Eesti uudised

Norras hukkus kokkupõrkes eestlase juhitud veokiga vanapaar (10)

LISA KOMMENTAAR

Kirjatsurad, 3. detsember 2016 18:51
lugege nüüd veelkord loo pealkiri läbi !
kaks kaks kolm 3. detsember 2016 17:25
seega on talv aeg,mis reguleerib rahva arvukust ja seega ka riigieelarvet. Sest kui pole inimest,pole ka probleemi .
Valitsus koos oma ministeeriumitega ei hakka ju sellise pisiasja,kui libedate ja kinnituisanud teedega,tegelema . Inimesel peab endal oidu peas olema .Kui ei saa hakkama,surebki ära .Selline on rahvaasemike mõttelaad. Eelmine p----ekukkunud primeminister püüdis lennata,kuid ka mitte eriti kõrgelt Ehk nüüdne katsub raudteed mööda...
3. detsember 2016 11:38
kaastunne norrakatele ja autojuhile tugevust. pole kerge sellega elada.
Episood Otepäält tõlkijalt. 3. detsember 2016 10:24
Tere. Väga palju aastaid tagasi seikles suur veok Otepääl Norrast. Keegi ei osanud inglise keelt kutsti mind. Mina ei saanudki õieti aru mida ta tõi kas midagi kalamaime või mingisuguseid kala passeine või maimude passeine.Heaküll see selleks. Ühesönaga midagi kalakasvatajatele midagi Otepääle ja kusagile Sõmerpallu kaup. Juhatasin Norrakale kõik tee ära ja hoiatasin juhti, et olge siin Eestis Otepääl eriti ettevaatlik siin on ohtlikud kurvilised teed. Norrakas naeris suure häälega ja ütles, no kuulge tulge meil Norra siis näete meie teid ja mägesid. Olen vist nõid või sõnusin kõik ära. Juhatasin Norrakat Pühajärve poolt Puka poole. Järgmisel päeval läksin tööle ostsin ajalehe kioskist Valgamaalase.. Esilehel pildid tuttavast autost kusagil soos metsas. Norrakas oli kurvist välja sõitnud kusagile sohu kus päästeteenistus kaevas kolm päeva Norrakat soost välja. Vat nii tugevad on Norra autojuhid. meil väikses Eestis lauskmaal.
Jessake ! 3. detsember 2016 18:47
Hommikul kirjutasin kommentaari õhtul jõudis kohale. Õhtulehe toimetajad on ka kaineks saanud.
maniila 4. detsember 2016 18:01
no mõni on oma vaimusünnitistest nii sisse võetud, et kontrollib iga 5 min järel, kas jõudis, ÕLi toimetajad sinu üllitistega ei tegele, neil on muudki teha.
Vanapaar!? 3. detsember 2016 10:21
Olid ju 60-sed?
Teate, mul selle 60-nenda sünnipäevani veel 3 aastat, aga arvan, et minusugune "vanur" klobiks kogu selle teie toimetuse vajadusel läbi.
On teil mingi juhend või? Pereisa, memm, vanahärra/proua, vanapaar...
Mis jama see on? Küll tundub, et surnud Fidel (kes oli ikka väga vali vend) on elusam kui teie seal kokku.
eestis on süüdlaseks valesti valitud sõidukiirus ja vale pikivahe, valed rehvid 3. detsember 2016 07:58
eesti uudiste puhul enamasti lisatud politseiametniku voi maanteeametniku manitsev kommentaar, et pole olemas halbu sõiduolusid, vaid on olemas valesti valitud sõidukiirus ja pikivahe jne..
välismaal huvitav on vist teisiti?
Ei ole teisiti 3. detsember 2016 10:22
Seal pole vaja manitseda, seal teavad inimesed seda niikuinii.
EiOleEiOle 3. detsember 2016 11:54
Milleks siis üldse talvist hooldust teha, kui kõik teavad niikuinii. Raha kokkuhoid on meeletu ja küll see jää ja lumi ise ükskord ära kaob.