Eesti uudised

Lauri Leesi: ka mina pean aeg-ajalt kaklevaid koolipoisse lahutama

Siim Randla, 5. november 2016 04:00

5 KOMMENTAARI

a
Arvamus/ 6. november 2016 16:17
Et siis 90% poistest peaks kuskil erikoolis käima. Ise olin kooliajal suhteliselt korralik, aga vahepeal läks ikka madinaks. Paar plaksu vastu nägu ja jälle sõbrad. See kuulub loomuliku kasvamisprotsessi juurde ja ei tasuks pisiasjadest numbrit teha. Hullemad autistid/hüperaktiivsed lapsed on isegi asjatundmatutele silmaga kaugelt eristatavad. Ma pakun, et neid on igas klassis vähemalt 1-2tk. Kui nad vihaseks saavad, siis muutuvad täielikuks loomaks ja võivad halvimal juhul maha lüüa. Eesti peale pole paraku resurssi, et nendega tegeleda. Reeglina vajab 1 laps 1 õpetajat.
k
Kus / 6. november 2016 07:45
m
mari/ 6. november 2016 07:17
PPV arvab, et nuga koolis oleks tavaline. Eks ta varem nii võis ka olla aga loota tänapäeva lapselt, et ta oskaks noaga pliiatsit teritada on ilmselgelt liig. Tehke katse, kui paljud sellega hakkama saavad...Milline kogus üldse sellise variandi pealegi tuleb.
j
Just-just!/ 5. november 2016 22:26
Aga miks mitte kooliplikasid? Ei hakka parem...
p
PPV/ 5. november 2016 09:28
Nuga koolis peaks ju tavaline töövahend olema. Minu ajal teritasime joonistamiseks pliiatseid ise ja keegi ei öelnud, et ära homme kaasa võta. Mäletan, et leidsin maal vana peata roostes pussi, lihvisin teise läikima ja kombineerisin ka mingi mängumõõga pea talle, igati uhke värk oli(ise käisin vast esimeses klassis). Loopisime poistega seda mingi plangu sisse, kooli vast päris igapäevaselt kaasa ei võtnud, seal oli risk, et keegi võis ära võtta. Taskunuga oli aga pidev kaaslane. Koolis on tegelikult relvaks kõlblikke esemeid kohapeal meeletult alates joonestus kolmnurkadest, kääridest ja lõpetades tööõpetuse klassi varustusega. Kaklusi tuleb ka ikka ette ja mingil põhjusel enamasti on üks osapool korduv. Ei erine tänapäeva koolielu palju "Kevades" kirjeldatust.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee