3
fotot
Honey Boo Boo (MediaPunch/insight media)

USA kõmulise lapstähe Honey Boo Boo õetütrel Kaitlynil eemaldati lastehaiglas kaasasündinud liigne pöial.

“Arst ütles, et kõik läks väga hästi,” rääkis nelja-aastase Kaitlyni ema Anna “Chickadee” Cardwell (22), kes on reality-sarja “Here Comes Honey Boo Boo” priske matriarhi Mama June’i vanim tütar.

Anna sõnul poleks tütretirts tahtnudki lisapöidlast loobuda, öeldes, et hakkab seda taga igatsema. “Aga mina ütlesin: “Kui sa vanemaks saad, siis sind võidakse narrima hakata. Ei või iial teada.”” Nüüd uskuvat tüdruk, et tema pöial kadus võluväel ning tal on seeläbi võluvõimed.

Minimiss Honey Boo Boo perekonna tõsielusarjale tehti lõpp, kui selgus, et Mama June kurameerib tema vanemat tütart pilastanud pedofiiliga. 

Jaga artiklit

4 kommentaari

T
teadmine  /   21:32, 22. nov 2016
Eesti lugejale annab see teada, et sööge rohkem tablette, neid rasedusvastaseid anti-beebi bille, mis mujal maailmas juba ammu keelatud on, sest rikuvad naise olemuse ja hormoonsüsteemi ära, mõni ei saa peale nende söömist enam üldse lapsi, heal juhul sünnivad mitme pöidla ja rohkemate varvastega ja igasuguste muude anomaaliatega sootud isendid, kelle aju on nii sassis, sest hormoonid ei toimi ja ta ei teagi, kas ta on mees või naine, üks asi on genitaalid, mis ei toimi ja teine asi on aju, mis ei lase mõelda nii, kas oled mees või oled naine.
J
Juulius  /   18:50, 22. nov 2016
Ülemaailmne uudis ookeni tagant!! Mida see Eesti lugejale teada peaks andma?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis