Eesti uudised

Pagulaspoliitika eesmärk on getostumist ära hoida (68)

LISA KOMMENTAAR

Pole võimalik 1. detsember 2016 14:26
ära hoida getostumist. Pole kasu arukast paigutamisest,abist, koolitamisest. Getosid tekitavad teine kultuur, usk,elulaad s.t. see, mida ei ole võimalik inimeselt võtta ega ka välja vahetada meie meelest millegi parema vastu. Pakume materiaalset heaolu.Mida paremini ja rohkem suudame neile korvata kaotatud materiaalset heaolu,seda kiiremini loome võimaluse getostumiseks, s.t. paiku,kus koos olla,kuhu võõrastel,s.t. meil põliselanikel ,ei ole ligipääsu.Meie rituaalid toimuvad kodudes või kirikutes ja vaikselt. Nende rituaalid toimuvad avalikes paikades ja kärarikkalt. Riik ei saa neid keelata,see on nende kultuur,see on inimõigus.Siis tuleks keelata ka meie laulu- ja tantsupeod ja kõik vabaõhu üritused. Nii nagu nõukogude võim ei suutnud keelata meie laulupidusid, ei saa meie keelata getosid nendele,keda me siin lahkelt vastu võtame. Saagem aru,et getoga seondub elulaad ja kultuur. Need ,kes on reisinud erinevates maades,teavad ja on näinud seda.
Pole pagulasi 30. november 2016 23:00
pole ka probleeme,sest tuues sisse pagulasi ei lahenda me nende kodumaades mingeidki probleeme,pigem teeme asja hullemaks. https://www.youtube.com/watch?v=LPjzfGChGlE
maamiiz 30. november 2016 21:22
ei pääse eestigi getostumisest,vaatasin hiljuti doki kus siin ülikooli lõpetanud ja kodumaale mitte naasev afronaine seletas eestis elamise raskusi ja näitas kuis nad siis seal pidutsesid paar,kolmkümmend samasugust,see on ju algus.
ilmselt on mõeldud seda saadet 1. detsember 2016 07:52
http://err.ee/v/f8968944-2e26-4333-b168-3e7b0b757b27/
11m05s poeskäigu klipp on huvitav režii teostuse tõttu.
11m30s presenteeritakse kaadrisse seljaga puhastusseadmekäruga kaamerast eemale liikuvat töölist, tagaplaanil puu- ja juurviljalettide vahel saate peategelane mehega.
Küsimus on – kas tegu on dokumentalistika või instseneeringuga või mõlemaga koos?
Kas tegu on juhusega või lavastusliku propagandistliku momendiga, kus režii pani enne plaani filmimist kaamera selja taha poe töötaja kes liikus diagonaalis üle ekraani?
#
15m15s on klipp "konspiratiivkorterist" kuhu kogunenud kokku mitmeid samakultuurilisi. Me ei näe seal lõimumist. Me ei näe lõimumist ka selles, et isik kes omandas siin magistrihariduse ei püüa saate vältel kaamerasse rääkida eesti keeles.
#
19m35s näete klippi võõramaise sektantliku kiriku toimetamistest Tallinnas, te ei näe seal integratsiooni. Te näete seal hoopis omaettehoidmist samasugustega.
pärnakas 30. november 2016 20:52
Kogu see mäng käib vaid ühel eesmärgil so rahvusriikide hävitamine. Selle nimel eiratakse inimlikkust ja mõistlikke lahendusi. Inimeste küüditamisel nende jaoks võõrasse kultuuriruumi ei saa kõnelda aitamisest.
Selle raha eest, mis kulutatakse ühele võõrale siin, saaks tegelikult ja inimlikult abistada sadu hädalisi nende oma kodus. Kodusõjad ei hõlma kuskil kogu riiki vaid ainult mingit osa sellest.
30. november 2016 18:51
Kuni eelmist kommentaari modereeritakse, lisaks veel, et pagulasi turvalistesse riikidesse saates koos rahastusega on pagulasbisnisega (üsna jälk sõnaühend) tegelejatel ka kasumid suuremad, kuna aafrikas on tööjõud odavam ja talvel kütte eest kulusid peaagu pole.
