Eesti uudised

Ossinovski täheldab märke Reformierakonna ja Keskerakonna liidust (16)

Toimetas Kristin Aasma, 4. november 2016 17:18
SDE esimees Jevgeni OssinovskiFoto: Teet Malsroos
Sotsiaaldemokraatliku erakonna (SDE) esimehe Jevgeni Ossinovski sõnul on umbusk Reformierakonna vastu väga suur, kuna on märke nende lähenemisest Keskerakonnale, ehkki umbusaldada Rõivast SDE esmaspäeval ei kavatse.

"Eks see umbusk Reformierakonna vastu tekkis juba presidendivalimiste ajal," ütles Ossinovski reedel ERRile lisades, et mõnda aega on olnud tunne, nagu Reformierakond sooviks koostööst SDE ning Isamaa ja Res Publica Liiduga (IRL) vabaneda, kirjutas ERRi uudisteportaal.

Samal teemal

Ossinovski ütles, et peaminister ja Reformierakonna esimees Taavi Rõivas vihjas "peenetundeliselt" sellele neljapäeva õhtul valitsuskabineti nõupidamisel, kus oli arutlusel riigikogu liikmete riigiettevõtete nõukogudest tagasi kutsumine. "Olen üsna veendunud, et Keskerakond ja Reformierakond suhtlevad omavahel juba täna," tähendas Ossinovski ja ütles, et Rõivase Narva sõidu ärajätmine oli üsna kõnekas.

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kadri Simson ütles ERRile, et temal ei ole Rõivasega reedel kontakte olnud, kuigi tunnistas, et presidendivalimiste järel on Keskerakond tõepoolest Reformierakonna ja teiste erakondadega suhelnud.

Samal teemal

04.10.2016
Jürgen Ligi kritiseeris koalitsioonipartnereid: tühikargamine ongi noorele ministrile lihtsam kui rahandus või sotsiaalpoliitika
04.10.2016
Oravate vastulöök: Oravate vastulöök: Aas soovitab Sesteril IRLi liikme RKASi nõukogust tagasi kutsuda
04.10.2016
Peaminister Rõivas valitsuskriisi ei näe
04.10.2016
VALITSUSKRIIS? IRLi ja sotside ministrid kutsuvad "oravad" riigiettevõtete nõukogudest tagasi