Maailm

Vanga ennustas, et Obama jääb USA viimaseks presidendiks. Mida see võiks tähendada?

Toimetas Piret Kütt, 10. november 2016 13:02

197 KOMMENTAARI

m
müü/ 26. detsember 2017 20:57
Ei tähendaud midagi, mida oligi tarvis tõestada.
a
Alleluuja/ 14. november 2016 12:39
No nii tulbki tõlgendad, Obama on USAviimane president, ülejäänud, kes pukki saavad, on klounid.
j
Jah, 13.nov. 10:44/ 13. november 2016 21:35
Lugege netist Beltsassar Suomen tulevaisuus. EL ja Usa ja muud riigid, aga mitte venemaa ja tema liitlased moodustavad globaalmajandussysteemi st. suurvaltainen sekulaarne nihilism, mis saabki euroopa hävinguks. seal seisab, et venemaa öli eesmärgil tormab nato riigi Norra peale , Vötab ära pöhja-rootsi ja pöhja soome( soome neitsik surutakse pölvili. ) Ka samas tormatakse liitlastega israeli peale. Biiblis nimetatakse venemaad Goog-iks, pohjamaakuningaks. Ennustajatädike ennustas ehk öigesti, see viib köik suureks söjaks. Millegipärast soome prohvetiat mainitsevad jaanuar- veebruar 2017. , millegi suure ja kohutava alguseks. Siis ei joua ju Trump olla presidendina.
ü
üks arvamus/ 12. november 2016 18:36
No nüüd on totalisaator avatud! Aega 20. jaanuarini 2017. Tehke oma pakkumised. Varsti saame teada kellel rohkem pihta läheb. Ise pakun, et tuleb midagi sarnast kui Gorbatšovi puhul, kes jäigi NSVL-i viimaseks juhiks. Võibolla USA-l ei saa olema enam nii palju osariike...? Võibolla kaob väljend USA, kuna on jutuks olnud ka ühtne Ameerika?
j
Jüri/ 12. november 2016 00:34
Vanga ennustas, et Obama jääb USA viimaseks presidendiks. Mida see võiks tähendada?
See tähendab, et kui usud seda, oled rumal ja sulle võib turul ja saunas igasugust jura puhuda. Homme lõppeb suhkur otsa, aga ärge muretsege, ülehomme tabab maad suhkrust komeet.
a
Aknaklaasi firmale ic.gl./ 11. november 2016 19:01
ei ole mingid soolapuhujad, vaid realistised tödemuksed, et nii ta ennustas, kuigi vahest pani mööda. Ja Biibel ei ole soolapuhuja todemuste arvaja, vaid reaalne, täpne ajaloo ja tuleviku määritlemise kogum- Jumala söna.
j
Ju,/ 11. november 2016 18:12
Kui usa-s seoses söjaohuga algavad rahutused ja kaotused on suured, nii EL-li ettepanekul( see on plaanis)on yhendada köik riigid yheks globaalriigiks ja selle eesotsa valitakse keegi. Trump ei saagi olla siis usa pressu, kui see liitub maailma unioniga. EL on arabi ja muslimi meelis ja usa ei tule siis olema Trumbiga. No mis siin veel möelda halloo! nii see läheb. Maailma union- köik köigile ja köigega!
j
jah/ 13. november 2016 10:44
uniooni puhul - kellega siis täpsemalt nagu sõdida, kellele vene kallale läheks?... ise ka uniooni osa. maailma lõpp tõesti. selle praeguse maailma.
n
nipitiri/ 11. november 2016 17:38
Ta oli Hitlerile ennustanud kui see käis kysimas kas ta vöidab söja, ja vastus oli,ei. Ta ytles , et suur viga sai tehtud kui ryndas vene sotsialistlikku riiki. Ei keegi muidugi uskunud teda, aga nii see käis.

l
Lonni/ 11. november 2016 17:22
Kui Obama valiti presidendiks, oli sellene tunne, et läheb ajalukku mingi asja pärast. Arvan, et mönigi teist märkas ja märkab veelgi, et Obama on muinaskuninga nägu- kas see oli Tutkahamoni voi Ramses teise- Köik Egiptuse faaraod, nägu- samasugused näopiirded ja hörökörvad. Usa-lased peavad Obamat, eriti teise valimisajal, eriti laisaks. Kes teab, mis ta veel korda saadab. Kuidas ameerika rahvas yldse vöis valida muslimi oma maa presidendiks- ei ole ju mingi araabimaa see usa.
ja kui lööminguks läheb, syydistagu ennast ameerika rahvas. Obama ei peta seda lubadust, mis andis. Nyyd just muslimid käivad kuumaks Obamale, et tehku ära. Seda see Abbassi lausa kires ootab. Saab näha. Ja Biiblis on kirjutatud, Hesekel-ja köik rahvad kaovad jäljetult, neid ei ole enam- neid kes olid tema silmatera hukkamöistmas ja vallutamas. Siit kui arendada ennustajatädikese nägemust , et tuleb aeg, kus euroopa on tyhi, ei yhtki riiki, ei inimest- tyhi paik, see on just kui Biiblist- siis Jumala sönast. Praeguse ajal ongi juba nii, et EL. Unesko, Yk- köik on Israeli vastu. Hoidke piip ja prillid- Jumala kättemaks on lähedal. Imestan kuidas vöib olla nii töllö, et kaotatakse juba muinasajalooline yhendus Ja Biibli töed Israeli ja juutide oma maale ja ajaloole sylitatakse.
Nagu yks NSVL- näitleja, ei mäleta nime, filmist kaukaasia vang, ytles repliigi- eta ne tsizsta.
r
Roman/ 11. november 2016 15:36
s
See tähenab seda, et USAd kui riiki tegelikult ei eksisteeri enam./ 11. november 2016 13:19
Tegemist on vaid suurkorporatsioonide käpiknukuga- kattevarjuga
i
iconoclast/ 11. november 2016 08:52
See tähendab seda et soolapuhujaid pole vaja kuulata ja veel rohkem pole vaja kuulata soolapuhuja jutu tõlgendajaid.
m
Mina ennustasin/ 11. november 2016 04:31
Ennustasin kunagi, et Reagan jääb viimaseks. Mida see võiks tähendada? Peale seda sai meie kass pojad- vot!
t
To mina/ 11. november 2016 15:28
ä
äpu/ 11. november 2016 01:08
Huvitav, kas Eesti hääletas ka Palestiina riigi tunnustamise poolt? Minu teada Soome esimesel hääletamise ei osalenud yldse. Aga teisel hääletamisel osales, aga ei hääletanud poolt.
t
Timo/ 11. november 2016 00:49
Seda see Israeli asjatundja Sartola rääkis soome tv7-s. Ennustusest söjast, see pidi algama väikesest riigist, ( ei Krimm) vaid hoopis Israel. Sinnapoole ka biibliraamat ennustab viimaseid aegu. Kui nyyd Obama tunnustab Palestiina iseseisvust riigina, ja Ida-Jerusalemi Palestiina pealinnaks, kus juba ka peaaegu suurem osa EL-maid on teinud, ja israel alustab oma maa kaitsega, kui köik teised riigid tormavad väikese riigi kallale. See on juba kolmanda maailmasöja algus- krahh ja kodusöda Usa-s, kes on Israeli suur söber (ei obama), kes ehk ei jöua appi oma maa rahutuste pärast. Ja siis kuidas Jääb Trumbiga? Kas Obama jätkab kui alustab söja? raske öelda. Aga kui ennustajatädike ennustaski öigesti , siis see niin arenebki, väikesest Israelist. Kas oleks mingit vöimalust Trumbil koheselt presidendi amet vastu vötta kiirkorras, siis jääks suureks puhkev söda ära, see oleks kindel. Trump ei taha söda vaid rahu.
ä
11. november 2016 00:44
äkki läheb hoopis Sm Rjabal presidendiks

l
Lonni/ 11. november 2016 00:16
Ma arvan, et köik veel vöib juhtuda , kuna Obama lubas oma presidendi valimisel et Toetab ja lubab Palestiinale oma riigi ja pealimmaks ida Jeruusalemi. Tal on veelkaks kuud aega allakirjutada lubadusele. Ja mis siis saab kui Israel ytles et seda ei juhtu iialgi. Ja miks venemaa viis suure tuumalaeva Israeli kylje alla. Köik ihkavad Israeli öli. siit vöibki syttida soda ja venemaa tahab ka ölist osa saada. hirm möeldagi sellele.
o
obama/ 11. november 2016 00:03
lubas oma presidendilubadustes, et tema valitsemisajal tema tunnustab Palestiinat ja et Palestiina saab oma riigi ja pealinnaks ida Jeruusalemmi. Nyyd juudid kardavad, et obamal on veel vöimalus see lubadus täide viia. Ja kui ta tunnustab Palestiina ja vaadib ida Jeruusalemmi nende pealinnaks, puhkebki söda, sest Israel ytles, et seda kunagi ei juhtu. Ja miks viis venemaa oma suure aatomilaeva ja muud tehnikat sinna Israeli kylje alla? Köik oleneb obamast ja tema tahab veel enne presidendi ametist lahkumist söna pidada. nii ta ytles. Ja vöib USA-s puhkedagi kodusöda Israeli toetajate ja Palestiinatoetajate vahel. On ju Ameerikas palju muslemeja.
u
uurer.33/ 10. november 2016 23:46
Vanga ennustused võivad tõeks minna küll, nt. Kurski põhjaminek ...
Huvitav, kas Vanga on ka midagi öelnud - mis juhtub Venemaal peale Putinit?
v
vana Setu/ 11. november 2016 04:25
Oli see nüüd mõnes vangatükis või muus ennustuses aga peale jupatsit pidi Kremli tornist Venemaa piiri ära nägema.
h
hmm/ 11. november 2016 07:50
Mina pole suutnud leida ÜHTKI ennustust kurski kohta, mis oleks tehtud TÕESTATULT enne kurski hukku. KÕIK viited sellele pärinevad kurski huku JÄRGSEST ajast. Tõestatult varasem oleks trükimeedias ilmunud ennustus, sest netis võib iga tola mistahes kuupäeva panna.
e
Eks / 10. november 2016 22:48
siis uuel aastal näe, kas Vanga ennustus peab paika. Pole väga kaua vaja oodata.
s
Sai Nada/ 10. november 2016 22:33
Tähendab seda, et vanga oligi täiskohaga i.dioot - täpselt sama täpne snaiper nagu tema sugulane Stephen Hawkings.
n
10. november 2016 23:14
Njah, i.dioot on amet ja mõni on selles osas tippuni jõudnud.
j
Jälle Metsast.../ 10. november 2016 21:22
Obama oli vist siis viimane Ameerika riigimehelik President, jägmised ovad muidusööjad või muidu kõlbamatud hamsterid. Kui Obama nimi õlis Kennedy, see õlis ammu lasktud maha.
a
Adjöö õhtuleht/ 10. november 2016 21:13
Sellise ajuvaba esiartikli peale kustutan fäna oma telefonist Õhtulehe äpi ära, keegi ikka võiks teie digilehe toimetajale aegajalt adekvaatsustesti teha et sellist jama esiuudisena ei avaldaks
m
must/ 10. november 2016 21:54
Aga vaata, adjöö, sulle on siin vastulaikijaid. Nad esindavad uut maailma. Maailma, kus poleks ei musta ega valget, vaid kus valitseb pruun. Kus poleks poisse ega tüdrukuid, vaid kõik oleksid ühesuguse kehaehitusega. Maailma, kus poleks rasse ega rassismi. Maailma, kus poleks riike ega rahvusi. Maailma, kus poleks Euroopat, Aasiat ega Aafrikat.
v
Võti/ 11. november 2016 00:19
Äkki sinu piirideta maailm ongi võti sellele küsimusele, ei kahtleks, et Obama paneb enne oma lõppu rahva hulluma ja see kutsubki esile Ameerika sõja üle maailmse moslemi, lilla ja muu liikumise tagajärjel algava anarhiaga võitlemise tulemusel, millekäigus majandus kukubki kokku.
m
must/ 11. november 2016 05:34
Obama? Nähes tema ja ta poolehoidjate kaotuspisaraid peale Hillary kaotust välgatas minulgi see mõte hetkeks peast läbi: äkki hull provotseerib midagi? Aga samas rahunesin ja rahustan sindki - Ameerika Ühendriikides sellised "revolutsioonid" nii kähku ei toimu. Selleks on ta liialt inertne ja uimane.
k
krt/ 10. november 2016 23:12
Kõik Vanga ennustused on täide läinud ja sa ju võid endale ette kujutada, et ta oli lihtsalt loll selgeltnägija, kellel polnud võimeid... Kustuta Õhtuleht ära jah, aga ära looda, et tema ennustused täide ei lähe! Lähevad. Natukese hilinemisega, aga lähevad.
s
sokrates/ 10. november 2016 21:03
see võib tähendada seda, et punakuradid hakkavad maailmale rakette laiali saatma

1
15% ei lähe täppi/ 10. november 2016 21:01
seega, see presidendi värk on selle 15% hulgas.
mis siin heietada.
ja on jah, meeletult palju aega, 2 kuud, et obama suudaks ameerika viia majanduskrahhi. saame näha.
s
skrat/ 10. november 2016 20:28
Hah - saage aru need Vanga ennustused on väljamõeldised.
n
no/ 10. november 2016 23:13
Mis mõttes...enamus on juba täide läinud ju.
d
Dhhh/ 10. november 2016 20:27
Tähendab seda, et atendaadi on nwo juba valmis organiseerinud.
a
10. november 2016 20:11
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
a
Ahsoo, sellepärast Lavrovi tütar ei oskagi vene keelt eriti ja ei taha venes elada/ 10. november 2016 20:46
Geenivärk ja suguvõsa eluolu geenides sees
k
Krise/ 10. november 2016 20:02
Ega Ühendriikide lagunemine pole ka võimatu
k
Krise/ 10. november 2016 20:02
Ega Ühendriikide lagunemine pole ka võimatu
n
nh/ 10. november 2016 19:26
tõehetkeni on veel natuke aega- Kui 45 president ametisse vannutatakse, siis kukub Vanga kaardimaja kokku!
v
viimne/ 10. november 2016 22:33
Kui Trump mõrvatakse mossadi poolt, ei pääse presidendiks mitte clinton vaid algab kodusõda. Aga nwo on juba käsu terrorirühmitusele mossad, andnud.
e
ei ole/ 10. november 2016 19:13
USA laguneb ... liberastid ei taha Trumpi.

k
kolla/ 10. november 2016 18:59
Mida vähem igasugu totakate mõla kuulata seda parem on elada.
j
Joonas/ 10. november 2016 18:59
võibolla viimane mustanahaline
p
pole see trump veel midagi pukkis ,/ 10. november 2016 19:20
eks on ju näha ,mis rahvas praegu USA tänavatel teeb , Vanga ennustused on siiani ju täide läinud ... !?
t
Tarts/ 10. november 2016 19:49
Vaatad kah ametlikke uudiseid, kus terve Ameerika kohta on leitud mõned käputäied "mässajaid"?
v
Vanga järgija/ 10. november 2016 19:51
r
Radist/ 10. november 2016 18:56
Eile vaatasin üle hulga-hulga aja Delffi, Päevalehte ja Erri. Et huvitav, mis tonaalsusemuutus portaalil ja selle püsikommentaatoreil peale äsjaseid uudiseid on? Kokkuvõttes ütleksin - ettevaatlik. Tegelikullt lootsin räigemat atakeerimist.
a
ameerika on hullumas/ 10. november 2016 18:50
uus-meremaale on palunud asüüli 53 000 ameeriklast ühe päevaga. kanadasse pole mõtet läbi ameerika minna autorivi ületab isegi venemaad kes tahavad euroopasse sõita, ning inglastele pakutakse eestit, kui nad on nii sõbralikud venemaa suhtes. kurat kõik kardavad midagi.
e
eks/ 10. november 2016 18:58
t
tarms/ 10. november 2016 19:17
lollakas, uus-meremaa migratsioonilehte külastas ühe päevaga 53tuh inimest, mitte nad ei palunud asüüli! Tee asjad selgeks ja ära külva paanikat lammas!
h
hull/ 10. november 2016 20:29
kus siis nii vähe, uus-meremaale on palunud asüüli ikka 53 miljonit ameeriklast, kanadasse sõitjate autoderivi ulatub mehhikoni, rivis oma 250 miljonit ameeriklast, kusagil 100 miljonit on esimeseks nädalaks broneerinud lennupiletid. Ise ka ikka usud, mida puhud?
m
must/ 10. november 2016 21:20
Teate, kuidas hullutakse? Aga niimoodi, et üritatakse maksku mis maksab midagi võimatur õigustada. Isegi kui argumente pole. Aga ikkagi. Nagu näiteks klähvija-18:50. Valetab nagu propagandist, aga arvab, et saab Rõivaselt selle eest pai?
j
just käis üks / 10. november 2016 21:55
v
vaevalt, et/ 10. november 2016 22:32
ameeriklased. ilmselt siiski islamiah.vide ehk para.siit.ide mass.
l
lugeja/ 10. november 2016 18:49
Olen veel vene ajal lugenud Vanga kohta. Vanga nägi oma pimedate silmadega valgeid heledavaid täppe ja need ütlesidki talle, mis tuleb. Mina sain neist Vanga-juttudest nii aru, et heldavad täpid olid eri maailmadest pärit mõistusega olendid (hinged?). Aga eri maailmades lähevad asjad alati natuke teisti (praegune multiversumite teooria). Seega Vanga mitte ei ennustanud vaid rääkis tõenäoliselt juhtuda võivaid asju. Olen ka ekstrasenssidest lugenud, kes ütlesid, et ainult osa sündmusi toimuvad igal juhul kõikides maailmades. Teistes maailmades kulgevad samad sündmused igas maailmas eri raskusastmega. Näiteks saad teada, et sured mingil kindlal ajal. Seda pole võimalik vältida, kuid kergemalt läbi elada saab küll. Kui tead täpselt, kuidas sured, siis võid ellu jääda aga saad siiski mingi vigastuse. Vanga jutte ei pea võtma puhta kullana. Need on ainult tõenäolised sündmused, mis võivad ka mitte toimuda. On ju olnud terve hulk asju, mida Vanga ennustas aga mis pole täitunud.
o
oi jummel/ 10. november 2016 22:33
ma ei suuda uskuda, et päriselt on nii rumalaid inimesi, kes usub mingeid ennustajaid :D no ikka täitsa pael, kui rumalaid on.
t
To oi jumel/ 10. november 2016 23:16
Miks sina arvad, et oled tark?
p
pro/ 10. november 2016 22:37
Trump pole veel ametlikult presidendiks saanud. Nii, et obamastanis võib obaama viimaseks jääda küll aga Trumpi füüsiline kõrvaldamine vallandab kodusõja st usas tekib omamoodi isamaasõda kus valge inimene ehk Trumpi toetaja läheb sõtta pervertidega.
s
spets/ 10. november 2016 18:32
ei tea kas ta ikka nii ütles, äkki hoopis tarkpead tõlgendasid ta juttu nii, nagu see tornide varisemine loeti tema ennustuste hulka, aga vanur oli hoopis rääkinud kaksikute surmast....??
t
Tornide/ 10. november 2016 19:53
Tornide ennustajaks oli siiski mitu sajandit enne Vangat elanud Nostradamus, kes kirjutas, et aastal 2xxx saadab idamaa valitseja üle mere kaks tulenoolt, mis lükkavad ümber läänes 2 torni Uues Linnas.
j
Jaaa./ 11. november 2016 00:39
Nostradamus, kas mitte ei ennustanud, et Maailmas on 3 antikristust, kellest viimane on hullem kui 2 esimest kokku - esimesed Napoleon ja Hitler, kolmas vist pidi tulema lähis-idast. seega - Obama tunnustab Palestinat, Juudiriik ajab oksad laiali ja ehk laseb oma kuramuse tuumapommid ka käiku - see laastab maailma, tapab palju inimesi, loob saaste, see tingib igasugu muud jama. Majandusele mõjub nagunii laastavalt. Siiski, peale ligi 30 aastast sõda väljuvat maailm seninägemata liiduga sõjast, liit sünnib põhjamaade ja "uue maa" rahva vahel - oli vist "ühel päeval saavad kahest SUUREST JUHIST sõbrad. USA - Vene? OKI, aitab küll, ei viitsi mõtelda jama rohkem :)
s
spets/ 11. november 2016 06:08
kui ennustati, miks siis midagi ette ei võetud selle peatamiseks? see oli vist ikka tagantjärgi tõlgendamine.
s
see/ 10. november 2016 18:28
ei tähendagi midagi, tavaline bullshit
m
Ma kunagi vaatasin Vanga elulugu 10.osa Kanal 2-st,päris huvitav oli!/ 10. november 2016 18:19
See on see maailma üks kõige pimedaim selgeltnägija Vanga.Ta sündis 1911.aastal.Aga huvitav,kas ta ikka tõesti sündis jaanuari kuu lõpus 31.kuupäeval.Kusagilt sain teada,et kuupäev oli hoopis teine...No igal juhul oktoobrikuu päevaga.Vanga lahkus siit ilmast 11.augustil pühapäeva hommikul kella 10:10 ajal.Mis ta võis olla? Kusagil 85-aastane .1996.aastal.Mis tal siis ikkagi oli? Tal oli rinnavähk...Aga pidas hästi vapralt vastu.Nüüd kus ta rahus puhkab,siis olgu tal muld kerge.
n
nojah/ 10. november 2016 18:35
missugune see vähempime või natuke pime siis on??

j
Jobu/ 10. november 2016 18:17
Ma arvan, et Vanga ei eksinud ja Ameerikast saab kuningriik - Trump kuulutab ennast kuningaks
a
arumaeisaa/ 10. november 2016 18:01
Eks ikka seda tähendab, et Vanga eksis.
x
x/ 10. november 2016 17:54
e
Einohh/ 10. november 2016 17:47
paanitsege ikka, siis tuleb ilmalõpp. Vaadake oma sisemaailm üle ja visake oma solk seest välja, siis on kergem taluda, sest igaüks annab vastust oma tegude ja mõtete
eest
j
10. november 2016 17:25
Ju siis Vanga mõtles juba siis, et milleks üldse on vaja presidente. Meil on sellest palju juttu olnud.
n
nähh/ 10. november 2016 17:20
mida tähendab, mida tähendab-presidendiks valiti aga presidendiks ei saanud, et siis tyyp hakkas oma unistusi omatahtsi uljalt ellu viima ja ajas kongressil harja punaseks ning kloun kukkus käkaskaela ning peale tervenemist ja uue paruka soetamist, jäi pensioniootele
l
lugeja/ 10. november 2016 17:11
Sinnapoole kisub, kuna kumbki kandidaat polnud tõsiseltvõetav, ning lõpuks määrati palgaline kloun. Varsti teatab Obama, et kogu maailmal on tsentraalne valitsus ammu olemas, ning ka USA-le uue presidendi nimetamisel pole enam mingit mõtet.
a
10. november 2016 17:09
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
10. november 2016 17:16

r
raivo/ 10. november 2016 17:02
uskuge jah kõiksugu soolapuhujaid ja ärge unustage neile raha viimast.
u
10. november 2016 17:17
Usk on isiklik asi. Muidu, kas sa jumala usud?
i
irw/ 10. november 2016 22:37
ükski arukas täiskasvanu ei usu väljamõeldud tegelasi ega muud muinasjuttu. saage üle juba oma usujamast.
i
Inkvisiitor/ 10. november 2016 23:19
Tead, veel mitte nii väga ammu inimesed arvas, et maa on lapik ja teisitimõtkejaid sinusugused targad pani põlema. Kordan - oma arust targad oli need, kes hävitas palju inimesi
t
To irw/ 10. november 2016 23:20
Usk on isiklik asi ja ma jumalast pole rääkinud.
e
10. november 2016 17:52
ei usu! Ei muide ega muidu
k
Kas ikka ütles?/ 10. november 2016 16:59
Ta ütles, ei Ameerika viimane president on must. Neid võib ju peale Obama teisigi tulla. Kes ütles, et AINULT üks võib must olla ja rohkem kunagi seda ei juhtui?
i
ikka/ 10. november 2016 17:11
Ta ütles, et Ameerika 44-s president on mustanahaline, kes ühtlasi jääb ka viimaseks presidendiks. Obama oligi 44-s.
u
uu to ikka/ 10. november 2016 17:34
Vanga oli trollide suuvooder, sest Piiblis on kuulu järgi kirjas, et jumalale ennustamine ja posimine ei ole vastuvõetav. Selleks et kogu Vangalt tulnud jutt oleks tervikuna usutav, selleks peab osa jutust tõde olema. Vanga hakkas elu lõpupoole kartma, et läheb põrgu ja lasi jumalalt oma pattude andeks saamiseks kiriku ehitada, omamoodi hoone tegi küll aga siiski kiriku.
O
.../ 10. november 2016 18:48
Obama on lihtsalt tõmmu, mustanahalisusest on asi kaugel.
v
valgenahaline/ 10. november 2016 20:55
Trump on ju tuüüpiline porgandi värvi juustega olend. Järgmiseded presidendid ongi järeldatavalt punanahad ehk siis indiaanlased.
p
pagulaste kaaselanik koos igasugustega/ 10. november 2016 21:03
kui obama elaks põhjamaa klimas oleks ta nii valge kui lumi
p
Pildivaatajatele/ 11. november 2016 12:51
Trump on elu jooksul igat värvi olnud,vaadake galeriisid.Hiljuti oli täitsa tume.
m
Mongol/ 10. november 2016 16:57
e
ert/ 10. november 2016 19:04
Simpsonite multikas ennustab ka paremini kui mingi ülespuhutud vanamutt! Sama sugune ajakirjanduslik rämps nagu poolakate leitud kullarong mille Hitler ärapeitis :)
t
10. november 2016 16:47
Ta ennustas ka, et III maailmasõda algab 2010 ning lõpeb 2014. Rahunege maha.
v
vaata/ 10. november 2016 17:12
Kas terrorismilaine polegi omamoodi maailmasõda? Ega siis tänapäeval ainult püssidega ringi jooksmine pole ainult sõda.
t
to vaata/ 10. november 2016 18:12
Kui terrorismilaine oleks maailmasõda, mis algas 2010, siis see oleks pidanud ju 2014 lõppema. Kas 2015-2016 oli näha, et terrorism oleks vähenenud? Kas Euroopas mitte just see aasta just terrorismilaine ei olnud?
Pealegi Vanga ennustuses ei olnud mingist terrorismist juttu, vaid juttu oli maailmasõjast, tuuma- ja keemiarelvadega ja Euroopa oleks praeguseks olema inimtühi kõrb.
a
aga ilma lõpp pidavat tulema 2000-dal aastal,/ 10. november 2016 19:30
selleni on veel 14 aastat ,siis saab 2000-dad läbi ,ja selle aja sees pidi kollane rass tulema ilmavalitsejaks
u
uu/ 10. november 2016 16:44
Kaotab osariigid ja moodustab nende asemel oblastid. USA ehk United States of America asemel siis United Oblasts of America ehk UOA
k
kas/ 10. november 2016 16:41
ameerikas algab kodusõda,ühtne ameerika hoopis laguneb.
t
tonu/ 10. november 2016 16:41
Vanga ütles hoopis,et esimene mustanahaline jääb ka viimaseks.
t
tädi amandavusser moskvast/ 10. november 2016 16:25
mina ennustasin kohvitassi pealt et varsti saab kohvi juua.

e
Ennatlik artikkel/ 10. november 2016 16:13
Trump astub ametisse 20.jaanuaril 2017.Pärast seda oleks mõistlik seda teemat arutada.
r
Radist/ 10. november 2016 16:02
Lapse-eas pimedaks jäänud Vangelija sai oma tõlgendustele ainest ainult maailmas
toimuvast, teisiti poleks see olnud võimalik. Kuigi paljud ettekuulutused on naiivsed,
annab mõnda neist tagantjärele interpreteerida tõe pähe. Näiteks polnud käest ära
läinud perstroika ja kasvava rahvusliikumise najal raske ennustada, et Nõukogude
Liit laguneb ja tema viimaseks presidendiks jääb Mihhail Gorbatšov.
.
Mis puutub ennustusse, et Barack Obama jääb USA viimaseks presidendiks, siis
kõrvutagem kuupäevi. Vanga suri 1996, Obama sai Ühendriikide presidendiks 2009.
Oletades küll, et Vanga on poliitilises establishmendis pädevam kui Nostradamus,
pole väide siiski tõsiseltvõetav. Arvestades ameerika ühiskonna inertsust.
m
10. november 2016 17:47
Miinustajatele... Võtke heaks või pange pahaks, aga mentaalsus on arvestatav jõud. Venemaa oktoobrirevolutsioon püüdis kunagi asendada erakaubanduse riiklikuga. Jänni jäädes taandas selle NEP-ile (vabaturule). Ameerika on üle elanud nii majandusdepressiooni kui beautiful dreami.
l
leo/ 10. november 2016 16:02
Millegipärast, kui jälgida Venemaalt tulevat infot, selgub, et kõik selgeltnägijad ennustavad USAle igasuguseid ebameeldivusi, aga Venemaast saab inimkonna päästja
k
KK/ 10. november 2016 15:55
k
Kalle/ 10. november 2016 15:54
Nendest hiromantidest täiesti kõrini. Kui ei ole midagi millest lehes kirjutada siis parem ärge kirjutage!
e
10. november 2016 17:05
Erakapitalil põhinev leht, kirjutab mida tahab ja sina maksumaksjana võid sinult hambaid krigistada, sinu maksud jäävad puutumata
m
mõte/ 14. november 2016 01:44
u
Uus President / 10. november 2016 15:51
saab reaalselt võimu 20 jaanuaril,sinna veel 2 kuud aega ja maailmas võib kõik muutuda 1 minutiga kuni liberaalid võimul.Üleriigilised üliõpilasrahutused?võivad lõpeda erakorralise olukorra väljakuulutamisega koos kõigega mis sellest johtub.Pärandusena veel alustame paari sõda diktaatorite vastu.Malelaual on võimalusi lõputult,ega siis keegi arva,et võimul olev liberaalestablishment lahinguta lahkuks,tulemas on ju konservatiivide aeg.Õnneks algab varsti jõulurahu ja paanikaks pole põhjust?
r
Radist/ 10. november 2016 17:11
Imestan, kui naiivne mõni võib olla. Trükib sõna "johtub", aga vaheklahvi kasutada ei oska. Ma ei usu, et see parlamendivalija sõnade rahutus ja establishment tähendust ei tea? Aga olgu. Kui jõulurahu, siis jõulurahu.
e
ehk tasuks kasutada internetti/ 10. november 2016 18:15
r
Rix/ 10. november 2016 15:49
Seis on hull ja igaüks tehku omad järeldused. Seda nii meie ümber kui riigis sees. Seda ütles ka president. Seda on öeldud korduvalt erineva väljundiga tipptegelased. Milleks võõrvägede massiline sissemarss.Siiski usun Vanga ennustusse. Kogu toetuste süsteem suurendab ebavõrdsust, nii hummaane kui seda on. Ebavõrdsus on normaalne nähtus, ka looduses ja seda stabiliseerida pole mõtet.
v
vombat/ 10. november 2016 15:48

l
Lugege Õhtulehe jutukest:/ 10. november 2016 15:47
Vangelia Pandeva Dimitrova (1911–1996) ehk Bulgaaria Vanga sai riigilt kuus 200 levi – palka, mitte pensioni. Selline oli töölise poolteise kuu palk. Mille eest? Tollane Bulgaaria esikommunist Todor Živkov jälgis hoolsalt Vanga elu ja tegevust. Vahendajaks oli tema tütar Ljudmila Živkova, kes vähemalt kord kuus Vangaga kohtus.
Vanga kogutud teave, eriti aga ennustavad sõnumid aitasid Živkovil poliitilisi vastaseid ja konkurente kontrolli all hoida. Ljudmila Živkova hukkus aga lennuõnnetuses, mille eest suur tulevikuennustaja Vanga teda ei hoiatanud. Miks? Küllap kõrgemalt poolt oli see nii ette määratud.
b
10. november 2016 17:06
Bulgaarlane kommenteerib?
p
püha peere.tus,/ 10. november 2016 22:48
a
Ajakirjanduse tase/ 10. november 2016 15:43
Oleks küll aeg toimetajat vahetada kui selline rumalus on pool päeva esiuudis
s
10. november 2016 17:08
Sina tahaksid küll aga võta näpust, sina ei ole lehe omanik
s
10. november 2016 18:04
Sina tahaksid küll aga lutsida, sina oled lu lehelugeja
1
18.08/ 10. november 2016 23:23
Tahan, aga milles peidub sinu probleem
a
Ajakirjanduse tase/ 10. november 2016 15:43
Oleks küll aeg toimetajat vahetada kui selline rumalus on pool päeva esiuudis
t
Tähendab seda,/ 10. november 2016 15:41
et mutt pani väheke villast
k
Kõik võib juhtuda.../ 10. november 2016 15:41
Pool Ameerikat protesteerib selle trampja vastu.
Üle USA on puhkenud mitmed Trumpi-vastased meeleavaldused
USA pealinnas ja poliitkeskuses Washington DCs kogunesid massid Trumpi vastavatud Trump Hotelli ette, koguneti ka Valge Maja juurde. Suured protestid toimusid Clintoni-meelsel läänerannikul San Fransiscost Los Angeleseni.
Trumpi-nimeline margitoode sai rahvamasside kogunemise ja eneseväljenduspunktideks ka mujal Ühendriikides. Chicagos kogunesid temavastased meeleavaldajad samuti Trump Toweri ette, kus karjuti lööklauset: «Pole minu president!».
Pool Ameerikat protesteerib selle trampja vastu.
Üle USA on puhkenud mitmed Trumpi-vastased meeleavaldused
USA pealinnas ja poliitkeskuses Washington DCs kogunesid massid Trumpi vastavatud Trump Hotelli ette, koguneti ka Valge Maja juurde. Suured protestid toimusid Clintoni-meelsel läänerannikul San Fransiscost Los Angeleseni.
Trumpi-nimeline margitoode sai rahvamasside kogunemise ja eneseväljenduspunktideks ka mujal Ühendriikides. Chicagos kogunesid temavastased meeleavaldajad samuti Trump Toweri ette, kus karjuti lööklauset: «Pole minu president!».
i
Ilves/ 10. november 2016 17:09
Ja pool ameerikast on poolt. Normaalne, meil ju samuti osa oli poolt ja osa vastu
A
???/ 10. november 2016 17:35
Aga üle poole oli poolt ja on rahulikult oma tegemiste juures.Aga multi-kulti p.ded ei saa kunagi rahus elada. Kui neile veidigi kannale astutakse siis kohe tänavale ja märatsema.
a
10. november 2016 23:25
Ameerika ongi üks suur multi-kulti riik, indiaanlasi on väga vähe jäänud
e
ert/ 10. november 2016 19:08
See et üle poolte poolt oli on isegi hästi meil on 70% pedrode vastu ja ikka pedrod on enamuses :D
ä
ära valeta/ 10. november 2016 22:50
ei ole pool, alla poole on, sest üle poole andsid hääle Trumpile. milline vedamine, et see ped.ofiilidesoosijam.õrd ei saanud.
a
aga/ 10. november 2016 15:35
mis siin imestada.mõni aeg tagasi olid refid võimul ja nüüd on jokk.ennustati klintonit,tuli trump.need asjad muutuvad nii kähku,et ei tea midagi ette.
z
z/ 10. november 2016 15:33
Vanga ennustas ka seda:
2010. aasta novembris algab kolmas maailmasõda, mis kestab 2014. aasta oktoobrini. See algab nagu tavaline sõda, seejärel muutub tuumasõjaks ja keemiasõjaks. 2011. aastal kaovad Vanga ennustuse kohaselt põhjapoolkeralt radioaktiivsete sademete tõttu loomad ega taimed. Seejärel moslemid ründavad keemiarelvadega eurooplasi, kes veel ellu on jäänud. 2016. aastaks on Euroopa jäätmaa, kus pole mingit elu.
z
z-le, tuleb osata ka ridade vahelt lugeda/ 10. november 2016 15:58
Osaliselt on ju kõik õige
2014 Pikaajaline sõda Ukrainas.
Veel on ju Süürias juba nö kolmas maailmasõda ju täies hoos, kus kasutatakse ka keemiarelvi. Tuumasõjani on ainult veel üks samm.
Ja moslemid on ka miljonite viisi sisse rünnanud Euroopasse, kus nende terroristid on tapnud massiliselt inimesi (Pariis, Brüssel jne).(õnneks veel mitte keemiarelvadega).
Ja mis on Põhjapoolkeralt veel järel? Seal ongi ju ainult radioaktiivsus.
Ja aasta 2016 pole ju veel lõppenud.
Loodame aga, et Vanga selle viimasega 2016 aastaga puusse pani.
Muidu on enamuses kõik täppi läinud.
r
ridade või kõrvade vahel?/ 10. november 2016 16:23
Sealt ridade vahelt võid sa mida tahes välja lugeda. Tegelikult tunnista endale, et kõik need suured ennustajad ajavad pada. Mõni asi läheb mõnikord pihtsa, kui ridade vahelt lugejad eriti usinasti pingutavad.
t
to z/ 10. november 2016 16:24
ilmselt tuli keegi tulevikust (teisest dimensioonist jne) ja muutis ajaloo käiku.
t
10. november 2016 16:34
Taimed ja loomad kadunud, ainult siis inimesi tuleb veel korraks rūnnata. Lask kuklasse neile, keda aatompomm ei vōtnud.
e
eh/ 10. november 2016 15:31
Juttu oli ju viimasest demokraatlikust prsidendist, seega kuna Trump on vabariiklane, siis igati loogiline ennustus.

v
vasikas/ 10. november 2016 15:30
Mina ennustan,et lõpp saabub,kui on numbrid 9 ja 11. Nimelt,millal läksid kaksiktornid kui olid sellised numbrid 9/11 millal valiti president jälle nr.11/9 mis on USA hädaabi number 911 vaat millised maagilised numbrid. Aga mis või mille lõpp see on nendes numbrites.
m
Mis neis numbrites nii erilist.../ 10. november 2016 15:42
minu sünnikuupäev 11.09
a
Arusaamatu,/ 10. november 2016 15:23
kuidas need ennustused venelaste kaudu tulevad ja alati just neile positiivset ennustavad?Arvan,et Vanga oli piiratud mõistusega külanaine,kes vaevu teadis üldse,et Ameerika olemaski on.Saati siis veel presidentidest....Ei ole eriti loogiline,et lapsena pimedaks jäänud,koolihariduseta ja külakolkast pärit naine üldse maailma asjadest aru saab.Ta võis ju midagi ette näha,kuid kindlasti ei tekkinud tal mingeid seoseid ja ta ei osanud asju seletada.Mina pean kõiki neid ennustusi täielikuks jamaks,nagu ka allikat,kust neid ennustusi produtseeritakse!
s
sirinovski/ 10. november 2016 15:16
tähendab seda, et usa presidendiks peale obamat saab putler ja usa lakkab riigina eksisteerimast. usast saab moskva oblast.
v
Võimalik kui Trumpist saab maailma president / 10. november 2016 15:09
USA osariigiks ja venemaa oblastiks seal.
j
Jälle see KGB nuhk Vanga pani puusse? USA on ju juba uus president./ 10. november 2016 14:59
Ju ta rääkis venemaast aga peremees muutis maa ja nime ära.
s
s-talill/ 10. november 2016 14:55
Venelased omistavad vaesele Vangale nii palju igasuguseid ennustusi, et tädi Vangal oleks vaja läinud kolm elu, et nii palju ennustada.
Kõiki temale omistatud ennustusi läbib üks kandev mõte: Varsti on Ameerikal lõpp ja Venemaa puhkeb õitsele.
v
Vanga oli ju KGB nuhk ja ennustas, et rohkem raha saada, Bulgaaria vaene maa/ 10. november 2016 15:02
Võis ka nii olla, et Trump hakkab maailma valitsema ja Putinist saab talle oblasti juht
p
10. november 2016 17:10
Pime nuhk, kes istus ainult kodus. Tõepoolest eriline võime.
s
s-talill -le/ 10. november 2016 15:17
Nii ongi.Aga Vanga sugulased on öelnud, et pool on pläma ja vandenõuteoreetikute väljamõeldis,suhu pandud ennustused,mida p o l e tegelikult ennustatud.
n
10. november 2016 17:11
Noh ei tea, mina isiklikult nendega ei ole tuttav.
m
Mis napakas uudis ! Selliseid jaburusi toodab ainult Kreml. USA-l juba on järgmine president./ 10. november 2016 14:54
Kas Õhtuleht võtab tööle ainult loogikas nulltasemega töölisi?
t
10. november 2016 16:07
Trump saab võimule alles 20. jaanuar 2017.
s
10. november 2016 14:39
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
Ja vastupidi ning kõik rahvad Euroopast Jaapanini saavad oma maa tagasi/ 10. november 2016 14:46
Ja seda esimese poole tunni jooksul

ü
Üll/ 10. november 2016 14:38
Paanikaks pole põhjust,sest vabamüürlased on ju töötud müürsepad!
a
alf/ 10. november 2016 14:33
Soolapuhujad ja selgeltnägijad ennustasid presidendiks USA Clintoni , aga ei tulnud välja. Asjaolu ,et presidendiks sai Obama oli Kennedy klanni kättemaks ja ilmselt rohkem neegreid ei saa presidendi ametisse. Obama oli ainus ja viimane.
v
Vanga unustas juurde lisada,/ 10. november 2016 14:32
et Obama jääb viimaseks NORMAALSE MÕISTUSEGA USA PRESIDENDIKS!
Koos Trumpiga saabub terve maailma arengu, tarkuse, viisakuse ja üldse terve tsivilisatsiooni lõpp, atomaarne lõpp.
n
njaa/ 10. november 2016 14:34
jah, peale trumpi saab lõpuks võimule räppar kanye west kes seda ametit nii väga himustab ja nii see riburadapidi läheb. rahvas tahab showd ja muudkui valib, kõigil savi kes seal pukis tegelikult.
n
nii/ 10. november 2016 14:27
"Meie asutus on teile vastunäidustatud," ütleb sanatooriumi peaarst ühele kliendile. "Teil on nõrgad närvid!
j
Jaanus/ 10. november 2016 14:17
vanga ei nāe lugeda ja vist kuulmisega ka juba kehvasti ja nii ta ei teagi , et Trump ka juba president.
v
10. november 2016 14:26
Vanga on ammu juba surnud, iivan.
v
10. november 2016 14:27
m
Mari/ 10. november 2016 14:44
Vanga suri 11. augustil 1996
s
10. november 2016 15:02
Sa ajad midagi segamini, 11 . augustil sōitis lennuk pilvelōhkujasse
ä
ää aja kelbast/ 10. november 2016 15:16
lennukid lendasid 11.september
v
Vale!/ 10. november 2016 15:45
Lennukid lendasid 31 veebruaril!
o
Oot/ 10. november 2016 16:25
Vanga oli lennuki peal ve?
e
Ei / 10. november 2016 17:21
olnudki need lennukid, hologrammid olid ja majad lasti kokku lõhkeainega.
a
Ahh/ 10. november 2016 14:28
... ja saanud nägijaks?
s
saa ise nägijaks...ja targemaks/ 10. november 2016 15:03
Nostradamus elas ja suri ka mitusada aastat tagasi, aga ta ennustused liiguvad tänapäevani.
Nostradamus sündinud * 14. Dets. 1503 Saint-Rémy-de-Provence, Provence; surnud 2. Juuli 1566 Salon-de-Provence.
a
ahjaa/ 10. november 2016 19:27
m
maamiis/ 10. november 2016 14:13
pärast Trumpi saab igatahes esimeseks naispresidendiks Lisa Simson .See on fakt :)
https://www.youtube.com/watch?v=ZtparSnQhFc
l
La-la-lammas/ 12. november 2016 13:19
Tahtsid öelda Kadri Simson?
m
mis ta ikka muud tähendab/ 10. november 2016 14:10
kui seda, mida iga arukas inimene niigi teab - selgeltnägijaid ei ole olemas ja nad on kõik soolapuhujad, kellel vahel läheb ennustus täppi ja vahel mitte. enamasti ullikesed, kes neisse usuvad, ignoreerivad neid ennustusi, mis täppi ei läinud ja suurendavad neid, mis enam-vähem täppi läksid. aga üldselt olen ka mina selgeltnägija, vabalt võin ennustada, et hiljemalt juuniks läheb meil soojaks ja se talvel tuleb mitmeid plekimõlkimisi ja järmisel suvel upub mitu inimest. täppi siis kolmest kolm, seega tekib õigus ka midagi, mille võimalused 50:50, mööda panna.
aga no rumalaid on alati olnud, kes selgeltnägemisse usuvad. eriti nüüd, kus tõsielu pähe esitatavad mängufilmid selgeltnägijaid tuleproovitavad. imelik, et neil uskujatel endal piinlik pole nii rumal olla.
t
10. november 2016 14:31
Teab ainult see inimene, kes vähe teab, koos teadmiste pagasi surenemisega järjest rohkem saab aru, kui vähe ta tegelikult teab
r
10. november 2016 14:32
Räägi, mis saab hingest pärast surma?
r
Räägin/ 10. november 2016 15:56
Ma olen kliinilises surmas olnud. Huvitav kogemus, huvitavad nägemused ja kõik on nii reaalne. Sain teada, mis on peale surma.
m
10. november 2016 17:13
s
Seda et/ 10. november 2016 17:23
s
10. november 2016 23:27

j
jutt/ 10. november 2016 14:05
oli,et viimane president on neeger,aga numbrist ta ei rääkinud.Neid võib ju veel teisigi tulla.
1
123/ 10. november 2016 14:11
juttu on ju 44-s president,loe artikkel läbi.
a
artiklis/ 10. november 2016 14:35
on jah,aga Vanga ei rääkinud numbrist vaid seda ,et on mustanahaline.
a
arvan/ 10. november 2016 14:48
et vanga ennustusi on moonutatud ja üldse pole ühte kindlat varianti vaid on vaid võimalused selleks. jah jaanuari keskpaigani võib üht koma teist muutuda,. Loodan. et kaks kolmandikku inimestest kaob juba lähemal ajal ja jääb alles üks kolmandik kes ei kahjusta maailma ja inimesi
t
T/ 10. november 2016 14:04
...Trump ei allkirjasta kolme kuu pärast lepingut, sest juhtub midagi ootamatut.
o
Olev/ 10. november 2016 14:03
See tähendab seda, et tundke VEEL KORD rõõmu ilusatest talveilmadest ning jõuluajast ja öelge ikka ilusaid sõnu !!
k
Kraff./ 10. november 2016 13:58
USAle jääb Obama viimaseks musta nahaliseks presidendik, olen ma nõus.
h
heh/ 10. november 2016 13:55
Pakun, et see võis tähendada viimast _demokraadist_ presidenti.
e
eks see ole näha/ 10. november 2016 13:47
mis saab ,saab mis saab,midagi ikka saab;)
v
Vanga oli riigi palgal nuhk, kes ei jaga ööd ega mütsi. Müüs infi ravi soovivalt rahvalt./ 10. november 2016 13:40
Kremlile sobivat mula kraaksuv vares.
<
10. november 2016 13:36
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
v
10. november 2016 13:47
Vaatamata sellele Obama ei ole viimsne president
v
Vaidlete vastu? Siis seletate/ 10. november 2016 14:34
Kuidas ta saab olla viimane, kui uus president on juba valitud
v
valime pole jõustunud enne jaanuari keskpaika/ 10. november 2016 14:50
p
putinil on vahendeid ainult kiireks enesetapuks/ 10. november 2016 13:48
putinil pole mineid šansse

a
arvamus/ 10. november 2016 13:36
See näitab, et Vanga eksis, Euroopas pidi ju suur keemiarünnak ka 2016 olema.
2
10. november 2016 13:47
M
-le/ 10. november 2016 14:21
Millist ajaarvestust peate teie, kas maailma loomise või hoopis Sampo veskide kokkuvarisemise aega, Gregoriuse kalender teie jaoks on tundmatu, kui 2016 teie jaoks õues täna ja homme enam (või veel) ei ole.
ö
ÖÖ/ 10. november 2016 13:53
Ei eksinud.Keemiarünnak toimub täiel rindel.Geenimodifitseeritud toiduainetööstus ju mürgitab meid täiega.Avage palun oma silmad jasaate aru ,mida teevad vabamüürlased ja mis on nende plaanid.
m
10. november 2016 14:22
Mida teevad vabamüürlased, et saa aru sina ega keegi teine, kui ta just ise ei ole vabamüürlane
t
10. november 2016 15:19
Tänapäeva infoajastul on igasugu sepitsusi rahva eest juba raskem varjata.
n
10. november 2016 23:29
Nüüd küll ütlesid. Kui ta on nii võimas salajane organisatioon, millisest infost sa sonid
l
lore/ 10. november 2016 13:32
vbla seda, et ta on esimene ja viimane mustanahaline president? lõpetage paanika, eksole
k
kongo/ 10. november 2016 15:37
Vbla seda, et tuleb Trumpi kuningriik.