Eesti uudised

MMSi skandaalis kuulsust kogunud perearst: Eiki Nestor peab vabandama (90)

Toimetas Piret Pappel, 18. november 2016, 13:59
Eiki NestorFoto: Alar Truu
Riina Raudsik nõuab, et riigikogu esimees Eiki Nestor tema ees vabandaks, kuna on avaldanud ebaõigeid andmeid. 

Raudsiku sõnul pole tõene tema nimetamine isikuks, kes "soovitab inimestel ravi asemel oma tervist kloori joomisega kahjustada". See kahjustab oluliselt tema mainet ja on au teotav.

Riina RaudsikFoto: Kuvatõmmis/Kanal 2

Nestor teatas eile sotsiaalmeedias, et ei lähe noortekonverentsile esinema, kuna seal astub üles ka MMSi skandaalis tuntuks saanud Riina Raudsik.

Nestor kirjutas Facebookis, et tal on konverentsile minemata jätmise tõttu siiralt kahju ja ta mõistab ürituse korraldajate soovi kutsuda esinema tuntuid ja tunnustatud inimesi. "Kõik nad ongi suurepärased, peale ühe, kes soovitab inimestel ravi asemel oma tervist kloori joomisega kahjustada," kirjutas ta.

Eiki NestorFoto: Alar Truu

"See ei ole mitte ainult rumal, vaid ka ohtlik. Ma arvan, et hakkajad Eesti noored ei peaks sellist jama kuulama," lisas riigikogu esimees.

Samal teemal

17. veebruar 2017, 13:25
Endine perearst Riina Raudsik rääkis Anija rahvale soodaravist ja MMSist
17. november 2016, 13:52
Nestor keeldub noortekonverentsil esinemast, kuna seal astub üles MMS-i tõttu kuulsaks saanud arst
30. juuni 2016, 10:10
MMS-i tõttu tuntuks saanud Riina Raudsik lõpetab perearstitöö
22. märts 2016, 21:28
"RADARI" VIDEO | Soodausku perearst Riina Raudsik: mulle on väga ebaselge see, mis praegu tehakse. See on laimukampaania!

90 KOMMENTAARI

o
Oh aegu 20. november 2016, 14:00
Ei tea, kas maksti vähe, või miks Nestor sinna noortele lugema ei viitsinud minna, aga sellist põhjendust välja käia on ikka madal küll. On ilmselge, ...
(loe edasi)
n
20. november 2016, 11:12
nestori,selle vana kommunisti ja sallija juttu pole vaja tähele pannagi,sa alandad ennast temasuguse tühisuse peale vihastades ja temaga vaieldes.mine tast rahus mööda,nagu oleks tegu kõnniteel vedeleva koeraäkaga-säästad nii oma närve ja meelerahu.
Loe kõiki (90)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee