Eesti uudised

Rõivas: Ossinovski ei ole see, kes mind vallandada saab (139)

Toimetas Andra Nõlvak, 8. november 2016 19:31
Foto: Alar Truu
Tänases Ringvaates vestles Marko Reikop peaministeri Taavi Rõivasega, kes kinnitas taaskord, et erakonnal on veendumus, et valitsusest ei lahkuda ilma, et öeldaks väga tugevalt välja oma seisukohad.

Rõivas lubas homsel istungil anda võimaluse kõigile, kel midagi kunagi etteheita olnud, küsimusi küsida ja neile vastata ning samuti on ta valmis pidama põhimõttelist maailmavaatelist debatti.

"Annan aru, et selle valitsuse päevad on läbi," tunnistas Rõivas, et selles koosseisus valitsus tõepoolest enam jätkata ei saa. 

Reikopi küsimuse, kas Ossinovski tõepoolest vallandas peaministri sõnumiteel, vastas Rõivas konkreetselt. "Ossinovski ei ole see, kes mind vallandada saab," sõnas mees. 

Homme tahab ta Riigikogus aga kõigile oma partneritele silma vaadada. "Kui neil on südametunnistus, siis ma loodan näha sealt teatud südametunnistusi piina," sõnas Rõivas, selgitades, et tegelikkuses hääletavad nad ka endi vastu.

Reikopi küsimusele, kas Rõivas olnud ehk liiga pehme peaministrina, tuli samuti konkreetne vastus. "Mitte ükski pehmo ei jõua kunagi tagasivalituks peaministrina," salvas Rõivas. 

Mõtted isapuhkusele jäämisest Rõivast ei ahvatle, kuigi Reikop teeb talle selleks ettepaneku. 

"Oi kuidas ma tahaks oma tütre ja sündiva lapsega koos olla. Täna kahjuks nende turbolentside tõttu jäi kooli isadepäeva üritus vahele ja seda ükski isa ei taha," 

Samal teemal

10.11.2016
OTSEBLOGI JA FOTOD | Ossinovski pani juba paika: Jürist saab peaminister
09.11.2016
BLOGI JA VIDEO PRESSIKONVERENTSILT | Viie fraktsiooni esimehed: koalitsiooni aeg on läbi ning Taavi Rõivasel on aeg taanduda
09.11.2016
KEHAKEELE EKSPERT: Rõivas ei usu sellesse, mida räägib
08.11.2016
TV3 VIDEO | Kui tõenäoline on, et tulevad erakorralised Riigikogu valimised?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee