Eesti uudised

IRAAGIST PÕGENENUD MEES: "Ma võin öelda ausalt, et olukord kinnipidamiskeskuses on isegi halvem kui vanglas…"

Maarit Stepanov, 28. november 2016 04:00

103 KOMMENTAARI

a
Ann/ 5. detsember 2016 21:35
Noh kui olukord on halvem kui vanglas, siis on lihtne, mingu tagasi sinna kust tuli
t
Taara, Allahi aseaine Eestis/ 5. detsember 2016 20:20
USA okupantide tallalakkujatest liitlasväed (sh Eesti) KOHE Iraagist (ka Liibanonist ja Aafrikast) ja Vene väed KOHE Süüriast välja.
Kreekale, Bulgaariale, Itaaliale, Hispaaniale ja Portugalile KOHE vajalik finantsabi ja mehitatud sõjaväeline abi, et mitte ükski migrant üle Vahemere ei pääseks. Kogu Euroopa abi Araabia ja Aafrika kannatavatele kultuuridele vaid nende toidu tagamisele isemajandamise abiks, mitte raha raiskavatele bürokraatlikele ja politiseeritud lääne abiorganisatsioonidele.
Kõik Vahemere ületanud piirkonnas asuvad migrandid Kreeka tühjadele saartele renditud pagulaskogukondadesse, mida rahastab Euroopa keskvalitsuse eelarve vaid neile elementaarse toiduvarustuse ja majutuse ning töökohtade loomise tagamiseks ja peamiseks rahastajaks on Araabiamaade rikkurid, eesotsas Egiptuse miljardäriga, kes on juba 2015 aastaks kogunud selleks 100 miljoni dollari väärtuses investeeringuid.
Kõik Põhjamaade pagulased Põjamaade Nõukogu rahastuse abiga Eesti tühjadele väikesaartele kuni 2-ks aastaks isoleeritud ühiskonnana elama ja töötama, peale mida asustatakse nad tagasi oma ajaloolistele kodumaadele. Selle plaani üksikasjalikum kirjeldus on saadetud Kadri Simsonile ja Jaanus Karilaiule ning jagatud Ojulandi korraldatud Toompea pagulasvastasel miitingul juba 2015. aasta sügisel.
Vaid niisugusel moel on võimalik Põhjamaade väikerahvastel oma ajaloolisi jätkusuutlikke kultuure päästa veel mõne loetud aasta jooksul hukkumise eest. Lääne-Euroopa "arenenud demokraatlike maade" kultuurid on juba lootusetult oma agooniasse teel olev rong, mille peale hüppamine oleks meiepoolne lauslollus,
k
kossa/ 29. november 2016 18:47
ja kes see loll eestlanna oli,kes talle läks?
a
ahmed/ 29. november 2016 15:07
tõmmaku tagasi oma iraaki, mida ta siit otsib, maksumaksja raha ainult.
r
Ronja/ 29. november 2016 14:58
l
Leida/ 29. november 2016 13:07
Seikleja hing see Rizgar. Jackpot oli abielu Eestlannaga ja elamisluba. Algul on kôik nii "tsiviliseeritud", mees avara silmaringiga, pluss ainult naisele teadaolevad vôimed ja vôlud löövadgi pildi segaseks ja jalad nôrgaks. Siis algab muutumise phaas, mees pöördub juurte juurde tagasi, aga meie Pôhjamaa, vaba meelega naine, on totaalselt hämmingus ja pole nôus omal maal, alandust taluma ja suud pidama. Ja nüüd, kui tal silmadelt kae on kadunud, Apollooni vôludki on oma môjuvôime kaotanud, püüab ta koormast vabaneda ja oma elu hakata edasi elama. Naisel tohutult vedas, et kôik juhtus siin, aga mitte mehe territooriumil, kus temast vôidakse hakkliha kotlett teha. Kuidas seal kôik toimub, me juba teame, oleme piisavalt näinud ja kuulnud. Naised, kui te arvate, et teiega nii ei lähe, kuna te olete mitte selline, et teie idamaa prints pole ka selline, siis 99% see nii just lähebki. Eesti meest te tunnete ja mängite omal teritooriumil. Naised, enne, kui abiellute, küsige nôu, kuidas toimida, vanaemalt Kadrilt ja vanaisalt Joosepilt.
m
mujal on nii/ 29. november 2016 11:12
Kas naine ei pea talle elatusraha maksma?

m
meie NATO liitlane/ 29. november 2016 09:55
paneb varsti illegaalide liini taas tööle ja mis on euroopal vastu panna kui sõbralikud liberaalid lilledega rannas... http://www.breitbart.com/london/2016/11/28/turkey-send-3000-migrants-day-greece/
s
Sander/ 29. november 2016 02:14
"Ma võin öelda ausalt, et olukord kinnipidamiskeskuses on isegi halvem kui vanglas…"-TIP/TOP!!! Hõisaku seda kohe kahe suupoolega, et ta suguvennad hoiaksid Eestist kui katkust, kaugele!
j
28. november 2016 22:58
Jutt pole ilmselt Iraagi vanglast, aga talle tuleks kasuks seal mõni aeg veeta, siis viriseks vähem ja sellise võrdlusega lagedale ei tuleks.
a
Asi selge !/ 28. november 2016 18:14
Siis tuleb saata tagasi Iraagi vanglasse ! Seal paistab päike iga päev !
t
teadja./ 28. november 2016 15:20
Olen nåinud neid Helsingis, mitte våga ammu. Mees ja naine suhtlesid omavahel vene keeles. Need lood on m6eldud selleks, et tunda kaasa, kuid tegelikult pole neil håda midagi.
s
Selle/ 28. november 2016 14:44
mehe kodukandi usk on ka üks pettuste komplekt.
PÄIKSEtõusust päikseloojanguni ei tohi sa teha seda , teist ja kolmandat. Peale pugemise viis korda.
Aga pimeduses tee, mis tahad. See imelik ilma näota mees siis ei näe , mis teed, isegi küünlaga mitte.
TV-d on sellekandi inimestele eluolule ja kommetele pühendatud koolitusi täis , nii kenasti kohe filmidena. Kui me sealt midagi ei õpi, siis pole midagi teha. Küll vanast ajast, küll tänapäevast koos äritegemise peenete nüanssidega. Sellised filmid on vist " nii julgustavad" või kuidas.
s
See/ 28. november 2016 14:17
mees on vegeteerinud siin Euroopas juba X-aastat ja ikkagi pole midagi külge jäänud.
Siin Eestis pole millegagi naist ähvardada ka, suguseltsi ja omasid rusikamehi pole.
Küll ta on aru saanud, et tema hariduski on üks suur 0 ja ei anna naisega võrrelda. Soomes olid ju mõlemad võõrad.
Nüüd on naine omas kodus ja õigus kamandada ja meile tavalist elukorraldust nõuda. Sellise usutaustaga mehega saabki ainult oma kodumaal elada või siis Euroopas kristlikus sektoris. Muidu oled kadunud hing.
Ma olen näinud isegi Euroopast endise NL-sateliitriigi meeskodaniku imelikult halba suhtumist meisse ainult rahvaarvu pärast. Küll ülbas, kuigi enda riigis pole midagi paremat ette näidata. Jumal tänatud, et temaga suhelnud pere talle hundipassi andis.
e
Eesti mees/ 28. november 2016 13:58
Vaadake mida teevad eesti naised lit sid rikuvad inimee elu.

s
Sellise/ 28. november 2016 13:36
tobeda sammu, teisest usust mehega abiellumise, taga on puuduv elukogemus. Meil ei ole õnneks palju sellist rahvast ja palju pole ka neid , kes nõuka ajal nendega kokku puutusid. Info ei ole liikunud ja kes see usub ka "vanakeste" juttu mingitest imelikest inimestest.
Meie ju kõik õpetame oma lastele üldiselt, et haridus pole nii tähtis ja pikkus pole tähtis jne. jne. peaasi, et on hea inimene. Lolli elukaaslast me ka ei taha ja haridust saab juurde täiendada. Me ei oska lisadagi, et see kehtib enam vähem kristlaste kohta.
Endalgi läbi laste sellised kogemused ca 10 a. tagusest välismaal töötamisest. Oma lapsed tulid ilma lisata koju, aga tuttavad " sattusid" sinna võrku. Aga nemadki on juba mitu aastat kodumaal tagasi ja mõned ei julgenud lapsi saadagi. Seal ei saa sa kunagi omaks . Naistelt nõuti nn. kaasavara koosseisus korterite ostmist Lõuna- Euroopasse, palk mehele ära anda ja muud hullud mõtted. Oli julgust vastu hakata ja tobedustele mitte alluda. Kahjuks sattusid vaeste vanematega eurooplaste peale, kellel oli endalgi rahalisi probleeme. Siis oli ka aeg rahulik, ei mingeid hulle pomme nii tihti.
See naine sai lõpuks aru, et ka haridus loeb ja kõik need muud asjad ka. Ju nägi ka, et see mees ei sobigi meie ühiskonda ja tema pere juurde. Karta oli, et mees näitas selgelt välja, mida arvab meie nn. usust ja miks peab naine oma kodumaal elades usku vahetama mehe kasuks. Kust otsast see parem?
Nüüd on ju mehel hea võimalus siit " Hullumajast" oma kodumaale minna ja kui riistvara töötab, saab lapsi ka ! Ning palume kõikidele seal kaugel kodumaal edasi anda, et siin on ikka nii hull ja vaene elu, pole mõtet hakata raha kulutama. Eks Fin-land ole maailma lõpp ka, sealt edasi minnes võib isegi üle ääre põrgusse kukkuda, kui just jääkaru nahka ei pista.
h
hästi ei saa aru/ 28. november 2016 13:35
milleks selline artikkel, kas pisarate kiskumiseks ja haletsemiseks? Autor vist ei ole tänase poliitikaga kursis, ei valitse enam Rõivas, kes oleks ühe telefonikõnega kõik mugavused pigile korraldanud.
v
Vaataja/ 28. november 2016 12:48
Kas ta on olnud vanglas, et oskab võrrelda? Mis taust üldse inimesel on? Sellepärast ei saagi omas riigis võib-olla hakkama, et ega seal pätte ei tunnistata.
n
28. november 2016 22:55
No artikli alguses on ju kirjas, et oli lühiajaliselt vanglas, siinses muidugi. Iraagi omas vaevalt, muidu ta sellise võrdlusega vaevalt lagedale tuleks.
j
Jot/ 28. november 2016 12:44
Kui vaadelda emotsioonipõhiste valikute logi.. selle mehe koht on araabia kultuuriruumis, vb seal on ok pendeldada siia sinna, saada laps, olla vägivaldne, jätta pere. Õige ka et moslemid saatanaks peavad, ära kitu, kui ise süüdi
m
Mann/ 28. november 2016 12:09
Põgenik tahab koju, võimaldage kojusõit ärge hoidke inimest trellide taga.
v
Võimalus on olemas/ 28. november 2016 12:01
Mine kohe oma kodumaale tagasi. siin pole mõtet viriseda, et on paha-paha.
a
Appike/ 28. november 2016 11:59
Miks kommentaare ei lasta läbi?!
k
Kus on see alatu eesti naine/ 28. november 2016 11:59
kes tegi Rizgarile liiga,võta aga oma mees tagasi, algul kõlbas , enam ei kõlba,ennem tuleb mõelda,ja siis tegutseda, et sihukesi olukordi vältida, on mõttekas mitte ära joosta oma kallilt kodumaalt, ainult seal on hea, kus pole meid

i
28. november 2016 11:47
iraagis on nüüd usa viidud demokraatia ja vabadus,ole hea mees ja sõida oma kodumaale tagasi,eestisse sa ei sobi,liiga imelikud on su kombed ja käitumine.
e
Eesti naised !/ 28. november 2016 11:38
Mis sunnib teid ometi suhet looma ja lapsi saama selliste meestega - kas nii suur meeleheide ja madal enesehinnang ? Elu on on ju näidanud ,et sellist kultuuride erinevust ei saa kokku sobitada ja ei lõpe need suhted hästi.
t
28. november 2016 11:56
Tulid ju 2 talenti sealt Soomest.
Mees ja naine käsikäes.
Eesti elu uueks looma...
p
Peretütar/ 28. november 2016 12:49
Kas eesti naine on tõesti nii madala ja odava hinnaga müüdav, et väikese raha eest on kohe nõus pigiga abielluma. Pigi saab abielludes siin elamiseloa kätte, teeb naisele musta tite ka taha ja tõmbab siis naise juurest jehat. Aga noh, kes hiljem naerab, naerab parem.
"
28. november 2016 11:31
"Väljas ladistab tihedat vihma – sama läbipaistmatult, kui olukord, milles ta on."
Ilmateate järgi pole meil sellist läbipaistmatut vihmasadu olnud ja härra jaoks on läbipaistev kust algab ta kodutee.
.
"Mees abiellus Soomes kohatud eestlannaga ja koos koliti 2011 mais Eestisse....Lahutusprotsess läks inetuks ja Rizgar pandi vägivalla, ähvardamise ja lähenemiskeelu rikkumise eest kaheks kuuks vangi."
Milline tubli ja salliv eestlanna - ikka vaja seda tõmmut verd oma perre, muidu hakkama ei saa.
.
Valame nüüd kõik koos pisaraid.
p
Pisarapunnitaja/ 28. november 2016 11:25
No ei tule pisar silma, ei teki haletsust selliste ärakaranud "pagulaste" vastu.
m
mida see mees nõuab?/ 28. november 2016 11:14
Naisele lähenemise keeld räägib iseenda eest. Mees ohustab nii naise kui ka lapse elu, otseses või kaudses mõttes. Oma kodumaa "kultuurijuured" sügaval sees, peab naist ja last enda omandiks, kelle üle on esmaseks tema õigus. Selline tuleb mitte ainult Eestist, vaid EL territooriumilt kiiremas korras välja saata edasise sisenemiskeeluta elu lõpuni.
h
Hämamine/ 28. november 2016 11:08
Kui otsitakse hulkumiseks põhjusi, siis ei tulegi lõppu. Kui ei armasta oma kodumaad, ei saa kuskilgi parem olla. Tõepoolest, kui mööda maailma ekslemine ei paku rahulolu, tuleks kodutee üles leida ja nautida kodust turvalisemat ja paremat võimalust ja omakeskkonda. Ehk oli ka vigu tehtud oma kodus ja omadega ei osatud suhelda. Ehk on süvenenud arvamus, kui paljud lahkuvad oma kodust, ju siis tuleks ka mõtlematult lennata tundmatusse ja oma õigusi nõuda, samas hariduseta ja keeleoskuseta, toetudes pelgalt halamisele ja rahulolematusele.
m
Mida veel!/ 28. november 2016 11:08
Kuidas ta üldse nii lihtsalt liikuma sai!
Elas mitu aastat Inglismaal, siis Soomes ja mis talle siin euroopalikus maailmas on arusaamatuks jäänud. Mis tööd on siin teinud, näiteks Soomes? Karta on , et ei mingisugust.
Ju need probleemid tulidki sellest, et mees ei läinud tööle. Naisel sai villand sellest. Ainult Saaremaa naised toidavad mehe ja 6 last. See mees oli ka siis tihti merel ja võis seal hukka saada.
Mis seal kinnimajas viga, prii söök ja koiku ju on. Pole vajagi mööda linna hulkuda.
b
Brexit/ 28. november 2016 11:48
selliste tüüpide pärast siis
l
Luton pärast islamiseerumist,meie järgmisena?/ 28. november 2016 12:09
Brexit ja Estixit oleks ka vaja enne kui asjad käest libisevad. https://www.youtube.com/watch?v=SgKMI1wV0ps
1
14 aastat/ 28. november 2016 10:52
kui palju selle aja peale töötatud kuid tuleb ? 5a UKs, mida tegi ? ja siis mujal ?

t
tänane / 28. november 2016 10:46
illegaalidoos jälle saadud ja peale seda alibabahala peaksin ma neid tolereerima?Iraak on tunnistatud isegi Soome poolt turvaliseks riigiks nii,et ärgu mölisegu õnneotsija,just helsinkist,kas tõesti tahame samasugust tänavapilti kus keset päeva oled nagu liitlinna Mogadishu- Baghdadi kesklinnas tõugeldes burkadega ja kaupluste ustel araabiakeelsed tekstid Itakeskuses... http://www.hs.fi/kotimaa/a1463459998836
t
Tiit/ 28. november 2016 11:10
Tugev, terve mees, ta peaks relv käes voitlema oma kodumaa vabaduse eest, aga mitte mööda maailma paremat elu otsima.
s
siin artikkel/ 28. november 2016 11:10
https://mustaduudised.blogspot.com.ee/2015/12/vao-keskuses-elanud-ema-vottis-oma-kolm.html ,kus Vao keskusest põgeneti.
Soome jälle tahab kokku leppida,et Eesti nad tagasi võtaks.No mida imet eesti neid võtma peab,oma kodumaale mingu.On ikka seadused,kellele need kasulikud on?
r
Raivo/ 28. november 2016 10:38
Keegi ei oota ega taha teid siia.
t
to raivo/ 28. november 2016 12:59
ära valeta, sildnad ja võigedmastid ja avandid lausa ootavad jumaldades.
s
28. november 2016 21:07
Siis võtku oma pere hoole alla koos kõigi kulude katmisega. Kui see ei sobi hoidku suu söömise jaoks.
a
Avaldage see suur ülistuslaul/ 28. november 2016 10:35
Ei jõua ära kummardada seda multikultit ...ja meie kollast, lömitavat meediat.
s
soojapõgenikud külma ja lund ei karda/ 28. november 2016 10:32
i
inglise keeles video/ 28. november 2016 10:13
https://youtube.com/watch?v=Y2_L71lFItk&t=19
Kaks europiidset tüupi kes on abiellunud hiina naisega arutlevad ja selgitavad vaatajatele mis õigused nad said kui nad abiellusid Hiinas hiinlannaga. Vastus : mitte mingisuguseid. Abiellumine ei taga õigust tööloaks, enda kohalviibimise õigust tuleb aasta v kahe järgi jätkuvalt taotleda ja uuendada jne.
h
28. november 2016 21:15
Hiinas on väärtus vene naistel. neid lausa meelitatakse sinna koolitusrogrammidega ja igal muul viisil. Mehi on Hiinas niigi liiga palju ja juurde ei ole vaja, pruudipõud on väga suur rahvastikuproleem.
k
Kas/ 28. november 2016 09:52
ta UK elas illegaalina? Nagu enamus araablasi, iraaklasi.7klassi haridust on Eesti mõistes 1klassi.
õ
ÕL lehele/ 28. november 2016 09:30
mis krt te mu kommentare maha võtete, kui ma kirjutan RR-le (koomijale) ? temal on palju hullemad sõnad kirjas, aga teda te maha ei võta ? krt te ikka olete haige tolernadi leht ka veel
ä
ätt./ 28. november 2016 09:59
Kui kirjutad miks mees ei sõdi kodumaal demokraatia eest siis seda ei avaldata.Õhtulehe moderaatorid on nats kõvemad mehed kui omaaegne klav lit!
k
ka/ 28. november 2016 09:59
minu kommi RR-le ei lasknud mode läbi. Kirjutasin, et naisele lähenemiskeeld ütleb sellest mehest nii mõndagi.
m
marks/ 28. november 2016 09:25
Seal Iraagist , või kust sa tulid on elu poole parem kui siin. Pakun abi ja ostan lahkumise puhul reisikofri , koos sinu kodumaa kaardiga et jälle ära ei eksiks . Tuult tiibadesse,

a
Anton/ 28. november 2016 09:12
n
No väga hea/ 28. november 2016 09:09
siis tuleb minna tagasi. Aga muidugi on hullem, granaate ei anta, miinipildujaid ka ei ole ja nii palju uskumatuid, kes tuleks kõik maha lüüa.
a
Aarne/ 28. november 2016 08:38
Mille kuramuse pärast siis tullakse ära loorberite pealt nõgeste peale.Tingimused peaksidki olema halvad siis saaksid aru kui tähtis ikka on oma kodumaa ja kui tähtis on selle eest ka võidelda.
j
juku/ 28. november 2016 08:56
Iraak on demokraatlik riik ja seal läheb elu iga päevaga paremaks. Võrreldes Sadammi aegadega on elu seal täna juba väga hea.
j
Juhan/ 28. november 2016 08:37
Võib olla pöörduks tagasi kodumaa rüppe...
p
pluto/ 28. november 2016 08:36
kui sulle siin ei meeldi, mine siis koju!
s
See ei oleks ōige/ 28. november 2016 08:15
See annab rohelise tee mitte maksumaksjate kuritegevusele, kelleks oleks prostituudid, allilma tegelased ja muidu ūmbrikupalgalised.
r
RR/ 28. november 2016 08:12
Siit kommentaaridest näeb väga hästi millised sit*apead on eestlased.
t
to RR/ 28. november 2016 09:23
ja sinu kommist saab aru, kui lol tolerant sa oled, mis krt kui mina lähen Iraaki varjupaika taotlema, mis mulle antakse suured majad jne ?
t
to:RR/ 28. november 2016 09:33
Sina nüüd küll eestlane ei ole, ilmselt mõni tolarist.
r
rainz/ 28. november 2016 09:57
äkki sa RR tõmbad koos selle immigrandiga siit nahhren?
s
sina,helklev pea,RR 08:12 !/ 28. november 2016 10:33
Võta omale paar tükki koju,saad oma arvutiasjanduse korda(tulijad enamuses IT mehed ja kirurgid!)Kui vajad neeru vms.oppi,lõikavad sind tasuta.Need ikka väga helged pead,mis sest,et vägistavad "tänutäheks"sinu lähedase ära,ehk suskavad hoopis lauanoa neeru!?
Kõigepealt harjuta nendega oma kodus ja ALLES siis hakka eestlasi sõimama.
ä
ätt./ 28. november 2016 08:09
Selle pika hala peale tekib küsimus:miks see mees põgenes riigist kus on suures osas kehtestaud demokraatia?Miks Ta ei võitle oma riigi eest kodumaal vaid vegeteerib siin ?Tagasi saata ja kui leiab tõestust fiktiivabielu siis proua plate peale !

k
kus/ 28. november 2016 07:56
on siis nõustajad ,kes aitaks inimesel leida tööd ,kaua võib kedagi hoida kusagil pagulaskeskuses kinni ,see on ju arusaamata.Inimene on õppinud selgeks keele ,mida paljud kes siin aastakümneid elanud pole suutnud teha,Kas talle ei ole selgitatud töötukassa võimalusi ,ehk oleks nõus midagi õppima.Pannakse lugu lehte,kuidas see ajakirjanik ta üles leidis?See pole ju lahendus.Kõik pole ju kurjategijad.Ka meie kombed ja tavad on paljudele vastuvõetamatud ,aga tuleb püüda ehk aidata.Katsuge ise saada hakkama võõras riigis kui ei tunne seadusi neid pole selgeks tehtud.Hoitakse lihtsalt kusagil kinni ,no milleks.Saatke siis sinna kus hakkama saadakse nendega.
m
28. november 2016 21:17
Mis tööd on vaja kriminaalile, keda ei seo peale lahutust Eestiga miski peale lapsega kohtumise keelu?
e
eelmisel/ 28. november 2016 07:50
nädalal HSs oli pilt ja pikk artikkel Vao keskusest p6genenud pagulasest Soome,see oma korda saadab ta tagasi Eestisse,mehe kommentaar kogu asjast oli:parem suren,kui lähen Eestisse tagasi!
On ikka s...i see elu Eestis kyll
e
/// 28. november 2016 09:32
ei ole neid siia vaja,...
i
Inimesed/ 28. november 2016 11:51
Eestis surevadki!Libapagulasel on õigus!
k
28. november 2016 21:19
Kui esimest ettejuhtuvat tööd vastu eu võta siis surevadki või elavad kodutute varjupaigaas, Sellega siin inimõigused piirduvadki.
m
Mees Abjast/ 28. november 2016 07:44
Pagulane ei tea millised tingimused eesti vanglates on (inimõiguste rikkumised on kirjutatud kodukorda ja on seega igapäevased) seega ei maksa sõna võtta ja väita, et vanglas on parem, tõmmaku minema kui ei meeldi Soome või Suurbritanniasse.
v
28. november 2016 07:53
vördles iraki vanglaga eesti vangla on hotell
Õ
/// 28. november 2016 07:55
Õige on see "pagulane" eestist tagasi Iraaki saata ja võidelgu oma maa eest ka ise. Samuti tuleb teha kõigi neegritega , kes endeid pagulasteks nimetavad, kuid sisuliselt on majanduspõgenikud ja illegaalid.
m
28. november 2016 08:29
mis sa ei lugenud korralikult? ta oligi eesti vanglas 2 kuud, ohmik
a
alf/ 28. november 2016 07:38
Merkel&Juncker multikulti viljad.
a
alfa/ 28. november 2016 08:15
mis need siia 6aastasesse asjasse puutuvad?
j
Juulius/ 28. november 2016 07:33
...vägivald, ähvardamine ja lähenemiskeelu rikkumine esimese naise suhtes. Miks? Vastuseks see, et ei teadnud Eesti seadusi.
Kindlasti leidub ka mõni härdasüdamelisi naine. Ei tasu ainult unustada esimest naist ja tüdruksõpra, kellega läksid teed lahku.
Pluss on see, et Eesti keel on suus
m
Mati/ 28. november 2016 07:29
Kui sa oled tõesti sõja või tagakiusamise eest põgenenud siis oleksid siinses rahulikus ja turvalises maailmas kõigi tingimustega nõus. Järelikult oled ikkagi head ja tasuta elu tulnud nautima.
t
täisväärtuslik elu?/ 28. november 2016 09:01
kus ta seda koges , ega ometi tollases sadami terroririigis ?
t
to toelrast/ 28. november 2016 09:24
kui ei lepi, siis meie ei pea talle seda süles pakkuma tolerandige
v
vaeseke/ 28. november 2016 07:21
kodutunne võiks appi minna ja päästa iraagi riigi kodanikud
t
to: 07:21/ 28. november 2016 08:17
alatu oled, mitte vaeseke
t
to to: 07:21 / 28. november 2016 08:52
minu + palun lugeda miinuseks.
y
yll/ 28. november 2016 07:19
meie ajakirjanduse tulevik ongi sellised jutukesed.neid inimesi sealses ülesiginud regioonis on miljard
ja see seltskond aina paljuneb.ainuüksi nigeerlasi kes on suurim sahaara tagune paguldaja siia saab praegusest ca 200miljonist aastaks 2050 teadlaste hinnangul ca 400miljonit! aga mis sest enam kui isegi meil enamik rahvast vaatab mingite toetuste poole .ilmselt hakkavad vähegi iseseisvamad inimesed endale peagi kusagil uut elupaika otsima.kommunism saabub---kõik elavad vaeselt ainult ühed peavad päevad läbi töötama.
y
yllile/ 28. november 2016 08:19
ehk nimetad ka, kes nii väga toetuste poole vaatavad, kui neid võimatu saada on. Neil, kellel vaja...
t
to yllile/ 28. november 2016 09:25
seda toetust võik riik anda meie palju lapselistele peredele
n
Näitex/ 28. november 2016 11:56
Rootsis saab paljulapseline pere 28000sek kuus,politseiniku keskmine palk on 27000. Nõmeduse tipp
k
28. november 2016 21:24
Kui midagi lugeda ei ole siis ei võeta varsti seda lehte lahtigi. 2/3 on juba praegu lugemiskõlmatu.

h
Hakkab/ 28. november 2016 07:10
Rutates kodumaale minema, siia ei taha sind keegi, seda enam ,et vanglas parem on ....ummisjalu jookse siit minema!!!
o
Olen/ 28. november 2016 07:10
kogu aeg rääkinud, et barbareid tuleb hoida kinni vangilaagrites, kus nad oleks üksteisest ka sooti eraldatud. Niikaua, kuni võitlusvõimetu sissetunginu kodus käib möll. Siis rühmiti erilennuga tagasi lennutada ja asi ants. Tahavad varem koju minna, mingu.
m
mul on Sinust/ 28. november 2016 06:53
kahju mees. Nägid ju juba UK-s ära, et ei ole siingi mingi lustielu. Aga reklaam, et Soome annab põgenikele palju rohkem, kui UK, ikka meelitas. Tulid proovima, vaatama. Arvasid siis, et küllap Eestis on samuti. Olud on aga viimaste aastate jooksul niipalju muutunud, et enam ei ole sellist pagulaste tolereerimist, nagu mõned aastad tagasi. Ja kui Sinu meelest on vanglas parem, kui pagulaskeskuses, siis arvavad ka vaesemad eestlased, et vanglas on parem, kui nt kehvas hooldekodus või sotsiaalmajas. Seega Sa ei ole ainuke. Elu ongi selline ja paljud meie inimestest on läinud mujale õnne otsima, kus on soojem kliima või suuremad sotsiaaltoetused. Vales kohas oled lihtsalt. Kui koju tagasi ei taha minna, siis liigu edasi.
j
Jeebus Tsiibus/ 28. november 2016 06:51
Hääd Joulupühi siis sulle ja Tsiisuss vosrass!
j
ja istub ilusti seal aja ära./ 28. november 2016 06:34
Hea küll see vang läheb nüüd koju tagasi kui nii kõva vangla spetsialist on.
m
mmm/ 28. november 2016 06:32
"Pagasiks seitse klassi haridust ja töökogemus kelnerina"
Kõva teadlane
r
Roland / 4. detsember 2016 10:16
Ta on lausa tarqse etalon. Ex nad ole enamus sellised. Ainus asi,mida nad hästi oskawad,on logelemine. Tööharjumust pole kellelgi aga Allahi nimi on huulil. Kyll Allah aitab.
m
maamees/ 28. november 2016 06:16
Mis ronisid siia,lase varvast,kus parem,poputatakse nagu tittesid,tööl käima ei pea,papp lendab,hakka või ise illegaaliks.

7
7.päeva adventist/ 28. november 2016 06:16
See on hea et ta koraani ei loe,ehk vabaneb sellest lutsiferjaanlikust religioonist,aga kuna muslimitele oleme meie kõik siin kafiirid,siis nulltolerants ja poliitikutel suud kinni,aitab riigi islamiseerimisest.
b
biokeefir/ 28. november 2016 10:25
h
hmm/ 28. november 2016 06:01
Kas isiklik kogemus vanglaga lubab võrrelda?
v
virised seal/ 28. november 2016 05:56
Mine koju, seal kõige parem!