Eesti uudised

PEREEMA LIIGUTAV TÄNU: Minu kodu jäi alles tänu päästjatele. Aitäh teile, vaprad mehed! 

Arvo Uustalu, 25. november 2016 04:00
TULEKUMA AKNASSE: Põlenguööl paistsid Heilika kodumaja verandaaknasse taevasse kõrguvad leegid. Praegu näeb ta sealt tumedat ahervaret.Foto: Aldo Luud

"Ma olin kindel, et nüüd ongi kõik. Et meie kodu läheb. Ja kui me majast välja saime, vajusin põllule põlvili ja ainult nutsin," räägib Tartumaal elav naine. Ööl vastu teisipäeva puhkes tema talu hoovis tulekahi.  

Häirekeskus sai teate kümmekond minutit pärast südaööd: Vara vallas Papiaru külas põleb suur kõrvalhoone lahtise leegiga. Hoones oli auto varjualaune, kuur ning lauda- ja küüniosa. Päästjate saabumise ajaks oli hoone küüniosa hävinud ja pereema leppinud mõttega, et tema lastel pole enam kodu.

"Kaugus auto varjualuse ja maja vahel oli mõni meeter ja kuumus oli seal selline, et mitu akent läks katki," meenutab talu perenaine Heilika Vau. Heilika ütles Õhtulehele, et ärkas öösel kella kaheteistkümne ajal selle peale, et akna taga oli kummaline punakas kuma. Ta läks teise korruse verandale ja nägi, et otse akna vastas olevast küünist käivad leegid juba taeva poole.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.11.2016
Punane kukk röövis perelt maja, kuhu loodeti jõulu ajal sisse kolida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee