Eesti uudised

"KUUUURIJA" | ENESEKAITSE VÕI TAPMINE? Mis juhtus Toomemäel surnuks pekstud pereisaga tegelikult? (76)

LISA KOMMENTAAR

Raudselt 6. detsember 2016 19:52
Kinni makstud otsus .Ei usu iial ,et seitsmest kutist ainult kolm- kolme vastu madistasid.Tuttava mendi vs. prokuröri nõuanne kuna muidu langeks kohe enesekaitse versioon ära.Ime et kuuuurijas polnud joonistust kuidas neli Vollit pinil istuvad,käed ilusti süles.Mitte töötav kaamera on ka enam kui kahtlane? Miks käib prokurör lähedasi mõjutamas ? Varjates politseiniku nime nii kiivalt ei imesta üldse kui sama vend juhtis kogu uurimist.Nii närvis ei ole üksgi aus inimene.
wm 4. detsember 2016 21:10
Kas asi tõesti seisneb selles,kes läks ees või kes taga ning kes võitis lahingu ,kes kaotas.Tegelikult ju tapeti inimene ja asi on selles,et keegi ei kutsunud abi.Hukkunu riiete ja vigastute järgi võib ainult seda järeldada et tema oli hoopis pikali ja teda peksti.Ainuke mõistlik seletus lämbumisele.Uurimine kallutatud.
Ehh 4. detsember 2016 16:33
Kurjategijat ei ole võimalik ju enam karistada, ta on ju surnud, kui sii ainult ta kaasosalisi. Aga miks pole tõstatatud tema kaasosaliste kuritöö osaluse süülisust
kas ikka ootasid 2. detsember 2016 13:30
Turva videos oli ju näha,et Toomas sisenes täiesti tühja baari sigarette ostma.Järelikult ootasid noored väljas ja provotseerisid kaklust edasi kuniks purjus inimesed vedu võtsid ja neile järgnesid.
Kahju küll 1. detsember 2016 16:39
Aga see on ikkagi selge, et jälitajad ei ole need, kes lahkuvad rahulikult ees vaid need, kes hakkavad neile järgnema. Milleks oli vaja kutsuda sõpra enda juurde, et minna koos temaga mingeid selgitusi nõudma inimestelt, kellega enne mingi konflikt oli? Milleks oli vaja neid oodata ja siis hakata jälitama? Rahumeelsed pereisad poleks seda teinud. Oli mingi intsident, siis oli. Aga ei, neil oli vaja järgi minna asju klaarima. Kahjuks läks asi aga käest ära, nüüd on inimene surnud ja ei tea, kes süüdi on. Nii hirmsasti tahaks, et süüdi oleks ainult need noored, aga paraku tuleb siiski vaadata ka nende sõprade suunas, kes otsustasid nolkidele koha kätte näidata ja ta selleks välja kutsusid. Poleks noortetele järgnenud, poleks seda juhtunud.
täielik möga 1. detsember 2016 09:29
Prpkuröri suust !Seda peaks iga üks aru saama ,et Toomase dna-d oli kõigi nolkide kätel.See ei ole mingi argument .
RM 30. november 2016 23:10
Turvakaamera lindid paraku näitavad, et noored lahkusid rahulikult ees ja just need kallil jõuluajal mööda ööklubisid jauravad keskealised "pereisad" asusid neid jälitama. Hukkunu lausa jooksis oma sõprade juurde, õlad laiali, et koos nendega noortele järgneda. Seega on täielik jama jahuda, nagu oleks nemad kogemata noorte teele ette jäänud. Nad ise otsisid tüli ja vahel ongi nii, et hukkub ründaja ise. Omastel on muidugi kahju ja ei taheta uskuda, aga kõigil on omaksed - olgu need ohvrid või ründajad.
Antud saates räägiti nii kenasti hukkunu puhastest püksipõlvedest nagu oleks ta mingi süütu lapsuke, aga ei mainitud mitte kordagi DNA analüüsi tulemusi, mis asetavad teda ennast siiski ka ründaja staatusesse. Lust ei saa küll kedagi teist süüdistada kallutatuses, sest ta ise on üdini kallutatud.
beti 30. november 2016 23:04
Tapmist nimetatakse Tartus "folklooriks" ?Kahjuks seda folkloori on just tartus eriti palju .

kaks küsimust 30. november 2016 15:54
Palju Liivale maksti ?Ja kes maksis ?
to tartlane 29. november 2016 16:54
lust on bluffimise ja võltsimise maailmameister. ta õngitses toimikust välja ainult need tõendid, muuseas neidki moonutades, mis tema versiooni pidid õigustama.
hiljuti püüdis ta tõestada, et aseri maffiagrupi pealik on eesti kohtuvõimude poolt täiesti alusetult narkokurjategijana vangi pandud.
ühe laiba juurde jõudis lust ajakirjanikest esimesena. aasmäe oma juurde. jagades seejuures infi, et tegemist on tundmatu meeskodaniku laibaga. tegelikult teadis ta väga täpselt, mis ja kuidas juhtus, tänu indrek meltsasest elukaaslasele.
ja elver loho tõendas oma versiooni sellest loost väga veenvalt ära, aga ei politsei ega prokuratuur kahtlustusteks vajadust ei näinud.
soovitus 29. november 2016 16:30
Igasse kodusse oma isiklik kodustatud politseinik ja prokurör
enx 29. november 2016 15:50
Ma ei teadnudki ,et prokuröri tööülesannete hulka kuulub ka ohvri lähedaste mõjutamine,see ikka ehmatas täielikult ära ....Tubli Katrin ! Jätka samas vaimus edasi!
tartlane 29. november 2016 15:41
Huvitav, et Lust on jätnud välja saatest ühe suurima asitõendi ehk DNA ekspertiis tuvastas hukkunu kätelt ja riiete esiküljel ühe rünnaku alla sattunud noormehe verepritsmeid, mis kinnitas varem välja selgitatud kakluses hukkunud 45aastase Toomase aktiivset rolli juhtunus ja rünnaku alla sattunud noormeeste ütlusi.
Väide, et kõik on kinnimakstud sest noored ei kutsunud kohe kiirabi ja politseid, vaid helistasid tuttavale politseile on ju vale.
Helistati järgmisel päeval ja vabandust väga aga väga tore et üldse helistati.
Kui ma kakleks linnas ja saaks järgmine päev teada, et kakluses osalenud inimene on surnud, siis igal inimesel oleks paanika, esimese asjana ma tahaks minema sõita.
Ja miks ei kutsutud kohe kiirabi ja politseid?
Ma näen Tartus iga nädalavahetus absurdseid kaklusi mitte millegi pärast ja ei tea küll et kaklevad inimesed kutsuvad politsei või kiirabi.
Ja rääkides Äksi omadest siis kui minu tuttav sai nn. vale soengu ja vales kohas seismise eest vastu vahtimist plus visati veel klubist välja, sest motomeeste tuttavad turvamehed olid. Vot ei mäleta küll, et keegi kutsus kiirabi või politsei.
Me räägime täiskasvanud meestest.
Kui mina oleks lähedane siis ma süüdistaks ka seda sõpra, kes vägivallatsemise pärast visati baarist välja ja ta helistas Toomasele, et tule appi asja lahendama. Mis asja nagu?
Kui sa ei suuda ilma vägivallata lahendada mingilt nolgilt saadud kommentaari,mis vb ei olnud sulle mõeldudki ja minna ära koju siis on midagi ikka väga valesti.
Elu ongi valikute küsimus.
kehakeel räägib iseenda eest 29. november 2016 15:22
Miks selle Liiva käed värisesid ja miks ta üritas ennast peita ülikarmi maski taha ?Loomulikult edasi kaevata,muidu mõtleb iga nolk ,et kõik on neile lubatud.
onupojapoliitika 29. november 2016 15:08
See lugu haiseb algusest peale ,soovitan edasi kaevata ja need tõusikutest nokud saavad oma karistuse

kass 29. november 2016 12:33
ei tahaks küll moraali lugeda kuid öösel purjus peaga kuhugi ronida see peaks olema teistele õpetuseks
Kuuuurija 29. november 2016 12:00
Milline on see olukorra lahendamine, millele see toomas appi kutsuti, kui just baikerite pool ründas esimesena? Tahtsid kannatanule valuraha maksta baaris näkku antud hoobi eest, kuid endil polnud nii palju sularaha kaasas?
kits kärneriks 29. november 2016 11:48
lust elab koos indrek meltsasega. tegelasega, keda isegi ei tunnistatud kahtlusaluseks aasmäe surmas. ei toimunud isegi mingit uurimist. ometi on elver loho suurepäraselt tõendanud, et see surm ei saanud olla tingitud õnnetusjuhtumist.
Kuuuurija 29. november 2016 11:36
Katrin Lust devalveerib sihilikult mõiste "pereisa" sisu.
et siis 29. november 2016 11:26
Otsisid linnapeal seikluseid. Leidsid, nüüd ei ole rahul, et asi just nii lõppes. Kuidas nende arust oleks asi pidanud siis välja nägema? Nahktagides peaaegu mehed lähevad ja peksavad kõiki keda tahavad. Ainult vastu ei tohi lüüa. Endale üllatuseks avastavad, et nahktagi ja ajamata habe ei annagi jõudu juurde. Viimse jõu ja arunatukese röövis joodud alkohol. Seda kombinatsiooni nimetab ajakirjanik pereisaks. Selline väljend nagu pereisa ei sobi kuidagi siin kontekstis kasutada. Kas nad läksid oma peret kaitsma? Kas naised ja lapsed olid õnnelikud, et nende isad-mehed joovad ja kaklevad linnapeal?
Terve kamp kaake? 29. november 2016 11:15
Faktidele tuginedes tuli loost välja, et kaklesid 3 pereisa ja 3 noorukit.
See, et kodus saad naisest jagu, ei tähenda et tänaval saad jagu mõnest noorest Antsu sõbrast.
loogika 29. november 2016 10:52
Terve kamp kaake kaitses end korraga ühe keskealise mehe eest! Kõik nad kartsid kaotada oma elu ning seepärast pidid esimese tapma! Tore!
juss 29. november 2016 10:06
kui tuletada meelde, kuidas need "keskealised pereisad" kohe peale sündmust meedias korraldasid totaalse valede rünnaku, siis ma ei usu mitte ühte sõna, mida need sõbrad räägivad. kahju, et Lustikummut võtab oma seisukohad nii, et kuulab ainult ühte poolt, tema ajakirjanikutase aga kahjuks muud välja ei kannata...

Hetk 29. november 2016 09:11
Ammu avalik saladus, et meil on kõik ostetav ja müüdav, mida näitab ka antud juhtum. Enesekaitse?!
Kas jaburamat põhjendust ikka saab olla? Tänusõnad neile, kes püüavad tõde paika panna.
arvamus 29. november 2016 09:20
Tänusõnad tublidele ja julgetele Tartu noormeestele
eks 29. november 2016 08:27
Sellise elustiili puhul, kus igal vabal hetkel minnakse linna peale laiama ja laaberdama, on kahjuks lõpp üsna etteaimatav. Küsimus on tavaliselt ajas.'
Ja kui trehvavad kokku noored kuked ja vanad, juba sabasulgedeta isendid, siis ei pruugi vanus olla ellujäämist garanteeriv argument.
See pereisa rollile rõhumine on siinkohal pigem ülearune. Oma valiku tegi mees ise, kui pere rüpest linna peale viina viskama läks.
Elu ongi valikute küsimus.
**** 29. november 2016 13:20
Aga 29. november 2016 08:08
Igasugu "sikli gängid" hoidku madalamat profiili ja probleeme pole. Me ei ela ameerikamaal.
Raivo 29. november 2016 07:48
Küll õiglus ka pinnale pääseb.
moraal 29. november 2016 06:49
proku semud on puutumatud
Kuuuurija 29. november 2016 04:40
Loo puänt oli muidugi selles, et kolm karmi baigimeest, kelle rusikad kuidagi paigal ei taha püsida, said kolme noore diskori ja muusiku käest tappa! Sest loo kirjelduse järgi 4 noormeest kaklusesse üldse ei sekkunud!
Kuuuurija 29. november 2016 04:12
Mida vähem rusikakangelasi, kes heast peast teistele virutavad, ellu jääb, seda rahulikum on teiste inimeste elu. Loodetavasti see baaris ruskatega vehkini nüüd hoolitseb surnud kamraadi pere eest. Kessee tegi? Ise tegi!
Eestlane 29. november 2016 03:35
Nähtu on enne kuulnatu Kas Eesti on oigusriik ?Rahvas tahab teada mis tegelikult toimub ja selised juhtumid tuleb kindlasti avalikustada. Uus valitsus ja pr. presitent votke midagi ette! Milla hakkava vastutama oma tegude eest Kohiutäiturid. politseinikud,kohtunikud, prokoröörid
ja pankroti aldurid kes teeva kaalutatuid otsuseid ehk aitavad oma tutavaid n.ö Sulle aga palju jöudu Katrin

msi 29. november 2016 01:51
minu jaoks on lust koomiline tegelane. alati. tobuke, kes ei tea, et ka suht kergete peksmiste puhul kasutab ekspert väljendeid "tömbi esemega löödud". lust esitab seda teksti erilise paatosega. ja ega ta päris normaalne pole ka, niiet proksi omad ei eksinudki.
RT 29. november 2016 00:55
seal on jõhvi kaare 7 magavad number 518
**** 29. november 2016 00:30
Kes siin kommenteeris, et tavaline pereisa. Ei olnud tavaline pereisa. Ei minu isa, vanaisa, abikaasa ega poeg joo laku ega laaberda joomakohtades. Ei olnud ka tavalised noored, kes selle ebatavalise pereisa maha lõid, samuti ikka joojad ja peksjad. Tõepoolest madala haridustasemega joodikud said kokku ja hakkasid ükstest peksma. Üks löödi maha. Kogu lugu.
haige värk 29. november 2016 01:15
Seda küll, aga see ei anna politseile ja prokurörile õigust mõrtsukaid puhtaks pesta.
Prokurör Toomas Liiva jättis endast ikka eriti labiilse ja kohtlase inimese mulje. Silmnähtavalt oli närvis ja otsis õigustusi.
kurb 29. november 2016 00:27
No näha oli, et kui prokurör ja politseinikud on pättidele tuttavad, siis ei teha midagi!
Tuttav politseinik 28. november 2016 23:45
sugulane oskas asja tapjate kasuks āra lahendada. Tapjad, kes muidu redus, aga avalikkusele teada , toodi sūūaluste asemel tunnistajatena pāevavalgele. Olen kunagi sellise pātikamba kāest mehe āra pāāstnud. Sōitsin mōōda tānavat ja nāen pilti, kus ūks mees jookseb ja neli piiravad teda hundikarja taktikal . Pidasin kinni, vōtsin tagaaetava sōidule ja viisin ta kodusel aadressil. Mis oli juhtunud, sel teemal me ei diskuteerinud. Eest pōgeneja ja tagaajajate vālimused jutustasid kogu loo.
Tõsilugu 28. november 2016 23:06
Aasta mingi kas 1999 või 200+/-
Kernus, baaris tähistavad oma suurvõistluse lõppu Eesti karatekad. Ka tarvitatakse alkoholi.
Saabuvad kahe mootorrattaga kaks meest ja kaks tütarlast.
Karatekad hakkavad baaris norima, tüdrukute kohta kõva häälega kommentaare puistama, mis pole just eriti meeldivad.
Lõpuks saavadki uljad karatekad tüli niikaugele, et läheb löömaks.
Lööma lõppeb hoopis teisiti, kui lootsid suures arvulises ülekaalus olnud ja enda arust kaklemisprofid karatekad.
Kaks motikavenda peksavad kogu seltskonna nii julmalt läbi, et on luumurde ja üks vist hüppas hirmust teiselt korruselt aknast välja hüpates jalaluu.
Kohtus küsib ka kohtunik karatekadelt, et "kuidas on see võimalik", nimelt see, et suured võitluskunsti harrastajad, noored sportlased said kahelt 40+ aastaselt mehelt nii haledalt peksa!?
Miks kirjutan? Aga selleks, et arvuline ülekaal, enda arvates enesekindel olemine ja muu ei määra lahingu lõppresultaati.
Selles sündmuses lootsid kolm meest oma ülekaalule, arvates, et MC-sse kuulumine annab neile mingid maagilised võimed.
Ei andnud.
Tavaliselt norivad rumalavõitu ja hingetud indiviidid, kes on varem puutunud kokku inimestega, kes kardavad midagi, mida pole olemas. Viiakse inimesed nii kaugele aksessuaaride, kõva kisaga jms. Kusjuures- täis peaga usutakse isegi mingitesse müstilistesse võimetesse, mida annab nt MC-sse kuulumine, sest kõik ju PEAVAD kartma!
Kuid- ühel päeval viib Saatus kokku inimestega, kes sellele ei allu.
Ka see juhtus selles Tartu sündmustes.
Poisid ei kartnudki ja hakkasid lausa vastu!
Milles nad süüdi on, et vastu hakkasid?
Kernus oli vastupidi, kari karatekasid arvasid end olevat mäekõrguselt üle, kuid said KAHE karvase mehe käest julmalt peksa.
Mõlemas sündmuses on aga ühed ja samad tunnused, need on alkohol ja liigne enesekindlus.
need tapavad eestlasi rohkem, kui HIV ja muud koledad asjad.
Tapsid selle Toomasegi, sest mitte mingil juhul ei teinud seda need 7 noort meest.
kuku 29. november 2016 13:06
Millist ainet Sa tarbid ?
pereisa 28. november 2016 23:01
Loodan, et Äksi Motoklubi liikmed käituvad tulevikus Tartu linnas korralikult,ei tarbi liigselt alkoholi ega nori kellegiga tüli.Äksis võivad nad küll kõvad mehed olla aga Tartus olgu viksid ja viisakad. Kõige parem kui Äksi Motoklubi reorganiseeruks Äksi Vokiveeretajateks -st nad võiksid tulevikus selle asemel,et Tartu linna lõbustusasutustes oma aega ja raha raisata külanaiste vokki veeretada.See Madis seal saates oli eriti hale kuju.
televaataja 28. november 2016 22:50
Prokurör jättis äärmiselt ebameeldiva ja imeliku mulje. Kes vähegi kehakeelt mõistab, siis liigutas pidevalt närviliselt oma käsi. Kindlasti teab midagi, millest ei taha rääkida. Silmist paistis lausvihkamine ajakirjaniku vastu. Siin pole kahtlustki, et selge kinnimätsimine. Kui ikka inimene on surnuks pekstud, mis enesekaitsest siin rääkida, SEE OLI EHTNE MÕRV. Mis riigis me küll elame?

ahastus. 28. november 2016 22:46
ahastus.
Anonüümsete arvamuste kloaak.
sa 28. november 2016 22:17
Sherlok Holmes / 21:27, 28. nov 2016
arvad päriselt, et prokurör rääkiski kaks sõna korraga või? Asi on ära lõigutud ju: Katrin küsib, näidatakse proku käsi ja kahte sõna, siis jälle Katrini hiilgus ja sära, siis jälle nägu kaks sõna lahtine suu sõnata, käed ja särav Katrin. Katrin on hästi nutikas ja sümpaatselt kodukootud, aga ta on juba ammu teada-tuntud vaha hea Münchhausen, ning tema juba oskab kaval olla, et väheke lihtne välja paista.
ehh 28. november 2016 21:59
kus siis tõde on, alles eelmine nädal nägin kuskilt vastupidist, et surmasaanu lõi juba baaris, et jooksis järgi lahkunud noortele, istus peal ja peksis seni, kuni kannatanule appi tuldi ja siis hukkus ise. Ise peksis maaslamajat, käte haavadest leiti peksasaanu DNA, huvitav, siin keegi seda ei maini, kas tõesti keegi ei näinud, no ei mäleta, kas oli Reporteris või Pealtnägijas.
Lõpetage ometi ära! 28. november 2016 21:56
Tegelikkus on ju selline, et Rootsist "pere juurde" sõitnud "pereisa" jõi ikka perega koosolemise asemel mitmes kõrtsis, siis liitus oma tuttavatega, kes olid juba Tartu mitmest baarist teiste külastajate tülitamise pärast välja visatud ja otsustas koos nendega hakata suva seltskonnaga kaklema.
Kui inimene, kes on joobes ja arvatavasti ikka mitte keskmises, aga üle selle, ronib ISE kaklema- siis kes selles süüdi on?
Kui ta kakluse käigus oskab nii sisse saada, et jääb seliti vedelema ja arvatavasti alkoholi toksikoosi tõttu oma hingamisorganid täis oksendab ja selle kätte surnuks lämbub- KUS on siin tapmine!?
KUS?
Mis pisarakiskumine? Mis kallutatus?
Kui peksa küsitakse, siis lõpuks ikka keegi annab!
Minule küll on antud ja olen ka korduvalt pildituks pekstud, luid murtud, ninaluu mitu korda, on noaga nüsitud ja ka tulistatud.
Ma ise norisin ju tüli! Ma ei mõista mitte kedagi, kes on mind mu oma lolluse pärast klobinud hukka.
Olles varsti 60, kaklen siiamaani üsna meelsasti ja tavaliselt väljun sellest võitjana, kuna endise professionaalse tänavakaklejana ma lihtsalt oskan seda.
Aga- juba aastat 30 ei nori ma ise ja tegelikult püüan viimase võimaluseni füüsilist kontakti vältida, just sel põhjusel, et kõike võib juhtuda. Selle "pereisa" Toomasega juhtuski. Juhtus see, mida ta ise otsis.
Samuraitarkus: Kõige parem lahing on pidamata lahing.
no ei ole võimalik. 28. november 2016 21:54
"Jõhkralt" pekstu on puhaste riietega, väikse verenirega ninas ja silmas, ristseliti lamav härrasmees???
Mis asja? Kas te teete nalja või? Mingi äksi mäksi vent või vänt saabki nii "jõhkralt" otsa?
Ärge enam nalja tehke! Kulla härjad, klaarige see häbiväärne juhtum ära! Mehed nii ei käitu.
Kui oled valmis kaklema, siis oled, aga pärast kaklust rusikatega ei vehita. Piinlik on
Sherlok Holmes 28. november 2016 21:27
Prokurör higistas ise nii mis hirmus,nagu oleks kellegi maha löönud!!Tundus nagu ta teadis rohkem kui pidi ja kaitses nokkasid. Igatahes voiks teda selles osas uuesti kysitleda!!Nii korge prokurör peaks olema erapooletu!!
Asi selge 28. november 2016 21:22
Tänasest saatest alates muutus see KUUUURIJA minu jaoks ajakirjanduslikust saatest meelelahutuslikuks ja ma kaotasin selle vastu huvi.
Nimelt ei tohiks ajakirjanik, kellena K.L. end esitleb, olla erapoolik.
Selles saates oli meeletu kallutatus.
Toimikust esitles K.L. vaid ühte poolt, ei mingeid teise poole selgitusi.
Ja läbi jutu mingi "pereisa tapmine" korrutamine tegi asja ikka pärus naeruväärseks.
ALATI, kui tekitatakse võitlussituatsioon, PEAB andma endale aru, et see võib jääda viimaseks võitluseks.
Kas siis kehavigastuste või isegi endale neelu oksendamisest tekkiva surma läbi.
Seda sündmust ei saa mitte mingil juhul kvalifitseerida tapmiseks.
Sarnaluud ja ninaluu lähevad katki kui makaronid ja see ongi "koljumurrud".
Kohtuarstlik ekspertiis konstateeris surma lämbumise läbi, mitte kehavigastuste läbi.
Noris üks mees terve õhtu ja juba mitmendas baaris tüli ja kiskus sellesse kaasa veel teisedki, mille läbi üks tema seltskonnast suri.
Missugune oli surnu alkoholisisaldus veres? Näiteks...
**** 29. november 2016 00:40
Jah, seda Lusti oli lausa paha kuulata. Olin küljega teleka poole ega vaadanud.Samuti ei tunne looga seotud inimesi aga Lust oli selgelt erapoolik ja seda oli paha kuulata.
ab 28. november 2016 21:17
kops käis ikka üle maksa ära, kui nägid, missugusied tölle peavad maalased üleval pidama! proks rääkis enda ikka väga labaselt sisse!

nii või naa 28. november 2016 21:09
aga prokurör Toomas Liiva pani ikke väga segast, kuidagi väga odava ja äraostetava rämpsu mulje jättis endast selles videos
Kahju 28. november 2016 20:39
Selles saates Katrin näitas üles äärmist ebakompetentsust. Juriidika, kohtupidamine, uurimine jms- see pole tema tugev valdkond.
Lihtsalt skandaali pärast tehtud saade.
Toredad sõbrad 28. november 2016 20:18
Sõber on saates küll väga laksuste silmadega ;). Amfimees?
Praegu reklaam, tea, kas seda kogu asja põhjustajat ka kuulata saab?
Arvan, et mitte. No seda, kes kõikidele suhu annab ja taha keerab jms.
doktorihärra 28. november 2016 19:53
lõvipudru ei tee surematuks. samas eas aga nii lo...i mõttepeale küll ei tuleks et minna mingit noortekampa jälitama ja endaaruga veel peksa ka andma. baaris sumin sisse ja pärast burksi ka ja koju magama
ära kujuta ette, metsavend 28. november 2016 19:01
Kui "diktatuur" oleks tahtnud, oleks ka kaotanud, aga ei sega ju Katrin kedagi. Teeb oma tööd, las teeb. Eks temagi ju leiva lauale peab sebima. Mida kõmulisema loo saab, seda suurem leib. Diagnoosiks ajakirjanik:)
METSAVEND 28. november 2016 18:07
Mis puutub Katrin Lusti isikusse siis nüüdseks on selge ,et kui oleks jätkunud reformi erakonna diktatuur ja genotsiid kallutatud öiguskaitseorganite abil oleks pildilt kadunud vöi miskit inkrimineeritud talle .Räägiks nagu nende önnetute kannatanute nimedest kes ei ületanud hädakaitse piire ja kes köigele lisaks pöördusid oma tuttava väidetavalt politseiniku poole aga mitte ei pöördunud kiirabisse ega politseisse .Järgmisena küsiks ,et kas maas lamaja oli jätkuvalt nönda ohtlik ,et oli vaja väidetavalt edasi peksta .Kogu probleem jöuab sinna ,et meil oli tookord ja on praegugi neid kelle kohta seadused ei kehti .Selge on siiski ainult üks asi ,et igati püüti summutada valimata vahendeid sest isegi kommentaariumis oli näha tugevat kallutatust nönda nimetatud kannatanute poole .Pigem püüti igati kasvöi ähvardada neid kes olid huvitatud nende kannatanute nimedest rääkimata tegelikust peksmisest .Samasugune leige suhtumine ilmnes ka siis kui möni aeg hiljem rünnati väikese lapse nähes tema isa ,tolle olukorra päästis avalik körgendatud huvi kuid antud juhtumis on vöimalik kallutatus nönda nimetatud kannatanute kasuks .Ültse paneb imestama Tartu politsei tegevus isegi siis kui politseink Riia mäel teed ületada tahtnud jalakäia surnuks söitis püüti ja püütakse siiani töestada ,et polnudki süüdi .
kes otsib, see leiab 28. november 2016 18:04
Oleks võinud kes tahes ette jääda? Nagu videost ja tunnistajate ütlustest näha, ei jäänud tubli pereisa kellelegi ette, vaid läks ise täie teadmisega tüli norima. Enesekaitse käigus sai taat liiga tugevasti pihta.
Loomulikult tema sugulased ja "sõbrad" jauravad mingist tapmisest, kuid iga mõistusega inimene saab aru, et noored kaitsesid ennast ja mehe surm oli õnnetusjuhtum. Kui õhku täis ja rumal peab olema, et seitsmele noorele mehele rusikatega kallale minna? Noored ei otsinud ju tüli, vaid üritasid ära minna, peale seda kui hukkunu "sõber" nendega kaklema tikkus. Aga vaat jõmmidel oli vaja järele minna ja arveid klaarida. Saidki klaaritud. Kui keegi mehe surmas süüdi on, siis see on too "sõber", kes konflikti üles kiskus ja pärast minema jooksis, jättes teise maha surema.
7sadisti peksid inimese koomasse surema ja ise jooksid politseisse peitu. 28. november 2016 17:56
Järgmine päev politsei Postimehes valetas kuidas nemad tapjaid otsivad. Kui esitati peksjate pildid hakkas peale "hädakaitse" muinasjutt. Jääb mulje,et Tartus polegi enam ametis juriste. Muide inimene tapeti mõnisada meetrit Riigikohtust. Super!!

16:43 28. november 2016 17:25
Väga tavaline siiski mitte. Tavalisemad selles eas siiski ringi ei joo ega laamenda. Selline tegevus rohkem nagu noortele-vallalistele iseloomulikum. Eks loomulikult juhtub teistel vahel et võetakse veits sõprade seltsis, kuid see on tõesti vahel ja siis suudetakse siiski oma tegude eest vastutada. Veelvähem minnakse õue peale kakerdama ja laiama. Suured inimesed ju. Sellist juttu, et vanasti ei tapetud, räägi oma kassile või koerale, eks! Peksti surnuks varemgi. Mehed tahtsid adrekalaksu saada, lahti polnud võimalik neist saada, eks siis antigi nii, et lähima viie minuti jooksul vanakesed jälle kuklasse ei hingaks. Midagi teha pole, kõik olid purjus ja vanakesed hoolitsesid, et rütm sees oleks ning hoog ei vaibuks, nii siis läkski. Mis siin enam teemat käiata.
Enesekaitsja 28. november 2016 16:43
Kelle tegevuse tulemusena on kannatanu, kellel on tervist ohustavad vigastused, rāākimata eluohtlikkest vigastustest, peab koheselt osutama kannatunule esmaabi ja kutsuma kiirabi. Kui nāiteks vastaspoolt eneskaitseks gaasiga rūnnanu ei osuta kannatanule esmaabi, siis loetakse seda enesekaitse piiride ūletamiseks, Terus oli 7 - liikmeline grupp enesekaitsjaid, kellest mitte keegi ei ūritanudki maaslamajale esmaabi anda.
Ei olnudki ju keegi öelnud, et oli eeskujulik pereisa. 28. november 2016 16:43
Lihtsalt tavaline pereisa. Nüüd on kõik teda hukka mõistjad äkki tiibadega inglid? Ise ei joo kunagi alkot? Ise ei lähe kordagi k6rtsi? Loete igal õhtul muinasjutte lastele? Ei usu! Kuid see sellex - oli korralik või mitte väga. Oli kaklus, kakluses saadakse ikka peksa - kakluse p6hjust me ei tea. Aga vanasti ei pekstud kakluses inimest surnuks. Kui keegi lamab maas, siis ei peksta teda edasi - kui seda tehaxe, siis see on mõrv.
sten 28. november 2016 15:58
vahet ei ole, kes keda peksis, kes kelle kõne peale peksma läks jne. kogu selle olukorra on tekitanud alkoholi lõtv kultuur eestis ja madal haritus omavahel kombineerituna.
..... 28. november 2016 15:57
kohus on oma sõna öelnud ja uurimine tuvastas muud, nii et....mõelge oma peaga ka..
irw 28. november 2016 15:50
See emailide valele aadressile saatmine on proksis viimasel ajal igapäevane nähtus.
siss 28. november 2016 15:46
"Kõva " mees kukkus valel ajal vale rusika otsa . M.O.T.T.
kodanik 28. november 2016 15:45
Normaalne pereisa ei jõlgu öösel baarides ja ööklubides,vaid loeb õhtul oma lastele muinasjuttu ja poeb naise kaissu magama.Edu Tartu noortele!

lugeja 28. november 2016 14:50
Katrin on väga tubli, sest on ainus valguskiir siin pimeduses, kes ei karda kedagi. Loodan,et ei muutu tulevikus Vahur Kersnaks.
Mart 28. november 2016 14:40
Purjus sõprade kõne peale läks purjus pereisa purjus noorukeid peksma. Jah, sellised need pereisad tavaliselt on.
28. november 2016 14:39
Reporteris oli ju näha turvakaamera videost et ise alustas, mis siin uskuda..
?? 28. november 2016 14:29
Kummaline pereisa, kes selle asemel, et koju minna läheb sõprade kõne peale mööda linna noorukeid tagaajama, et neile peksa anda.
28. november 2016 21:18
Isa ei elanud eestis...vaid tuli kaugemalt sõpradega aega veetma😠
Enesekaitseks 28. november 2016 14:25
ei taota inimest, kes lamab maas. Jamajutt! See enesekaitse. Aga las töllid elavad kogu elu teadmisega, et tapsid inimese ja ükskord tuleb ka neil endil peenike pihku.
EI no 28. november 2016 14:18
Nii pereisa ta nüüd ka polnud, kui kaugelt maalt töölt tulles kohe sõpradega kõrtsu põrutab, mitte igatsetud pere juurde.
Selge, et inimene tahtis juua ja laaberdada, kõigest inimene ju, aga siis pole vaja kaastunnet nuruda stiilis, et tubli pereisa läks perele süüa ostma, kui kaagid ta läbi peksid. Milleks selline võlts dramaatika?
Nüüd on hästi näha, et need karvased ongi nagu tatt käe küljes, raputa palju tahad, aga lahti ei saa. Pole ka ime, et lõpuks said.