Eesti uudised

Sõle tänava kortermaja koridorist leiti keskealise mehe surnukeha 

Maarit Stepanov, 15. november 2016 04:00
MAJAELANIKELE VÕÕRAS: Politseinikud tõstavad autosse Sõle tänava kortermaja koridoris surnud keskealist meest. Foto: Teet Malsroos
Tallinnas Sõle tänav 58 kortermaja neljanda korruse koridorist leiti eile lõuna paiku keskealise mehe surnukeha. Lahkunu leidnud majaelaniku sõnul võis tegemist olla kodutuga: samas majas ta igatahes ei elanud.
MAJAELANIKELE VÕÕRAS: Politseinikud tõstavad autosse Sõle tänava kortermaja koridoris surnud keskealist meest. Foto: Teet Malsroos

Esmaspäeva pärastlõunal seisab Sõle 58 maja ees politseiauto, mille taga on tumehall buss. Nii mõnelgi aknal võib näha uudistavaid majaelanikke.

Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Marie Aava kinnitab: "Nimetatud aadressilt leiti keskealise mehe surnukeha." Ta lisab, et kuriteo kahtlustamiseks siiski põhjust ei ole, sest surnukehal polnud vägivallale viitavaid tunnuseid.

Sõle 58 trepi peal seisab samas majas elav vanem naine, kes aitas politseinikel majja pääseda. Ta räägib, et lõuna ajal koridori minnes nägi ta seal lebamas 50–60aastast meest.

Lähemale minemata helistas ta politseisse, sest maaslamajat ta ära ei tundnud: välimuse järgi arvas naine, et tegemist on kodutuga. Naine kinnitab, et sama maja elanik mees kindlasti ei olnud.

"Muidu on majauksed lukustatud: koridorides korrustevahelised uksed ka, aga keegi jätab neid alati lahti," arvab naine, et võõras pääses majja siis, kui keegi parasjagu väljus. "Aga kas ta tuli üksi, ei teagi."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee