Eesti uudised

HIIGELGALERII | Keskerakond sai uueks esimeheks Jüri Ratase

Toimetas Andra Nõlvak, 6. november 2016 09:03

18 KOMMENTAARI

m
Mh!?/ 7. november 2016 00:27
Roosid on ilusad, eriti punased aga Yanale meeldivad ju nelgid!
r
Rai/ 6. november 2016 22:18
Tänud galerii kärpimise-korrastamise eest!
s
Sedasi/ 6. november 2016 20:32
Ratas sai vaid sellepärast esimeheks, et saal oli väike ja valijad määratud ning peamiselt simsonistide pooldajad olid saalis.
r
Rahu!/ 7. november 2016 00:28
Oli ka Toomi hääletajaid ja päris palju. Mis vigisete kogu aeg. Oleks 100% olnud Ratase poolt hääletajaid, vot siis oleks tõesti ebaõiglus.
a
Alarile/ 6. november 2016 20:30
Kas oled viinauimas, et sellist lollust kirjutad. Savisaar ja tema pooldajad on parim osa erakonnast ja ei tee kellelegi halba.
h
Huvitav/ 6. november 2016 20:28
Siin vastavad tingimustele vaid alatud Savisaare-vastased kommentaarid.
m
mõtlik/ 6. november 2016 18:22
Naljakas :" Keskerakond sai uueks esimeheks Jüri Ratase"?
Mina sõnastaksin teisiti :" Jüri ratasest sai Keskerakonna esimees".
Sai ju Jüri ,mitte erakond.
a
Alar1/ 6. november 2016 17:06
Ratas tõukas Savisasare troonilt. Mina soovitaks Ratasel nüüd kuulikindelvest muretseda ja turvamehed palgata. Vene maffia käsi on pikk!
s
Sedasi/ 6. november 2016 15:36
Minu jaoks on Keserakond tihedalt seotud E.Savisaarega. Ilma temata on ta igav ja kõle. Parimad keskerakondlased pole talle truudust murdnud ehkki nii mõndagi neist kiusatakse taga. Karilaid ja Kaljulaid on läinud lõhestajate poole üle. Loodan, et teised seda ei tee. arvan, et tuleb aeg. kus on Savisaar jälle tipp-poliitikas tegev.

v
vaatleja/ 6. november 2016 13:39
Olen pettunud J.Toomis, sest lootsin,et ta esineb asjaliku programmilise ettekandega. Võitlus esimehe koha eest oleks olnud teravam. J. Toom polnud valmistunud võitluseks või andis juba enne alla, kuigi lubas lõpuni võidelda. Kui J. Toom oleks võitnud jäänuks KE ikkagi isolatsiooni, sest ta on liialt kaldu venelaste poole. Rohkem neutraalsust ja diplomaatilisust. Kahjuks ei J. Ratas ega teiste parteide noorjuhid ole karismaatilised ega diplomaadid.
j
jep/ 6. november 2016 14:29
Toom tegi, jah, Savisaarele tünga- ilmselgelt polnud tal mingit kavatsust võita. Ta kõne eesmärk oligi võidu välistamine, et ei peaks Brüsselist ära tulema.
m
ma/ 6. november 2016 12:31
Toom mainis oma sõnavõtus,et keegi talle helistanud,et elu on vilets,et ta ei saavat kongressile minna sest jalanõud lagunenud! Nüüd saaks neid õnnetuid ehk ka toetada sest need igakuised Edgarile antavad 20 000 euri jäävad nüüd erakonnale ja siis saab ehk ka neid ,,viletsaid,, abistada,muidugi mitte vihmavarjuhoidjaid!
r
Rai/ 6. november 2016 12:04
Ma palun, tehke sellest "HIIGELGALERIIST" ikka midagi normaalsemat, ärge eksponeerige ühtesid ja samu võtteid 10, 20 või isegi 30 korda... Jääb mulje, nagu sobraks prügikastis. See ju laustotrus ja kohutavalt nõme.
Aga muidu - uutele tegijatele tuult tiibadesse! Elame-näeme.
k
Kas/ 6. november 2016 11:50
keegi saab aru, mis pagana IRL sõimamine siin käib? Kas nemad on keskile kõige rohkem nina peale visanud seda venemeelsust.. Refid saavad muidugi selle eest, et ei taha neid kohe valitsusse võtta, aga samas ei ka nad ka kuhugi.
Kas tõesti me usume, et kui nüüd ke saab valitsusse lähemal ajal, siis ootavad meid pudrumäed ja piimajõed. ha-ha-haa. Need on ju ka meistrid rahadega slikerdama.
Kes on see tark, kes ütleb ja teab täpselt milline peab meie riik välja nägema 25 aastat peale taasiseseisvumist? Meil pole ju seda kogemust. Eks muidugi on idaturu kadumine meile suur põnts, sest kogu see nõukaaja rikkus tuligi sellest idaturust, sellest sai osa nii riik kui ka erasektor, kes tootis kaupu idas müümiseks. Tol ajal minnes üle idapiiri, ei lüpsnud enam lehm ega munenud kana. Ainuüksi Leningradis oli mitu korda rohkem inimesi toita, kui terves Eestis kokku.
Isegi meie vanglatööstus töötas nii hästi, et tuli pätte idast juurde tuua. Isegi 100 aastat tagasi olid need Kopli kandi tööstused olemas ja arenesid jõudsalt, need majad ehitati seal töölistele, sest siis ju Mustamäed polnud olemas.
v
vaataja/ 6. november 2016 11:49
Vaatan,vaatan ja näha neid õnnetuid Edgari jüngreid! Jüri võit näitas,et ka piirkondades on inimesed aru saanud,et muudatusi on vaja! Jüri võitis ja tema toetajaid pole mõtet ,,süüdistada,, ,pole nad ju mingid palgatud ,,sõdalased,, vaid samad eestlased kes piirkondades elavad! Muidugi vanemaealised-penskarid on ehk veel Edgari ,,rüppes,, sest nad lihtsalt ei taipa et muudatusi on vaja!
j
Jüril/ 6. november 2016 11:30
on ikka kõva võim KÜLL. Vähemalt 8 piltnikku on tema ees käpuli. Ja Jaana ees polegi neid. Vot kus lops.
h
SOE KOHT/ 6. november 2016 09:41
hea uudis peaks see olema Palgaliste vihmavarjuhoidjate aeg sai läbi
j
6. november 2016 09:28
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
külmunud koostööleping agressoriga./ 6. november 2016 09:47
Valimine toimus täpselt Savisaare poolt välja töötatud reeglite järgi. 25 aastat on nii aus olnud ja nüüd järsku ei ole aus. Aga ega sellsest 5. kolonnist koos oma Putini lepinguga normaalset eestimeelset parteid ei saa.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee