Maailm

Pikalt kadunud naine leiti koerana aheldatult konteinerist (32)

Õhtuleht.ee, 5. november 2016 04:00
Pikalt kadunud naine leiti koerana aheldatult konteinerist.
Võimalikku seksuaalkuritegu uurima tõtanud Lõuna-Carolina osariigi Spartanburgi politseinikud leidsid läbiotsimisel metallkonteinerist naise. "Ta oli aheldatud seina külge kui koer," ütles maakonna šeriff Chuck Wright telekanalile NBC. "Me poleks konteinerile võib-olla tähelepanu pööranudki, kuid kuulsime sealt meeleheitlikku kopsimist."
Pikalt kadunud naine leiti koerana aheldatult konteinerist.

Lõuna-Carolina osariigi Andersoni linnas elanud 30aastane Kala Brown ja 32aastane Charlie Carver kadusid jälgi jätmata juba augustis.

Eelmisel õhtul Kala juures einetanud sõbrad teda enam eest ei leidnud ja kui paar päeva vastas naine veel nende SMSidele, siis edasi tuli vaikus.

Carverist oli viimane arusaadav jälg jäänud 31. augustil turvavideole, kui ta lahkus töölt. Tema ema muutus rahutuks, sest poeg tavaliselt helistas iga päev ja rääkis oma tegemistest.

Ema palus poja elukoha majahoidjal kontrollida, kus poiss on. Tuli välja, et tema korteris pole juba mitu päeva keegi olnud ja koer, keda Charlie hoidis kui oma silmatera, on joogi ja söögita jäetud.

Tuttavad oletasid, et ju nad läksid salaja abielluma. Paari nädala pärast ilmusid Carveri Facebooki-lehele kirjutised, milles väideti, et paarikesega on kõik hästi ja nad lihtsalt tahavad veidi aega omaette olla. Ema ei uskunud, et poeg võib selliseid tavatuid kirjutisi teha ja ütles politseile, et küllap on keegi Facebooki-lehele häkkinud.

Politseile ütles Kala Brown, et tema meelest on sellele krundile maetud vähemalt neli tapetud inimest. Läbiotsijad leidsid Charlie Carveri auto, kuid meest mitte.

Kuriteos kahtlustatavana võeti vahi alla kinnisvara omanik 45aastane Todd Kohlhepp, kelle nimi on seksuaalkurjategijate registris.1986. aastal oli ta sooritanud raskeid kuritegusid laste kallal. Pärast vabanemist tegutses mees kinnisvaraagendina.

"Me esitame talle süüdistuse inimröövis ja võimalik, et ka teistes kuritegudes," ütles šerif Wright lisades, et kuigi Andersoni ja Spartanburgi vahe on sadakond kilomeetrit, siis on alust arvata, et Kohlhepp tundis naist ka varem ja vägivald tema kallal polnud juhuslik uitmõte.

"Me jätkame otsinguid sellel krundil ja on võimalik, et tegemist on sarimõrvariga," märkis Wright. Charlie Carver on seni leidmata.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee