Maailm

SKANDAAL: Trumpi noorimat poega Barronit peetakse autistlikuks (38)

Toimetas Piret Kütt, 29. november 2016 14:07
Perekond TrumpFoto: Reuters / Scanpix
"Kas Barron Trump on autistlik?" küsis Iiri päritolu USA näitleja, koomik, laulja ja kirjanik Rosie O’Donnell Twitteris. "Kui nii, siis missugune hämmastav võimalus pöörata tähelepanu sellele epideemiale!" 

Näitlejanna julges oletusi teha ja "märke lugeda", kuna tema 3aastane tütar Dakota sai autismidiagnoosi läinud septembris, vahendab Daily Mail

Rosie O'DonnellFoto: Vida Press

Kuid see on loo üks pool, pealegi üsna süütu. Kogu asi sai alguse hoopiski ühest videoblogijast, kes taolise kahtlusega esimesena välja tuli - O'Donell oli vaid oletuse jagaja ning kommenteerija. Pärast seda aga levis video kui kulutuli, jõudes ka tulevase presidendipaari kõrvu.

Perekond TrumpFoto: Reuters / Scanpix

Hetkel seisab juutuuber James Hunter silmitsi võimalusega, et Barroni ema Melania tema vastu süüdistuse esitab. "Ma ausalt kardan praegu. Ainus põhjus, miks ma selle video tegin, oli see, et nägin, kui palju sotsiaalmeedia Barraon Trumpi üle nalja heitis. Tahtsin seda lõpetada. Mul on tõepoolest kahju, kui ma olukorra veel halvemaks ajasin," sõnas James oma avalikus avalduses Gossip Copile. "Saatsin video privaatselt neile, kes Barronit kiusasid, selgitades, et ta võib olla autistlik. Kuid siis jagas seda Rosie O'Donell ning asi läks käest." 

Melania ja BarronFoto: Reuters / Scanpix

Trumpi 10aastane poeg pälvis tähelepanu oma eemaoleva käitumisega, kui ta koos presidendiks valitud isaga 9. novembril rahva ette astus.

Samal teemal

10.11.2016
GALERII | Milline naine on USA järgmine esileedi Melania Trump?
09.11.2016
PILTUUDIS | Trumpi poja näoilmes peegelduvad maailma emotsioonid
05.08.2016
USA presidendivalimised: Trumpi trump on tema suur pere

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee