Maailm

Dubais vahistati vägistamisohver (9)

Toimetas Aadu Hiietamm, 18. november 2016 04:00
Dubais vahistati vägistamisohver.Foto: AFP / Scanpix
Pärsia lahe ääres Dubais vahistas emiraadi politsei 25aastase Briti naiskodaniku, kes oli pöördunud korrakaitseorganite poole ning teatas, et langes grupivägistajate ohvriks, vahendab ajaleht The Sun.

Dubais vahistati vägistamisohver.Foto: AFP / Scanpix

Kannatanu töötas IT-spetsialistina, kuid loobus karjäärist ja otsustas reisida ümber maailma. Dubais kavatses ta viibida viis päeva ja võtta koos sugulasega peamiselt rannas päikest.

Samal teemal

Hotellis tutvus naine kahe kaasmaalasega, kes tegid ettepaneku üheskoos pisut napsi võtta. Mehed kutsusid ta oma numbrituppa, kus jäädvustasid hilisema vägistamise videole. Viis tundi hiljem lendasid mehed tagasi kodumaale ning nende ohver pöördus politseisse.

Pärast naise ärakuulamist esitati talle süüdistus abieluvälises seksis ja ta võeti vahi alla. Hiljem pääses naine küll kautsjoni vastu vabaks, kuid Dubaist lahkumine on tal keelatud.

Talt võeti ära ka pass. Samuti tuleb naisel leida 24 000 naelsterlingit kohtukulude katteks. Šariaadiseaduste rikkumise eest ähvardab vägistatud naist nüüd pikaajaline vanglakaristus.

Ajalehe The Sun andmetel on kannatanu abielus. Tema Cheshire’is elav ema kurtis, et Briti politsei ei ole teinud midagi tütre vägistajate leidmiseks ja karistamiseks.

Briti välisministeerium lubas, et otsib võimalusi Dubaisse kinni jäänud naise abistamiseks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee