Eesti uudised

Suu ja jalaga maalijate jõulukaardid – kanna aga raha üle!

Juhan Haravee, 11. november 2016, 04:00

17 KOMMENTAARI

v
vot selle pärast/ 12. november 2016, 11:31
ma juba ammu enam jõule ei salli.
j
Juulius/ 11. november 2016, 22:57
Tuttav töötab klienditeenindajana postkontoris. Ütleb, et kõige nirum aeg on november, sest siis tulevad jälle tasuta kaardid, mis pole tasuta. Tuuakse tagasi suurem osa neist ja sõnad juurde nagu - pole tellinud, panete jama postkasti . Egas siis kullerid või postiljone neid ei pane omast soovist. Maksikirjal ju aadress peal, ikka selle järgi.
Kaarte saadetakse tänapäeval vähe ja inimene tahab need kaardid ISE valida, olgugi, et kaardi hind on kuskil 0,5 kuni 1,5 eurot. Meie peres valitakse ikka kaardid ise. Aga raha ei saada ja kaardipaki saadan ka tagasi, sest kogu selle asja juures on nadi tunne.
z
ziidiuss/ 11. november 2016, 12:47
Noh, Tiia (ratastooli-) kirjutab ka sel teemal:
"Jõuludeks kaarte ja 2017 aasta kalendreid meilt"
Pealkirja all "Olnud ja mis tuleb" ütleb ta:
"Kui kellelegi jõulukaardid ei ole meeltmööda, siis palun saatke SJK Kirjastusesse tagasi või lihtsalt öelge, et sinna ei soovi me reklaami ja visake saadetis ära."
t
to ziidiuss/ 11. november 2016, 14:30
aga kes tasub tagasi saatmisel postikulud? Kampaania näol on tegemist, kui internetimaailmaga parallele tõmmata, selgelt nn. Nigeeria kirja tunnuseid omava tegevusega. Spämmimisega ja rämpsposti saatmisega.
Annetamine on igaühe isiklik asi. Hetkel aga SJK kirjastus justkui otsustaks, et Sina pead maksma. Teadmata, kas tegu on juba kedagi toetava kõrge sissetulekuga inimesega või mitte. Mõistlik oleks ikka esmalt saata pakkumine ja alles nõustumise korral kaardid välja saata. Mäletan, et kunagi mingi Leedu firma harrastas sarnast stiili, kuid tookord peeti seda seadusevastaseks.
k
Kersti/ 11. november 2016, 11:44
Ei ole annetanud kunagi mingisugusele korjandusele ja eba määrastele ühingutele, annan aga heameelega kindlale inimesele ja soovitavalt käest kätte, kui nad saavad maalida suuga ja jalgadega siis on nad võimelised ka iseenda eest seisma, küsige julgesti
h
huvitav/ 11. november 2016, 10:41
on see, kui vaadata, kes neid kaarte saavad. KUsagilt on mingi sissetulekute nimekiri välja imbunud, kas pangast?
Teiseks, mäletan, et tegemist oli komsomolisekretär Endre firma projektiga. Ajaleht võiks firmalt küsida, miks sellist projekti üldse veetakse ja rämpsposti ehk reklaamtrükiseid ei märgistata, et postiljuonid teaks neid reklaami mitte soovijate postkastidesse mitte panna. Mäletan, et esimestel aastatel oli väike ebamugavustunne, kuid juba mitu aastat olen neid reklaame rahumeeli lastele mängida andnud. Rikas kirjastus kui sedasi jaksab kulutada.
a
annetaja/ 11. november 2016, 15:17
kus otsast see Sirje Endre kirjastuse asi on? Te vist eksite ja jagate eksitavat infot. Tegemist on ju suuga ja jalaga maalivate kunstnike ühendusega, mille peakorter on Šveitsis.
j
Juhan Kask/ 11. november 2016, 10:17
Õhtulehel ajakirjanikul on aegunud andmed- kaardikomplekti maksumus ei olnud 9.90 vaid 15.95
l
Lonni/ 11. november 2016, 18:38
Juhan, Sul endal on valed andmed,sest selles ümbrikus olevas kirjas on sulaselges eesti keeles kirjutatud , et komplekt maksab 9.90 ! , aga mitte 15.95 ,nagu Sina väidad!
t
tõnni/ 11. november 2016, 20:16
15,95 on koos kalendriga.
j
Julia/ 16. november 2016, 22:29
Õ
../ 11. november 2016, 10:11
Õhtulehe "staarkritseldajatel" pole häbi isegi sellise kirjatüki eest raha kerjata..
t
tänapäeval/ 11. november 2016, 09:28
on juba teisigi võimalusi kuidas oma kunsti müüa(laadad,) Tean asutusi, kes on nõus oma kontoris selliseid asju müüma. Sain ka eelmine aasta need kaardid. Ma ei saada enam ammu ühtegi kaardi, kõik käib telefoni või meli teel. Milleks koguda asju mida ära ei kasuta. Tulevikus kasutan võimalust sellised asjad tagastada.
ö
öö/ 11. november 2016, 10:17
Täiesti nõus. Ilma südametunnistuse piinadeta ei kanna neile mingit raha üle (eelmine aasta saatsid ka need kaardid, loodetavasti see aasta ei tule). Haige väljapressimine põhimõtteliselt, piinlik võiks olla.
Kõigile neile aga, kes tunnevad end halvasti, kui neile raha ei maksa, soovitan hoopis muud võimalust: võtke sama rahasumma ja annetage see endale meeldivale heategevusele. Nii olete heateo teinud, samas väljapressimisele pole allunud!
k
k/ 11. november 2016, 14:24
mina mõned kaardid saadan, aga ma tahan need ise valida. Esimene aasta kui need kaardid mulle tulid,ma maksin, järgmisel kahel aastal saatsin tagasi, aga tänuvu ei hakka enam vaeva nägema.

k
Kristiina./ 11. november 2016, 04:54
älle inin äristiili üle mida ma ei mõista. Elu pole näinud need. Paras oleks ÜKT väänata kuskil füüsilise puudega inimeste hooldekodus. Näevad siis seda sihtrühma ja kui õnnetud nad siin mail on. Enamik on hooldekodus ja sageli unistavad elektrilisest. Ma ei kannata seda.Ärge õiendage. Keegi ei pea maksma. Sellest elab näiteks Meelis Luks. Ma saaks aru pahameelest kui terved tuleks nii pähe määrima. Neile inimestele aga on see ainuke sissetulek. Tegu on väga raskete puuetega inimeste liiduga. Need vajavad elektriratastooli,ei räägi ja mõni suurem osa ajast voodis või on kätetud. Kuid kvaliteet on hea nagu näete. Selle eest saavad nad stippi. Sveitsi äri on see.. Läänemaailmas ei irise keegi.
t
to kristiina./ 11. november 2016, 10:48
oleksid võinud seda juttu ka ilusti ja selgelt kirjeldada, ilma irisemata. rahvas saab aru küll.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee