Eesti uudised

Peterburi tudengit süüdistatakse riigiametniku auto süütamises (7)

Juhan Haravee, 5. november 2016 04:00
Tagaselja: Tudeng Kirilli koht kohtualustepingis jäi tühjaks. Tema pole end süüdi tunnistanud ja rohkem ei paista siinne kohtupidamine Peteburis elavale noormehele korda minevat.Foto: Juhan Haravee

Käesoleva aasta esimestel tundidel häiris Tallinnas Hariduse ja Roosikrantsi tänava inimeste und joobnud kurikaela süüdatud Honda Civic oma alarmiga. Abi jäi hiljaks ja auto põles maani maha. Kas aga sündmuskoha lähedalt tabatud noormees oli süütaja või mitte?

Harju maakohtus algas neljapäeval Eesti kodanikust Peterburi tudengile Kirillile (24) esitatud süüdistuse kohtulik uurimine. Teda süüdistatakse kuriteos, mida karistusseadustikus nimetatakse asja rikkumiseks või hävitamiseks ja mille eest süüdimõistmise korral võidakse mõista rahaline karistus või kuni viieaastane vangistus.

Kohtumõistmine Kirilli üle on veninud varsti ligi pool aastat ja sel nädalal alanud istung peaks olema juuli algusest alates juba neljas katse asjaga algust teha. Mitmest kutsest hoolimata pole noormees leidnud aega Eestisse kohtusse ilmuda.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee