Eesti uudised

Valitsuskriis tüürib Taavi Rõivase kukutamise suunas (3)

Karoliina Vasli, Maarit Stepanov, 8. november 2016 04:00
RASKED AJAD: Taavi Rõivas on tuntud enesekindla päikesepoisina, aga praegu on tema ümber pehmelt öeldes pilvine. Valitsuskoalitsioon võib praeguste märkide kohaselt peatselt laguneda. Foto: Alar Truu

Valitsuskriis meenutab kaevikusõda, kus aegajalt nina välja pistetakse, ent siis taas maa alla tõmbutakse. Taavi Rõivas on IRLi ja sotside peale pahane, ent tüliõunaks võib olla ennekõike just tema isiklikult.

Tavapäraselt alati naeratav ja enesekindel Taavi Rõivas oli eile hoopis teistsuguses tujus. Kell 15 algas riigikogu istung, kus opositsioon esitas tema vastu umbusaldusavalduse.

Enne seda keeldus ta ajakirjanikele pikemaid kommentaare jagamast, toonitades vaid napilt, et praeguse olukorra taga on IRL ja sotsid ning Reformierakond tahaks liitu hoida. Keskerakonnaga reformikad Rõivase väitel kohtunud polnud. "Partnerid on tüli norinud," viitas ta ka hilisemas intervjuus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

09.11.2016
BLOGI JA VIDEO PRESSIKONVERENTSILT | Viie fraktsiooni esimehed: koalitsiooni aeg on läbi ning Taavi Rõivasel on aeg taanduda
09.11.2016
Suhteterapeut hindab valitsuskriisi: meeskonna toimimiseks tuleb juht vahetada
08.11.2016
Kus on Euroopas vasakpoolsed valitsused ja kui vasakpoolne oleks Eesti valitsus ilma Reformierakonnata? 
08.11.2016
Kes tuleb valitsuskriisist välja võitjana, keda ootab poliitiline pankrot?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee