Eesti uudised

Savisaar on Keskerakonnale tänavu maksma läinud ligi 200 000 eurot (39)

Karoliina Vasli, 25. november 2016 04:00
KULUKAS: Edgar Savisaare käsutuses oli pikka aega minibuss ühes sohvriga. Tänavu on see Keskerakonnale maksma läinud umbes 50 000 eurot. Partei büroost öeldakse, et soovi korral saab partei eksjuht seda kasutada ka edaspidi.Foto: Laura Oks

Jüri Ratas ja Edgar Savisaar kemplevad avalikult rahaasjade üle, aga kuidas lood tegelikult on? Osa toetust võeti Savisaarelt tõesti ära, ent ta seis pole laita – lisaks Keskerakonna palgale maksab riik talle riigikogulase pensioni. Tagatipuks sai ta toetajate abil alla ­ülikalli bioonilise jala. 

Uus etapp saagas Savisaar vs Keskerakonna uus juht Jüri Ratas saab alguse kolmapäeva õhtul. Ratas räägib ETV "Pealtnägijas", et partei on peatanud kõik tellimused advokaatidele, sealhulgas ka Edgar Savisaare omadele.

"Põhjus on üks – seda ressurssi meil 2016. aasta eelarves pole olemas," selgitab Ratas. Minibuss ühes juhiga olla aga siiani Savisaare käsutuses. Ratas nendib, et ilmselt ei teostu ka algne plaan pakkuda Savisaarele auesimehe kohta, kuna Savisaarega on võimatu telefoni teel või nelja silma all kontakti saavutada. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.10.2017
Keskerakond müüs vanalinnas asuva erakonna kontori 1,8 miljoni euro eest
01.12.2016
Euroopa Inimõiguste Kohus lükkas Savisaare kaebuse tagasi
24.11.2016
Küsimus | Kas erakond võib eksesimeest riigi rahaga toetada?
24.11.2016
Jüri Saar | Keskerakonna väljakutsed ja Moskva soovid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee