Eesti uudised

Suhteterapeut hindab valitsuskriisi: meeskonna toimimiseks tuleb juht vahetada (10)

LISA KOMMENTAAR

Kui auto pidevalt kraavi sõidab 9. november 2016 08:49
Ei ole viga autos, vaid selle juhis.
Alar1 9. november 2016 08:27
Koalitsioonil pole häda midagi, vaja ainult peenhäälestamist. Taavi peab riigikogus kõne ja kõik saab jälle korda.
raivo 9. november 2016 07:41
Hea komme on kõik riiukuked mängust välja jätta.seekord peaks hakkama koalitsiooni moodustanud erakonnad alustama sisekaemusest-juhtimisstiili muutmise vajalikkusest,juhtidest,koalitsioonileppest,tagajärgedest kõigepealt rahvusvahelisel tasandil,sest praegune läänemeelne poliitika eeldab selle jätkamise tuntud ja välisriikides-organisatsioonides tunnustatud tegijatega ja kindlust senise riigi poolt valitud tee jätkumises,sest kogemus mitmetes endistes nn idabloki maades on valmistanud neile suurt pettumust.Kahjuks peab tunnistama,et praegused sisepoliitiilsed kraaklejad on välismaailma silmis tundmatud või lahjad tegijad.Küsimus on ka investeeringutes NATO ressursside kasutamises kujunemas idapiiril,mis olukorra muutumisel võib olla hoopis Leedus Poolas või mujal.NATO eeldab persoonideni kontrollitud liitlasi,mitte mingi astmelise tulumaksu pealt alustatud kaklejaid poliitika suunamise põhjendusega ebasooviatavale suunale,mille tagajärjeks võib olla riigikaitses üksikuks jäämisega.Asi ei ole persoonides,vaid nendele antud ülesannetes.
nõrk juht 9. november 2016 08:23
Reform oleks pidanud ammu Rõivase välja vahetama aga keda paremat sealt võtta oleks? Vanad (Kallas, Ansip,..) on siirdunud soojematele kohtadele, noored pole veel küpsed.
raivo 9. november 2016 09:13
Või on küsimus hoopis ebaõnnestunud partnerite valikus?Kas Mikseri juhitud Sotsdemid polnud paremad?Küsimus on ikkagi sotsides,sest IRL-il valik on -kas jööda isamaaliseks või joosta kaasa vasakpoolsetega,mis tähendaks nende hukku.
Kahju... 9. november 2016 06:57
kui loll võib üks mehehakatis olla ja tahab olla veel peaminister !?
tehke omavahel asjad selgeks 9. november 2016 06:24
keegi meist ei taha, et riigimehed tülitsevad nagu tänavakaagid. tulge kokku ja lahendage viisakalt aga nii, et eesti rahvas kuuleks ja näeks mida te teete. lõpudelõpuks riik koosneb inimestest ja pealesurutud teie tahtmised viivadki selleni mis praegu toimub.
Rõivast ma selle eest valisingi,et tema peaministrist olekul saime viimaks Ämari lennuvälja töösse. 9. november 2016 07:25
Ühtegi asendajat temale pole hädavarestest riigipöörajatel pakkuda.. Töö kiidab tegijat!
Herr reivas 9. november 2016 06:16
Õige 9. november 2016 08:12
5. kolonn tahab kirsades sisse marssida.