30. november 2016 18:38
Tõhusaim pagulaspoliitika ja lõimumine ja integratsioon on saavutatav sarnase paigutamisega sarnase juurde, st. saata kõik merkeli kvoodijooksikud koos muude jooksikutega neile sarnaste väärtustega maale ja saata euroraha sinna samuti. Kui EL selle peale pröökama hakkaks, siis on selge, et EL-i eesmärgiks pole mitte pagulasele turvalist peatumispaika pakkuda vaid EL alad aafriklastega ümber asustada. Aafrikas on turvalisi paiku ja riike küll, kus võetaks vastu pagulased koos rahastusega.
johanna 30. november 2016 17:38
Väike analüüs kinnitab, et see võõraste sissevedu, vastu meie tahtmist, päädib suure sõjaga. Kunagi ületab pealetung meie taluvusläve, ei ole võimalik heanaaberlik segunemine kiviajas elavate hõimudega. Ütelus "viimane piisk karikas" kehtib ka siin. Meid aitavad metsad ja sood, vanavanemate tarkus.
Parem on hädasid, mis lausa karjuvad tulles, vältida.
märt 30. november 2016 15:58
mis maailmajaos on suudetud ära hoida sissetunginud/toodud vööraste getostumine,oskate ehk vastata,mittelugupeetud vasakpoolsed?ei usa ega rikkad euroopa riigid pole sellega toime tulnud.parim,mis yks riik teha saab,on neid hulkureid yldse mitte sisse lasta.raske see on,aga vöimalik,ainult head tahet peab olema.praegustel europoliitikutel see tahe aga puudub.

Bretooni linnuvaatleja 30. november 2016 12:48
Ainus reaalne viis getostumist ära hoida oleks see, kui kohalikel/valgetel ei lubataks elukohta vahetada. See tähendab siis seda, et kui ma elan nt. Mustamäel Vilde tänaval, kuhu on hakanud sisse voolama palju võõrast rahvast ja see otseselt minu laste (kui ka mu enda) elu ja tervise ohtu seab ja ma arvan paremaks sealt ära kolida, siis vaba inimesena on mul võimalus sealt ära kolida. Kui ma elan üürikorteris, siis on on probleeme vähem - lõpetan üürilepingu. Kui korter on minu oma, siis on juba kurvemad lood, sest getos on korterite väärtus madal ja ma kaotaksin rahas. Kuid kuna küsimus on elulise tähtsusega, siis ei hooli ju ka rahast. Vabas riigis on selline võimalus veel alles.
Kuna aga "pagulaspoliitika" juba töötab selle nimel, et getostumist ära hoida, siis ilmselt tulevikumuusika ongi just see, et kõik (nii pagulased kui kohalikud) tehakse sunnismaiseks - siis saame totalitaarse riigi, kus toimub sundsegunemine ja nii meid muudetaksegi loomastunud juurteta massiks, mida on hõlbus karjatada.
Nagu juba eelpool mainitud, siis tulevikustsenaariumi Euroopal ei olegi - igal juhul lõpeb see verevalamisega. Eriti käib see just Lääne, Lõuna ja Skandinaavia kohta. Küll aga paistab minevat nii, et Visegradi blokk lööb seljad kokku Venemaaga, et koos ühendatud sõjajõududega suurt puhastust teha, sest Venemaa on ikka nigelas seisukorras küll - hiinlastel jookseb ila Venemaa maavarade peale, lisaks sama probleem kasvava islamiga. Iseküsimus on, kes veel Visegradi blokiga liituvad - ilmselt Austria ja usun et ka Bulgaaria ja Rumeenia või ka Kreeka oleksid huvitatud. Bulgaarlastel on probleeme türklastega, kes nende maad on üles hakanud ostma. Jah, kõik see võib päädida Vene impeeriumi loomisega, aga on's siis Ida-Euroopal erilisi valikuid? Ei ole ju, kui Baltimaad hoiavad Visegradist veel eemale ja samas Skandinaavia ja Soomega koostööd pole ning Läänest hakkab tulema järjest enam survet valgete põgenike näol (mille vastu midagi eriti ei olegi, kuid me ju ei tahaks, et meil rahvastikutihedus tõuseks UK tasemele ja eesti keel välja sureks, sest suhtluskeeleks saaks sel juhul raudpoltkindlalt inglise keel).
Pagulaspoliitika = Grand Remplacement
30. november 2016 12:18
Rändespetsialist Valdaru ütles JukuKalle saates, et valitud seltskond(tol.rastid) ei jõua ära oodata, kuna nad saavad juba sissetooduid nunnutama hakata. Suurem laine on tulemas. Sellest ka aj.p.su.
hoidku 30. november 2016 12:06
kui rumalad võivad olla mõned nimesed!!
kas need juhkamid tõesti aru ei saa, et nende judaseeklite eest mis neile makstakse hävitavad nad omaenda maailma
terevisioonis rääkis üks nüri näoga "ärinaine" tööjõust (huvitav kas mõeldi narkodiilereid?)?! see on ju lisakoormus meie niigi õhukesele sotssüsteemle ja tuleb uus tõeliste töötegijate väljaränne moslemite eest sinna kus neid nii mõnusalt elada ei lasta - Poola,Ungari, Leedu, akslased juba lähevad
ülilihtne 30. november 2016 11:32
getosumise vältimises paluks neid mitte sisse tuua
tööd tegema ei hakka nad iial ja see on vaid lisakoormus meie niigi vähestele töötegijatele
30. november 2016 12:03
Kui ma küsisin, et mitu neist on tööle asunud, siis komm ei ilmunudki.
30. november 2016 11:23
Nad paljunevad sellise hooga, et getostomist on võimatu ära hoida.
30. november 2016 11:12
Et getosid ära hoida, tuleks hakata Viimsisse mustanahalisi insenere paigutama hakata. Või on seda juba tehtud?
30. november 2016 11:06
järjekordne ajupesulaine. kurdetakse tööliste puuduse üle, aga sisse tuuakse ainult harimatuid parasiite meie meditsiini-, hariduse- ja sots.valdkondi kurnama. mitu neist tööle on hakanud?

Leinalint lipu küljes 30. november 2016 11:02
Tõesti, võib-olla tulevad muutused, näiteks sõda. See on ainus võimalus, et kõik muutubki päevapealt. Surevad kristlased, surevad moslemid. Muudeks muutusteks on aeg lõppenud. Selle suure sõnnikulastiga laeva kurssi enam ei ohja ei Trump ega muu maailmaime. Kui Eesti valitsus kohe pidurit pagulastele tõmbaks, elaksime ehk veel kümmekond aastat enamvähem rahus omal maal. Kuid siis tuleb islam ikkagi, sest kontroll on juba praegu kadunud ja Euroopa ajab musta vahtu üle ääre. Kui oma kaitsevägi ja kaitseliit piiri ei kaitse, ei tee seda keegi. Tänane seltskond valitsuses on haledad argpüksid ja president ei anna iial korraldust - kaitseme KOHE oma piiri, õlg õla kõval.
Euroopa ja valge rass on osaliselt surnud või tõmbleb surmakrampides.
Meiega on kööga.
R.I.P 1. detsember 2016 00:13
Eestile, Põhjalale, Euroopale, kogu maailmale. Need on meie viimased hingetõmbed. Ja ka organisaatorite.
Alar1 30. november 2016 10:49
Kellelgi on arusaamine, et meie ehitame getosid ja Aafrikast pärit insenerid ja teadlased hoiavad selle ära??? Getod tekivadki sellepärast, et sisserännanud püüavad end põliselanikkonnast isoleerida!
heh 30. november 2016 10:04
Seda ei ole võimalik ära hoida. Välja arvatud ainult juhul, kui eri taustadega ja kultuuridega inimesed on rasked miljonärid ning elavad kusagil südalinnas või eksklusiivses villade rajoonis. Aga muidu on üle maailma ja läbi ajaloo olnud igal pool omad hiinalinnad, juutide getod, allahlaste piirkonnad jne jne
Geto 30. november 2016 10:00
tekkivad niikuinii , normaalne inimene ei taha elada venelase korval, raakimata moslemist. Miks eestlane tahab Nõmmele, mitte Maardusse?
.... 30. november 2016 09:57
Need "eksperdid", tolerastid jne kes räägivad siin muslimitest pagulaste lõimumisest võiksid eelkõige koraani algusest lõpuni süviti läbi lugeda ja tega selle usu põhitõed omale selgeks teha ja mitte neid pärast veel omale sobivalt vääriti tõlgendada. Elementaarne on see et Islam ei anna usulisi valikuid naistele ja lastele. Islami mehest sündinud lapsed usku valida ei saa. Nemad on muslimid. Muslimi naine võib abielluda vaid muslimist mehega. Muslimist mees võib abielluda muslimist, kristlasest, juudist, zoroastristist või hinduistist naisega. Nende lapsed on muslimid. Selline demograafiline tee pidi prohvet Muhamedi arusaamist mööda muutma maailma ajapikku ainitiselt islamlikuks.
Ususallivus islamis piirdub ’’raamaturahvastega’’ ning need on islamile vaimselt allutatud ega saa olla islami kõrval võrdväärsed. Jutt käib kristlastest, judaistidest, zoroastristidest ja hinduistidest. Nõukogude marksism talus samuti mitmeid maailmavaateid, millega tehti koostööd ning väideldi. Selleks olid sotsialistid, rahuliikumised, rahvuslikud vabadusliikumised jne… Neid taluti, kuid marksitliku täiuseni ühiskonna käsitlemisel ei küündinud neist marksistide arvates keegi. Marksismile vaenulikesse ja laostavatesse ideoloogiatesse (kapitalistlik kord) oli suhtumine ühene – need tuleb hävitada. Nii Nõukogude Liidu käsilased kui ka paljud islamistid, kes neavad Õhtumaade ühiskonda ja ennustavad talle kadu, nautisid(vad) Lääne ühiskonna võimalusi. Püüdes seda samas seestpoolt igati õõnestada. Ülaltooduga ei piirdu islami ja marksismi praktika sarnasus.
Paraku on neil üks oluline erinevus. Marksism oli ajaloolises mõttes hiline ja juurdumatu nähtus. Islam on aga juurdunud üle tuhande aasta. Sisuliselt on islami sallivus muu maailmavaate allutamise sallivus. See ei anna inimestele maailmavaatelisi vabadusi ja valikuid ning on seetõttu praegusel kujul Lääne ühiskonnale sobimatu ja ohtlik. Ainuke võimalus on avalikult nõuda muslimi oma usust lahti ütlemist ja kristliku kogukoda ehk ristiusu vastu võtmist. Oma usu hüljanud muslimi tasu on surm. Euroopa kristlik eluruum saaks kiiresti nii lahti vaenulikest pagulastest ja mingit getostumist poleks siis samuti karta.
johhaidii 30. november 2016 09:18
kas võiks küsida tarkade käest, millise kehaosaga nad mõtlevad. Kõik suurlinnad on getosid täis maailmas , kuhu politsei ei lähe, natuke nagu loll jutt, aga noh selle eest nad saavad kõva raha ja Soros teeb pai ka.
Ants Rannula 30. november 2016 09:12
Tsensuur pole lugenud Põhiseaduse punkte Sõna- ka Kirjavabadusest!
Ants Rannula 30. november 2016 09:07
Saab ju küll Euroopa muuta neegrimaaks.merkel alustas ja tulihingelised õhutavad kaasa.
Ainult kui kaua suudetakse neegreid toita ja majutada.

lihtsalt jalutades. 30. november 2016 08:48
Eriti nalja teeb nende julgete tekst , käib tiiru julgestusega päeval ida linnades ära kohtub valitutega ja juba õhku täis, tuleks nagu õhtul ja ihu üksi ja kohtuks kõigiga kes vastu tulevad 22.00 kuni 00.00 vahel.
+.+ 30. november 2016 08:47
süstemaatiline Euroopa rahvaste hävitamine immigratsiooni teel, muud midagi. Täpselt sama nagu venestamine.
30. november 2016 08:55
venestamise sildi all vähemalt ei suretatud maaelu välja ega suletud maakoole ja postkontoreid.
Kogemus Soomest: 30. november 2016 08:42
Kui Soomes alustati 10 aastat tagasi aafriklaste Matti Vanhaneni valitsuse poolt aafriklaste massilist ümberasustamist Soome ilma rahvahääletuseta ja -toetuseta, väitsid selleks ametissemääratud riigiametnikud sammuti et "meie ei tee Rootsi vigu" - muuhulgas kuritegevuse kasvu ja slumme. Läks aga just täpselt nii nagu Rootsis. Samad ametnikud muide aga suruvad oma ümberrahvastamise projekti Brüsselis peale kogu Euroopale.
ausat statistikat palun 30. november 2016 08:35
Kogu selle pagulasteema korral ootaks pagulaste mahitajatelt ausat statistikat nii Eesti kui EU osas tervikuna, lisaks Saksa, Rootsi ja Soome osas. Meil ju on olemas pagulaste register, küllap on ka Saksas, Soomes ja Rootsis. Niisiis - kui palju tuli immigrante EL-sse (Rootsi, Soome, Saksasse, Eestisse) aastatel 2014, 2015, 2016? Millistest riikidest? Kui paljud neist said pagulasstaatuse? Kui paljud neist, kes pagulasstaatust saanud ei ole, on praeguseks EL-ist lahkunud? Kui palju pagulastest on asunud tööle? Kui palju maksab ühe pagulase aastane ülalpidamine riigi maksumaksjale? Kui suurt inimeste hulka saaks aidata sama raha eest nende koduriikides (või samas kultuuriruumis)? jne jne jne Kuni meile ausat statistikat ei avaldata, ei saa usaldada ka mistahes "eksperte" ega muid ajupesijaid.
Rita 30. november 2016 09:48
Lisaks veel küsimuse: kui palju tööleasunutest on tööle jäänud
Kilplane 30. november 2016 08:27
Tegelikult on kogu see kärarikas võitlus sõelaga vee kandmine. Loodusseaduste ja inimloomuse vastu ei saa vasakpoolsete muinasjuttudega inimese kasvatamisest, neid saab muuta ainult räige sunniga. See võib küll takistada "getostumist", ent ei aita kaasa lõimumisele. Näiteks nõuka aja korteripoliitika sundis ühises majakarbis kõrvuti elama nii eestlase kui sisserännanud juurteta umbkeelse migrandi, ent mingit lõimumist nende vahel ei toimunud. Oli vaid vaid vastastikune põlgus ja üksteise vältimine. Need muinasjutud, mida lääne "tarkade" poolt ajupestud ja kinnimakstud propagandistid lõputult heietavad, on täiesti eluvõõrad. Nad peaksid meelde tuletama oma suure iidoli Karl Marxi sõnad, et praktika on tõe kriteerium. Praktika on aga selline, et vabas ühiskonnas ja korterituru oludes kipuvad ühist keelt, usku ja nahavärvi inimesed elama koonduma ühisesse naabruskonda. Kuna sellega kaasneb vältimatult lagastamine ja kuritegevus, pagevad valged sellistest rajoonidest nii kiiresti kui võimalik ja asuvad elama omasuguste juurde.
7.päeva adventist 30. november 2016 08:21
Kui pagulastel pole naasemise kohustust pärast sõda oma riike üle ehitama,siis on tegemist kuritahtliku Eesti riigi islamiseerimisega.Me kõik oleme muslimitele lihtsalt kafiirid ja seda me ei aktsepteeri iialgi.
njah 30. november 2016 12:59
EI tasu nii naiivne olla. Need sõjad lähis-idas (ja Aafrikas) on kestnud juba väga pikalt ja kestavad seni kuni neid loomi seal on. Aga neid loomi seal jagud - kordades rohkem sigib juurde kui sureb.
kust ta selle pika vaba elu võttab 30. november 2016 08:09
See tont unustab ühe asja, me mitte ei elanud vaid olime sunnitud teenindama punaseid kommuniste just tänu seliste kämalõugade kokkulepiatele.
lasna-geto 30. november 2016 08:05
miks seda ei likvideerita

phh 30. november 2016 07:59
Eesti ei ole hakkama saanud eelmise immigratsiooni lainega (ühiskonna integreerimise piir (kuni 9% rahvastikust) on meile kordades ja ammu ammendatud) ja rääkida praegu getostumise vältimisest kui pagulaspoliitika eesmärgist on lihtsalt järjekordne suur vale. Kuhu on pagulased paigutatud, et vältida getostumist? Kas te nimetate neid pagulaskeskusi getostumise vältimise vahenditeks? See eeldaks ju nende maksimaalset hajutamist, aga reaalsuses seda ei tehta ja lisaks võimaldavad kaasaegsed kommunikatsoonivahendid suhelda püsivalt oma kultuuri- ja infoväljas. See on järjekordne suur pettus ja kuni seda ei tunnistata ei ole võimalik ka adekvaatsete lahendusteni jõuda. Ettevõtjad vajavad töötajaid, aga siin venitatakse kummi pagulastega, kes on eluaegsed ülalpeetavad. Kui laiaks te selle immigratsiooni + pagulaste+ muude juure luuletatud kategooriate kummi venitada mõtlete? Kogu see pagulaste teema on ühiskonda mõttetult koormav ja täiesti perspektiivitu õhuvõngutamine. Integratsioon on ideoloogiline väljamõeldis ja see ei saagi realiseeruda.
pagulastüdruk on 30. november 2016 08:27
kogu aeg nutitelefonis,inglise keelt ei osak.Ainult oma emakeelt. Mida ta eesti koolis teeb kui ta aru millestki ei saa.
.... 30. november 2016 09:17
Klassis kehtestab reeglid eelkõige õpetaja ja kool, aga kui sedagi kokku leppida ei suudeta siis on see õpilane teile juba praegu pähe istunud, edaspidi läheb ainult hullemaks.
Andres 30. november 2016 07:54
Solki tuleb igast torust. Eile laotasid vikerraadios sõnnikut Kaju ja Lobjakas üksteise võidu, kui hea on multi ja paha-paha on uus suurriigi valitud president.
Raivo 30. november 2016 07:50
Teeme kõik,et nendest lahti saada.
Tuleb 30. november 2016 07:43
eristada sõjapõgenikke ja barbareid. Sõjapõgenikud tuleb paigutada väikeste osakondadega laagrisse, kust nad pärast sõjaohu kadumist tagasi koju saadetakse. Mingit eesti keele õpet pole neile vaja anda. On palgatud mõned tõlgid erinevate keelte jaoks ja asi ants. Saavad seal soojas elada ja süüa.
Teine lugu on ahnete barbarite sissetungiga. Kõigepealt peavad nad oma soovi põhjendama ning meil on täielik õigus neid mitte vastu võtta. Ning kui neid vastu võttagi, siis peaks nad läbima keelekursuse, kui ei tee eksamit ära - minema. See innustaks neid õppima, mitte nagu vanjuušad, kes pole soovinud 50 aastaga keelt õppida. Tean hästi, millise ülbusega suhtusid mu töökaaslasedki eesti keele õppesse.
Samuti tuleb iga barbariga sõlmida kohe võlaleping, et ta ei saa midagi tasuta, vaid peab algul saadud teenused ja asjad pikapeale hüvitama tööga. Samuti peab lepingus selgelt kirjas olema, et barbar tunnistab siinkehtivaid seadusi ega hakka oma usu või muu väljamõeldise põhjal endale eritingimusi nõudma.
Mis puutub aga getostumisse, siis juba on tehtud ränki vigu, et paljud on paigutatud Tallinna. Nad tuleb piisava vahega paigutada üle Eesti, vabu kortereid on meil küll. Kindlasti tuleb lõpetada nende tasuta ülalpidamine, tuleb pakkuda või tehislikku tööd, et nad 8 tundi ennast liigutaks. Meil on küllalt lund koristada, vanu hooneid lammutada, abitöid teha. Miinimumpalk neile piisaks.
getostumise 30. november 2016 07:41
teine pool on päriselanike erakindlused, et tunda end turvaliselt
Võõrandumine toodab samuti getostumist! 30. november 2016 08:06
See on linnades juba täielikult saavutatud korteri uste taha isoleerunud elanikkonna näitel, Eesti on ise juba sellisel määral tootnud elanikkonna võõrandumist, et kogu jutt pagulaste integreerimisest on lausa naeruväärne igale terve mõistusega inimesele. See kõlbab ainult raha ja kõigi muude ressursside väljapressimiseks ühiskonnalt, nagu omal ajal tänavalaste teema.
vanainimene 30. november 2016 07:39
Eile just ütlesin endast palju nooremale inimesele, et ise jõuan ära elada, kuni asi väga hulluks läheb. Kuid suur mure on laste ja lastelaste pärast. Ja neid on mul palju. Tema ütles- aga mina ei jõua. Küsimus ei ole riigist, kust tullakse. Küsimus pole ka nahavärvis. Küsimus on selles, et moslemi usk oma meile vastuvõetamatute arusaamistega on vallutamas Euroopat. Väga imelik on kuulata majandusinimeste juttu töötajate saabumisest. Et nüüd on aeg kvoote suurendada. Vaadake kui palju naisi selleusulistes riikides üldse töötab. Arvutage, mis maksab kogu selle eeliseisuses oleva rahva ülalpidamine. Kas te ei arva, et nende pensionärid ei tohiks saada pensioni teistel tingimustel kui kohalikud. Noored peaks ju neid ülal pidama, kui tööd pole riigi jaoks tehtud. Väga kummalised on pooldajate uusväited, et nad liiguvad peagi edasi teistesse riikidesse. Milleks neid siis siin üldse poputatakse, omal ei jätku päästjatele, politseile jt. raha. Miks ei saa kehtestada karmimaid reegleid - just nimelt materiaalseid? Kui teatud aja pärast keelt ei oska, toetust ei saa. Kui lahkud teise riiki Eestile, oled riigile võlgu siin saadud toetuste osa jms. Miks ei tooda kristlasi ja orbe, kes kahtlemata sulanduksid? Kas tõesti mõni kõrge sõnavõtja arvab, et kui migrant avab firma ( ostan, müün, vahetan) siis põliselanikud saavad tööd?
30. november 2016 08:13
Ei saa kehtestada karmimaid seadusi, sest see on erinevate lepingute rikkumine ja Euroopa Komisjon omab nagunii õigust kasvõi kõik seadused homme ümber teha ja Eestil ei ole üldse mingit sõnaõigust.
lia 30. november 2016 09:09
Tõepoolest, omal haigekassa vähemalt 20 milliga miinuses ja tuuakse muidusööjaid-parasiite.
Sama nagu Kreeka laenude puhul huilati - et jube kasumlikud.
nähh 30. november 2016 07:38
üks on selge, kurjade mõtetega saabunuid või lihtsalt kurjategijaid ei lõimu kuidagi. Odavaim ja ohutum on tyybid esimesel võimalusel tagasi saata ja selleks peaks immigrantidele kehtima 5 aastane nulltolerantsi periood, kui vähimgi kuritegevus lõpeb tagasisõiduga
Et nagu ühekorra võid teha kuriteo? 30. november 2016 07:42
HAHAHAA 30. november 2016 08:18
Näita mulle heade mõtetega Euroopat vallutama tulnud moslemit.
koos 30. november 2016 08:23
kõigi immigrantidest sõpradega tagasisaatminsega
taavikese vana vale 30. november 2016 07:23
ujus eilsetes uudistes päevavalgele. Rääkis avalikult valetades rahvale laialt kvoodist, mille number oli 360 ringis.. Vaikselt virutati 360-le TUHAT otsa nii et keegi ei saanud arugi... ja see üle tuhande kvoot saigi enne aasta lõppu täis. Mis edasi ?
7.päeva adventist 30. november 2016 07:29
Rahvas peaks omaalgatuslikult pagulased ülelugema ja kaardistama ja kui kvoot on ületatud,siis valitsust nii kõvasti survestama ja loputama,et valetamine lõppeks ja kord oleks majas.
30. november 2016 08:28
Selle peale tuleb suur kisa pagulaste jälitamisest ja tagakiusamisest, et sa ei saaks kellegi survet avaldada, andmete juurde on ligipääs nagunii keelatud, näed ainult tohutult kiiresti kasvavaid kulusid eelarves.
Jah 30. november 2016 09:48
Lugesin täna artiklit, kus oli välja toodud viie aastaga sissetoodavate arv ja see oli 49000. Kui ma teatud infole tuginedes rääkisin samast numbrist pool aastat tagasi, naerdi mind välja ja sõimati valimatul moel hüsteerikuks ja natsiks :) Täna aga on see arv ka ametlikult välja öeldud. Lõputu vale ja varjamine aga muutub tihti inimestele tõeks ning siis ei usuta ka silmaga nähtavat.

tolerast 30. november 2016 07:17
Peaks olema päris selge, et see multikulti umbrohi hakkab hävinema:)
Brexit, Trump ja Euroopa riikides suuremad valimised veel ees. Nii, et kõik, lõpp selle vägivaldse multikultiga, mis juba on toonud ühiskonda sallijate vihkamist. Normaalsed inimesed ei taha seda vihkamist.
7.päeva adventist 30. november 2016 07:16
Täielik mulja on see lõimumise jutt,kui põlisrahvas seatakse ohtu sellega,et politseil on otseselt keelatud radikaalselt sekkuda vägistamistesse ja ahistamistesse,kohtud ei topi muslimpagulasi vangi nende tegude eest ja muslimpagulased tunnevad end vabalt ja eluperemeestena ja põlisrahvas võriseb,täpselt nii ongi lääneriikides.
Mitte 30. november 2016 07:45
ükski muslim ei lõimu teistega kunagi. Isegi kui ta ise tahaks. Sest tema noorpõlvekasvatus on olnud juba piisav, et mõjutada tema alateadvust ellusuhhtumises.
30. november 2016 08:30
Tema usk ise ei lubagi integreeruda! Kas hakkad sina muslimiks või on temal õigus klmaks teha, muid variante ei ole olemaski nende religioonis. Mingi äraostmine kõne alla ei tule!
lia 30. november 2016 09:11
Loomulikult ei luba tema usk lõimuda. Suurbritannias oli juhus, kus muslim viisakalt soovis tuttavale häid kristlikke pühi ja seejärel teisest maa otsast tormas üks kohale ning lõi ta maha.
Hullemad on 1. detsember 2016 00:24
teise ja kolmanda põlvkonna moslemid läänes. Nemad ühinevad isisega tapatalgude läbiviimiseks.
sid 30. november 2016 07:12
Meil on getod täitsa olemas- Lasnamägi, Maardu, Astangu, Ida Viru.
täna sajab lörtsi, vihma, on jäiteoht. 30. november 2016 07:02
Halenaljakas/totter on nüüd Eestis erilise äravalituse tunnetuse maania. Kultiveeritakse siseveendumust, et ollakse erilised ja erilisema tarkusega õnnistatud. Leitakse, et ollakse teistest ettenägelikumad, võimekamad, paremad, osavamad, nutikamad. Vana talupojatarkus "parem karta kui kahetseda", "ära hõiska enne õhtut", "Aita sant sauna, tahab lavale!" on "kirikuvande" alla pandud ning selle suhtes käib põlastuse propaganda. Leitakse nagu need endale enesepettuse korras sisendatud ülivõrdes omadused aitaksid kilbina vältida probleeme, mida teised ei ole
I) algselt osanud
II) hiljem suutnud
III) lõpuks enam tahtnudki lahendada, sest mõiste "probleem" defineeritakse ümber "väljakutseks"
Ei ole selline intellekt erilisem. Meelevaldselt unustatakse inimlik aspekt, et ka teised on omal ajal püüdnud ennast veenda, et nad on teistest targemad ja oskuslikumad. Need plaanid ja kavad ei ole erilised. Ja inimpõlve pärast ei vastuta ükski ametnik oma heaoluga (korrektne neutraalne sõnakasutus) tehtud plaanide ja nende täideviimise tulemite ja järelmite eest.
24 aastat ehk inimpõlv tagasi, toimus rahareform kus vene rublad vahetati ümber eesti kroonideks. Vahetati ümber 1500 rubla 150 krooniks. 150 krooni on 9,58€. Üheksa euro ja 58 sendiga pidid inimesed eluga hakkama saama kuu aega järjest. Ja said kah. Praeguseks on olud nii palju muutunud, et te ei suudaks kuu ära elada 9,58€ isegi siis kui te ei peaks maksma kommunaalkulusid. Kuid tee sellise olukorrani on olnud järjekindlalt katkematult pidev ja ümberpööramatult sujuv.
Mida see rahareformi mõistujutt räägib? Kõik algab väikestest ja hetkel silmnähtamatutest ja paari aasta lõikes tajumatutest muutustest, mida tajutakse alles inimpõlv hiljem ning mille lõppmastaape ei pruugita teel olles ette kujutadagi.
30. november 2016 08:37
Selleks töötab ju terve haridussüsteem ja meedia, et elukestev ajupesu töötaks. Kui sa ei ole nende arvates õppmisvõimeline siis tõrjutakse sind ühiskonnast välja juba väga varakult, sildistatakse hoolikalt ja lõigatakse ära sotsiaalse mobiilsuse teed.
geto 30. november 2016 06:53
algul sada, siis tuhat+süüdimatu paljunemine ja peagi on getod tekkinud. Meil on kogemus ida-virumaa näol täiesti olemas. Paljudes linnades olid linnaosad, millest põlisrahvas kaugemale hoidis. Tartus oli selleks nn šhanghai.
+.+ 30. november 2016 06:03