Eesti uudised

Talvik: ka Soome võimuparteidel on leping Ühtse Venemaaga, Soomet maha ei müüdud

Toimetas Andra Nõlvak, 9. november 2016 17:24

11 KOMMENTAARI

o
Obama ka!/ 9. november 2016 19:13
Halastage ometi, ärge lööge maaslamajat! See leping (või protokoll?) Ühtse Venemaa ja Keskerakonna vahel on uppuvatele Reformaritele viimaseks õlekõrreks millest kinni rabada. Las nad ometi loodavad, et see neid päästab, lootus sureb viimasena. Muide, Obama käis ka Kremlis, andis Putinile "käppa" ja lasid koos pilti teha, näod naerul peas ja siis läksid "tahakambri" nelja silma all vestlema, kui tagasi tulid, siis andsid jälle "käppa" ja lasid pilti teha, suud ikka naerul peas. Kuradi Obama, igavaene ameerika rahva reetur sihuke, või tema annab Putinile kätt ja teab milles kokku leppisid. Venelased ja ameeriklased teevad vaatamata kõigele, paljudes valdkondades tõhusat koostööd, näiteks kasvõi kosmosevallas aga kui Eesti tahab ka, siis on see nii ilmatuma ohtlik, et oi-oi-oi´´. See kõik pole muud kui meie rahva lollitamine, venelastega hirmutamine, et ameerika sõdurid oleks Eestisse oodatud. See pole muud kui Ameerika mõjuvõimu laiendamine ilma, et rahvas selle vastu saaks olema. Ega nad lollid pole.
k
Keerutab.../ 9. november 2016 19:07
Kaklus oli läbi kui Artur kohale jõudis ja rusikatega hirmsasti vehkima kukkus.Tubli mees.
m
Mh/ 9. november 2016 19:01
Huvitav kelle käest Talvik veel süüa saab või kelle juures söömas käib.
m
Martin/ 9. november 2016 18:17
Millisel ajal Talvik koolis ajalugu õppis?
e
eestlased/ 9. november 2016 18:17
Aga Eesti müüvad maha REETURITEST erakonnad, sealhulgas ka Talviku-taolised jobud!
s
super hinnang oravamordadele!/ 9. november 2016 17:57
Tänasel hommikusöögil Soome saatkonnas vestlesin ühe saatkonna töötajaga Soome poliitikast. Muuhulgas küsisin vestluskaaslaselt, kas vastab tõele, et kahel soome suurerakonnal, Kokoomusel ja Keskustal on leping Ühtse Venemaaga. Sain kinnituse, et just nii on, et koguvad tolmu kuskil riiulil. Muuseas mõlemad erakonnad on Soome praeguses valitsuses ja ei mingit vajumist vasakule ega Soome müümist Venemaale. Tänast reformi retoorikat jälgides on kõik peale nende Venemaa mõjuagendid. Adjöö reform, Eesti Jedinaja rossija!
a
adventist/ 9. november 2016 17:56
Uus valitsus pole mingi vasakpööre,see vasakpöörde jutt on punaoravate loll jura ja muud midagi,ise ongi oma olemuselt oravad punaoravad,diktatuur kestis 17 aastat.
5
5. kolonniga üks punt/ 9. november 2016 17:44
Tore, et Talvik kiidab heaks lepingu agressor Putiniga.
e
eestlastest valijad/ 9. november 2016 18:21
AINUS ISAMAALINE erakond on veel Eestis jäänud, kes EI MÜÜ Eesti riiki, eestlasi ja OMA valijaid maha - see on REFORMIERAKOND! Edaspidi saame VALIDA ainult REFORMIERAKONDA!
m
9. november 2016 18:25
mine metsa oma oravatega/
a
9. november 2016 19:00

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee