Eesti uudised

Solarise põlengu pärast pooleli jäänud kinoseansi piletid hüvitatakse 

Toimetas Piret Pappel, 28. november 2016 14:36
Põleng Solarise keskusesFoto: Alar Truu
Eile õhtul Solarise keskuse sideruumis toimunud põlengu tõttu ei saanud Pimedate Ööde filmifestivalil (PÖFF) kolme viimast seanssi lõpuni näidata. Kõigile piletiomanikele hüvitatakse kahju Apollo Kino kinkepiletitega, mida saab taotleda kirjutades aadressil teenindus@apollokino.ee. Kinkepiletid saab kätte festivali pooleli jäänud seansi pileti ettenäitamisel.PÖFFi viimaste seansside ajal, 27. novembri õhtul toimus Solarise keskuse viiendal korrusel asuvas sideruumis põleng, mistõttu inimesed evakueeriti. Solarise keskuse haldusjuhi Rain Luksi sõnul ei olnud tegemist ulatusliku õnnetusega ja ükski keskuse külastaja viga ei saanud. “Kannatada sai vaid sideruumis asuv UPS ehk varutoiteseade, mida kasutatakse võimalike elektrivõrgu rikete ja häirete puhul,” kinnitas Luks. “Põleng likvideeriti vähem kui tunniga ja keskuse igapäevast tööd see täna enam kuidagi ei mõjuta.” 

Põleng Solarise keskuses Foto: Alar Truu

Samal teemal


Apollo Kino turundusjuhi Tanel Tatteri sõnul puudutas eilne evakuatsioon kokku ligi 300 kinokülastajat, kes pidid ohutuse huvides kolmest kinosaalist väljuma. “Mõistetavalt on meie jaoks kinokülastajate ohutus esmatähtis, kuid samal ajal on kahetsusväärne, et paljudel filmisõpradel tuli seanss pooleli jätta,” ütles Tatter. “Sellepärast annamegi neile Apollo Kino kinkepiletid, mille saab kätte PÖFFi katkestatud seansi pileti ettenäitamisel.”

PÖFFi filmifestivali administratiivjuht Mikk Granström avaldas juhtunu pärast kahetsust ning vabandas filmivaatajate ees. Samas lisas Granström, et suures plaanis jäi PÖFFi meeskond tänavuse üritusega väga rahule. Ta avaldas lootust, et niisugused õnnetused enam ei kordu.

Samal teemal

28.10.2016
Solarise keskuse tulekahju põhjustas põlema läinud UPS-seade
27.10.2016
FOTOD SÜNDMUSKOHALT | Solarise keskuses puhkes tulekahju, inimesed evakueeriti