Eesti uudised

Valitsuskriis tüürib Taavi Rõivase kukutamise suunas (3)

Karoliina Vasli, Maarit Stepanov, 8. november 2016, 04:00
RASKED AJAD: Taavi Rõivas on tuntud enesekindla päikesepoisina, aga praegu on tema ümber pehmelt öeldes pilvine. Valitsuskoalitsioon võib praeguste märkide kohaselt peatselt laguneda. Foto: Alar Truu

Valitsuskriis meenutab kaevikusõda, kus aegajalt nina välja pistetakse, ent siis taas maa alla tõmbutakse. Taavi Rõivas on IRLi ja sotside peale pahane, ent tüliõunaks võib olla ennekõike just tema isiklikult.

Tavapäraselt alati naeratav ja enesekindel Taavi Rõivas oli eile hoopis teistsuguses tujus. Kell 15 algas riigikogu istung, kus opositsioon esitas tema vastu umbusaldusavalduse.

Enne seda keeldus ta ajakirjanikele pikemaid kommentaare jagamast, toonitades vaid napilt, et praeguse olukorra taga on IRL ja sotsid ning Reformierakond tahaks liitu hoida. Keskerakonnaga reformikad Rõivase väitel kohtunud polnud. "Partnerid on tüli norinud," viitas ta ka hilisemas intervjuus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

9. november 2016, 09:22
BLOGI JA VIDEO PRESSIKONVERENTSILT | Viie fraktsiooni esimehed: koalitsiooni aeg on läbi ning Taavi Rõivasel on aeg taanduda
9. november 2016, 04:00
Suhteterapeut hindab valitsuskriisi: meeskonna toimimiseks tuleb juht vahetada
8. november 2016, 16:44
Kus on Euroopas vasakpoolsed valitsused ja kui vasakpoolne oleks Eesti valitsus ilma Reformierakonnata? 
8. november 2016, 16:09
Kes tuleb valitsuskriisist välja võitjana, keda ootab poliitiline pankrot?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee

;