Eesti uudised

"Rõivas aitas mulle hambad suhu, ega Ratas kehvem mees ole!" (39)

Juhan Haravee, 17. november 2016 04:00
Foto: Tiina Kõrtsini

"Alustada tuleb ikka ülevalt, siis saab ka abi," ütleb Rakvere mees Arvin elutargalt. "Kord olin hädas hammastega ja pöördusingi otse Taavi Rõivase poole. Jüri Rataselt sain nüüd lubaduse ka kodumajaga midagi ette võtta!" 

Üle 30 aasta Rakveres elanud Arvin Uutma (62) on raske puudega töövõimetuspensionär, kes arvab end teadvat, kuidas temasugusel mehel karmis eluvõitluses hakkama saada. Arvini tagasihoidlik elamine koosneb kahe toa ja köögiga ühekorruselisest majakesest. Toad pole aastaid saanud tunda perenaise hoolt ja pisike köök meenutab apteeki, mida on hiljuti rünnanud terroristid.

Üle õue asuvas majas elab Armini endine naine oma emaga, Armini ämmaga, kuid nendega mees läbi ei käi ja nende abile tal oma sõnul loota ei maksa. Aastatetagused kohtulahingud, mille tõi kaasa lahutus, on nüüdseks minevik ja kunagistele kaasade ühisvarale on range piir vahele tõmmatud. "Ega meil enam mingit läbikäimist olegi – oleme jälle võõrad inimesed," võtab Arvin aegadehämarusse vajuva pereelu lühidalt kokku. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.11.2016
JÜRI RATASE LAPSEPÕLVESÕBER: "Ma arvasin juba siis, et ta jõuab kaugele."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee