Eesti uudised

Mart Nutt ei usu riigikogulaste arvu vähendamist

Siim Randla, 2. november 2016 04:00

10 KOMMENTAARI

p
Puhastust vaja läbi viia/ 3. november 2016 11:31
Vanasti oli riigikogus kõik sellised inimesed, kel olid omal töökoht olemas. Maksti kinni nende sõit ja töökoht maksis lisaks kinni nende päevatasu, kuigi tööl ei olnud. Nädalas käisid korra Riigikogus ja töö oli tehtud. Ei olnud neid nõudnike, ministreid nii palju. Sinna Riigikogusse sai ikka ainult tark inimene mitte rumalad nagu paljud praegu. Tänu sellele sai tark inimene, et siis ei makstud neile palka ja neid oli ka poole vähem. Tööd tehti ikka korralikult see päev. Nüüd kipuvad sinna just need, kes ise midagi ei mõika ja ainult tahavad saada palka, kuluhüvitist ja reisida. Ülejäänud pole tähtis. Isegi 51 on palju neid sinna. Alustada nõudnike ja muud taoliste töötajate vähendamist, Riigikogu koosseisu vähendamine 101 35 inimesele. Vallas on juba vallavanem ja pole vaja igale vallale veel lisaks mitu neid muidusööjat.
r
Roman/ 3. november 2016 07:42
Aga see paks ja ülerasvunud mees ei usu sellele lisaks veel ka Jumalat, karmat ega isegi mitte seda et kui sa kellelegi halba teed, siis ta tuleb ja maksab sulle kätte. Tubli mees on. Küllap sellepärast ta nii paks ongi. Erinevalt Mardi taguotsast raha ei haise.
w
Wannabe/ 3. november 2016 00:32
Täissöönud euro jurakas, häbene sa pool Brüsselist ja Eesti mahaparseldaja!
t
tuleks/ 2. november 2016 22:28
toolaualt kaotada nupuke erapooletu jaaks ei voi ja siis oleks naha tulemust
m
mõtlik/ 2. november 2016 07:44
aga mida Nutt siis usub, kas võimumeestele loodud pudrumägede kasvu (?)
h
Hetk/ 2. november 2016 07:37
Kindlasti tuleks vähendada 51-le, isegi seda on kuhjaga. Maksumaksjate arvel mittemidagi tegijaid pole tarvis, õigem on tõsta elanikkonna elatustaset. Praegune valitsus ja riigikogu koosseis on vaja välja vahetada, praktiliselt varsti pole selles enam ühtki ausat inimest, käib oma tasku täitmine, rahvas
kedagi ei huvita. Samuti presidentide hüved peavad lõppema ametiaja lõpuga.
b
Baka Laurus/ 2. november 2016 09:35
See sadakond riigikogulast on hiirepiss sellekõrval,mis toimub igasugu ministeeriumidaes,jne. Igasugu nõunikke ja augukohti on sajad ja tuhanded ametiruumid täis ja mis põhiline: Nad ei tee ega tea reeglina mitte midagi ja otsustamisest rääkimata. Sealt tuleks alustada. Mõnes maakonnas on 8 päästjakohta 24 kontoritöölist... :)
k
Klikk/ 2. november 2016 07:33
loomulikult enda arvu ei vähenda. Kui aga annaks selle rahvale hääletada, siis oleks otsus ette teada. Kuid riigikogu jaoks on rahvas 0. Saab või 4 aastat kuninga õukonda mängida.
P
/ / 2. november 2016 06:39
Polegi vaja vähendada, vaja on, et poolrd neist teeksid tööd oma senisel töökohal ja pooled, kes on võimelised teeksid tõepoolest Toompeal tööd. Aga selleks peavad need tööd tegijad olema tõepoolest töövõimelised, oma eelmisel töökohal võimeid üles näidanud.
Milleks me peame maksma selle eest, et ullikesed, kellel pole vajalikku haridust, istuvad mingites komisjonides ja veeretavad näppude vahel seaduseelnõusid, saamata aru, kust otsast lugema hakata.
p
pooldan / 2. november 2016 07:45
Hr. Talve taoliste riigimeeste % kasvu riigikogus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee