Eesti uudised

Juhi hoolimatus viis surma vanema naise ja haiglasse neli inimest (8)

Arvo Uustalu, 30. november 2016 04:00
RÄNK KOKKUPÕRGE: Kahe auto kokkupõrge oli nõnda tugev, et neist said metallikänkrad.Foto: Jaan Kollo

"Ema lamab haiglavoodis, vend käib karkudega, minul on valu rinnus ja põlvedes. Aga kõige kurvem, et avarii põhjustanud, varemgi politseile silma hakanud juht tegi kahju teistele, mitte endale," ütleb Risto, kes saatuslikul laupäeva­hommikul oli Volkswageni roolis, millesse juhitavuse kaotanud Audi sisse paiskus. 

Möödunud nädala laupäeval kella kümne ajal sõitis Viljandimaalt pärit 21aastane Risto oma isa Volkswageniga Jõhvi poole. Tema kõrval istus 15aastane vend, kes pidi osa võtma Eesti meistrivõistlustest maadluses, taga ema, kes pojale kaasa elama läks.

Paarkümmend kilomeetrit enne Jõhvit oli sirgel maanteel nähtavus hea, teel oli küll lörtsisegust lund, kuid autode liikumisrajal paistis must asfalt. Üheksakümnekilomeetrise tunnikiirusega sõitnud Risto jõudis märgata, et vastutulev Audi hakkab vibama ning jõudis isegi pidurile vajutada. "See oli ainult üks hetk ja ma ei näinud isegi täpselt seda, kuidas vastutulev auto tagaosa ette pööras. Ma ei oska öelda, palju ma pidurdamisega kiirust alla sain, aga mitte oluliselt. Silma järgi tundus mulle, et ka Audi ei kihutanud. Selle taga sõitis mitu autot."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.11.2016
Ida-Virumaal hukkunuga liiklusõnnetuse põhjustanud mees võeti vahi alla
27.11.2016
FOTOD | Erkpunased nelgid ja leinaküünlad meenutamas Ida-Virumaa rängas avariis hukkunut

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee