Martin RepinskiFoto: Jörgen Norkroos
Toimetas Piret Kütt 27. november 2016 14:19
Raadio 2 saates "Olukorrast riigis" arvas saatejuht Andrus Karnau, et maaeluministri Martin Repinski kitsejuustufarmi ümber puhkenud skandaal päädib ilmselt esmaspäeval tema välja vahetamisega ministri kohalt.

"Probleemi lahendus ootab meid ees tõenäoliselt juba esmaspäeval kui koguneb Keskerakonna juhtkond," vahendab ERR.ee Karnau öeldut. "Suure tõenäosusega jõuab Jüri Ratas järelduseni, et maaeluminister tuleb välja vahetada. Ja seda just nimelt põhjusel, et Repinski kitsefarmi ümber käiv skandaal ei näita vaibumise märke," ütles Karnau.

Saatejuht Ahto Lobjakas leidis aga, et ka Repinskile peaks kehtima süütuse presumptsioon, kuni pole vastupidist tõestatud.

Samal teemal

Kommentaarid  (153)

eks näis 28. november 2016 11:15
skandaali kütavad peatoimetajad, kellele on kompra ilmselt ettesöödetud, neid pr juhtmeid on karja kaupa, kellel materjal valmis. kitsemehe oma süü kui ta valetas ja nüüd ta omaenda jutt kokku ei lähe, reegel on kõigile sama, et toodet võib nimetada "Eesti tooteks" kui kindel osa tööprotseduuridest, et saada valmisttoode on teostatud Eestis - seda saab lasta kontrollida. Teine asi on nimetada mingit toodet ilma põhjendamata "Eesti tooteks" või Eesti toorainel põhinevaks, ökoks jm kui see seda ei ole, panna vale silt tootele
Arvamus 28. november 2016 09:06
Põllumeestele sobiv mees.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS