu poolt teostatud Eesti rahva genotsiidi st küüditamist Siberisse ja sellepärast taunisid nad küüditamisohvrite mälestamist ja nad keeldusid ka Riigikogu vastavale avaldusele allakirjutamast.
v
väike meeldetuletus/ 4. detsember 2016 18:56
Genfi 1949.a.Konventsioon keelab okupeerival riigil asustada okupeeritud territooriumi oma kodanikega.
Samuti tuleb pära st okupatsiooni lõppu taastada okupatsioonieelne olukord ja viia immigrandid tagasi sinna kust nad toodi. Seega on eesti rahvuse vastu suunatud genotsiidi eesmärgil toimunud ulatuslik Eesti koloniseerimine vastuolus rahvusvahelise õigusega
1
18:44/ 4. detsember 2016 19:59
Lisame siia nimekirja veel ka: Yana Toomi.... Kremli esindajad meie riigis!

p
Peeter Kääramees kirjutas:/ 4. detsember 2016 18:35
#No inimene, kes ei tea, kui palju tal kits maksis ja kellele tuleb tegevjuhina ja juhatuse liikmena üllatuseks, et tema kitsefarm on 800 000€ eurotoetusi laiaks istunud ning ei oska intervjuus ikka öelda, milleks ta selle raha kulutas - selline inimene ei sobi ministriks!
Ajagu oma kitsefarmi asjad korda!
l
lugeja/ 4. detsember 2016 18:33
Ta võib olla topeltagent, kes aitab valitsust kukutada, ei lase neil tööle hakata.
t
4. detsember 2016 20:28
Topeltagentidega peavad punarotid salakõnelusi valitsuse lõhkiajamiseks.
e
ehh/ 4. detsember 2016 18:28
järgmisel nädalal on juba kodus kitsede kaisus!
m
Milline võitlus?/ 4. detsember 2016 18:25
Kelle vastu? Kelle eest? Mille eest? Kogu uue valitsuse aja pole muuga tegeldud kui kitsede loendamise ja Repinskiga, ja ta ikka veel võitleb. Aga väga hea - seda selgemaks saab KE tegelik võimekus. Ja reitingunumbrid langevad ja valimistulemused loodetavasti samuti.
t
Tubli, Repinski/ 4. detsember 2016 18:20
Tee kõik mis võid, et see valitsus kaotaks usutavuse ja kiirelt kukuks. Kõik on sinu kätes
v
vgalijad/ 4. detsember 2016 20:11
Valitsusele ja PEAMINISTRILE tuleb hakata UMBUSALDUST avaldama...! Sobimatud valitsema Eesti riiki!
j
ja / 4. detsember 2016 21:39
ta on ainuke kandidaat sinna,miks peaks võitlema ja kui võitlebki, siis endaga,ei häbi ega au,mis käseks tagasi astuda,vaid ülbus ja kõrkus ja auahnus,mis käseb jääda.
v
Võitle muidugi,/ 4. detsember 2016 18:20
ja pane iga natukese aja tagant uus uudispomm plahvatama nagu seni. Ära kogu varu korraga välja too, keeruta, vingerda, vassi - ikka jupi kaupa, sest kui kõik korraga letti laduda, siis ikka ehmatab küll, et selline on minister. Harjuta meid tasapisi.
k
kae õudu..../ 4. detsember 2016 18:15
kas endal juba pasoor ei ole või... kümne küünega hoitakse pumba juurest kinni
s
Sotsiopaat/ 4. detsember 2016 18:51
sotsiopaat • tsüklotüümne isiksus • ärev isiksus • skisoidne isiksus • abitu
See on isiksusehäire.Sotsiopaat ei tunnista mingeid kirjutatud ega kirjutamata inimestevahelisi reegleid ühiskonnas, tal pole südametunnistust, seega ei tunne ta kunagi süümepiinu millegi pärast, ta mõtleb ainult omakasule ja arvab, et ka kõik teised käituksid samamoodi, kui ainult oskaksid või julgeksid - tal puudub empaatiavõime. Igasugune reeglitele allumine, ka lihtsalt viisakus on tema meelest nõrkuse ilming. Näiteks, ta võib käituda asotsiaalselt ainult internetis, kus elab välja seda, mida päriselus ei julge. sotsiopaat ehk antisotsiaalne isiksusehäire...RHK10 järgi on õige nimetus ja seletus...
F60.2 Düssotsiaalne isiksushäire [teiste inimeste õiguste eiramine ja rikkumine]
Isiksushäire, mis torkab tavaliselt silma ränkade vastuolude tõttu inimese käitumise ja valitsevate sotsiaalsete normide vahel ja millele on iseloomulik:
(a) kalk hoolimatus teiste tunnete suhtes; (b) tugev ja püsiv vastutustundetu hoiak ning sotsiaalsete normide, reeglite ja kohustuste eiramine; (c) võimetus püsisuheteks, kuigi suhete loomisel pole raskusi; (d) väga madal frustratsioonitaluvus, madal agressiooni ja vägivalla vallandumise lävi; (e) võimetus tunda süüd ja õppida kogemusest, eriti karistusest; (f) märkimisväärne kalduvus teisi süüdistada ja ühiskonnaga konflikti tekitanud käitumist õigustada.
Kaasnev joon võib olla püsiv ärrituvus. Diagnoosi võib kinnitada lapse- ja noorukieas esinenud käitumishäire, mida ei pruugi küll alati esinenud olla.
s
Sotsiopaat/ 4. detsember 2016 19:24
Selline on minu iseloomustus.Köik,kes poolt,ühinege.Teeme oma erakonna ja lähme vöiduka löpuni.
p
puhas nagu/ 4. detsember 2016 18:11
prillikivi. üle laiba aga ei tunnista, et ma ei sobi oma taustaga sellele kohale. ikka rinnaga peale. nüüd võta Ratas vastutuse endale. ja rahval on oma sõna öelda.
j
Jürka / 4. detsember 2016 18:19
Kes siis tahaks võimust ja suurest rahast vabatahtlikult loobuda, kui talul pidevalt suured võlad kaelas?
t
tüüpiline ,rinna ja küünarnukkidega tee rajamine ,/ 4. detsember 2016 18:20
võlad ju vaja tasuda ,ainuke suure teenimise võimalus , muidu läheb batushkale käru lükkama...
g
Georg/ 4. detsember 2016 18:22
Mis te öiendate noore mehe kallal.Laske las teeb oma tööd,siis alles paistab,kas saab hakkama.Siis kaagutagegi

g
G/ 4. detsember 2016 18:10
Ja isegi ei õigusta end, ütleb vaid, et teeb mis ise heaks arvab??? Kuidas saab valitsusse üldse kriminaali ja petisena??? Et end AINUKE võimalus vähegi rohkem inimesena näidata oleks kohene tagasiastumine.
1
18:10/ 4. detsember 2016 20:09
ÜLBUST on sellel pätil ka veel ülearu....
k
Kitsede ülemus/ 4. detsember 2016 18:09
Krimi korras karistatud ja veel minister.
o
on/ 4. detsember 2016 20:42
minister karistatud või? millal ta kinni pandi-kriminaalid on ju türmis?Mõnest kommist selgub, et väärtegu ja kiiruse ületamine, ...tuleb meelde professori käik kooli poja pärast, kes lõi eesistuva tüdruku naelaga kinni tooli külge ja kui õpetaja küsis isalt, et mida ette võtab lp. professor, siis sai vastuseks, et küll poiss midagi uuemat välja mõtleb, kui ise käis koolis siis tegi ka tükka tublisti....elu elukest aga tööd mõõdetakse mitte koeruste järgi, mis teinekord poisikesena tehtud.
n
No/ 4. detsember 2016 18:05
k
kits õues/ 4. detsember 2016 18:04
Võitlen lõpuni,et talveks lauta oma aedikusse saada.
n
naisuke/ 4. detsember 2016 18:04
kaovad kõige lihtsamad ja ausamad kommentaarid, miks osad siiski alles jäävad?
1
18:04/ 4. detsember 2016 20:08
Moderaator on jobu - ta ei mõista tekste....!
k
kitsede armee/ 4. detsember 2016 17:58
b
bajebenn/ 4. detsember 2016 17:49
Tôesti tubli valitsus, kus yksminister vôitleb pidevslt omakoha eest,,, ei tea kas töö tegemiseks ka aega jääb?
l
lugeja/ 4. detsember 2016 17:48
Kui härra peaminister teda homme ei taganda, siis mina küll enam selle valitsuse teovõimesse ei usu. Ministriametisse saab siis ilma taustauuringuta. Mul üks tuttav tüdruk tahtis minna politseikooli, aga oli gümnaasiumi ajal visanud kiviga seisvat liinibussi, kuna juht ei võtnud peale, sest mõned sendid jäid puudu. Üks loll saab ametisse, võtab palju asjatundjaid nõunikke, aga mida ta teeb pressikonverentsil, kui tuleb ise vastata. Häbi on sellise valitsuse pärast.
o
oliver/ 4. detsember 2016 18:30
Ja Kruusel oli taustauuring?Ja pole vist ühtegi ei ministrit,EK liiget,,kõrgemat riigiametnikku,kel poleks 15 aasta tagust eksimust ei liikluses ja mujal ja kõik töötavad.Siinsed vihakülvajad on kõik refide poolt ostetud kommijad,neid ei maksa arvestada.Nende ülesanne on uus valitsus kukutada ja jälle refid paika panna.Aitab!!!
n
No mida?/ 4. detsember 2016 19:04
Ma ei ole mingi ref. hakkasin vägagi keskerakonna pooldajaks aga mis jama see nüüd siis on. Ma olen väga nördinud :-( Ma tahaks näha kuidas Repinski hakkab ükskord riigikogu ees oma tööst aru andma.Ta sõnavara on päris ahtake ja kui palju tarkust üldse peale kitsedekasvatuse ongi.
a
Ando/ 4. detsember 2016 20:23
Ok,liiklustrahv liiklustrahviks-enamikel juhtub,aga see mees on ju HUIJAR st.PETTUR,PETIS.
t
to no mida/ 4. detsember 2016 21:55
Küll ta õpib kiiresti Lenini kõned pähe.
m
mann/ 4. detsember 2016 19:42
Tean tütarlast kes tahtis politseikooli minna aga ei lastud kuna isa oli kriminaalkorras karistatud.Ja siin pannakse ministriks kes ise kriminaal.Küll ikka annab neid seadusi väänata.Jube.

m
malle/ 4. detsember 2016 17:47
Täiesti uskumatu, kuidas üks inimene ei saa aru, et ta on sobimatu sellele kohale. Harimatu pealekauba!
o
omar/ 4. detsember 2016 17:57
Kruuse nägi põldu esmakordselt,kui ministriks pandi,ja kõlbas küll!Repinski on sobivam ,on selle töö peale hakkaja ja tunneb nooti!Edu Sulle ja võitle vapralt!Täna astus põllumeeste paremik Sinu eest välja ja hr.Ratas peaks tegema otsuse Reprinski kasuks
j
Jürka / 4. detsember 2016 18:20
Põllumeeste paremik? Kas need nimed on kusagilt ametlikust edunimekirjast võetud?
h
hakkate/ 4. detsember 2016 18:25
koos maisi kasvatama ve?
u
upupumps/ 4. detsember 2016 21:32
Minister padar oli ometi maatööd tundev ja ka mitte väga noor,kuid tegevus efektiivsus polnud mitte null vaid lausa negatiivne ja põllumajanduse vaenulik.Las ppoiss proovib,kui toetus taga.
1
17:47/ 4. detsember 2016 20:08
Kesikute määgiv lambakari toetab teda samuti....!
d
dba/ 4. detsember 2016 17:46
edtkar savisaar on selle kriminaali ees poisike oma paarisaja tuhande eurise võlaga, sellepärast teda kotitigi 15 aastat,,,noor nolk paned 800 000 uugana ja saab ministriks,,,tule taevas appi
k
kae õudu/ 4. detsember 2016 18:23
800tonni. kitsed peaks seal laudas kahhelkivil ja punasel vaibal kõndima
u
uskumatu mees/ 4. detsember 2016 17:43
oleks tore, kui see oleks ja jääks edaspidi kitsekarjuse unistuseks
k
keskerakond/ 4. detsember 2016 17:41
ühtne venemaa hoiab omasid.
a
aus kodanik/ 4. detsember 2016 17:40
Meie jällegi võitleme, et ebapädev minister oma ametisse ei jääks - ja meid on kordades rohkem!
h
huvitav/ 4. detsember 2016 17:50
kust on pärit sinu pädevus, teadvat, et temal seda pole? Mina teda ei tunne lähemalt ja ei tea.
m
modereerige see omale sisse/ 4. detsember 2016 17:39
ma lähen homme 1 šamaani jutule ja lasen teile needuse peale panna.
s
Shamaan/ 4. detsember 2016 18:00
Võtsin sind kuulda, homme on moderaator kloostri taga metsas viimset palvet lugemas.
l
lol/ 4. detsember 2016 17:37
ma võitlen ka lõpuni välja ja kui vaja, siis tulen külla.
p
pikale veninud tragikomöödia/ 4. detsember 2016 17:28
Masendav. Tobukesele sadas ministriamet taevast sülle ja nüüd hoiab mehike sellest küünte ja hammastega kinni, mõistmata, et tal puuduvad nii haridus kui võimed sellise ameti pidamiseks. Mida ta loodab saavutada? Arvabki, et ministri amet tähendab tähtsa näoga ringi käimist ja udu ajamist? Või mida loodavad need, kes ta paika upitasid ja takka kiidavad? KUIDAS teie arvates selline tüüp Euroopa bürokraatidega hakkama saab? Mismoodi ta põllumajandust juhib, kui endal on 10 piires arvutamisega raskusi?
x
xxxx/ 4. detsember 2016 17:34
Võimalik ainult EstOnias.
x
xy/ 4. detsember 2016 18:43
Võimalik ainult KESKERAKONNAS!
1
17:28/ 4. detsember 2016 20:06
Madalalaubalise jobu koht on kitsekarjas!
j
Juulius/ 5. detsember 2016 00:00
Teist korda vist nii lähedale riigipirukale tulemist ei tule selles elus. Sellepärast hoitakse saadust kümne küünega kinni. Ja taevased jõud olevat kah oma õnnistuse andnud.

5
5. kolonn täidab innukalt lepingut agressor putiniga/ 4. detsember 2016 17:27
Putin ei andestaks taganemist. Taganeda pole kuhugi, seljataga on Moskva.
p
pane siis oma putja ministriks,/ 4. detsember 2016 18:25
kui lol.id on siin kommipoisid(tüdrukud),lausa uskumatu.
m
miljonivargad said brüsseli palga peale/ 4. detsember 2016 17:27
seega on Repinski poisikesepõlve temp üsna mage lugu tolle kõrval Aga seesuguse materdamise peale..., poiss, näita siis, et oled aus ja teed eesti põllumeeste heaks reaalselt häid tegusi
e
ei ole/ 4. detsember 2016 17:51
aega, peab võitlema "pädevate" teadjatega :).
s
selgeltnägija/ 4. detsember 2016 17:26
Aga see lõpp on kuradima lähedal ja see ei ole võidukas.
ä
Ärgake, Ossinovski ja Tsahkna!/ 4. detsember 2016 20:05
MIKS on Ossinovskil ja Tsahknal SUU KINNI....? Repinki HÄBISTAB KOGU valitsust!
i
Ints/ 4. detsember 2016 17:23
Konju juust valmib Andre juustufarmis Kambja lähedal. Kuidas see siis Konju Talu toode on? Artikkel oli Delfi maalehes!
i
isamaalane,tegelikult/ 4. detsember 2016 17:22
Tee tööd,poiss, ja lase koertel haukuda---see on nende töö.
1
17:22/ 4. detsember 2016 20:04
MATSI koht on kitsekarjas!
t
Tõesti,/ 4. detsember 2016 17:19
5
5. kolonni pealetung/ 4. detsember 2016 17:13
Küüditamise heakskiitja kitsekarja tagasi.
a
A/ 4. detsember 2016 17:31
a
aus kodanik/ 4. detsember 2016 17:47
Ei ole jama! Parlamendi eelnõu hääletamine toimus 10:22 - Repinski hääletas poolt
Nn küüditamise 75 a. resolutsiooni hääletamine toimus 10:44 - Repinski ei hääletanud. "Maalehele" antud intervjuus väitis vastne maaeluminister, et ta asus samal ajal Ida-Virumaal? Huvitav-huvitav - 32 minutiga Toompealt Virumaale!
PS. Isegi Tallinna Lennujaam ei pidavat koristajaid tööle värbama, kui inimene on krimkorras karistatud. Eesti Vabariigi Valitsusele kriminaalkorras karistatud inimesed sobivad küll. Absurd!
M
........./ 4. detsember 2016 18:06
Meil pooled ametnikud kriminaalkorras karistatud, olid ametis reedel ja on ametis esmaspäeval. See ongi täieline Eesti Vabariik kus parteiline kuuluvus annab süüdimatuse olla karistatud ja karistada kodanikest mitte ametnike.
a
ausale kodanikule/ 4. detsember 2016 18:16
ma arvan, et võileibade tegijad lennuliinidele ka läbivad taustakontrolli aga minister võib kes tahes olla. johhaidiiii.
k
.../ 4. detsember 2016 18:21
kaitseliitu võeti nädalaga krim korras karistatud roolijoodik Ka seal ei tohi seda viidet olla Nii et millest me räägime ja teisi materdame... Vaata kõigepealt ennast kallis kaasmaalane !!!
j
Jürka/ 4. detsember 2016 18:22
44 miinus 22 on 22 minutit:)
l
lõpeta juba ära,"aus" orav,/ 4. detsember 2016 18:27
i
4. detsember 2016 18:38
isegi asso kommer võeti kunagi kaitseliitu. ei väitle kommeri küsimuses ei poolt ega vastu, aga kui on karistus kustunud, siis juriidilises mõttes on subjekt puhas leht.
a
aus kodanik/ 4. detsember 2016 19:24
Toompea autoparklast väljasõiduks Ida -Virumaale kulub veits aega. Suurest (hääletamis)saalist keskerakonna fraktsiooni ruumidesse, kus asuvad üliriided, sealt autoparklasse kulub ca 10 min.
e
eestlased/ 4. detsember 2016 20:02
Küüditamise toetajad - VÄLJA EESTI RIIGIST!
ä
ära lahmi siin,/ 4. detsember 2016 18:26