Maailm

Demokraadid: Trump on Venemaa mõjuagent!

Tõnis Erilaid, 2. november 2016 04:00

30 KOMMENTAARI

n
Nonoh/ 2. november 2016 21:38
Kus on uued uudised sellest, et NYPD ja FBI uurivad Clintonit seoses pedofiilide gruppi kuulumisega?
New York Police Department detectives and prosecutors working an alleged underage sexting case against former Congressman Anthony Weiner have turned over a newly-found laptop he shared with wife Huma Abedin to the FBI with enough evidence “to put Hillary (Clinton) and her crew away for life,” NYPD sources told True Pundit.
NYPD sources said Clinton’s “crew” also included several unnamed yet implicated members of Congress in addition to her aides and insiders.
The NYPD seized the computer from Weiner during a search warrant and detectives discovered a trove of over 500,000 emails to and from Hillary Clinton, Abedin and other insiders during her tenure as secretary of state. The content of those emails sparked the FBI to reopen its defunct email investigation into Clinton on Friday.
But new revelations on the contents of that laptop, according to law enforcement sources, implicate the Democratic presidential candidate, her subordinates, and even select elected officials in far more alleged serious crimes than mishandling classified and top secret emails, sources said. NYPD sources said these new emails include evidence linking Clinton herself and associates to:
Money laundering
Child exploitation
Sex crimes with minors (children)
Perjury
Pay to play through Clinton Foundation
Obstruction of justice
Other felony crimes
NYPD detectives and a NYPD Chief, the department’s highest rank under Commissioner, said openly that if the FBI and Justice Department fail to garner timely indictments against Clinton and co- conspirators, NYPD will go public with the damaging emails now in the hands of FBI Director James Comey and many FBI field offices.
“What’s in the emails is staggering and as a father, it turned my stomach,” the NYPD Chief said. “There is not going to be any Houdini-like escape from what we found. We have copies of everything. We will ship them to Wikileaks or I will personally hold my own press conference if it comes to that.”
The NYPD Chief said once Comey saw the alarming contents of the emails he was forced to reopen a criminal probe against Clinton.
“People are going to prison,” he said.
jne
t
to 18.22/ 2. november 2016 18:38
sa oled ikka väga naiivne.Muide,juba 1990a.kirjutati,et nato ja varssavi pakti riigid ( loe-n.liit-venemaa ja usa ) sõlmisid lepingu,et vene sõdurid lahkuvad (ida-) saksamaalt ja nato ei paiguta mitte kunagi oma vägesid endiste sotsriikide territooriumitele,vene on oma lubadust pidanud,aga....Muide ,saksamaa pinnal on siiani usa väed,huvitav,mida nad kaitsevad.
a
aga/ 2. november 2016 20:23
sotsliberitel ju muid argumente polegi nii siin kui sealpool ookeani,nii rumal on ikka kuulda sellist uudist nende poolt.
j
Jüri Kukk/ 2. november 2016 14:50
Ja Monaco prints on Liechtensteini mõjuagent! Saage kord aru, USA on Venemaast igati võimsam suurus ja kui poleks tuumarelva, istuks Kreml vaikselt — USA president (või kandidaat) on maailma suurus nr 1, ta ei pea raha, tuge ega muud läbilöögiks vajalikku otsima kõvasti nõrgemalt Venemaalt. Ainus asi, mis võib Trumpi-Putini suhetes olla, on võrdsus ja sõprus ning see pole sama, mis mõjuagendiks olemine.
a
ahah/ 2. november 2016 17:36
saan küll aru, Leningradi allilmast presidendiks tõusnu vahendeid ei vali ja risti ette ei löö. Siiani on tal kõik lepase reega läinud aga kuskil tuleb varem või hiljem valus komistus ja siis lööb vene rahval pildi selgemaks. Tyyp ampsab liiga suurt suutäit
V
!!!/ 2. november 2016 18:22
Venemaa valitsejad on varemgi naiivseid lääne liidreid ninapidi vedanud. Sest lääne inimese pähe ei mahu sõnamurdlikkus.
Nii oi XX saj 30.ndatel, kui NSVL saavutas lääne tunnustamise ning kaubandussidemed, kuid kes sai sellest kasu? Venemaa! Eksportides endale vajalikke lääne spetsialiste, ostes või veelgi enam, varastades patente ning tehnoloogiaid. Tüüpiline meetod oli osta kümmekond lääne masinat või seadmeid, need lahti võtta ning kopeerida (näiteks inglaste tank T-26. Või hiljem aatomipommi tehnoloogia, mis saadi kätte oma sppioonide ning naiivsete lääne demokraatide abiga)
Järgmine kord lollitas Stalin Roosevelti ning Curchilli sõja lõpul, kaubeldes endale välja terve Ida-Euroopa. Kolmas lollitamine oli just äsja, kui Venemaa veenis 90-ndatel läänt, nagu oleks ta normaalseks maaks muutunud. Lääs uskus ja ei teinud nägemagi Putini kiskjahambaid. Uskus pigem meeldivat illusiooni. Ning pole veel praegugi täielikult tõde taibanud, silmade avanemine võtab tublisti aega.
j
just/ 2. november 2016 19:55
Ka Stalin ise ütlesoma kollegidele,et peale tema surma petavad kapitalistid neid,nagu pimedaid kassipoegi!Stalin pole kunagi soovinud oma tegelikku päritolu teatavaks teha ,samuti oma tegelikku haridust.Hariduse sai ta Jerevani erikoolis,mis oli mõeldud eliidile.Seal õpetati selliseid asju,mida lihtsurelikud ei tohi teada.Ka Mikojan käis samas koolis.Ülejäänud venemaa juhid on olnud Ivan lollikesed,keda kapitalistlikud haid on pidevalt püganud!
n
nähh/ 2. november 2016 14:13
kanditeerimisel riigi esimeseks naiseks-meheks, antakse lubadus, et segavaid ja kompromiteerivaid asjaolusi ei ole. Valetamiselt tabatud, suitseva suuga kanditaat,eelik mõjuagent, võidakse ka otse valimispäeval käeraudus kinnimajja talutada-ülekuulamisele
t
tuttav laul/ 2. november 2016 11:28
Kui petturitel muid argumente pole, mängitakse ikka selle Venemaa mõjuagendiks olemisele.
FBJ juba vastas, et neil Trumpi suhtes selliseid andmeid pole.
k
kuidas pole?/ 2. november 2016 12:23
neid tõeseid näiteid kui palju, ei mahugi siia kirjutada.
j
ja sina,/ 2. november 2016 11:08
j
Jätke/ 2. november 2016 10:28
juba ükskord see mõjuagentide plära.Kas juba ükskord neid "ajakirjanikke" see loba ära ei tüüta
p
Propagandas,kui faktid saavad otsa/ 2. november 2016 10:11
Lähevad käiku demagoogia ning vale.

k
KK/ 2. november 2016 10:04
TRUMP VÕIDAB VALIMISED JA SAAB JÄRGMISEKS USA PRESIDENDIKS!
s
Sass/ 2. november 2016 09:43
Need " süüdistused" ongi suunatud "kaua ja kõrgelt haritud" mõistuseta olendite häälte püüdmisele.
Nood ei jaga nagunii ei maast ega ilmast!
p
PR./ 2. november 2016 09:39
Ameerika demokraadid=Eesti valitsuskoalitsioon. Populismi ja poliittehnoloogia kaksikvennad.
v
vaatleja / 2. november 2016 09:39
kõik kes teisiti mõtlevad on vene agendid sama siin eestis
k
kui sa/ 2. november 2016 11:16
kiidad Putinit, siis oledki, ainult lol* ei saa aru nendest eesti nimedega trollidest.
n
nojah/ 2. november 2016 09:05
Rahahäda, peate Alaska Kanadale müüma!
m
Millegipärast tundub et/ 2. november 2016 09:01
Eesti Vabariik ja poliitikaga tegelenud kaaskodanikud on meie riiki istutatud vaenuliku välisriigi kõigile tuntud mõjuagendi ohjeldamisega 25 aasta jooksul ühiste jõududega paremini hakkama saanud kui saab USA praegusel valimisperioodil.
s
Sass/ 2. november 2016 09:39
Minu teada ei ole meil keegi ansipile päitseid pähe pannud! Rääkimata ülejäänud seltskonnast.
t
Tõnu Mandel/ 2. november 2016 08:40
Kui nii, siis mis on vahet Trumpil ja Erilaiul!
m
mmm/ 2. november 2016 08:38
Küll venelased on võimekad, pooled riikide poliitikud paistavad neil taskus olema.
r
rahaahnus/ 2. november 2016 11:14

ä
ätt./ 2. november 2016 08:15
Kui ei õnnestu vägistamises süüdistada siis venemaa mõjuagent toimib nii meil kui ameerikas.Meil nr.Savisaare invaliidistumisega võeti päevakorrast maha igas olukorras tõestatud ja edu toonud vägistamissüüdistus.Vägistamissüüdistusega elimineeriti hr.Khan vaaluutafondist,Assange wikileaks`sist jne.
l
lord / 2. november 2016 12:58
laste ja loomade pilastamise süüdistus ajaksid paremini asja ära, eriti kui veel 10 aastat piitsutdada ja kui uurijaks on eesti proks ja kohtunikeks eesti kohtunikud
v
Vanamees/ 2. november 2016 07:16
Mida kõike välja ei mõelda, Aga on kuulda ka Hilli seotusest ISISega !
ä
Ähh/ 2. november 2016 06:52
Ei ole need usakad kah sugugi targemad, kui oponendist muud moodi võim üle ei käi, siis tulebki teda Venemaaga hirmutada ja teisitimõtlejaid mõjuagentideks sõimata.
Kas nätsutaja viiski sellise moeetaloni sinna?
t
Trump on ärimees,/ 2. november 2016 05:37
kes loodab saada Vene tippoligarhialt superdiile. Kui ta peaks presidendiks saama oleks ta ka ise pettunud, et päriselt vä, miljardite teenimise asemel tiksu siin 4 aastat ja aja blää-blää-blääd, bljaad.