Eesti uudised

Nestor keeldub noortekonverentsil esinemast, kuna seal astub üles MMS-i tõttu kuulsaks saanud arst (99)

LISA KOMMENTAAR

inimkonnale 19. november 2016 10:04
Pauluse kiri filiplastele 2:Hümn Kristusele
5 Mõtelge iseenestes sedasama, mida Kristuses Jeesuses: 6 kes, olles Jumala kuju,
ei arvanud osaks olla Jumalaga võrdne,
7 vaid loobus iseenese olust,
võttes orja kuju,
saades inimese sarnaseks;
ja ta leiti välimuselt inimesena.
8 Ta alandas iseennast,
saades kuulekaks surmani,
pealegi ristisurmani.
9 Seepärast on Jumal tõstnud ta kõrgemaks kõrgest
ja annetanud talle selle nime,
mis on üle iga nime,
10 et Jeesuse nimes
nõtkuks iga põlv
nii taevas kui maa peal kui maa all,
11 ja et iga keel tunnistaks:
Jeesus Kristus on Issand -
Jumala Isa kirkuseks.
to Horros "peavoolust" 18. november 2016 11:57
_Telegram on n a r k a r i t e väljaanne._ On sul mõni argument ka? Pole kohanud seal sõimu ega argumenteerimata juttu. "Kloriit in neurodegeneratiivsete haiguste
USA 7105183 B2
ABSTRAKTNE
Leiutise objektiks ravimeetodid makrofaagide seotud neurodegeneratiivsete haiguste nagu amüotroofiline lateraalskleroos (ALS), Alzheimeri tõbi (AD), või hulgiskleroos (MS) subjektil manustades kloriit koguses, mis on efektiivne vähendada vere immuunrakkude aktivatsiooni. https://www.google.com/patents/US7105183 Samuti avaldati Telegrammis Delfis kustutatud Dr Raudsiku vastulause: "Delfi tsensuur möllab taas: dr Riina Raudsikut tunnustav artikkel eemaldati" http://www.telegram.ee/eesti/delfi-tsensuur-mollab-taas-eemaldati-dr-riina-raudsikut-kiitev-artikkel
njah 18. november 2016 14:28
"to Horros "peavoolust" / 11:57, 18. nov 2016
_Telegram on n a r k a r i t e väljaanne._ On sul mõni argument ka?"
Kuna kommentaarides on nimede nimetamine keelatud, et hiljem mingit laimusüüdistust saada, siis tuleb teisiti läheneda. Uuri välja kes on Telegrami kandev jõud ja siis tuleb youtubest otsida selle tegelase videosid, kus ta ise tunnistab narkootikumide tarvitamist. Paljud tema videod tunduvad ka nende ainete videote mõju all tehtud olevat.
Videos alates 3.30 tüüp ise tunnistab :) youtube.com/watch?v=sCOV_uaNln0&t=175s
Kas on piisav argument? :)
siin ei ole juttu 18. november 2016 14:39
enam telegramist vaid seal ära toodud inormatsioonist, kuhu on lisatud algne allikas! Ja delfist ära kustutatud Dr Raudsiku vastus. Mõlemad on leitavad ka mujalt. Oma peaga mõtlemine tuleb ära keelata? Lõplik tõde on see, mis AK- s ja Delfis maha öeldud? Seda on näha muidugi, et telegrammi sokutatkse vahel infot, mis muigama paneb, aga see ei tee ometi olematuks adekvaatset teavet?
Erlend-Ferdinand Vennola 18. november 2016 09:46
Väga õige käitumine Eiki Nestori poolt!
Riina Raudsik on sama isik, kes käskis inimestel rahustid ja antidepressandid ära jätta ning oma mugavustsoonist välja tulla!!!
Näen psühhiaatriahaiglas taaskord neid, kes on ühiskonnas langenud teiste julmuse ja ärakasutamise ohvriks. Sellist, kel ei oleks raha mujale loopida, kui antidepressantide ostmiseks, pole ma siin 10 aasta jooksul näinud.
Üldse on häda, kui naisterahvas tuleb mõttele saada psühhiaatriks. Psühholoogidest ma ei räägigi, kes üksnes selle elukutsega läbi ajab, on kasuahne inimene, kes soovib end kuskil hästi ära sättida. Psühhiaatrina suudab töötada ja midagi korda saata keskeltläbi 67aastane või vanem mees. Polikliinikus on vähemalt kolm vanamoori, kel võiks olla siiralt häbi, et nad on täiesti mõttetutena ametis ajal, mil parimad meespsühhiaatrid töö kaotavad Haigekassa haige otsuse tõttu. Olen neile seda ka näkku öelnud, aga kes see aru saab. Üks tasemel meesdoktor kaotas tänavu lisaks tööle ka elu.
Horros 18. november 2016 07:43
Arvestav oleks, et ka noored boikoteeriks seda "noortekonverentsi".
ehh 18. november 2016 06:48
kõigepealt jää haigeks ja alusta kolgata teed , perearstist alustades. Jälgi hoolikalt seda teed, mida perearst sulle näitab. Loomulikult suunab perearst su paljudele põhjalikele analüüsidele, et diagnoos oleks ikka olemas ja õige. Neela kõik need tabletid, jälgi hoolikalt, et sul ei oleks terviseprobleeme, millele need tabletid on vastunäidustatud. Kas sa ikka oled kindel, et vastunäidustusi ei ole? Kas
lugesid läbi vastunäidustuste rea, mis on pool meetrit pikk iga tableti puhul.
Ja siis lõpuks , kui miski muu ei aita, uuri rahvaravi võimalusi, need võtavad küll aega, aga ... Eks proovi ja mõtle , küll saad aru, mis sul viga on ja kuidas ellu jääda.
Vaatleja 18. november 2016 00:10
Arusaamatu, miks hr Nestor ja meedia, sh tv3, edastavad valefakte dr Raudsiku kohta. Piinlik lugeda ja kuulata. Dr Raudsik pole kunagi reklaaminud MMS-i ega väitnud, et kõiki haigusi saab ravida soodaga. Sirvisin tema raamatu kunagi läbi ja midagi kahjulikku seal küll ei olnud. Osalt võib vaielda, aga teda rahvavaenlaseks pidada on küll ülekohtune. Praegu toimuv on justkui keskaegne nõiajaht.
Horros 18. november 2016 07:45
Kuskil ta must - valgel andis pesuvalgendile õnnistust.
.
Ülekohtust on asi kaugel.
Jaanus Keskküla 18. november 2016 11:18
"Kuskil andis õnnistust" Mis koht on kuskil?Millisest tema lausest või ridade vahelt saaks välja lugeda dr.Raudsiku poolehoidvat seisukohta pesuvalgendisse kui ravimisse,mitte pesu valgendajasse.Äkki on mul mingi tema väljend jäänud kahe silma vahele. Ja veel. Tore väljend:"ülekohtust on asi kaugel". Kui kaugel? Kas kasutasite mõõtühikuna yokto-,zepto-,ato-,või yotta-,zetta-,eksameetreid?
see oli ravimifirmade tellimus 17. november 2016 22:46
Luge ja vaadake algallikaid, siis otsustage: http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/mms-on-patenteeritud-als-i-alzheieri-tove-ja-multi Alati on nii, inimene valatakse poriga üle, sest see on kellegi tellimus. Politrukkidest ei tasu rääkida, aga enamus arste? Siis kirjtabki seda mis ravimifirmade ja mitte patsiendi huvides? Paljud arstide vead vaikitakse maha, aga kui ravimifirmade huvid maängus, siis ollakse resoluutsed?
Horros 18. november 2016 07:47
Telegram on narkarite väkjaanne.
Seda tsiteerida on lollus ruudus.
Horros 18. november 2016 07:48
Telegram on narkarite väljaanne.
.
Seda tsiteerida on vaimselt puudulik.
Horros 18. november 2016 07:49
Telegram on n a r k a r i t e väljaanne.
.
Seda tsiteerida on puudulik.
MMS ehk klorit (chlorite) ja sellega ravimeetodi patent 17. november 2016 21:38

MMS patenteeritud 17. november 2016 20:56
https://www.google.com/patents/US7105183
Heiki, küsi oma keemiaõpetajalt kloori ja kloriti erinevuse kohta
Lammutaja Jurgen J Unn 17. november 2016 20:06
Väga värskendav on näha jah kuidas saata.nakummardajatest teadlaste poolt loodud med.itsiin vaikselt kärbub nagu väh.kkasvaja iseennast süües ja kogu see silmakirjatsejate kari, kes end nagu silmud sur.nud hobusepea külge imenud hirmuga oma kohta päikese all all õigustamas on.
Täna on ausate inimeste ajastu alanud ja keerubid kebigu põr.gusse tagasi kust nad tulnud on koos oma apologeetidega. nest.or ei sobigi ühtegi punti peale sotsialismiehitajate ja lgbt.dega.
erik 17. november 2016 19:48
Nestor joob ju ka reede õhtul soodat ... viskit soodaveega :-) ...
täitsa soodad olete ikka küll seal meedias
to erik 18. november 2016 12:35
Kodukohas Rohuneeme tipus,pidevalt purjutab!
Naljakoht 17. november 2016 19:35
Aga Heiki Nestorile kõlbab riigikogus esineda küll kriminaalidele?
nestor 17. november 2016 19:28
kuidas tunne on ,teades ,et te ei meeldi enamusele.
aga tore ju 17. november 2016 19:26
üks sisutühi kõne vähem
viskit juuakse soodaveega 17. november 2016 19:13
kuna alkohol on happeline, tekitab kõrvetisi, sooda muudab aluseliseks.Ka pohmelli puhul soodavesi on norm.Mida on siin halba, Nestor? Kas pole tõesti ise proovinud, baaris käinud?Loodan, et baaridest pole soodavett ära võetud ega keelatud.
Epp-Kusinäpp 18. november 2016 01:01
No siis varsti maksustavad.
Juuli Tõesaar 17. november 2016 19:09
Meditsiiniuudiste portaal, 30.3.2016: "Süüdistused Riina Raudsiku vastu varisesid kokku"
http://www.mu.ee/uudised/2016/03/30/suudistused-riina-raudsiku-vastu-varisesid-kokku

Soovitaksin 17. november 2016 18:28
dr. Raudsikul mõelda Õhtulehe kohtusse kaebamisele tema maine kahjustamise ja valeandmete esitamise eest. MMS-ga polnud Riina Raudsikul ju midagi pistmist. Minu mäletamist mööda oli ta seal grupis vaid vaatlejaliige. Oli ju juttu ka, et see oli kinnie grupp, seega pidi samasuguses vaatleja positsioonis olema seal ka loo kirjutanud ajakirjanik. Kas pada sõimab katelt?
lollakas? 17. november 2016 18:14
Kas ma sain tookord siis selle arst jutust valesti aru, et tema pole kloori kunagi soovitanud? Oli mingis kloorijoojate grupis "sisse loginud" selleks, et asjast selgust saada. Kui tuleb patsient ja küsib, siis võiks ju arstil olla arusaam millest üldse jutt käib. Mitte nii: pole kuulnud - järelikult pole olemas. Aga dr.Raudsiku soovitused (need mida ta tegelikukt ka soovitab) on lihtsalt sellepärast osadele vastukarva, et ta üritab ravida põhjuseid mitte tagajärgi. Ma ei mõelnud enne sellest Nestorist eriti midagi, aga nüüd...
Lugeja 17. november 2016 18:02
Ja las Nestor näitab ette, kus on Riina Raudsik seda ainet propageerinud! MMS'i propageerinud FB lehe liikmeks/laikijaks olemine ja teema lugemine ei tähenda kohe , et ta selle heaks kiitis ja ise takka kiitis! Kui ma olen ooperilauljate fb grupis ei tähenda see ju otseteed, et ma laulan. Nestor ei tea teemat ja siis "köhib"- Ma pidasin temast senimaani tõesti lugu.
kah lugeja 17. november 2016 18:27
Raudsik on soovitanud kõike soodaga ravida , mis pole mitte targem tegu - he küll, sooda ei kahjusta, aga samas ka ei ravi mitte ühtegi haigust. Raudsik oleks võinud selle jamaga ju soovi korral tegeleda, kuid kindlasti mitte arstina.
Ja tablettidega on siis parem 17. november 2016 21:43
"soovitada ravida"?? Pole tabletti, millel kõrvaltoimed puuduvad!
Rebeca 17. november 2016 22:04
Minul olid maohaavandid. Perearsti välja kirjutatud rohud ei aidanud. Viimases hädas proovisin dr. Raudsiku soovitust juua soodavett. Mõne päeva möödudes valud kadusid ning siiamaani pole need enam mind kimbutanud. Aitäh dr. Raudsik!
palju õnne, Rebecca 18. november 2016 08:42
Vanasti olid EMOde esipatsiendid soodaga kõrvetisi ravinud inimesed, kes said selle tulemusena kenasti perforeerunud mao. Verejooks ja kutulunks. Tänapäeval on probleem kadunud, kuna on olemas üliodavad käsimüügi ravimid, mis magu ei mulgusta. Aga sina jätka, soodaga, jätka...muhhahhhaa. Aitäh, dr Raudsik!
Hallo! Hallo! Hallo! 18. november 2016 11:48
08:42, ilmselt pole Te vähimatki huvitunud dr. Raudsiku 'soodaveeõpetusest', mille sisu seisneb konkreetselt ühes punktis: Milleks maksta kalli poemineraalvee eest, kui selle põhilised koostisosad võib igaüks ise kodus kokku segada. Ka mina mäletan veel, kuidas vene ajal mehed soodat lusikaga sisse võtsid. Aga kas olete ikka kursis, mis vahekorras Raudsik soovitab vett, soodat ja soola segada? Ei tea? Aga ikkagi võitlete vapralt siunajate-poolsel barrikaadil…
(PS. Kui ÕL kommi topelt avaldab, pole minu süü. Aru ju ei saa, kas, kas komm ilmub, saadeti modereerimisele või ei jõudnud üldse kuhugi )
presid.ent ka.banoss 17. november 2016 17:18
Mõtle millest lapsed ilma jäävad nüüd, kui suur riigimees ja elukutseline va.letaja neile ei esine.
Neist võivad nii korralikud kodanikud saada.
tal on niigi,kelle ees esineda 17. november 2016 17:45
pidavat mingi noorteklubi patroon ju olema ja neile Laari õpikut lugema,nagu Nõmme Raadiost kuulda oli.
odav mees 17. november 2016 17:16
nestor saab siis vaba aega ära kasutades tüdrukute vetsus vee pealetõmbamist harjutada.
Ikkagi zooneutraalne peab olema.
kui aus olla 17. november 2016 16:57
.. ega Igor Mang pole ka miski mõistlik tegelane lastele nõu andma..
Rootsi Kunn 17. november 2016 16:25
See nestor vana punane oleks aeg juba uttu tõmmata !
lähen ainult jalad ees, 17. november 2016 17:46
sallija nestor 17. november 2016 16:12
näitas üles suurt sallimatust.
ISELOOM 17. november 2016 16:56
vanaks jäänud ja ei suuda enam varjata enda tegelikku sisu.

Andres 17. november 2016 16:06
Kodanik Nestor ja tema nõunikud võiksid teadmiseks võtta Terviseameti järelevalvemenetluse tulemuse: Riina Raudsik ei ole kunagi inimestele tutvustanud kemikaali MMS ega ole andnud selle kasutamiseks soovitusi.
juba 17. november 2016 15:17
ammu oleks nestoril aeg pensionile siirduda. Harimatus lokkab.
Priit 17. november 2016 15:13
Mida sel Nestoril üldse noortele rääkida oleks?Võrreldes Raudsikuga mitte midagi,ju sai ise ka sellest aru.
.... 17. november 2016 16:01
Eks ta räägib sellest kuidas ta KOMMUNISTLIKUS PARTEIS okupatsiooni võime "õõnestas" ja et tänu temasugustele kommunistidele Nõukogude Liit kokku kukkus.
polegi ju imelik,isegi vanad retsid pajatasid 17. november 2016 17:49
kuidas nad mitu aastakümmet kommunistide võimu õõnestasid.
A. 17. november 2016 18:51
Nestor on küll ebasümpaatne (minu arvates), aga EKP-sse ta vist ei kuulunud.
Jumalale tänu 17. november 2016 15:11
et see mees presidendiks ei saanud ! Oh kohe kergem on .
soodauskujad 17. november 2016 15:08
Tubli Nestor- üks õige otsus. Nüüd hakkab siis Raudsik depret soodaga ravima-MMS KA lonks peale ning ole positiivne ja võta end kokku-ja kõik kuni suitsiidini töötab.
+ 17. november 2016 15:38
Nestorile plusspunktid.
eesotsas Nestoriga peaks kogu see punt sule sappa saama, 17. november 2016 17:52
õigem oleks ennetähtaegsed valimised ja ilma igasugu e-ta.
Silmakirjalikkus 007 17. november 2016 15:04
meie poed on täis saasta, mida pakutakse toidu ja joogi pähe. See saast mahub EU normide sisse , mille eest on müüjad pappi maksnud, et saada luba saasta kahjutuks nimetamises !
Ja kui mõni nö. arvamusliider on ükskord väga haige siis need EU normid teda ei aita ja viimases hädas vaja uut Kaika Lainet, kes aitab ! Pärast abi sellised jälle hakkavad jaurama et usuvad EU norme ! Vastik lugu eks !
! 17. november 2016 14:43
Sotsiaaldemokraadid ongi ju sellised rumalad , kelledelt pole midagi mõistlikku oodata
TE 17. november 2016 14:49
Antud juhul olen Nestoriga nõus, olgu ta või sotsiaaldemokraat.
nõus 17. november 2016 15:02
Tõepoolest, mida arvata inimesest ja erakonnast, kelle arvates on täitsa okei, kui 45 aastat täiskohaga töötanud (näiteks lasteaiakasvataja) pensioni määramisel taandatakse see 15-ks aastaks.
anu 17. november 2016 14:41
Olen kasutanud dr.Raudsiku soola sooda segu juba märtsi kuust, veerand teelusikat soodat ja veerand soola 1,5l pudelisse, mul on kadunud puhitised peale sööki, eriti puuviljade söömisest, kaalust olen alla võtnud u10 kg, käisin arstil kõik näidud on korras, ei maininud mida tarvitan, olen juba üle 60 aasta
arst 17. november 2016 14:53
Anuke kallike , seda juttu oled ju kasutanud juba mitmeid kordi mitmes paigas ! Et Sind keegigi mõistaks , muuda vähemalt natukenegi sõnade järjekorda !
arstile 17. november 2016 15:06
Arstile käib vist vastu, et tervis saab korda ka ilma tablettideta.
ootoot 17. november 2016 15:30
mis mõttes ilma? see, et segu on vedel ja pole tableti moodi, ei tähenda, et ta põhimõtteliselt ju tablett pole? mürgitablett veel pealegi. aga tehke oma vanade koledate keredega mida iganes, lihtsalt jätke noored ja lapsed mängust välje.
A 17. november 2016 16:14
Lugupeetud arst, kas meditsiiniõpingud on funktsionaalsele lugemisoskusele halvasti mõjunud? Anu jutt on täiesti selge ja arusaadav.
Arstike kallike, 17. november 2016 23:18
ka mina olen vett sooda ja soolaga tarbinud pea aasta. Samad sõnad: taskakaalustab kõhus väga hästi praegusaja linnasööki :)
Ja ma ei ole Anuke vaid hoopis mees üle 40 aasta.
Üks ühine omadus on neil "tarkadel" kirujatel - 17. november 2016 23:27
mitte keegi neist ei too ühtegi VASTUARGUMENTI ega VASTUPIDIST NÄIDET, et väidelda SISULISELT nendega, kes ON aluselisest veest ABI SAANUD. Ma ei saa aru, kust see psühhopaadile omane rumal enesekindlus võetakse oma lahmivates mahategevates hinnangutes?!
oh jummel 17. november 2016 15:28
taas üks ajupestud lollike. vanust nagu on juba, aga tarkust küll mitte. aga ärikad teenivadki sinusuguste pealt, tubli, jätka.
"oh jummel"-ile 17. november 2016 23:32
Sooda ja soolaga käib kõva äri küll :)
Selles ju asi ongi, et ÄRI KÄIB RAVIMITEGA. Ja lollike oled sa ju ise, kui maksad ravimite eest juhtudel, kui võiksid oma tervise eest hoopis loomulikumal viisil hoolitseda.
anule 17. november 2016 15:41
Sooda võtab alla mao happesuse ja Sinu puhitused kaovad. See on ohtlik - kui puhitused peksid olema põhjustatud tõelisest maoprobleemist , mitte närvilisest maost , siis jääb Sinu haigus diagnoosimata ja ravimata - tagajärjed võivad olla kurvad. Soovitus - tee ära gastroskoopia ja kui selgub , et Su puhituste põhjuseks ongi närvisüsteem ja sellest mao spastiline töö , siis lase aga soodaga edasi , kui ennast nii paremini tunned
to anule 17. november 2016 18:23
Ebapädev jutt. Mao-sooletrakti kasvaja, haavadi või põletiku poolt põhjustatud vaevused nii nõrga konsentratsiooniga leeliselise lahuse toimel kindlasti ei kao. Pigem pöördub tõsise diagnoosiga inimene arstile murega, et proovisin isegi selle soodavee ära, ikka ei ole abi. Loomulikult tuleb siis gastroskoopia ette võtta. Aga dr. Raudsiku jutus võib isegi iva olla, sest meie endi poolt nii väga kiidetud Eesti köök tundub Vahemeremaadest tulnule äärmiselt hapu. See on meie kliimas ka loomulik, talve üle elemiseks on aastasadu toitu hapendatud, hilisemal ajal marineeritud. Palju kasutame ka hapukoorega valmistatud salateid, muid hapendatud piimatooteid. Ega see üleliia tervislik tõesti pole.
Miks 17. november 2016 22:58
me siis nii ebatervisliku toitumise peale välja pole surnud? Ehk selgitad?
Aga seepärast, et 17. november 2016 23:34

GG 17. november 2016 14:39
Seal pidi ju teisi veidrikke ka esinema, Igor Mang näiteks.
nojah 17. november 2016 15:11
Mang vähemalt ei püüa väita, et ta on tõsiteadusliku valdkonna esindaja.
Ja kes siis 17. november 2016 23:35
"püüab väita" ja kuidas ja milleks see oluline on?
Suurepärane kehkenpüks 17. november 2016 14:37
sm.Nestor peab ennast suurepäraseks inimeseks, no lubage irvitada, sots, tulipunane sots pole üldse inimene.
huh 17. november 2016 15:30
see taat on üks ebameeldivamaid taate üldse.
... 17. november 2016 14:33
Rahunege juba maha. Üks mõistlik arst, kes ei soovita peoga tablette sisse süüa.
See sooda kogus on nii väike, mida lisada joogiveele, et see teeb pigem head kui halba.
Aga torusiil? 17. november 2016 14:46
Kas selle kasutamist ka arst teile kuidagi limiteeris või võtate seda oma äranägemise järgi?
Akuhapet soovitas juua vist keegi teine, selle imepärase ravimeetodiga pole proua Raudsik ilmselt veel kursis.
Siil siiliks,torusiil 17. november 2016 18:06
aga üks vene doktor jutustas ka kuidas gemorroist lahti saada.Selleks tuleb peenral kasvav kurk pe rsse pista ja nii peenral kükitada.Sellised doktoreid on meie plaadil ennegi olnud,tuleb meelde see Desintegraator Peterburi(Leningradi) maanteel.
"Aga torusiilile": 17. november 2016 23:45
Enne millegi kommenteerimist on INIMESTEL ilus komme ennast TEEMAGA KURSSI VIIA. Tead veel mõnda ainet peale torusiili ja akuhappe?
to .... 17. november 2016 15:42
See ei teegi midagi ja on üks suur puhumine
Ei ole 17. november 2016 14:29
mõtlemisega mees. Kus nüüd see suur sallivus jäi?
pensionär 17. november 2016 14:23
ölen aastaid näinud inimesi kes siis bkui veel noor olin küsisid soodat ja tean et nad elasid väga vanaks ei usu et halb on
Soda water 17. november 2016 21:37
No mida inimene joob, kui eelmine õhtu on alkoholiga liialdatud?
17. november 2016 14:12
Olen Nestoriga nõus, kuigi ei ole sotsiaaldemokraat.
Kadi 17. november 2016 14:12
Soodal ja klooril võiks hr. Nestor ikka vahet teha.
nõus 17. november 2016 15:04
Võiks arvata jah, et annab partei ameti, annab ka mõistuse, aga näe, ei anna.
küll teeb 17. november 2016 15:12
See nn arst on nii kloori- kui soodaravi soovitanud
Kui teemat ei jaga, 17. november 2016 21:36
ei maksa kommida!
KLOORI osas soovitaks ikka järgi uurida enne. JA kui leiad mõne FAKTI, siis palun, anna teistele ka teada!
Püüame 17. november 2016 15:56
aru saada Nestorist, ta väikese haridusega, eluaeg ainult parteid teeninud, kuna see aeg koolis käia, kas tal kerge oli.
Peeter 17. november 2016 14:12
Konverents üksnes võidab sellest, kui Nestor jätab esinemata. Dr Raudsik on lugupeetud arst, Nestori laim teda ei kahjusta.

Pööriöölane 17. november 2016 14:10
Tore! Üks punane hull seal vähem! Ja kes seda soodahullu kuulavad ja usuvad, on ise ka pooletoobised!
17. november 2016 14:10
nõukaajal jõi terve Tallinn olude sunnil kloori, ei juhtunud sellest midagi hullu.
TE 17. november 2016 14:53
Kust sa tead, et ei juhtunud?
On sul selle kohta kindlad andmed, et osa vähijuhtumeid polnud just orgaanilist ainet sisaldanud pinnavee kloreerimisel tekkinud kloororgaaniliste ühendite tagajärg?
to TE 17. november 2016 15:34
Kas sul on kindlad andmed? Paluks viidet.
Nestorile 17. november 2016 14:08
Kui rumal jutt Nestorilt! Millal, kus ja kellele soovitas dr Raudsik ravi asemel oma tervist kloori joomisega kahjustada? Või seda juua? Äkki teate nimetada, Nestor?
Kloor on teatavasti gaas 17. november 2016 15:09
Kuidas gaasi juuakse?
Kloor ON gaas: 17. november 2016 15:12
Kloor on keemiline element järjenumbriga 17. See asub perioodilisustabelis VII A rühmas, mille moodustavad halogeenid. Kloor on üks aktiivsemaid mittemetalle, millel on suur elektronafiinsus ja elektronegatiivsus.
Kloor on normaaltingimustel rohekaskollane gaas.
kokkuvõte 17. november 2016 14:07
Nestor oleks saanud riigimehelikult kasutada konverentsil esinemisaega sõnavõtule, milles oleks väljendanud oma vaateid selle isiku tegemiste suhtes ning noori ja lapsi - s.t Eesti tulevikku - hoiatada.
Nestor otsutas noori mitte hoiatada ja mitte minna kuhu ta eelnevalt oli otsustanud minna.
CC 17. november 2016 14:19
ega sellest miskit kurba ka juhtu kui ei osale. vana mees, puhaku parem.
Keeldub esinemast sellepärast, et... 17. november 2016 21:46
pole midagi tarka öelda? Oleks aus.
Aga nüüd? Naeruväärne :)
Ta võiks keelduda elamast sellises maailmas, kus elavad sellised inimesed!
Ei noh, tasemel tempos ikka aju mandub mõnel!