Foto: Aldo Luud
Toimetas Geidi Raud 17. november 2016 17:08
Riigiprokuratuur teatas Tallinna linnavalitsusele, et prokuratuur rahuldas Tallinna linna taotluse kriminaalmenetluse lõpetamiseks linna ametnike suhtes nn reklaamiasjas.  

Oma tööülesandeid täitnud kümnekonna linnaametniku tegevuse suhtes läbi viidud menetluses tuvastati, et ametnike osas kriminaalmenetluse jätkamiseks ei ole alust.

Tallinna linnavalitsus märkis, et kõnealuse menetluse üksikasjad on prokuratuuri poolt kuulutatud asutusesiseseks kasutamiseks ehk ühtegi nime ega menetlusega seonduvat asjaolu ei ole juurdepääsupiirangu tõttu lubatud avalikustada.

Tallinna linnapea ametist tagandatud Edgar Savisaar sai eelmise aasta sügisel kahtlustuse mitmes altkäemaksu võtmise episoodis. Septembris sai Savisaar kahtlustuse ka Tallinna linna raha eest poliitreklaami tegemises. Asi puudutas nii telereklaame "Tallinn liigub" kui Hiiu staadioni avamisele kutsunud plakatit.

Samal teemal

Kommentaarid  (7)

saate aru, ei ole lubatud avalikustada 17. november 2016 21:24
miks maksan makse, kui raha kulutatakse vaid endi rahakoti täitmiseks.
Oli 17. november 2016 20:34
See vist Rootsis, kui avastati, et parlamendi naisdelegaat ostis omale kuluhüvitise eest sukkpükse, siis lasti suure skandaaliga lahti. Meil liisib Keskerakonna liige ja Riigikogu liige Stalnuhhin oma naisele lausa autot ja pole häda midagi. Mis nendest arvata, kes võimule nüüd pääsenud, kes (Keskerakond, Sotsiaaldemmid ) on kõige agaramad kuluhüvitiste kulutajad - Keskid pea 100% kulutanud , Sotsid umbes 90% kulutanud ja nimekirja lõpus leiab alles Vabaerakonna, kes ehk pool kulutanud. Suhtumine on ilmselt kõigile selge, kes laristajad, kes konservatiivid ja kellele meeldib kodanike maksuraha seljas liugu lasta
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS