Eesti uudised

Savisaar: Ratase hädaldamine ei ole tõsiselt võetav (41)

Toimetas Maria Rozbaum, 24. november 2016 11:18
Edgar SavisaarFoto: Tiina Kõrtsini
Staarpoliitik Edgar Savisaar on taas võtnud kasutada sotsiaalmeedia imepärast jõudu, et edastada sõnum. Savisaar nimelt ei pea täpseks enda kohta käivaid väiteid, millega peaminister Jüri Ratas ETV saates "Pealtnägija" esines. 

Samal teemal

"Panin tähele Jüri Ratase esinemist telesaates "Pealtnägija", kus ta ebatäpselt käsitles mōningaid minuga seotud asjaolusid. Ta rääkis minu käes olevast invasōidukist ja autojuhi palgast, mida makstavat tänaseni. Tegelikult andsin ma invasōiduki Keskerakonna büroole pärast 5. novembri Kongressi tagasi ja sellest ajast peale pole ma ka tolleaegset autojuhti näinud," kirjutab Savisaar oma Facebooki lehel.

"Mis puutub advokaadikuludesse, siis otsuse need kinni maksta tegi üks kongressieelseid juhatusi Kadri Simsoni ettepanekul. Loomulikult on järgmisel juhatusel ōigus neid otsuseid ümber muuta aga viisakas oleks mulle sellest ka teavitada," lisab ta.

"Hädaldamine selle üle, et Ratas ei suuda mind kuidagi üles leida, ei ole tōsiselt vōetav. Iga päev kohtun ma inimestega nii Tallinnas kui ka Hundisilmal ning kui Ratas ei suuda mind leida, siis ta otsib valest kohast. Soovin Sulle, Jüri, edu uues ametis!" võtab Savisaar teema ehtendalikult kokku.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee