Maailm

Salateenistuse legend soovitab Euroopal piirid sulgeda ja põgenikud tagasi saata

Aadu Hiietamm, 9. november 2016 04:00

60 KOMMENTAARI

r
Reaalmõtleja./ 6. jaanuar 2019 11:36
Miks põgenikud on mehed. Kus on naised ja lapsed.Kas ainult meestel on raske elu.
l
Lembit Tork/ 8. jaanuar 2017 16:32
Kas tegemist on "pearahaga"? - Heiki Martin. Oi, nii värskendav! Selline primitiivselt tabav (filmilik) väljaütlemine, viisakalt tuimestatud 'kuulekuspalga' ühiskonnas. Läänes kogu aeg mängime, et meil kõik käib helgete demokraatilike- ja avatud ühiskonnareeglite järgi. Nagu õpetavad meie lastele kooliraamatud. Kuid tegelikult on asi kraadides. Päeva küsimus on, jah:
'Tuleks selgeks teha mis neid selleks sunnib'? H. Martin alustab oma kommentaari klassikalise kavala juudiga. See on loomilikult a priori rassistlik ja diskrimineeriv. Juudi rahvast, riiki, aga eelkõige sioniste kaitseb püsiohvri loor, ükstapuha mida sõjakuritegelikku ise korraldavad (Operation Cast Lead), aga selline ongi tänapäeva mustkomöödia, vt Adolf Hitler and Barbara Specter - Multiculturalists https://www.youtube.com/watch?v=cwYEKg1gNBc).Teisest küljest, oy vey! Nüüd juhtus midagi ajaloolist. Justkui absoluutselt kontraintuitiivselt imelikku. Oma viimastel ametipäevadel on Obama korraga asunud über-sionisti peaminister Benjamin Netanyahu vastu. Lõpuks Iisraeli uusasumite rajamise vastu on Ameerika hääletanud ÜRO-s. Netanyahut on isiklikult ülekuulatud seoses korruptsiooni süüdistustega. Hei!!!! Mis on juhtunud USA + Iisrael + PNAC (kõvasti sionistidest koosnev Project for a New American Century) 1000-aastase koostööga? Ega oeti pole pooli muudetud!? http://www.jpost.com/Israel-News/Politics-And-Diplomacy/Netanyahu-warns-ministers-Obama-could-take-f...
Ühe sõnaga, paari päeva eest läksid mu paradigmad sassi. Meenutagem, kuidas vaid paari aasta eest aplaudeeriti Netanyahut USA Kongressis, nagu kord NSVL-is Brežnevit ise. Nagu ta oleks selle koja ideoloogiline valitseja. Nagu oleks tegemist sõjajumala-rahuprintsi taastulekuga ise. Oy vey II: mis totaalne ümberkorraldamine/ mere muutus/ tektooniline nihe on see!? Trumpi presidendiks saamisega on avaldumas suurtegijate tõelised paled? On selgumas uus paradigma? 'Väljaminemad Globalistid': Clinton + Obama (kapis moslem?) + korporatiivne - pankurite nexus + kindlustaja CIA + relvad, nimedega 1) totaliitaarse Hiina industriaalne produktsioon, ja 2) 'Lääne Islamiseerumise-destabiliseerumise programm', versus 'Uued Tuuled': rahvusriiklased Trump + Netanyahu (Iisrael, peale 70 aastataguse Rothschild-ide asutamist on muutunud?) + Putin + patriootlikud FBI fraktsioonid, kes ohustavad tervet globalismi kontrollprojekti? Korraga peaksime olema Iisraeli poolt. Kui osa võitlusest Sorose-globalistide poolt kaaperdatud islamiseerumise projekti vastu, mille tegelikuks salaeesmärgiks on rahvusriikluse nõrgendamine? Selline vastus küsimusele 'mis neid selleks sunnib'? 2017 uitmõtetega, Lembit
m
maamiiz/ 11. november 2016 00:49
parem alustada soode kuivendamist,siis on tulevikus eurojaanalindudel ka kuhugi pead peita
n
Normaalne oleks/ 10. november 2016 23:55
See,mis praegu toimub,on ebanormaalne.Afgaan rääkis,kuidas kõik jätsid pooleli,mis neil iganes käsil oli,kui kõikide mobladele saabus sõnum Euroopa vaba piiri kohta.Neil pole seal mingit reaalset ohtu,klaanid kisuvad omavahel ja tapavad üksteist,kui tuju paha või igav on.
s
seni/ 9. november 2016 20:12
Kuni otsustatakse, päästeti oktoobris 27,272 ja sel nädalavahetusel 3 000. Ei usu vôi, aga lugege ise.
http://www.globaltimes.cn/content/1016529.shtml
m
Majanduspögenikud/ 9. november 2016 14:16
Kes ei tahaks head elu, eriti kui rahvuskaaslased, kes juba euroopas, moslemimaades vahetevahel uhkeldamas käivad..Aga alguses on- no vähe annate, halb söök jne, pärast on, et nii, nyyd meid on piisavalt palju, et meie valitseme siin.. Ega moslemid ei varjagi oma plaane..
h
Hm/ 9. november 2016 17:17
Korrutad sama juttu mida sinu IQ numbriga inimesed kommentaarides korrutavad. Kommentaariumites ongi need kõige targemad kes kõige rohkem teavad ju, eksole?
o
oot/ 10. november 2016 23:32
avandi sina vä? või tauninaeratusegasiltna?
m
maamiiz/ 11. november 2016 00:51
pead silma IQ üle 140 we
e
et siis/ 9. november 2016 12:16
Suured ja väiksed juhid lugege rohkem muinasjutte. See tegevus on sellest muinasjutust kus kuningas oli täiesti paljas. Kõik nägid aga keegi ei öelnud välja kuidas asjad tegelikult on. Ainult keerutati ja kiideti.
j
Jah/ 9. november 2016 17:18
Sinu vaimsed võimed vist piirduvad muinasjuttude ja lasteraamatute lugemisega. Loe loe :). Võibolla kunagi oskad ka suurte inimeste raamatutest näiteid tuua mitte ainult lasteraamatutest ;)!
t
to jah/ 10. november 2016 23:34
sinu vaimsed võimed ei luba kahjuks isegi muinasjutte veel mõista, valmidest ja mõistujuttudest rääkimata. ja kahjuks pole areng ka tõenäoline, oled padusallivaks loodud ja ei sellele tasemele ka jääd.
t
to to jah/ 10. november 2016 23:50
Jah 17. 18 on palgaline kommentaator.
m
Ma ../ 9. november 2016 10:15
ei saa aru, miks nad vastu võetakse. Andke kanister vett ja tagasi sinna kust tulid.
h
Hm/ 9. november 2016 17:20
Suht huvitav kui meie esivanematele oleks sõja korral õeldud, et andke kanister vett ja saatke tagasi. Küll sa ise samas olukorras teist juttu räägid, siis soovitame sulle kõik seda sama, ja et ei oleks vingumist siis :)!
1
1944/ 9. november 2016 23:55
Minu esivanematele hüüti: Natzid Nõukogude Eestisse tagasi!
k
kuule Hm/ 10. november 2016 10:20
Lõpeta ometi. Meie esivanemad põgenesid otse sõja koldest. Need pagulased on sõja eest juba pagenud naabermaadesse kus EI OLE sõda. Kas Türgis, Marokos jne käib sõda, et sealt tuleb kindlasti edasi Euroopasse pressida? Ei saadeta neid ka naaberriikidest tagasi ISISEle piinamiseks.
v
vanamees/ 10. november 2016 19:08
Ja õieti oleks tehtud, sest siit põgenesid ka noored mehed, kes oleksid võinud püss käes 1945. aastal Eesti vabastada nõukogude võimu alt. Siis oleks olnud punaarmees teenivaid eesti mehi rohkem ja ilmselt oleks siis olnud võimalus Eesti kuulutada vabaks riigiks.
e
ei maks vaeva näha/ 10. november 2016 23:36
kommenteerija nimega 1944 ei suuda niikuinii eales vahet tajuda. tal lihtsalt pole sedavõrd palju oidu. tüüpiline tänapäeva endast heal arvamusel ajupestud häbiväärne tole.ras.t. loodetavasti leiab musta.nahaline karma ta üles.
t
tulevad/ 11. november 2016 09:29
siia sinu kulul elama,tööle ei lähe,kaebavad Eest riigi kohtusse-mul oleks nagu vaimupuue-aru ei saa.
m
maamiiz/ 11. november 2016 21:08
kes su upõegenes halva elu eest ja maarahvas jäi enamus paigale talud ja loomad vaja toimetada,põgenes enamuses eliit ja valitsuseliikmed,seda ka ilmselt kas mingil kokkuleppel või lasid venkud sel lihtsalt sündida sest sõjalaevu läänemeri täis
t
to Hm 17. 20/ 10. november 2016 23:51
Ära tüütab see palgalise üks ja sama jutt.

s
salliv tolarast/ 9. november 2016 09:46
EL juhid võiks kuulata neid, kellel veel mõistus säilinud, loodame et Trumpi võit muudab ka Euroopa suhtumist pagulastesse ja Merkel aru saama, et nii jätkates pole tal valimistel mingit lootust.
h
Hm/ 9. november 2016 17:21
Jah kuulame 70 aastast "ärimeest" kelle motto on "grab em by the pussy".
l
lia/ 10. november 2016 13:01
Aga hm-sugustele ju meeldib kabistatud saada. Kas T on liiga vähe päevitunud?
o
ohh/ 10. november 2016 23:53
Hm teeb siin tööd raha eest.
t
tegelikkus/ 9. november 2016 09:42
Need põgenikud ei ole siia jõudnud, vaid toodud.
v
väga õige!/ 9. november 2016 09:35
sallivus on hälve ja sellest hälbest ei saada enne aru kui liiga hilja on. Seepärast peavad veel mõistusega inimesed proovima päästa, mis annab.
m
Miku/ 9. november 2016 09:42
Sallivus ei ole hälve,lihtsalt kaunis sõna on muutetud vastikuks.salliv on kõige vähem salliv kahjuks
e
Enne vaeste neegrite kallale minekut, kuleks/ 9. november 2016 09:30
Võtta ja saata need valged untermencshid koos nendega mustadega tripile sinna, kus Gadaffi kukutati ja kus on see imeline demokraatia, mida nad ka Süüriasse on juba 6 aastat mahitada üritanud. Laibad võiks ju kodumaa tagasi võtta hiljem.
i
Infoks/ 9. november 2016 08:47
" sallijatele " kes koolis ja ülikoolis õppetükid õppimata jätsid.
Islam ei anna usulisi valikuid naistele ja lastele. Islami mehest sündinud lapsed usku valida ei saa. Nemad on muslimid. Muslimi naine võib abielluda vaid muslimist mehega. Muslimist mees võib abielluda muslimist, kristlasest, juudist, zoroastristist või hinduistist naisega. Nende lapsed on muslimid. Selline demograafiline tee pidi prohvet Muhamedi arusaamist mööda muutma maailma ajapikku ainitiselt islamlikuks.
Ususallivus islamis piirdub ’’raamaturahvastega’’ ning need on islamile vaimselt allutatud ega saa olla islami kõrval võrdväärsed. Jutt käib kristlastest, judaistidest, zoroastristidest ja hinduistidest. Nõukogude marksism talus samuti mitmeid maailmavaateid, millega tehti koostööd ning väideldi. Selleks olid sotsialistid, rahuliikumised, rahvuslikud vabadusliikumised jne… Neid taluti, kuid marksitliku täiuseni ühiskonna käsitlemisel ei küündinud neist marksistide arvates keegi. Marksismile vaenulikesse ja laostavatesse ideoloogiatesse (kapitalistlik kord) oli suhtumine ühene – need tuleb hävitada. Nii Nõukogude Liidu käsilased kui ka paljud islamistid, kes neavad Õhtumaade ühiskonda ja ennustavad talle kadu, nautisid(vad) Lääne ühiskonna võimalusi. Püüdes seda samas seestpoolt igati õõnestada. Ülaltooduga ei piirdu islami ja marksismi praktika sarnasus.
Paraku on neil üks oluline erinevus. Marksism oli ajaloolises mõttes hiline ja juurdumatu nähtus. Islam on aga juurdunud üle tuhande aasta. Sisuliselt on islami sallivus muu maailmavaate allutamise sallivus. See ei anna inimestele maailmavaatelisi vabadusi ja valikuid ning on seetõttu praegusel kujul Lääne ühiskonnale sobimatu ja ohtlik.
t
To infoks/ 9. november 2016 17:22
Kullakene, tee teiste uskudega lähemalt tutvust ja siis tule räägi mis sa nende kohta avastasid ja miks neid halvaks ei peeta.
T
..../ 9. november 2016 17:58
Teised usud on üksteise suhtes sallivad, moslemite usk määrab ainuvõimu ja teiste hävingu. Kas jõudis kohale ?
a
alf/ 9. november 2016 08:41
Sellest on EKRE pidevalt rääkinud , aga kahjuks eesti Rõivase valitsuse kurtidele kõrvadele. Nüüd peab ta selle eest vastutama, ehk läbi umbusalduse kaotab õnneks oma ametikoha.
e
Eesti/ 9. november 2016 08:39
nn. " natsid " on seda kogu aeg nõudnud, et ükski vaenuliku usulahu liige olgu ta siis muslim või terrorist eestimaale ei jõuaks tuleb piirid sulgeda. Kui muslim üldse Euroopas kristlikus kultuuriruumis elada tahab siis peab ta eelkõige lahti ütlema oma usust.
e
/// 9. november 2016 09:53
ei pea olema nats või kommunist , et aru saada moslemite ohtlikkusest euroopale, rääkimata illegaalsetest immigrantidest.
h
hehhee/ 10. november 2016 23:40
moslemit ei saa uskuda, ta võib koraani järgi ka valetada ja teeselda, kui on vaja oma usu edasiviimiseks. seega meie kvoot on null.
a
AB/ 9. november 2016 08:33
No loodame et jõutakse ka tegudeni!

e
Eks/ 9. november 2016 08:17
see oleks ainuke lahendus euroopat päästa. vastasel juhul läheb Sorose tahtmine täide, üks suur ühtne riik ja üks valitsus, muidugi USA.
l
LahLahendus olemas / 9. november 2016 08:14
Tuleb hakata sood kuivendama kalashnikovi ekskavaatoriga
a
ab/ 9. november 2016 08:08
kui mingi juudi luuraja seda ütleb, on see ütlemine, kui aga omad, siis on see kama 2!
c
cd/ 9. november 2016 08:41
Rahvuslaste jutt on natsi jutt. Vähemasti nii väidavad pe..ed ja muud tolerastid.
t
to ab/ 10. november 2016 23:41
eksid, siis on see ikka vihakõne, kui ekre või keegi ekremeelne nii ütleb. välismaalase ütlemine on iikka teine tera, ikkagi välismaa oma.
a
Ants Rannula/ 9. november 2016 07:38
Õhtulehe tsensuur on muutunud väga jultunuks.
t
Teadjamees/ 9. november 2016 08:23
Ega nõukogude võim pole Õhtulehest niisama mööda läinud! KGB on neilegi midagi õpetanud!
õ
9. november 2016 07:38
i
Issand halasta/ 10. november 2016 22:08
Pealkirjas olev tarkus oli juba aastaid tagasi normaalne ja ainuõige lähenemine, milles küsimus?
a
Ants Rannula/ 9. november 2016 07:32
Vangidel,kaabakatel...ja riigikogulastel on INIMÕIGUSED. Ka siiaostetavatel neegritel.
Kas need TARGAD ,kes tahtsid piirideta Euroopat ,on nüüd ÕNNELIKUD. Millal siis on nüüd võimalik
MITTEVALGETE tulva peatada? merkel on on mAAILMA PÄÄSTMISEGA edukalt ALANUD ja isegi meie poisikesed ostavad neid sisse. VABASTAJA saab siit täis teeninduse ja korteri.
a
Andres , ametnik ei vasta minu korduvale kirjale/ 9. november 2016 07:29
Lp. linnavalitsus ja Urmas Klaas.
Kust olete omale võtnud õiguse asustada Tartusse inimsmuugeldajate "kaupa"? Mina, minu isa ja vanaisa ei ehitanud oma kodu-Tartut selleks et see asustada aafriklaste või Lähis-Ida moslemitega. Vanaisa kaitses oma kodu Vabadussõjas. Ka Rõivasel ja tema, Mercheli käes märja kaltsuna toimival, valitsusel puudub mandaat selliseks tegevuseks! Tartus juba elasid Jaamamõisas vietnami illegaalid. Nüüd siis panustate maksumaksja raha inimkaubanduse kuritegelikku ärisse!? Ei, ja veelkord EI ! Eestimaa, eestlased ja Tartu ei võlgne Aafrika aafriklastele ega moslemitele midagi! Oodin , kaitse meid! Rindejoon on juba Belgias, ja aina läheneb. Ajaloolasena teate hästi, millega tuleb selle eest kord maksta.
j
jussike/ 9. november 2016 07:16
saaatke need mustad tagasi sinna kuhu nad kuuluvad!!! las harivad omal maal pöldu!!!! vaadake mis ameerikas toimub-kas me tahame ka eesti teha mustade kodumaaks??? möelge!!
j
Jah/ 9. november 2016 17:25
Kuna õhtulehe kommentaariumis kirjutava jussikese arvamus mind nii sügavalt sellise aruka seletusega muutis siis arvan sama *sarkasm*
m
märt a./ 10. november 2016 23:44
muidugi tahame! pealegi mis te ei tea kes mu äi on vä?

j
Juulius/ 9. november 2016 07:01
Frau Merkel ei ole eriti viimasel ajal sõna võtnud. Huvitav, mida ta nende soovituste kohta ütleb? Kas agendi jutt läheb ka keelatud tegevuse alla ja hakatakse häbenema?
Küsimus - millega peaksid saabuvad pagulased tegelema, kui keelt ei osata ja õppida ei taheta, tööd ei saa teha mitmete asjaolude tõttu ja midagi teha ei ole?
t
to/ 10. november 2016 02:12
Frau Merkel ei saa midagi öelda, sest soovitaja on holokausti üle elanud rahva liige, pealegi Aafrikast pärit, seega 2x suurema sõnaõigusega kui frau. Kui frau jätkab oma poliitikat, siis saab ta varsti öelda Hitleri sõnad, et saksamaa on judenfree, sest juudid jooksevad moslemite hordide eest saksast ära.
t
tegevust leitakse/ 10. november 2016 23:45
soomes näiteks maksumaksja raha eest käivad karatetrennis. vägistada ikka ju parem. aga rootsi on ka siin esirinnas - rootsis käivad õppimas laskmist ja relvede käsitlemist. tase.
ä
Ähh/ 9. november 2016 06:53
Neid soovitusi on ennegi jagatud, aga Brüsseli kolmik ei kuule selle koha pealt mette.
k
kuldsed sõnad/ 9. november 2016 06:50
merkel ei tahtnud vist kuulata tarkade häält.
s
Sa/ 9. november 2016 17:26
Kommentaariumis lokkava hariduseta alamklassi oma? Tarkade hääl see küll ei ole.
l
lia/ 10. november 2016 13:07
See on väga tore, et sallivad näitavad oma sallimatust lihtsa maksumaksja vastu, tänu kellele nemad võivad oma elevandiluust tornides puunnsilmseid nägusid teha. Kui raskemad ajad käes, siis selle maksumksja toete sureb saast nälga. Sest majandusmigrant põlgab säherdusi samamoodi nagu kohalik oss. Aga kas on tarkuril uba kreeka-rooma vilusoofid läbi loetud, kas on 3 tähtsama maailmausundi alustega tutvutud, kuidas on lood loodusteadusalaste teadmistega. Ossidel on need teadmised olemas.
v
või nagu ütles/ 9. november 2016 06:31
hr. Kleiner, ärge tapke moskootisod, kuivendage soid.... enne soovitati kõik moskiitod vastu võtta, nüüd soovitatakse tagasi saata, kuulsid rõivas.