Foto on illustratiivneFoto: MATI HIIS
Õhtuleht.ee 2. november 2016 11:54
Tänaseks on ka põhjanaabrite juures lubatud suuremat sorti lumesadu. Uudise tõttu on rehvivahetused juba eilsest saadik klientidest ummistunud, kirjutab Ilta Sanomat.

Espolasel Marika Poikulainen jäi eile koeraga jalutamas käies suu lahti - tee ääres seisis järjekorras ennenägematult palju autosid. "Mõtlesin esialgu, et mingi õnnetus on juhtunud," rääkis Poikulainen. "Kui hiljem uuesti mööda läksin, oli järjekord vaid õige vähe edenenud. 4 tundi ja ikka veel seisti."

Ka rehvimüüja Ville Linneo hinnangul on paljud olnud järjekorras oma 4 tundi kindlasti. Esimesed varajased kliendid olevat olnud uksetaga juba poolteist tundi enne avamist. Tunni jooksul jõutakse teenindada umbkaudu kümmet klienti.

Kas järjekorrad püsivad samas mõõdus, seda praegu prognoosida ei osata. Kõik oleneb ilmast. Linneo hinnangul oskas suurem osa autoomanikest talve saabumist ette ennustada ja vahetas rehvid õigeaegselt.
 

"Aga nagu näha on ka selliseid, kes tulevad tõesti alles viimasel minutil rehve vahetama, "osutas Linneo.
 

Vaata pilte siit!

Samal teemal

Kommentaarid  (12)

Soomlane 2. november 2016 23:16
Loen Eesti uudiseid, sellepärast et õpiksin Eesti keelt. Veel ei lähe eriti hästi aga ärge sõbrad muretsege: pole vaja seda oskada täielikult sest ma ei ole politseinik, ega ma tööta vanglas või sossus - see on ainult minu hobby.
Igatahes, olen pigemalt tähele pannud, et Eestis on peamiselt ainult kolmesuguseid uudiseid ja nende kommentaare:
1) Savisaar on teinud - või ei ole teinud - midagi. Igal juhul, valesti läks. Nii ja Rõivas on ka üks m*nn. Kikilips, muidugi (ja see uus tüdruk, misselleniminüüdongi, Kaljukallas?). Ja eriti need Soomes elavad eestlased - nad ei saanud hakkama Eestis. Ptüi!
2) Keegi on saanud vigastada või hukkunud liiklusavariis kuskil Eestis. Tavaliselt olematude sõiduki juhtimisoskuste tõttu. Boonust kui tegemist oli ka roolijoodikuga või temal ei olnud isegi juhtimisluba. No, kaastunne neile.
3) Põhjanaabris on juhtnud midagi kohutav! Näiteks keegi Eesti jobu kuskilt Pihkova tagant ei ole aru saanut kuidas käituda normaalses ühiskonnas ja nutab et juhmid põdrad ei salli kedagi (välja arvatud teised sommid, neegrid ja kaltsupead). Või, nagu nüüd, Soomes on nähtud mingi suveline järjekord. Kujutage ette: J-ä-r-j-e-k-o-r-d! Selliseid pole olnud Eestimaal mitte kunagi!
Siis kirutatakse soomlased, somaallased, hom*d ja Putin. Need köik on venelaste tallalakkujad ja loomulikult ped*d. Nii ja homosid on Soomes ka väga palju.
Tervitused hõimurahvale - kyllä me teistä silti pidetään :)
Rehviboks 2. november 2016 18:35
Tänan õhtuleht, olete magamast üles ärganud. Väga pikk on teil see lõunauinak.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS