Eesti uudised

Uus valitsus sätib end paika

Mattias Tammet, 10. november 2016 04:00

92 KOMMENTAARI

t
Taat/ 10. november 2016 18:15
Ja Mehed!!Vaadake,et siis seisate ja teete ka Eesti inimese jaoks midagi.Voi muidu lähete Röivasega samamoodi jalga sirutama
p
Pro Patria/ 10. november 2016 10:37
Pakilisi asju, mida meie riigis on vaja korda ajada, on hulgim.
Kooseluseaduse tühistamine + põhiseaduse muudatus, et abielu on vaid mehe ja naise liit.
EL pagulaskvootide küsimuse rahvahääletusele panemine, ning aastase sisserände (kolmandatest riikidest) piiri karmistamine.
Multikultit, LGBT-ideoloogiat on aga eelmine valitsus Reformi eestvedamisel jõuliselt rahvale peale surunud. REF on vaid majandusfääris parempoolne, kõik muu on neil punasem ja lillam kui sotsidel.
Õnneks mainiti siin demograafilist kriisi kui kõige põletavamt teemat hetkel. Kuid see pole nüüd küll IRL või sotside vaimusähvatus, sellest kriisist on kõige aktiivsemalt rääkinud (ja lahendusi välja pakkunud) ainult EKRE.
Eelmine koalitsioon hääletas maha EKRE ettepaneku tagada 3 või enama lapsega lapsevanemale (kas siis isale või emale) ravikindlustus sõltumata sellest, kas ta töötab või mitte. Kui suur abi oleks see olnud just maal elavatele inimestele, kel tihti on saada vaid hooajalist tööd! Ravikindlustuse jaoks raha ei leidu, aga pagulaste ja kuluhüvitise ja sooneutraalsus-ideoloogia jaoks leidub. Ei usu, et selline IRL, Sots ja Kesk koalitsioon palju selles vallas muudatusi teeks. Parem oleks korraldada erakorralised valmisied, kus kõik saavd võrdsed võimalused uuesti alustada.
m
10. november 2016 10:24
Me kolmekesi tuleme
Präänikutemaalt,
meil jalas püksid magusad,
kuub on magus ka!
Nüüd näärikuusel ripume
kolmekesi reas,
meil silmadeks on rosinad,
mütsid viltu peas.
Me usume, et kindlasti
rõõmustame teid,
kuid piparkoogist kitsekest
pole kaasas meil.
Ei viitsinud veel tõusta ta
ahjuplaadi pealt,
kuid tervitusi palavaid
saadab teile sealt.
Me kolmekesi tuleme
Präänikutemaalt,
meil jalas püksid magusad,
kuub on magus ka!
s
see on nii/ 10. november 2016 10:06
Vaid mõned tunnid peale Peaministri umbusaldamist nõutakse võimukoalitsiooni läbirääkijatelt seda mida ka fantoomid mõne tunniga paika ei pane.Eile jõuti enne pressikonverentsi küllaltki palju, et läbirääkimiste postulaadid paika panna . Kui olime harjunud halva mängu juures nägema kogu aeg Rõivase naeratavat nägu, siis selle Valitsuse kokkupanijad peavad hakkama eelmise Valitsuse teatud varemeid puhastama ja see töö naerule ei kisu.
p
Paul/ 10. november 2016 10:01
Ratas on peibutaja ja kasulik praegusel ajal selleks, et musta tööd teha. Tegelik niiditõmbaja ja peaministriambitsiooniga on Ossinovski. Kaval poiss, tuleb ütelda.
l
Loodan/ 10. november 2016 09:58
Et need kaks soperdajat oss ja tsahkna ka valitsusse ei pääse
Mida te seni tegite siis, sõrmed olid sahtilvahel või, nüüd tahavad oma jama läbisurumiseks rohelise ratta tanki panna
Ei tänan, ratas peaks need kaks kohe ü;e parda saatma
m
Mai/ 10. november 2016 09:52
Nüüd me alles hakkame nägema ülbet käitumist ja opositsiooniga mitte arvestamist ,seda oli näha juba foorumis Tsahkna ja Ossinovski poolt.
m
Mida veel/ 10. november 2016 09:50
Mis uus valitsus kui seal istuvad kaks tegelast vanast valitsusest.Ja need korrutavad kogu aeg,et eelmise valitsusega oli seisak.Mida kuradit tegid sotsid ja irl valitsuses,kas magasid kaks aastat talveund?Irl ainsaks ideeks oli ja on pensionile saamise ea tõstmine.Sotside ainuke idee on kuidas viinavõtjatelt rohke raha saada.Kui hakata rääkima tervishoiust siis pole sotsidel ja irl ühtegi ideed kuidas olukorda parandada.Eile foorumis küsiti uute ideede kohta mõlemad"juhid"ainult mökutasid.Tänases Postimehes pakuti juba ministriks S.Kotka.No tule taevas appi!Keegi on öelnud,et hullemaks minna ei saa,aga saab ikka küll ja kuidas veel.Üks nendest tulevastest ministritest juba vihjas midagi vara maksudest.Las saavad troonile siis saate veel tõelist maksuhullust näha.
s
10. november 2016 09:59
Sama paneb mindki imestama ja küsima, mida nad endises valitsuses tegid.

m
MASSOONIDE DIKTATUUR/ 10. november 2016 09:38
Ratas peab aduma,et nüüd venelased ütlevad kekidele,et olete võimul ja tagage meie õigused,lõpetage aparteiid ja anke kõigile sinised passid,sest kohalikud venelased pole süüdi,et eesti sattus nõukogude liitu ja kui venelaste õigustatud soove ei rahuldata,siis tuleb mäss,riik ise süüdi.
j
Juba/ 10. november 2016 09:29
sätivad valitsust paika, kas proua president on siis Ratasele teinud ettepaneku uus valitsus moodustada?
L
......../ 10. november 2016 09:25
Loodan et uue valitsusega jõuab ka meieni Euroopa sotsiaalharta.
Looda et uue valitsusega jõuab ka meieni Euroopa sotsiaalharta.
l
lore/ 10. november 2016 09:24
kui nüüd need kaks kurja mõmmibeebit panevad Kotka ja Kaljulaidi ministriteks ainult selleks, et Reformile ära teha, siis tuleb küll tänavatele minna. ja leida ka viis kuidas neid kahte (mõmmisid siis) riigireetmise eest vastutusele võtta.
v
vanaisa/ 10. november 2016 09:21
imelik,kui nimetad asju nii nagu need on,siis avaldamisele ei kuulu.ja mis kummaline,et ei ühtegi ebatsensuurset sõna ja ikkagi ei kõlba
r
rahunege/ 10. november 2016 09:20
maha.miks nii marurtada,andke aega atra seada.nad ju alles hakkavad midagi looma.refid on juured alla kasvatanud valitsuses,keskid aga opositsioonis.nendel on vaja sellega harjuda,et selline muutus tuli.selline tunne,et inimesel on vajadus midagi või kedagi halvustada,muidu ei saa rahulikult elada.kannatust ja rahu,iga muutus on millekski hea.
v
Vanaema maalt/ 10. november 2016 09:06
Kas see lehekülg on siin nüüd puhtalt Rõivase nutumüüriks muudetud.No ei saa lendooravad võimukaotusest üle ega ümber.Eileõhtusest palaganist Taavil veel vähe, ikka õpetab ja käsutab, tehke nii ja tehke naa.Tõega nagu patronaaz õeke hoolitsemas.Ainult mina tean ja teen.Pealtnägijas korraks ka punastas häbist, see oli ka kõik.Mida vehkida siin rusikatega peale kaklust, elame, näeme, hullemaks enam minna ei anna. President oli tasemel, ongi Riigikogus kõikidel rahva mandaat ja õigus valitseda, sealhulgas Ke -l 5.-stkõige suurem.Vähemalt aus mäng. Uluge siin palju tahate, valitsema hakataksegi kõik koos.Jääb ära see puldist sõimamine ja siltide kleepimine reformil.Saagugi oma kaotusest üle. Mind pole mõtet kesikuks ka sõimata, mina pole tallinlane ega kellegi muu lakei.Ootan vaid õiglust ja rahu, et Eesti oleks üks tervik ja inimesed rõõmsad. See tunne oli ammu kadunud, äkki tuleb seda veel enne surma kogeda, tore oleks.
v
Vanaema linnast/ 10. november 2016 09:47
Rõivast ma hindan kui tarka ja tegusat inimest. Viga oli meeskonnas, kuhu kuulusid ka sotsid ja irl. Miks arvate, et siin mingid erakonnakaaslased oma arvamust avaldavad? Kui juba valitsusjuhi selja taga omi plaane peeti, siis sama käitumismustr võib korduda ka edaspidi ja õiglus ja rahu jäävad vaid ilusaks unistuseks.
n
No/ 10. november 2016 09:49
Taavi aga TSAHKNA JA OSS ikka veel hullemad
f
Foorum oli farss sotside ja irl poolt/ 10. november 2016 08:59
Kuidagi ei saa usaldada Ossi ja Tsahkna tegu.Muidugi käitus eriti alatult ka Ratas,kes ilmselt teadis,et tema vöit kindel ja hakkas tegutsema salaja seljataga.Tehke,mis tahate,no ei usalda ma selliseid prillikive.Kui jälgida Tallinna tv propagandat koos ekrega,ega sealt midagi head ju tulla saagi.Nii ei saada oma rahva usaldust,kui aetakse asju salaja ja ikka koos venemaaga,
v
venemaa ja putin ei lähe rahvale enam peale,/ 10. november 2016 09:29
tuleks juba sellest aru saada aga mõnel on ikka selline vunk sees,et ka piduritest pole enam kasu.

l
lehkab/ 10. november 2016 08:47
juba ette stagnatsiooni järele - tegelased on ju kõik seesamane vana poliit-kamp
j
Jah,/ 10. november 2016 08:46
eilne foorum oli täielik farss, sotsid ja Irl viskasid refi üle parda ja ise on siis puhtad kui prillikivid. Mida nad siis koalitsioonis tegid et nüüd süüdistavad ainult refi. Tsahkna ja Oss vahivad nüüd keski poole et saaks iga hinna eest uuesti koalitsiooni ja istuks mõnusalt oma koha peal edasi. Ja üldse- ega president pole ju veel öelnud kes peab uue valitsuse moodustama. Kõige parem koalitsioon oleks ref ja kesk. Irl-i reiting on väga madal ja sotsist suurt tolku pole. Üldse peaks kohe ka olema uus riigikogu valimine.
m
maeitea/ 10. november 2016 08:34
tuleb see raudtee või ,pole 40 aastat Riias kõinud, bussisõitu ei kannata,pole jagu kuhugi panna?
a
10. november 2016 09:31
autoga saad igale poole lähedale.
n
Näis, näis./ 10. november 2016 08:16
Kui see uus valitsus kiitleb, et hakkab rahva heaks tööle, siis võtku kohe käsile pensionisüsteemi uuendamine. Et iga inimene saaks tööaasta eest pensioniaasta. See ei puuduta ainult praegusi penskareid. Neile kuluks ära isegi tagasiulatuv jõud. Aga tulevikus kasuks kõigile, kes tegelikult tööd teevad. Näis, näis. Vaevalt, et kesikud üksi sotside ja "isamaaliste" vastu saavad. Rahvas peaks sel juhul mõtlema järgmiste valimiste ajal, kas uus luud ikka pühib rahvale kasulikult? Nüüd saaks Ratta Jürka näidata, mis puust ta on. Loomulikult ka maksusüsteem uueks. Oh, neid muudatusi oleks rahvale palju vaja.
j
jõuluaeg/ 10. november 2016 08:46
Ma ka kohe tahaks perele kinkide ostmise asemel see raha astmelise tulumaksuna punasotsidele puristamiseks anda.
s
selline maksusüsteem on paljudes riikides,/ 10. november 2016 09:35
ainult röövrotid on enda alla kõik seadused teinud.
t
Toslem/ 10. november 2016 08:09
Ühed hobusevargad köik. Eesti ei vaja neid ennastimetlevaid poliitgänge ja 101 päevavarast.
k
ka ühineks,/ 10. november 2016 09:40
milleks neid kloune,aunastet,rauda(õnneks sai ise aru,et...)jukukallet ja teisi üldse vaja on kõik käsud tulevad Brüsselist ja lehmakarjastelt.Pange mäeotsa suur monitor ja asi ants.
r
rahu/ 10. november 2016 08:01
ärgem hakakem kohe materdama,meil tuleb omade poliitikutega hakkama saada ,ega kusagilt tuua neid pole.Ühed ei kõlba ,tulevad uued jälle ei kõlba,mis siis teha,tuua kuu pealt?Nendele kes teevad valitsuse,sooviks enne kümme korda mõõta ,kes peaks olema ministrid,püütke teha nii mõistlikke otsuseid kui võimalik,õigeid otsuseid on raske teha ,aga püütke,et riiki põhja ei las.Te olete olnud kaua aega opositsioonis,see tunduvalt lihtsam.Aga nüüd võtate vastutuse.Mis siis ikka maailm muutub ümberringi.Jõudu teile ja ärge unustage rahvast,meid on niigi vähe.Esmatähtis majandus,haridus,arstiabi ,noored pered ja nende elu kergemaks tegemine elamispinna suhtes,et tuleks need kes läinud, tagasi.Jõudu,ootame tarku ministreid.
m
10. november 2016 08:01
Minule meenus neid uusi üllaid valitsejaid vaadates 1991. aasta riigipöördekatset läbi viia püüdnud putsistid - kogu nende olemus oli sarnane. Et konservatiivne parempoolne erakond on isikliku kättemaksuiha tõttu nõus olema kremli-meelse erakonna ja nende väiksema venna valgekspesijad. Vasakpööre pidavat olema suisa sildistamine. Kas kesikud ja sotsid siis ei olegi enam vasakpoolsed?
m
Mõhk & Tölpa riigipöörajad/ 10. november 2016 08:15
n
Nii/ 10. november 2016 07:59
Ainult mitte sotsid
Ossinovski asub koheselt viina hinda tõstma veel, selle nad surusid juba enne oravateleveale
Kooseluseaduse rakendussätted võetakse ka vastu jne
IRL ST ei tasu rääkida
Kurb

f
Foorumist/ 10. november 2016 07:57
Mida tähendasid Sahkna laused, et "Taavi saa nüüd üle... jms " Millest Rõivas üle pidi saama? Minu arust oli Rõivas ainuke, kellel midagi öelda oli ja põhjendatult.
f
Foorumist../ 10. november 2016 08:16
Eilsest foorumist tuli väga selgelt välja, millised soolapuhujad on ratas, tsahkna ja ossinoivski- mitte ühtegi konkreetset asja ei toodud välja peale selle, et mitmed asjad jäävad täpselt samamoodi, nagu nad praegu on (kaitsekulutused jms). Samuti on lausa hämmastav, kui lühike ja selektiivne mälu on ossinovskil, kes kirub eelmist umbusaldatud valitsust, kui ta ise oli ka selle valitsuse koalitsioonipartner ning et eelmisel valitsusel olevat puudunud uued ideed ja mõtted, kuidas asjad paremini saaksid. Mis sa mees siis mökutasid ja midagi ei teinud?!?!?
n
Nõus/ 10. november 2016 08:21
See oli saade kus RÕIVAS oli teistest üle
Tsahkna peaks kooli minema veel
s
sõbralik/ 10. november 2016 09:45
Eilsest "Foorumist" selgus mitu asja. Esiteks see, et selle "riigipöörde" arhitekt ja ideoloog on Ossinovski. Ossinovski rääkis juttu stiilis ja sònadega, mis pidanuks kuuluma (tulevasele) peaministrile. Eriti ilmekas oli fraas: "Nagu nüüd Jüri juhtimisel tehakse..." vms. Ratasel ei olnud rohkem midagi öelda peale selle, mis tal oli kästud öelda. Ühest küljest võimaldas olukord Ratasel jätta endast väga sümpaatne mulje, teisal paistis tema olekust ilmne rahulolu, et Keskerakond on nagu ihaldatud pruut. Tsahkna siblis Ossinovski ja Ratase jalge ümber nagu tilluke koer. See on Ossinovski valitsus, aga kuna sotsidel piisavat mandaati valitsuse moodustamiseks napib, on Ossinovski teinud praegu osavalt Keskist käpiku. Ilmselgelt tahavad ka Vabaerakond ja EKRE sellest "võnkest" osa saada, aga paistab, et neid siiski mängu võtta ei taheta, Herkel oli hambutu nagu ikka, Helme paistab asjale pihta saavat ja julges eile juba ka mõne oma mõtte välja öelda, mitte IRLi kombel nõustuda kõigega, mis peremehed räägivad, peale selle veel klähvida.
Sellist valitsust mina ei taha!
Eilse saate põhjal oli parim ikkagi Rõivas, imekspandav pingetaluvus. Ansip oleks juba ammu soovitanud fooliumimütse, Kallas oleks otse-eetris Savisaarele helistanud, Ligi oleks kaagutamise lòpetada käskinud jne.
n
noh/ 10. november 2016 07:56
Vaatasin eile TTV pressikonverentsi ja ma ka ei saanud midagi aru. Ratas, võta kaalust alla, põsed punnis ja lott lõuaall.Sedasi ei saa keegi Sinu jutust aru.Dialekt on väga halb. Mul on tunne, et sellest asjast asja ei saa. Ratas oli nagu eemal, pööritas silmi ja vahtis rohkem ringi, kui oleks tegelnud asjaga.
s
10. november 2016 08:00
See torkas mullegi silma, et Ratas oli kuidagi ehmunud olekuga ja tal puudus varasem pravuurikus ja enesekindlus.
a
agressori lepingupartner/ 10. november 2016 08:49
Tundub, Ratasel pole mitte leping külmunud, vaid ajud.
a
ants/ 10. november 2016 07:54
Mis asi see nüüd oli, ei saa aru, meil polnud ju valimisi, lihtsalt mingi erakind võtab kätte ja peksab valitsuse laiali, imelik, imelik , see on ebaseaduslik
e
Eile muutus väga palju/ 10. november 2016 07:54
Liiga pikalt on olnud võimul valemiga REF+puudlid moodustatud valitsused
Võim korrumpeerib ja absoluutne võim annab täieliku karistamatuse tunde
Juba sellepärast on vahetus hea, et ehk tuulutatakse kappe ja keegi teine
pääseb ligi näiteks sidruniäri peensustele.
Kas see uus kamp ka parem on - eks paistab. Põhiline, et ehk tekib midagi demokraatliku protsessi sarnast, kus võim läheb aeg-ajalt teise gängi kätte, mitte ei ole koguaeg ref-tagatoast dirigeeritud.
Kindel on, et uus kamp elama eelmise valitsuse koostatud eelarve raames ning toetuma ref-parteisõduritega täidetud riigiaparaadile, kelle puhul saab olema huvitav näha, kellele nad alluvad - kas kunagi kõrge koha andnud parteibossile või uue valitsuse bossile?
p
Pehme/ 10. november 2016 07:48
EuroLiitu ja Venemaad kummardav kaitse - ja vālispoliitika sobib ka uuele valitsusele, siis ei jāāgi peale maksude kōrgendamise nagu midagi uutmoodi teha.
o
Ohjah/ 10. november 2016 07:48
Ainus normaalne lahendus oleks kesk koos reformiga. Eilne foorum oli kaos.
l
lible/ 10. november 2016 09:48
sama meelt,refis on palju arukaid,ainult erakonna pea tuleks maha lõigata ja Kallas asemele panna,olgugi,et isiklikult olen tema vastu.Sest tegeleb nagu juut ikka,lähedaste ja omasuguste upitamisega.
p
penskar/ 10. november 2016 07:45
edu teile tehke rutem,tahas juba odavamat viina osta, ei pea lätti uhama,pensi ka ikka juurde
o
Oeh/ 10. november 2016 07:55
1 jaanuarist tõuseb viina hind veel, see ossinovski põhimoto, see ei muutu
Ref siiani venitas seda, aga nüüd hakkame eel rohkem lätis käima
j
juba orgunnitakse ostureise piirile./ 10. november 2016 09:52
jõudke ikka kainelt koju,kodus aega napsitada küll.
I
Ää seleda / 10. november 2016 10:10
Ise ei tõuse siin miski!
p
pensini sa vaevalt,/ 10. november 2016 09:50
v
Valija/ 10. november 2016 07:41

e
ei sobi/ 10. november 2016 07:40
l
lible/ 10. november 2016 09:53
keskid,oravad ja ekre,oleks sobilik.
m
Maamiis/ 10. november 2016 07:34
Nende meeste peremees istub Kremlis ja sealt tulevad nüüd otse korraldused kuidas riigi sihte seada seda oli näha ka pressikonverentsil, reetur tsahkna proovis küll sõnu seada kuid välja tuli lalin.
r
Ratase ajud on külmunud/ 10. november 2016 07:41
Küll agressor Putin selle lepingu üles sulatab.
m
miks sa sellesse putjasse nii armunud oled,/ 10. november 2016 09:57
nii armukade ikka olla ei saa,naist ju annad teistele kasutada.
ä
äi sa ikka väsi,mats/ 10. november 2016 09:55
e
10. november 2016 07:24
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
e
ei ole midagi/ 10. november 2016 08:01
rõivas istub riigikogus, kõigutab jalgu ja 5000.- ikka iga kuu koos tsekkidega. Mina hakkan alles siis midagi uuest valitsusest arvama, kui miinimumpalk on maksuvaba.
m
Minu õnnistust ei tule/ 10. november 2016 07:22
enne,kui Putini parteiga on ametlikult koostöö lõpetatud.Sinnamaani küsin IRL'ilt aru,sest selliseks valitsuseks ja koostööks,ma pole Teile volitusi andnud.
s
sel/ 10. november 2016 07:30
juhul saad oma õnnistust jagada opositsioonile
o
oot-oot/ 10. november 2016 07:42
Siiani süüdistasid Savisaart, nüüd IRL. Hakkabki tõde koorduma, et Savisaar oli vaja kukutada, kuigi süüdlased olid teised.
s
10. november 2016 07:51
Savisaar oli vaja pāāsta bioloogilise lōpu kāest. Ei saa vana inimest piinata.
0
07:42 See totu siin ei tea ise ka keda süüdistada.Täna üks, homme teine/ 10. november 2016 09:10
Ja selle Savisaarega tõmbas Taavi omal vaiba alt, paras talle.Seda kuulis ta ka eile Pealtnägijas, ega vaielnudki vastu.
t
tubli, muki/ 10. november 2016 07:44
IRl on nüüd ilus valge puudel punaste valitsuses.
p
pigem taks/ 10. november 2016 08:17
Taksi jalad on nii lühikesed , et järmistel valimistel ei suuda see valimiskünnist ületada.
n
noh,Trump ka ju punane/ 10. november 2016 10:00
aga ega sinusugustel ju vahet pole,mütse igat värvi taskus,nagu selle Tartu koerteässitajal.
o
Oeh/ 10. november 2016 07:21
Ja kesikute leping ühtse venemaaga ja seda toetab nüüd ka IRL
enam isamaad usaldada ei saa
Loodan et tulevad uued valimised
m
Momm/ 10. november 2016 07:19
Kes pani need kolm ämbrisse kukkunud meest paika? Miks ei tule erakorralisi valimisi?
t
Tule/ 10. november 2016 07:18
Taevas appi, nagu kuldne trio
Näis mis huumor peale hakkab
Eilse foorumi põhjal veendusin, et ega neil uusi ideid ole, tammuvad samuti paigal
Väga silmakirjalik nii inimesi petta
Aga eks see õppetund sotse ja IRL usaldada ei saa, eks uued valimised näitavad
t
taevas appi jah/ 10. november 2016 08:12
mida sa ootasid paar tundi pärast võimuvahetust, et hakkab kuldmune kukkuma.Kui koalitsioon ei ole veel koos, ei saa ju nõuda, et kohe paiskavad kõik oma ideed välja, pärast jälle häda, et näe lubasid, aga ei tee.
Mina loodan küll tegusat valitsust ja mis siis Rõivase jutust meelde jäi, kõik teised on teinud vigu, mina mitte. Aga valitsus ju töötas tema juhtimisel, miks siis erimeelseid liikmeid korrale ei kutsunud, miks ja kuidas sai refi poolt juhitud riigiettevõtetes niisugune pätikamp(Rõivase sõnad) töötada .
e
Ega/ 10. november 2016 08:25
Kesikud ka puhtad ole...
Sotsidest oma kooseluseaduse läbisurumisega ei arva ma üldse midagi
Aga pane tähele varsti ootame oravaid tagasi
e
10. november 2016 08:50
Et siis oldi puu otsas, kui pauk käis? Milleks siis üldse rahva ette tulla, kui midagi sisulist öelda ei ole.
n
need ju solvunud oravapõnnide kommid,/ 10. november 2016 10:56
samasugused seal künkal,ega need lapsed elukogenud kaaslasi pinnale ei lasknudki kui vaadata nende auesimehe juhtumit.See pole isegi naljakas mitte.Oravatele kaasa ei tunne kuid nii ikka ei käituta.
e
10. november 2016 07:15
ega ei muutu midagi. need kes pole varem võimul olnud, saavad ennast nüüd võimul olles soojadele kohtadele seada. riigikogusse saavad hulga asendusliikmeid.
ütleme nii, rõivas polnud ka kellegi peaminister. ratas kindlasti asisem. aga sotsid ei ole meeldivad seltsilised. ei ole. kuidagi kahepalgelised tunduvad.

k
kodanik/ 10. november 2016 07:12
Uus valitsus peab kautama kiirlaenufirmad,pool eestit on võlaorjuses,mäss tulen nagunii,sest keskid ei julge venelaste soove täita,aga venelased hakkavad nõudma õigusi,ütlevad,et nüüd ju olete võimul,kus on meie õigused? Ja lähebki mässuks.
1
@ @?/ 10. november 2016 09:59
10 viga!? Mitu klassi koopaharidust?
t
to @ @?/ 10. november 2016 11:00
ja see on kogu sinu tarkus? Et keegi vigadeta kirjutab ei tähenda veel seda,et ta rumal on,ennem ikka vastupidi.
p
Putin ootab momenti/ 10. november 2016 07:09
Nüüd,kui keskerakond on võimul,ütlevad venelased,et kus on meie õigused,te saite võimule ja andke meile kodakondsus ja lõpetage aparteiid või muidu läheb mässuks ja nii lähebki,sest parempoolsusega oli raudne kord,aga nüüd algab anarhia.
r
Ratase ajud on külmunud olekus/ 10. november 2016 07:33
Küll Putin selle leingu üles sulatab.
r
raudne kord oli ainult sinusugustel,/ 10. november 2016 11:08
kes isegi poliitilisi anekdootide puhul pistsid sõrmed kõrva.Putiniga aga ei ole Eestil pistmist,naaberriigi president,ei enamat.Tundub et oled üks solvunud saba kaotanud loomake.Putiniga hirmutamine ei läinud isegi usa-s läbi,sellega võib hirmutada ainult nisaotsas rippuvaid karvadeta oravapoegi.
v
vana kommunist/ 10. november 2016 07:06
Mart Helme sobib propagandaministriks. Ta on seda eelmise okupatsiooni teenistuses marksimi-leninismi propagandistna praktiseerinud.
m
Muutub ikka/ 10. november 2016 07:04
Punasotsid kriminaalne erakond ajavad oma käe veel sügavamalt tööinimese taskusse.
v
vähk/ 10. november 2016 06:59
tuli täiesti ebareaalne uitmõte.mis saab juhul kui president teeks Rõivasele ettepaneku,et harjuta veel ja moodusta uus valitsus?mida teeksid sel juhul SDE ja IRL?
t
to vähk/ 10. november 2016 07:21
Mul tavakodanikuna oleks sellise otsuse üle hea meel. Eilne foorum tekitas ausalt öeldes kõhedust. Meestel ei olnud selget nägemust, mis saama hakkab. ja kuidas edasi.
Sestap olid Rõivase "isalikud" soovitused täitsa omal kohal.
ü
üleskutse Kaljulaiule/ 10. november 2016 09:26
Nüüd on võimalus näidata,et Eestil on ka tegus president. Mingid 3 isehakanut tahavad võimu enda kätte kahmata, ühel Kremli leping taskus. On tekkinud täiesti uus situatsioon ja vaid Riigikogu erakorralised valimised annavad rahvale võimaluse otsustada,kes tänases seisus võiks uue valitsuse kokku panna. Vaja on erakorralisi valimisi.
a
Ainult kosher tegelased ametisse/ 10. november 2016 06:51
Nuta või naera? Kuhu veel??
k
külamees/ 10. november 2016 06:38
kaks libedikku juba platsis pugema !
v
vähk/ 10. november 2016 06:30
ehk ei ole päris kõike jälginud,aga kas president on üldse kellegile teinud ettepaneku valitsuse moodustamiseks?

r
Raivo/ 10. november 2016 06:17
Elu on näidanud,et tavainimesele ei muutu midagi,ikka on samasugune raske elu.võimumängud on ladvikule ja raha võetakse ikka rahvalt ,midagi vastu andmata.mingu nad kõik.....
j
jajaa/ 10. november 2016 07:26
... ja lõpuks peame me kõik ära surema - kõik tühi vaev ja vaimu närimine, eksole.
Nii võttes - milleks pikemalt vaevelda, raivokene?
e
Ehh/ 10. november 2016 08:31
Olevat nagu teinud, aga uus presidendikantselei vist ei peagi enam üldsust teavitama meedia kaudu.
a
Ainult Mart Helme/ 10. november 2016 06:10

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee